dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 823 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 823 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kiedronia

Gdynia,pomorskie

1 930 000 zł63 m² 30 732,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: orłowo jako jedna z najbardziej pożądanych i prestiżowych dzielnic Gdyni łączy zarówno namacalną bliskość morza oraz natury, dynamikę i rozwój dużego miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kosko

Gdynia,pomorskie

499 000 zł60 m² 8 261,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe rozkładowe mieszkanie (60,40 m2) z balkonem! Do remontu! Przestronne 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,40 m2 z zlokalizowane na parterze w budynku trzypiętrowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koleczkowo

Koleczkowo,pomorskie

918 000 zł101 m² 9 089,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 359 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Koleczkowo oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stolema

Gdańsk,pomorskie

910 719 zł72 m² 12 631,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: nowoczesne osiedle bardzo dobra lokalizacja gotowe do odbioru kupujesz bez prowizji i podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gdańsk,pomorskie

365 000 zł31 m² 11 774,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe z oddzielną kuchnią-typu kawalerka z tak zwanym francuskim balkonem. Jasne, ciepłe o powierzchni użytkowej 30,94 m2, położone na 10 piętrze wieżowca z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Rumia

Rumia,pomorskie

45 zł/m²100 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Cena 4500zł/mc netto. Lokal w Rumi o pow.100m2 przy głównej trasie przygotowany pod gastronomię! W skład lokalu wchodzi sala główna, kuchnia, zaplecze socjalne i toalety. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Złotników

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł34 m² 17 428 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Oferuję do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicy z lat '50, zlokalizowane na ścisłej starówce w Gdańsku przy ulicy Złotników. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Czarlin,pomorskie

180 000 zł1 085 m² 165,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Rezerwacja Działka budowlana w miejscowości Czarlin przy ul. Leśnej. 1085 m2 o regularnym kształcie, bez znacznych nierówności. W bardzo przyjemnej okolicy z pięknymi widokami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Orle

Orle,pomorskie

689 000 zł208 m² 3 311,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:762 m²

Przestronny dom z potencjałem - idealny dla Rodziny lub na Inwestycję. Bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji. Oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowy Zagajnik

Banino,pomorskie

1 250 000 zł160 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:446 m²

Narożny segment posiadający słoneczną działkę. Oświetlenie zewnętrzne ogrodu oraz w podbitce. Dom posiada monitoring ( 4 kamery), alarm oraz wideodomofon. Nieruchomość posiada instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Cylkowskiego

Bolszewo,pomorskie

42,29 zł/m²376 m² 15 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaże w bryle budynku

Lokal handlowo - usługowy o powierzchni 376 m2 plus duża piwnica, garaż oraz pomieszczenia socjalne. Lokal znajduje się w Bolszewie, przy ul. Cylkowskiego 1. Istnieje możliwość podzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Połchowo

Połchowo,pomorskie

249 000 zł1 223 m² 203,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1223 m2 w urokliwej miejscowości Połchowo. Połchowo to malownicza wieś kaszubska, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dębowa

Reda,pomorskie

639 000 zł101 m² 6 326,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednia bez pcc i bez Prowizji. Komfortowe i ustawne lokale z dwoma łazienkami zbudowane są z wysokiej klasy materiałów i wyposażone w szereg nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Grabowo Parchowskie

Grabowo Parchowskie,pomorskie

595 000 zł60 m² 9 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta obejmuje zabudowaną działkę rekreacyjną o pow. 750 m2, położoną nad jeziorem Mausz (bardzo czysta woda, strefa ciszy). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł30 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker spacerem na plaże! Z wyposażeniem Sklepy, rynek Galeria, bezpośrednie połączenie z Uniwersytetem Gdańskim, pg, i innymi uczelniami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 553 190 zł68 m² 23 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty: lokal na V piętrze w stanie deweloperskim w inwestycji Granaria - w samym sercu Gdańska na Wyspie Spichrzów Lokalizacja: ścisłe centrum miasta. Okolica oferuje szeroki wybór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bogusławskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

295 000 zł107 m² 2 757 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Piętro domu ok. 72 m2 w jednej z najlepszych lokalizacji w Pruszczu Gdańskim Osiedlu Nad Radunią (czasem określanym jako rejon Matejki). Świetne położenie tuż obok centrum miasta, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Kaszubskie

Wejherowo,pomorskie

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie jednopokojowe z kuchnią i łazienką, odświeżone i gotowe do zamieszkania. Lokalizacja to doskonałe miejsce dla osób poszukujących wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szopy

