dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 794 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 794 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

491 165 zł43 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dotyczy lokalu nr C.0.2 LOKALE GOTOWE DO ODBIORU! Nowe osiedle mieszkaniowe, które powstało w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska (Orunia Górna- Gdańsk Południe). Miejsce to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

498 000 zł42 m² 11 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Klasyczny układ salon + aneks kuchenny i oddzielna sypialnia + miejsce parkingowe + komórka lokatorska Mieszkanie położone w kwitnącej dzielnicy, w której żyje się szczęśliwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jeziorna

Miłowo,pomorskie

142 500 zł1 500 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę pod dom całoroczny lub rekreacyjny! Lokalizacja Miłowo urocza wieś kaszubska położona w gminie Przywidz. Dojazd drogą wojewódzką nr 226 i 233, do ronda w Rusocinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Małkowo

Małkowo,pomorskie

836 000 zł97 m² 7 979,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:986 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w kronselkach_1062' z ceną: 606 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Husarska

Rumia,pomorskie

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 41m2 przy ul. Husarskiej w Rumi. Najem długoterminowy. Mieszkanie dostępne od pierwszego września. Budynek: nowe budownictwo z 2023r. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żwirki i Wigury

Gdańsk,pomorskie

98,24 zł/m²34 m² 3 340 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przedmiotem najmu jest lokal o powierzchni 34,4 m2 znajdujący się w parterowym budynku usługowo-handlowym, położonym przy ul. Żwirki i Wigury 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

629 000 zł53 m² 11 805,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty: - świetna lokalizacja, - 5 minut samochodem do obwodnicy trójmiasta, - 10 minut samochodem do wjazdu na autostradę, - 15 minut samochodem do centrum Gdańska, - komunikacja miejska autobus linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

882 000 zł101 m² 8 732,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w lipiennikach 2_1074' z ceną: 593 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zawiszy Czarnego

Rumia,pomorskie

1 200 000 zł227 m² 5 295,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego z 2 garażami, ogrodem, tarasem, dodatkowym mieszkaniem lub biurem w jednej z lepszym dzielnic Rumii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

624 146 zł55 m² 11 348,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam lokal w cichej a jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy! Lokal 55m2 Udogodnienia: ogrody deszczowe, stacja ładowania samochodów elektrycznych, technologia hms Pakiet antysmogowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kościeleczki

Kościeleczki,pomorskie

194 000 zł1 892 m² 102,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1892mkw zlokalizowana jest w miejscowości Czerwone Stogi, niedaleko Malborka. Jest to doskonała lokalizacja, zaledwie kilka minut jazdy samochodem od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

620 000 zł59 m² 10 490,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do zaoferowania mam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 59,10 mkw. zlokalizowane w Gdańsku w dzielnicy Łostowice. Na powierzchnię użytkową składa się: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurierów Armii Krajowej

Gdańsk,pomorskie

509 000 zł47 m² 10 922,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam Państwu do zaoferowania jasne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się na 3 piętrze w bloku osiedlowym w dzielnicy Orunia Górna. Mieszkanie składa się ze słonecznego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porębskiego

Gdynia,pomorskie

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Pogórze przy ul. Porębskiego. Wysoki standard wykończenia. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielno

Kielno,pomorskie

819 000 zł106 m² 7 726,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 092 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'ekonomiczny 4t_800' z ceną: 580 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

469 000 zł37 m² 12 675,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Chylonia przy ul. Chylońskiej. Mieszkanie o pow. 37 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartuska

Gdynia,pomorskie

850 000 zł65 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam, na sprzedaż mamy nowe mieszkanie o pow. 65,35 m2, 3-pokojowe zlokalizowane w Gdyni przy ul. Kartuskiej 60a. Mieszkanie bezczynszowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamenhofa

Gdynia,pomorskie

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

NA wynajem nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie lokal: mieszkanie składa się z przedpokoju, pokoju, kuchni oraz łazienki. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, świeżo po remoncie. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buraczana

Gdynia,pomorskie

679 000 zł60 m² 11 316,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na morze znajdujące się w Gdyni przy ul. Buraczanej (karwiny). Widok na morze Z balkonu. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł77 m² 10 360,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z przestronnym, 4-pokojowym mieszkaniem z 2 balkonami, znajdującym się w malowniczym Borkowie, przy ulicy Współczesnej. Mieszkanie obecnie wynajęte. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

474 422 zł44 m² 10 661,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam mieszkanie w pięknym dwupiętrowym budynku z wysokim standardem wykończenia i dużą ilością terenów zielonych! W zasięgu kilometra do Twojej dyspozycji są: pasaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gniewska

