dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 782 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 782 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mierzeja Park

Sztutowo,pomorskie

660 000 zł45 m² 14 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowy apartament o powierzchni 45m2 z ogródkiem 40m2, położony w Sztutowie przy ul. Mierzeja Park 2. Apartament oddany w 2022. Apartament słoneczny położony na parterze, na nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 100 000 zł1 249 m² 880,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora! Nowa niższa cena! Z najwyższej kondygnacji-widok na jezioro Wysockie. Tylko 5 minut spacerem do jeziora! Dwie piękne działki budowlane zabudowane budynkiem mieszkalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Gdynia,pomorskie

999 000 zł352 m² 2 838,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| top lokalizacja | dostęp do drogi | blisko morza | uzbrojona | gdynia orłowo | Wyjątkowa działka położona jest w jednej najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni jaką jest Orłowo. Miejsce to jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Luzino

Luzino,pomorskie

950 000 zł142 m² 6 690,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:675 m²

Na sprzedaż oferujemy dom o powierzchni użytkowej 142m2, usytuowany na działce 675m2. Nieruchomość położona w Luzinie. Dom dwukondygnacyjny, bez podpiwniczenia. Parter: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reformacka

Gdańsk,pomorskie

869 000 zł76 m² 11 374,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz zadbanego, dwustronnego mieszkania Z układem idealnym dla rodziny? atuty: - niezwykle funkcjonalny układ (odpowiednie proporcje między przestrzenią dzienną, a nocną) - piękny, niczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich

Gdynia,pomorskie

499 000 zł34 m² 14 882,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana *** 1-pokojowe *** Oddzielna kuchnia *** Niski budynek *** Doskonała lokalizacja Lokalizacja : ul. Batalionów Chłopskich, budynek w otoczeniu zieleni, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamrowskiego

Gdynia,pomorskie

850 000 zł81 m² 10 468 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Klimatyczne, pełne przestrzeni i światła, ciekawe architektonicznie, dwupoziomowe, na trzecim piętrze o powierzchni użytkowej 81,2m2, a wliczając doskonale wykorzystane skosy ponad 101.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Malbork,pomorskie

509 000 zł70 m² 7 235,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 70,35 mkw, zlokalizowane na 2 piętrze przy ulicy Jagiellońskiej w Malborku. Lokalizacja Nieruchomość wchodzi w skład inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zakopiańska

Gdańsk,pomorskie

521 832 zł26 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, gdzie bliskość centrum idzie w parze z wygodą i komfortem? To ogłoszenie jest dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować przepiękne mieszkanie, które spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stryjewskiego

Lębork,pomorskie

249 000 zł34 m² 7 410,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Uwaga! kupującu nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie bezczynszowe z ogródkiem i tarasem, w super lokalizacji- blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Makuszyńskiego

Gdańsk,pomorskie

746 000 zł53 m² 14 206,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w idealnej lokalizacji - centrum Wrzeszcza, które jednocześnie gwarantuje spokój i ciszę. Znajduje się ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzęsna

Gdańsk,pomorskie

359 000 zł46 m² 7 720,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania W bardzo korzystnej cenie blisko centrum? - koniecznie zapoznaj się Z tą ofertą! jest to świetna oferta przede wszystkim dla obcokrajowców ze względu na brak księgi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Gdynia,pomorskie

3 100 000 zł3 652 m² 848,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż działkę pod inwestycję z możliwością przeznaczenia pod obiekt produkcyjno-usługowy lub magazynowy. Znakomita lokalizacja terenu w drugiej linii zabudowy od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Łeba,pomorskie

699 000 zł219 m² 3 191,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:338 m²

Nadmorska nieruchomość inwestycyjna w Łebie. Jeśli szukasz dużego i funkcjonalnego domu dla siebie lub pod inwestycje typu hostel czy nadmorski pensjonat, to ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagrodowa

Gdańsk,pomorskie

560 000 zł45 m² 12 564,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe blisko Centrum! Mieszkanie w na pierwszym piętrze: dwa pokoje, kuchnia, łazienka w zadbanej kamienicy. Do mieszkania przynależy piwnica. Kamienica posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

999 990 zł26 m² 37 849,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Brak pcc 2% dla każdego kupującego oraz brak prowizji dla biura ze strony kupującego. Opis: mam do zaoferowania luksusową kawalerkę przy ulicy Łąkowej. Jest to nowoczesna inwestycja "sol Marina".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Stegna

Stegna,pomorskie

779 760 zł55 m² 14 257,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentuję jeden z kilku przepięknych apartamentów nad morzem w całorocznym kurorcie nadmorskim. Apartament w kompleksie wypoczynkowy w Stegnie, w sercu Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dickmana

Gdynia,pomorskie

690 000 zł74 m² 9 299 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest mieszkanie 3 pokojowe w dzielnicy Gdynia Oksywie. Nieruchomość Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,20 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest przytulne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 37m2. Nieruchomość składa się z: - sypialni - Pokoju z aneksem kuchennym - łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Darzlubie,pomorskie

671 000 zł100 m² 6 710 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'słodki_330' z ceną: 531 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Gdyńska

Małkowo,pomorskie

235 000 zł1 000 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Małkowo. Ta spokojna okolica, z dala od miejskiego zgiełku, zapewnia spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

975 287 zł44 m² 22 302,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Brak pcc 2% dla każdego kupującego oraz brak prowizji dla biura ze strony kupującego. Opis: mam do zaoferowania nowoczesny apartament w stanie deweloperskim o wielkości 43,73 m2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Września 1939 r.

