dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 843 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 843 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Chojnicka

Zblewo,pomorskie

1 200 000 zł6 500 m² 184,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - przy głównej drodze krajowej nr 22 - idealne miejsce do prowadzenia biznesu - zakup idealny inwestycyjnie lokalizacja: zblewo, wieś w północnej Polsce w powiecie Starogardzkim. Leży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rumia,pomorskie

460 000 zł60 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Tylko U nas! | 3 pokoje | balkon | blisko skm | piwnica | rumia janowo | Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni prawie 60 m2, położone na czwartym piętrze w bloku w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

775 000 zł53 m² 14 622,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta Sprzedaży Mieszkania na Osiedlu Migowskie Tarasy, gdańsk - Morena Lokalizacja: osiedle Migowskie Tarasy, dzielnica Morena, gdańsk Opis Mieszkania: przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Szkolna

Borzechowo,pomorskie

1 490 000 zł96 768 m² 15,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: borzechowo to kociewska wieś w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie Starogardzkim w najbliższej okolicy sporo terenów leśnych oraz jezior.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Oliwska

Chwaszczyno,pomorskie

50 zł/m²70 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem posiadamy lokale użytkowe W centrum chwaszczyna lokal: do wynajęcia posiadamy lokale użytkowe w centrum Chwaszczyna przeznaczone na usługi, sprzedaż bądź inną formę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

499 000 zł73 m² 6 828,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mam przyjemność zaproponować Państwu na sprzedaż przestronny lokal usługowy w klimatycznej kamienicy niespełna 2,5 km od ścisłego centrum Gdyni. Budynek: stylowa kamienica zarządzana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Gdynia,pomorskie

75 zł/m²255 m² 19 142 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Biuro W kameralnym budynku W centrum gdyni Obiekt usytuowany jest w sąsiedztwie urzędu miasta Gdynia oraz bezpośrednio przy węźle komunikacyjnym Wzgórze św. Maksymiliana, w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Ustka

Ustka,pomorskie

300 000 zł801 360 m² 0,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą addom Działka rolna nr 573 o powierzchni 8,0136 ha położona w miejscowości nadmorskiej Dębina gmina Ustka, dwa kilometry od plaży. Miejsce jest zadrzewione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

1 568 000 zł49 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gdańsk to nie tylko ośrodek biznesowy, ale jeden z najważniejszych ośrodków turystycznych i kulturalnych w Polsce.Warto tu również mieszkać. Ofertą jest wyjątkowy Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Podolska

Gdynia,pomorskie

58 zł/m²278 m² 16 118 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na parterze budynku biurowego klasy A Lokal może być dostosowany do każdej działalności. Budynek wyposażony w nowoczesne systemy wymiany oraz kontroli powietrza i oświetlenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdynia

Gdynia,pomorskie

105 zł/m²73 m² 7 623 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osiedle Parkowa - nowa inwestycja! Nowo powstałe osiedle w dobrze skomunikowanej części Gdyni - Mały Kack. Oferujemy lokal usługowy o powierzchni 72,6 m2. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bohaterów Monte Cassino

Sopot,pomorskie

21 900 000 zł600 m² 36 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż perełka inwestycyjna- kamienica przy ul. Bohaterów Monte Cassino w Sopocie, prawdziwa gratka dla inwestorów, nieruchomość znajduje się centralnie na przeciwko rozrywkowego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krasickiego

Gdańsk,pomorskie

1 948 000 zł73 m² 26 612 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzy pokojowy apartament położony 300m od plaży w Brzeźnie To miejsce, które stanie się Twoim prywatnym azylem, pełnym komfortu i elegancji. Przestronny apartament zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ogrodowa

Dzierzgoń,pomorskie

539 000 zł130 m² 4 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:974 m²

Oferta Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej ok 130 mkw, posadowiony na działce o powierzchni 974 mkw, położony przy ul. Ogrodowej w Dzierzgoniu. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

602 000 zł59 m² 10 186,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji oraz pcc. Możliwość skorzystania z bezpłatnej pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Z przyjemnością przedstawiam ofertę komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Oliwska

Chwaszczyno,pomorskie

22 000 zł1 000 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 982 m²

NA wynajem obiekt usługowo-magazynowy W chwaszczynie przy ul. Oliwskiej Na wynajem oferujemy obiekt usługowo-magazynowy w doskonałej lokalizacji - Chwaszczyno ul. Oliwska. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

430 000 zł34 m² 12 540,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dotyczy lokalu nr 9.73 W trosce o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców osiedle będzie wyposażone w zewnętrzny monitoring i wideodomofony, a w lokalach mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czyżewskiego

Sopot,pomorskie

2 000 000 zł118 m² 16 949,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1905

Atuty: - gotowiec inwestycyjny, - mieszkanie idealne pod inwestycję na wynajem krótkoterminowy, - możliwość podziału mieszkania na 2 apartamenty bądź kilka mniejszych - mieszkanie w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

342 000 zł36 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

To kameralna inwestycja, która stanowi kwintesencję spokojnego mieszkania w doskonale skomunikowanej sypialni Gdańska. Wygodny dojazd na obwodnicę Trójmiasta pozwala na swobodne poruszanie się po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Nad Stawem

Gdańsk,pomorskie

67 zł/m²1 537 m² 102 959 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nowoczesne biura przy pkp/skm/pkm wrzeszcz Powierzchnie dostosowane do indywidualnych potrzeb najemcy. Obiekt zlokalizowany w sąsiedztwie węzła komunikacyjnego Gdańsk - Wrzeszcz. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dantyszka

Gdynia,pomorskie

290 000 zł31 m² 9 271,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nietuzinkowego mieszkania dla singla, pary lub idealnego pod inwestycję, mieszczącego się w trzykondygnacyjnej kamienicy. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

525 000 zł54 m² 9 700,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dostępne tylko do 24.10.2024! NAJTAŃSZE MIESZKANIE DĄBROWA MIESZKANIE 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO Jasne mieszkanie z widokiem na las | Gdynia Dąbrowa | 54,12 m Oferujemy na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ceynowy

Chojnice,pomorskie

365 000 zł58 m² 6 303,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne, ciepłe mieszkanie o powierzchni 57,9 m2, położone na 2. piętrze bloku w Chojnicach, przy ulicy Ceynowy. Mieszkanie bardzo dobrze rozplanowane, częściowo otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 599 000 zł82 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w świetnej lokalizacji - 10 min. spacerem do plaży, osiedle Przystań Letnica. Mieszkanie wykończone wysokiej jakości materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Oliwska

Chwaszczyno,pomorskie

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Styp-Rekowskiego

Gdańsk,pomorskie

659 000 zł56 m² 11 767,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania 3-pokojowego w Gdańsku, dzielnica Chełm Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Turystyczna

Gdańsk,pomorskie

1 130 370 zł54 m² 20 798 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 54 m2 z balkonem 10 m2 | 2 pokoje | Miejsce parkingowe I Stan deweloperski. ___ Idealne miejsce dla osób poszukujących harmonii między naturą, a ekskluzywnym stylem życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Gdynia,pomorskie

499 000 zł46 m² 10 847,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja! Na sprzedaż 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie w świetnej lokalizacji po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów. Mieszkanie o powierzchni 45,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Gdynia,pomorskie

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie 2 pokojowe W centrum gdyni Z miejscem postojowym lokal: mieszkanie o powierzchni 45 m2 składa się z sypialni, pokoju dziennego, kuchni oraz łazienki. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

670 000 zł60 m² 11 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie urządzone w stylu loftowym, z dwiema antresolami i dwoma tarasami. Lokal gotowy do zamieszkania, przestronny i jasny dzięki południowo-zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słoneczna

Wiślina,pomorskie

615 000 zł88 m² 6 988,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Jeśli szukasz nieruchomości o ogromnym potencjale, która będzie Twoim płótnem do stworzenia wymarzonego miejsca albo świetnym projektem inwestycyjnym, to właśnie znalazłeś idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

910 000 zł52 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w Gdańsku Zaspa Inwestycja City Park Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49 m , z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zygmunta Augusta

Gdynia,pomorskie

1 999 000 zł80 m² 24 988 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: silver House położony jest przy kameralnej ulicy Zygmunta Augusta, w samym sercu Gdyni. Jej zaciszny charakter stanowi wymarzone miejsce do zamieszkania, jednocześnie dając możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Szteklin

Szteklin,pomorskie

2 990 000 zł150 000 m² 19,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż-działka położona w Szteklinie, powiat Starogard Gdański powierzchnia 15 ha, ważne: ziemia nie posiada charakteru rolnego Oaza spokoju i możliwości czeka na Ciebie w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

666 625 zł53 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

***kupujący nie płaci prowizji*** nowodworcowa - Twoje idealne miejsce do życia w harmonii z naturą i bliskością miasta! Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Glincz,pomorskie

650 000 zł127 m² 5 126,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Szukasz domu idealnego dla rodziny ceniącej sobie ciszę I spokój, a do tego dużą przestrzeń W ogrodzie? atuty: - brak sąsiadów, - duża działka (1024m2!) z domem usytuowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żytnia

Tuchom,pomorskie

1 300 000 zł197 m² 6 598,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 397 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na przedmieściach Trójmiasta. Lokalizacja Działka na której znajduje się dom to ślepa uliczka w miejscowości Tuchom. Cisza, spokój i bliskość natury dają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

675 000 zł50 m² 13 546,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,83m2 z ogrodem 42,53m2, piwnicą oraz 2 miejscami w hali garażowej, usytuowane przy ul. Potęgowskiej w Gdańsku ( dzielnica Jasień).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

659 000 zł74 m² 8 929,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Główne Atuty Nieruchomości: ustawne i Przestronne: mieszkanie o powierzchni 73,8 m zapewnia komfort i przestrzeń dzięki dobrze rozplanowanym pomieszczeniom. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeroka

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł45 m² 17 755,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Atuty: - wysoka stopa zwrotu, - 30 metrów do Żurawia nad Motławą, - 5 minut spacerem do Długiego Targu, - 800 metrów do Mariny Gdańskiej i Wyspy Spichrzów, - 800 metrów do koła widokowego Amber.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Nadwiślańska

Gdańsk,pomorskie

533 500 zł28 m² 19 259,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta dotyczy lokalu nr B2.11 Budynki w ramach kompleksu wyróżniają się prostą, nowoczesną formą. Przestrzenie wspólne zostały utrzymane w kontrastujących barwach czerni i bieli, za.