dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 789 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 789 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Śliwkowa

Gdynia,pomorskie

449 000 zł108 m² 4 157,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 108m2,- Gdynia Chylonia Przedstawiam Państwu dom wolnostojący, znajdujący się na działce o powierzchni 230m2. Nieruchomość położona w cichej okolicy domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Leśna

Przyjaźń,pomorskie

346 800 zł1 734 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 1734m2 Nieruchomość jest częścią działki o nr 228/1 jest możliwość wykupienia dodatkowo działki 1366m2 na której położony jest dom o powierzchni 290m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Cedry Wielkie,pomorskie

369 000 zł70 m² 5 271,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok.70m2 w księdze wieczystej 35,30m2 znajdujące się na trzecim piętrze bloku na kameralnym osiedlu w Cedrach Wielkich. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paderewskiego

Pogórze,pomorskie

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: nieruchomość ulokowana jest na Pogórzu, w bezpośrednim sąsiedztwie urokliwej części Gdyni i gminy Kosakowo. Spacerem przejść można stąd do rozbudowanego węzła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Królewskie Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł45 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż umeblowane mieszkanie na osiedlu Królewskie Wzgórze. Atuty: * Gotowe do zamieszkania * 3 min pieszo do przystanku tramwajowego i autobusowego; * 10 min autem do Gdańskiej Starówki; * 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

433 333 zł37 m² 11 645,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! bez prowizji! bez podatku pcc! bez dodatkowych, ukrytych kosztów! zakup od Dewelopera! cena brutto bez rabatu 645 594 zł cena brutto Z rabatem 561 666 zł cena netto Z rabatem 432 483.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

539 163 zł42 m² 12 825 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej przy ul. Borkowskiej w Gdańsku. Możliwe dodatkowe rabaty od prezentowanej ceny Lokal znajduję się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

549 000 zł48 m² 11 533,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie Z osobną kuchnią I widokiem na zieleń Oferuję dwupokojowe mieszkanie, które jest nie tylko funkcjonalne, ale także pełne uroku. Położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

429 000 zł51 m² 8 428,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Atuty mieszkania! - lokalizacja blisko plaży, mw I amw! - niskie koszty eksploatacyjne! - dwustronne słoneczne mieszkanie! Oferujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starogardzka

Gdynia,pomorskie

395 000 zł42 m² 9 413,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Atuty mieszkania! - lokalizacja! - niskie koszty eksploatacyjne! - dwustronne słoneczne mieszkanie! lokalizacja Chylonia jest największą dzielnicą Gdyni dzięki temu znajdziemy tu po prostu wszystko!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

641 173 zł53 m² 12 025 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Mam do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne i ciche mieszkanie na pierwszym piętrze budynku mieszkalnego z windą w Gdańsku, dzielnicy Jasień. Mieszkanie dwupokojowe (salon z aneksem, sypialnia), wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwskie Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

689 000 zł44 m² 15 730,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Myśliwskim Wzgórzu w bloku z cichobieżną windą. Mieszkanie składa się z: - salonu, - sypialni, - oddzielnej kuchni z oknem, - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przytulna

Gdańsk,pomorskie

2 000 zł32 m² 63,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

> rezerwacja< oferuję na wynajem kawalerkę w doskonałej lokalizacji - Gdańsk os. Wiszące Ogrody, położoną na 3 piętrze 3-piętrowego budynku z windą. Tylko najem okazjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rzewuskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

715 000 zł64 m² 11 182,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie znajduję się w miejscowości Pruszcz Gdański przy ul. Rzewuskiego główne atuty: - mieszkanie uniwersalne - do zamieszkania jak i na wynajem - 20 min do Gdańska - 7 min do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Taneczna

Gdańsk,pomorskie

1 590 000 zł103 m² 15 436,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż, duży, komfortowy i słoneczny apartament w doskonałej lokalizacji! Nieruchomość zlokalizowana jest w Gdańsku przy ul. Tanecznej 5. Mieszkańcy cenią sobie tę lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Storczykowa

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł53 m² 11 301,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 przy ulicy Storczykowej. Mieszkanie składa się z: - salonu - 2 sypialni, - oddzielnej kuchni, - łazienki z prysznicem. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Juszkowo,pomorskie

800 000 zł152 m² 5 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Inwestycja to nowoczesne osiedle złożone z 8 budynków po 6 domów w zabudowie szeregowej. Łącznie 48 domów z garażem, zaprojektowanych ze szczególną starannością biura projektowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obwodowa

Reda,pomorskie

2 500 zł49 m² 50,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie na parterze w dobrej lokalizacji od ręki! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 49,20 m2 z balkonem zlokalizowane na parterze w Redzie na ul. Obwodowej. To mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Rewa,pomorskie

890 000 zł911 m² 976,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga, działka z projektem i w trakcie uzyskiwania pozwolenia na budowę 550m od linii brzegowej i plaży! Działka zlokalizowana jest w jednej z turystycznych miejscowości Pomorza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