Gdańsk,pomorskie

679 000 zł54 m² 12 574,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 z oddzielną kuchnią tuż przy Wyspie Spichrzów. Lokalizacja - 300 metrów od Wyspy Spichrzów (po drugiej stronie Motławy), - akademia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Gdynia,pomorskie

489 000 zł38 m² 12 868,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania na wysokim parterze w 10-piętrowym wieżowcu, tuż przy stacji skm na ulicy Młyńskiej 4 w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

470 000 zł53 m² 8 867,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rewelacyjna Inwestycja! Wysoka stopa zwrotu. Mieszkanie blisko centrum Gdańska. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w budynku zadbanym, zrobiona elewacja. Klatka schodowa czysta i zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

865 000 zł63 m² 13 730,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Gdynia Centrum | 5 min Skwer Kościuszki | Od zaraz Atuty: mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, z dużym potencjałem inwestycyjnym w ścisłym centrum Gdyni. Dodatkowym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieżycka

Gdańsk,pomorskie

589 000 zł44 m² 13 413,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa niższa cena! oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż! Mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 43.91 m2, znajdujące się w Gdańsku, dzielnicy Zakoniczyn. Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

675 000 zł53 m² 12 626 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie do wprowadzenia od zaraz - Gdańsk, ul. Niepołomicka Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe, ponad 53 metrowe mieszkanie z dużym, słonecznym balkonem, usytuowane na pierwszym piętrze, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

708 000 zł76 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Atuty: - dużo zieleni w okolicy - stan do zamieszkania - nowe budownictwo - blisko sklepów, przedszkola - jasne, przestronne wnętrze - dobrze skomunikowane - słoneczny balkon - miejsce w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł37 m² 13 633,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na Gdańskich Łostowicach na nowej inwestycji Zielony Południk dewelopera Eurostyl. To idealne rozwiązanie dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Stryjewskiego

Gdańsk,pomorskie

1 700 zł26 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu kawalarki o powierzchni 26 m2 mieszczącej się na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Gdańsk Stogi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Frąckowskiego

Słupsk,pomorskie

320 000 zł40 m² 7 960,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie o powierzchni 40,20 m2 na parterze w 12 letnim budynku w Słupsku na Osiedlu Niepodległości przy ul. Frąckowskiego. Mieszkanie składa się z 2 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kolbudy

Kolbudy,pomorskie

749 000 zł91 m² 8 272,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:197 m²

Na sprzedaż dom jednopiętrowy o powierzchni 90,54 m2 [dom] Dom jednopiętrowy z 2021 roku, o powierzchni 90,54 m2. W pełni umeblowany, z funkcjonalnym układem. Parter - Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sopot,pomorskie

2 950 000 zł112 m² 26 339,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Wyjątkowy apartament W nadmorskim kurorcie! blisko plaży! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ten unikatowy apartament o powierzchni 112 m2, usytuowany na 3 piętrze stylowej kamiennicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rumia,pomorskie

549 000 zł62 m² 8 842 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na trzecim piętrze budynku wielorodzinnego położonego w centrum miasta. Mieszkanie wykończone w bardzo dobrym stanie, do zamieszkania. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

530 000 zł46 m² 11 521,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atuty nieruchomości: -bliskość plaży i terenów zielonych,Park Regana o powierzchni 85 h do Sopotu deptakiem 30 min -wysoko rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa, -ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł37 m² 60,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

3 800 000 zł103 m² 36 743,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Atuty: nieruchomość z segmentu super premium, jeden z najlepszych i najdroższych adresów w Gdańsku, genialny widok na historyczną część miasta, balkon. Lokalizacja, komunikacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rumiankowa

Gdynia,pomorskie

534 000 zł72 m² 7 468,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Nie szukaj dłużej! Przestronne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Dąbrowie o powierzchni całkowitej 71,5m2/ użytkowej 58,8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł48 m² 11 878,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy idealne pod inwestycję! Kamienica zlokalizowana jest w śródmieściu Gdańska niedaleko popularnej 100czni Gdańskiej, ulicy Elektryków, dworca Gdańsk Główny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Piaskowa

Góra,pomorskie

160 000 zł1 135 m² 140,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej w malowniczej miejscowości Góra, przy ulicy Piaskowej, otoczonej kaszubskim lasem. W sprzedaży działka o numerze 35/25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:4/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, bardzo blisko morza? Świetnie trafiłeś! atuty: - słoneczne, - duży taras od strony południowej, - świetna komunikacja z całym Trójmiastem, - samo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

250 000 zł35 m² 7 102,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Oferujemy na sprzedaż lokal usługowo-handlowy przy Al. Niepodległości w Sopocie lokalizacja: centrum miasta, niedaleko przystanek autobusowy oraz kolejka skm. Zapewniony ruch pieszych oraz bardzo.