Gdynia,pomorskie

490 000 zł45 m² 10 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w dzielnicy Chylonia przy ul. Gniewskiej 21. Mieszkanie o pow. 44,33 m2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Chwaszczyńska

Gdynia,pomorskie

21 000 zł700 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia halę magazynową o pow. ok. 700 m2, zlokalizowaną w Gdyni Wielkim Kacku, usytuowaną przy ulicy Chwaszczyńskiej. Parametry techniczne hali: - możliwość wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warzno

Warzno,pomorskie

229 000 zł1 007 m² 227,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam mam do sprzedania działkę w Warznie ul zachodnia gmina Szemud Nr działki 212/3 obszaru 0.1002ha. Działka budowlana -plan zagospodarowania pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staniewicza

Gdynia,pomorskie

629 000 zł63 m² 9 984,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż przestronne 3 - pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Płk. Staniewicza (pogórze). W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

475 000 zł52 m² 9 068,35 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie z imponującym widokiem na Gdynię, okoliczne lasy, port. Mieszkanie znajduje się w budynku 11 piętrowym, na ostatniej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kochanowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 180 000 zł60 m² 19 765,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Atuty: - miejsce w hali garażowej - 2x komórka lokatorska - 2 balkony - Nowoczesne wykończenie - Nowe budownictwo mieszkanie: 3 pokojowe (59,7 m2) znajdujące się na trzecim ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Gdynia,pomorskie

579 000 zł53 m² 10 834,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Główne atuty: - mieszkanie dwupoziomowe - szerokie możliwości własnej aranżacji wnętrza - parking z ogólnodostępnymi miejscami - 1 piętro - 7 minut samochodem do centrum Gdyni - 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Sopot,pomorskie

527 000 zł38 m² 13 868,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Najważniejsze atuty: - uniwersytet Gdański 15 minut spacerem, - opera Leśna 800 metrów, - deptak Monte Cassino w Sopocie 1900 metrów - Przepiękny widok z balkonu na morze. Dla klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 399 000 zł86 m² 16 229,70 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokoje 71m2 taras 15m2 blisko parku i morza Czwarty Żagiel położony jest zaledwie 1500 metrów od plaży, w pobliżu największego z gdańskich parków - im. Ronalda Reagana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Wejherowo,pomorskie

335 000 zł49 m² 6 781,38 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49,40 m , zlokalizowane na 11. piętrze w budynku z lat 80. przy ulicy Jana Kochanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

630 000 zł45 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 kompaktowe z ogródkiem 65m2 i dużą komórką 3 Kolory to projekt zrealizowany na przedmieściach Gdańska, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy miasta. Osiedle składa się z 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olimpijska

Gdańsk,pomorskie

539 000 zł51 m² 10 662,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż praktyczne i atrakcyjne mieszkanie na drugim piętrze o powierzchni 50.55 m2, położone przy ulicy Olimpijskiej w Gdańsku. Nieruchomość idealnie spełni się jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

513 475 zł45 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kompaktowe z dużym tarasem od południa, nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu, na granicy z Kiełpinkiem przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

986 000 zł101 m² 9 762,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 112 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w kostrzewach 6_877' z ceną: 597 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

755 202 zł80 m² 9 410,62 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 80,25 m2, położone na 1-piętrze pięciopiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdyni. Termin odbioru - czwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Borcz

Borcz,pomorskie

135 000 zł997 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 997 m2, z pozwoleniem na budowę na dom jednorodzinny(projekt firmy Archon - Dom w Aurorach 14) położona w Borczu, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

1 449 000 zł111 m² 13 054 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest bardzo duże mieszkanie (111 m2) w najbardziej pożądanej dzielnicy Gdańska - Oliwa, ul. Grottgera 2a. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze zabytkowej kamienicy zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

552 500 zł51 m² 10 839,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dotyczy lokalu nr 9.05 W trosce o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców osiedle będzie wyposażone w zewnętrzny monitoring i wideodomofony, a w lokalach mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 900 zł49 m² 79,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest przestronne i znakomicie zlokalizowane mieszkanie na wynajem o powierzchni 49m2 w Gdyni. Słoneczne, dwustronne mieszkanie położone na wysokim parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

381 310 zł37 m² 10 306 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży nowych mieszkań, brak prowizji i podatku pcc. Możliwość spotkania + obejrzenia przykładowych rozkładów na żywo od poniedziałku do soboty. Możliwy kontakt g. 8-21. Lokalizacja:.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij