dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 843 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 843 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Domek letniskowy Osowo Leśne

Osowo Leśne,pomorskie

270 000 zł90 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Makler serdecznie poleca na sprzedaż: malowniczy, letniskowy domek o powierzchni ok. 100 m2 na pograniczu Kociewia i Kaszub w miejscowości Osowo Leśne, gmina Lubichowo. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jachtowa

Gdynia,pomorskie

649 000 zł58 m² 11 189,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie z ogrodem o powierzchni 58m2 przy ulicy Jachtowej, gdynia-Wiczlino. Mieszkanie jest dwustronne (salon i sypialnia nr 1- południe, sypialnia nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na ekskluzywnym osiedlu - Neptun Park w Gdańsku Jelitkowie, położonym w pasie nadmorskim - 150 metrów od plaży. Zaledwie kilka minut spacerkiem od molo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Osiedle aura to znakomita lokalizacja w centrum miasta, zapewnia dostęp do wszelkich atrakcji i uzgodnień. Jednocześnie położone nieopodal zielone bastiony oraz tereny wzdłuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł45 m² 13 311,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szukasz 3-pokojowego mieszkania w samym sercu Wrzeszcz? Idealnie trafiłeś! atuty: - świetnie skomunikowane, - świetny układ pomieszczeń, - 3 niezależne pokoje, - mieszkanie po remoncie, - nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stolema

Gdańsk,pomorskie

696 567 zł61 m² 11 331,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: nowoczesne osiedle bardzo dobra lokalizacja termin realizacji: IV kwartał 2025 kupujesz bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 450 zł52 m² 66,35 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Lokalizacja przy placu Kaszubskim zapewnia możliwość dotarcia pieszo do wszystkich najważniejszych atrakcji miasta, w tym Skweru Kościuszki czy plaży miejskiej oraz zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie w samym sercu Wrzeszcza, na nowym osiedlu "browar", na terenie dawnego Browaru Gdańskiego, tuż przy galerii handlowej Metropolia, stacji skm Wrzeszcz. W pobliżu Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Połchowo

Połchowo,pomorskie

530 000 zł1 878 m² 282,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta składa się z 2 działek budowlanych o łącznej powierzchni 1878 m2( 2 działki o powierzchni 940 m2 każda.) Szerokość działek w sumie to 42,8 x 43,82. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Teleexpressu

Krynica Morska,pomorskie

725 000 zł75 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Dwupoziomowy apartament (3 piętro), po remoncie, komfortowo umeblowany i wyposażony - pralko-suszarka, zmywarka w zabudowie, lodówka z zamrażarką w zabudowie, płyta indukcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu kamienice malczewskiego. Nieopodal centrum Gdańska, w cichej i spokojnej okolicy. Inwestycja usytuowana na słonecznym stoku wzniesienia, którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

1 049 000 zł60 m² 17 416,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nieruchomość w Gdańsku Śródmieściu. Lokalizacja: gdańsk, ul. Łąkowa 60 Powierzchnia: 60,23 m Piętro: 3 Ilość pokoi: 2 z potencjalną możliwością wydzielenia 3 pokoju jak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olsztyńska

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Przymorzu przy ulicy Olsztyńskiej w apartamentowcu "trzy Żagle". W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa i pełen węzeł komunikacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w centrum dzielnicy Przymorze, na nowo wybudowanym osiedlu mezzo, w niedużej odległości od przystanków komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj, skm).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł51 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Inwestycja Javorova powstała na Jasieniu, blisko centrum tej dzielnicy, a zatem także w miejscu, gdzie rozwinięta jest kompleksowa infrastruktura zapewniająca komfort zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pilotów

Gdańsk,pomorskie

642 240 zł71 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - kameralne osiedle - wysoka jakość wykonania - gwarantowana prywatność - niskie ceny mieszkań - Odbiór:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu "garnizon", znajdującym się na pograniczu dzielnic Wrzeszcz i Strzyża. Bardzo blisko tramwaju, autobusu, przystanku skm Zaspa, pkm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Łapino Kartuskie

Łapino Kartuskie,pomorskie

355 000 zł1 817 m² 195,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka: 1 817m2 4/10 Obręb ewidencyjny (numer, nazwa) 0004, czapielsk Położenie pomorskie, gdański, kolbudy, czapielsk Media: prąd na działce, woda w drodze wydane wz z 16 listopada 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dokerów

Rumia,pomorskie

645 000 zł64 m² 10 119,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! | 4 pokoje | balkon | blisko skm | piwnica | rumia janowo | Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ponad 60 m2, położone na czwartym piętrze w bloku w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fantazego

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Wynajem kawalerki ok. 30 m2 max. dla 3 osób. Mieszkanie nie jest umeblowane. W mieszkaniu: kuchenka elektryczna, szafka ze zlewozmywakiem, glazura, terakota; wc, prysznic, umywalka. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkokacka

Gdynia,pomorskie

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem przytulne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Witomino przy ul. Wielkokackiej. Atuty: - mieszkanie ciepłe, zadbane, - wyposażone w liczne zabudowy meblowe, - posiada balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Brzozowa