730 000 zł46 m² 15 800,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Nowa oferta W mio casa Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - Możliwość zakupu przez osoby z poza Unii Europejskiej bez dodatkowych pozwoleń! Widok na Trójmiejski Park Krajobrazowy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

1 059 000 zł71 m² 14 894,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny- 2 niezależne mieszkania w doskonałej lokalizacji. Atuty - 2 niezależne mieszkania, - wyposażone, gotowe do wejścia, - 30 min pieszo do morza, - 6 min pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kordeckiego

Gdynia,pomorskie

475 000 zł49 m² 9 634,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w gdyńskiej dzielnicy Leszczynki przy ul. Kordeckiego! W Gdyni nadal są takie miejsca, gdzie zamieszkać można tuż obok lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

685 722 zł68 m² 10 059 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

***gorąca oferta - limitowana czasowo*** bez prowizji! bez podatku pcc! zakup od Dewelopera! < mieszkanie gotowe do odbioru - do zamieszkania od zaraz! > polecam Państwu 4 pokojowe kompaktowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kielasa

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł100 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Kupujący nie płąci prowzji! Na sprzedaż mieszkanie 5 pokojowe 78,4 m2 plus zaadaptowane poddasze około 22 m2 i piwnicą 5,1 m2 na osiedlu "cztery Pory Roku" w Łostowicach. Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leskiego

Gdańsk,pomorskie

435 000 zł31 m² 14 032,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 31 m2, mieszczące się na osiedlu stanowiącym zespół nowoczesnych budynków usytuowanych na gdańskim Jasieniu. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

455 000 zł44 m² 10 270,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta W mio casa! idealne pod inwestycję! szybki termin wydania! mieszkanie spółdzielczo-własnościowe! Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie przy ul. Morskiej w Gdyni. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pępowo,pomorskie

920 000 zł146 m² 6 301,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Pępowo - wieś położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Żukowo I Nowoczesny dom jednorodzinny dwulokalowy - bliźniak z poddaszem użytkowym I 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

32 000 zł13 m² 2 461,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważna polisą oc! na sprzedaż piwnice W monitorowanej hali garażowej na zamkniętym osiedlu nowa lęborska na gdańskim przymorzu. Lokalizacja: lęborska 22a/22b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

7 500 zł91 m² 82,42 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu w inwestycji Spektrum, przy ulicy Obrońców Wybrzeża 3a. Okolica ta jest znana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Wejherowo,pomorskie

255 000 zł26 m² 9 622,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! | kawalerka | inwestycja | blisko skm | wyposażona | centrum | Oferujemy na sprzedaż komfortową kawalerkę o powierzchni 26,50 m2, zlokalizowaną na osiedlu 1000-lecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antygony

Gdańsk,pomorskie

919 000 zł96 m² 9 623,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja! oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż prezentujemy Państwu mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 95.5m2 położone w prężnie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabowskiego

Gdynia,pomorskie

880 000 zł74 m² 11 890,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Eleganckie, komfortowe 74-metrowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Chwarzno. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze trzykondygnacyjnego budynku. W ramach osiedla pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

599 000 zł34 m² 17 617,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przestronna kawalerka z osobną kuchnią usytuowana jest przy Alei Niepodległości w Sopocie, co stanowi świetną lokalizację dla osób ceniących sobie bliskość usług, jak i natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Rumia,pomorskie

395 000 zł36 m² 10 957 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,05 m2 z dużym balkonem na całość mieszkania, mieszczące się na 3 piętrze w trzypiętrowym bloku bez windy. Lokal mieści się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

772 867 zł65 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapytaj O rabat! Poznaj najbliższą okolicę: inwestycja powstanie przy ul. W. Jagiełły, w dzielnicy Gdańsk Południe. Dojazd autem do centrum Gdańska zajmuje 20 minut. Zielone tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogusławskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

320 000 zł72 m² 4 444 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Piętro domu ok. 72 m2 w jednej z najlepszych lokalizacji w Pruszczu Gdańskim Osiedlu Nad Radunią (czasem określanym jako rejon Matejki). Świetne położenie tuż obok centrum miasta, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Bogusławskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

320 000 zł107 m² 2 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

475 000 zł52 m² 9 068,35 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie z imponującym widokiem na Gdynię, okoliczne lasy, port. Mieszkanie znajduje się w budynku 11 piętrowym, na ostatniej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Reda

Reda,pomorskie

1 600 zł30 m² 53,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Nowoczesna kawalerka dostępna od ręki! Do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni 29,7 m2 z balkonem zlokalizowane na I piętrze w Redzie na ul. Długiej w pobliżu mparku (nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

414 000 zł35 m² 11 948 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Promocja dla nowych klientów - zarezerwuj pod program mieszkanie na start Procedura zakupu: 1. Rezerwacja mieszkania z gwarancją ceny (nawet jak ceny wzrosną obowiązuje cena z dnia podpisania.