Szymankowo,pomorskie

290 000 zł131 m² 2 213,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu urokliwe ,dwupoziomowe mieszkanie z własnym ogródkiem, położone w miejscowości Szymankowo. W skład nieruchomości o pow. 72,7 mkw wchodzi duża kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

540 000 zł38 m² 14 210,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2pok 38m2 ogródek 35m2 + mp + kl Stacja Nowy Gdańsk to nowoczesne osiedle powstające w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska - dzielnicy Jasień. To centrum życia dla młodych, aktywnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sopot

Sopot,pomorskie

1 379 000 zł58 m² 23 775,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

W pełni wyposażone 2 pok. mieszkanie w centrum Sopotu ul Puławskiego Z radością prezentujemy Państwu przepiękne mieszkanie wykończone z wielką dbałością o szczegóły przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 050 000 zł300 m² 6 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:761 m²

Dom w spokojnej okolicy. Na sprzedaż 3 kondygnacyjny dom położony w dzielnicy Gdynia Witomino-Leśniczówka z dwoma niezależnymi mieszkaniami, wspólnym wejściem i klatka schodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Szymanowskiego

Gdańsk,pomorskie

81,99 zł/m²169 m² 13 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta właściciela nieruchomości Budynek biurowy vigo w Gdańsku zlokalizowany jest przy głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta - Al. Grunwaldzkiej, róg ul. Szymanowskiego. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Gdynia,pomorskie

487 000 zł46 m² 10 534,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Co ważne, od kupującego nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

400 000 zł31 m² 12 903,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Atuty: zaledwie 3 minuty od tramwaju! Łatwa możliwość przerobienia na 2 pokoje W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa Świetne pod inwestycje, ale i mieszkanie własne 18 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zaruskiego

Gdynia,pomorskie

700 000 zł57 m² 12 295,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w stylu loftowym usytuowane na dwóch poziomach o powierzchni użytkowej blisko 57 m2 zlokalizowane na 3-piętrze 3-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

85 zł/m²10 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pomieszczenie biurowe 10 m2 do wynajęcia w centrum Gdańska. Pokój biurowy o powierzchni 10 m2. Dostępny od zaraz. Budynek całodobowo strzeżony, w dzień wstęp do budynku poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Stara Stocznia

Gdańsk,pomorskie

78,33 zł/m²60 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz lokalu pod swoją działalność gospodarczą - trafiłeś idealnie! lokalizacja Lokal mieści się w samym sercu Gdańsk w inwestycji brabank wybudowanej przez dewelopera Invest Comfort -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gospody

Gdańsk,pomorskie

920 000 zł67 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Gdańsk Żabianka Mieszkanie położne na osiedlu Gdańsk Żabianka w budownictwie z lat osiemdziesiątych przy ulicy Gospody w cichym spokojnym miejscu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

519 000 zł44 m² 11 890 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie dwupokojowe ( 43, 65 m2 ) na czwartym piętrze budynku wyposażonego w windę na nowym osiedlu Semeko na granicy Rumii. Tylko U nas! Bardzo ciekawa nieruchomość urządzona ze smakiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

760 000 zł41 m² 18 700,80 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atuty: - 8 minut piechotą od morza i piaszczystej plaży - 15 minut spacerem do molo w Brzeźnie - liczne tereny zielone i ścieżki rowerowe - mniej niż 5 minut do przystanku autobusowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Junony

Gdańsk,pomorskie

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 3- pokojowe z ogródkiem 70 m2 i halą garażową w cenie. Mieszkanie wyposażone, brakuje łóżka w sypialni. Mieszkanie wymaga lekkiego odświerzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

497 224 zł27 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Brak pcc 2% dla każdego kupującego oraz brak prowizji dla biura ze strony kupującego. Opis: kawalerka w stanie deweloperskim o wielkości 27,32 m2 z balkonem. W całej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bytonia

Bytonia,pomorskie

50 000 zł179 m² 279,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 785 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie Syndyk masy upadłości Marty Czubkowskiej, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, na podstawie art. 320 Ustawy z dnia 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Sopot,pomorskie

2 550 000 zł93 m² 27 522,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Czytelny układ mieszkania osadzony na regularnym planie oferuje świetnie zorganizowaną i funkcjonalną przestrzeń. Atmosfera od wejścia przywołuje wręcz wakacyjne skojarzenia. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

1 710 000 zł88 m² 19 432 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Dolne Miasto to nadzwyczajne miejsce do zamieszkania. Bardzo wygodne pod względem lokalizacyjnym - bliskość komunikacji miejskiej; rozrywkowym - zaraz po wyjściu z inwestycji mamy do wyboru szereg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Chrztowo

Chrztowo,pomorskie

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 036 m²

Sprzedam dom letniskowy z możliwością użytkowania całorocznego w miejscowości Chrztowo nad malowniczym jeziorem Sobąckim. Dom zbudowany w latach 2022-2023 w konstrukcji drewnianej,.