Sulęczyno,pomorskie

29 900 zł1 500 m² 19,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle 1000-lecia PP

Wejherowo,pomorskie

288 000 zł31 m² 9 399,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

| kawalerka | inwestycja | blisko skm | wyposażona | centrum | Oferujemy na sprzedaż komfortową kawalerkę o powierzchni 30,64m2(wraz z piwnicą), zlokalizowaną na osiedlu 1000-lecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 275 142 zł47 m² 26 935,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Niezwykła inwestycja w Gdańsku Oliwie. Już sama lokalizacja w spokojnej części jednej z najstarszych i najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdańska czyni ją wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sikorskiego

Słupsk,pomorskie

610 000 zł174 m² 3 515,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Sprzedam bez czynszowe mieszkanie na 2 piętrze (poddasze) w Willi, w centrum - śródmieście, przy ulicy Sikorskiego. Zdjęcia przedstawiają aktualny stan nieruchomości. Dach wymieniony 9 lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Turystyczna

Charzykowy,pomorskie

4 500 000 zł309 m² 14 563,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:601 m²

Dom obecnie pełni funkcję pensjonatu, a 7 apartamentów wynajmuje się w cenie 300 zł za apartament za dobę. Wynajem rozpoczął się latem 2023 roku i w krótkim czasie osiągnięto roczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Sikorskiego

Słupsk,pomorskie

690 000 zł160 m² 4 322,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

! niższa cena 734000,00 zł! Sprzedam piękne, bez czynszowe mieszkanie na pierwszym piętrze w Willi, w centrum - śródmieście, przy ulicy Sikorskiego. Zdjęcia przedstawiają aktualny stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

1 085 796 zł95 m² 11 399,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne apartamenty w nadmorskiej dzielnicy Gdańska - Letnica. Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: gotowe mieszkania 4-pokojowe Duży ogródek 144,8m2 900 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Matejki

Gdynia,pomorskie

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie w idealnej lokalizacji Zostań pierwszym najemcą! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki usytuowanej na VI piętrze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sopot,pomorskie

1 099 000 zł55 m² 19 916,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | blisko morza | sopot dolny I inwestycja I spokojna okolica | wyposażone | Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w jednej z najpiękniejszych części Trójmiasta, dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komedy

Gdańsk,pomorskie

880 000 zł68 m² 12 931,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Agencja westate oferuje Państwu sprzedaż stylowo wykończonego mieszkania na osiedlu pełnym zieleni, położonym tuż przy Jeziorze Jasień. Idealna propozycja dla osób, które chcą żyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Płaszewko

Płaszewko,pomorskie

877 000 zł5 554 m² 157,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Doskonała działka inwestycyjna! Miejscowość Płaszewko k. Słupska ul. Inwestycyjna Działka 5554m (ok. 112m x 50m) Przestrzeń i ogromne Możliwości. Kompleks inwestycyjny zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Ostrzyce

Ostrzyce,pomorskie

265 000 zł50 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości o niespotykanej charakterystyce; domek o charakterze rekreacyjnym położony na wyodrębnione działce w środku małego kompleksu leśnego. I co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kopernika

Starogard Gdański,pomorskie

1 190 000 zł1 741 m² 683,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bardzo atrakcyjna działka budowlana o pow. 0,1741 ha wraz z projektem i pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego. Projekt obejmuje budowę 36 mieszkań o metrażach ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

10 641 366 zł28 400 m² 374,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam 28,400 metrów kwadratowych ziemi w Gdańsku Sobieszewo. Ziemia podzielona na dwie działki: 18,400 metrów kwadratowych 10,000 metrów kwadratowych Działki leżą blisko siebie około 200 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kłanino,pomorskie

236 400 zł1 970 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Kłaninie o powierzchni 1973 m2. Kłanino, to wieś w gminie Krokowa przy drodze wojewódzkiej nr 213. Przekraczając granice miejscowości poczujesz spokojne tempo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

299 000 zł500 m² 598 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rod o powierzchni 500m2, wraz z domem 110 m2 postawiony na działce, gdańsk- jasień, 200m do jeziora. Nabycie na podstawie umowy przeniesienia prawa do działki (dzierżawa ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

541 569 zł44 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja na Gdańskim Jasieniu, na granicy z Kiełpinkiem przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją z centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wczasowa

Gołubie,pomorskie

836 000 zł160 m² 5 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 277 m²

Nowa oferta tylko W mio casa! przestronny dom Z sauną na kaszubach! Dom typu stodoła w stanie deweloperskim, w zabudowie wolnostojącej, posadowiony na działce o powierzchni 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gryfa Pomorskiego

Gdynia,pomorskie

2 200 zł56 m² 39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko u nas! Na wynajem przestronne mieszkanie znajdujące się na gdyńskim osiedlu Fikakowo, miejsce lubiane i doceniane jest przez mieszkańców ze względu na wygodę.