dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 820 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 820 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Sopot,pomorskie

1 450 000 zł67 m² 21 574,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie położone w topowej lokalizacji Sopotu. To miejsce łączy w sobie urok nadmorskiego miasta z bliskością plaży oraz miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Łebcz,pomorskie

778 000 zł104 m² 7 480,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:960 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Łebcz oraz zamówienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mierzyno

Mierzyno,pomorskie

159 000 zł1 344 m² 118,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój Dom Marzeń Czeka - Działka z Gotową Infrastrukturą i Elastycznymi Warunkami Budowy. Bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Gdynia,pomorskie

2 400 zł42 m² 58,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfort I nowoczesność Osiedle Beauforta 2 to część nowej, prężnie rozwijającej się dzielnicy. Składa się z 9 nowoczesnych budynków, w których powstają komfortowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pszczółki

Pszczółki,pomorskie

816 000 zł101 m² 8 079,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 507 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Skowarcz oraz zamówienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Polna

Puck,pomorskie

622 975 zł45 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Malachit Park to jedno z najlepiej przemyślanych osiedli w tej części Pomorza z drewnianymi detalami wykończeniowymi i ciekawą, skandynawską architekturą. Wewnątrz znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szczodrowo

Szczodrowo,pomorskie

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o numerze A57 Uzbrojona w prąd i wodę Osada Wzgórza Kaszubskie. Wrazie pytań proszę   Lub   Kilka słów o samej inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czymanowo

Czymanowo,pomorskie

179 000 zł1 270 m² 140,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Dzień dobry. Na sprzedaż piękna działka o powierzchni 1270mkw w malowniczej miejscowości Czymanowo. Jest to jedna z trzech działek, która jest w trakcie podziału. Działka cieszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

1 295 000 zł79 m² 16 392,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dostępne od ręki! Dwustronne, jasne mieszkanie w Centrum Sopotu. 78,9m2 w kamienicy z 1900 roku. Mieszkanie przeszło remont generalny 6 lat temu. Wymienione zostały wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Jana z Kolna

Gdańsk,pomorskie

15,74 €/m²1 098 m² 17 282 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem modułu biurowego o powierzchni 1098 m2 na 4 piętrze, w budynku klasy A. Oferowane biuro znajduje się na ulicy Jana z Kolna. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Reda,pomorskie

435 000 zł40 m² 10 804,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne Mieszkanie w Redzie - Bezpieczne i Komfortowe Życie na Zamkniętym Osiedlu! bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mosty,pomorskie

899 000 zł166 m² 5 416 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Promocja! dom W cenie mieszkania! ostatni dom W promocji! Kameralne osiedle domów bliźniaczych o powierzchni całkowitej 166m2, w nadmorskiej miejscowości Mosty, na obszarze prawie 1 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Egiertowo

Egiertowo,pomorskie

1 500 000 zł300 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 834 m²

Atuty: dwa niezależne budynki, propozycja idealna do prowadzenia przydomowej działalności. Dogodna lokalizacja, przy drodze krajowej, możliwość sprawnego przemieszczania się w stronę Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Polna

Puck,pomorskie

1 193 907 zł85 m² 13 990 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Westerplatte

Jastrzębia Góra,pomorskie

660 000 zł40 m² 16 562,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie o powierzchni 39,85 m , usytuowane w malowniczej Jastrzębiej Górze, na osiedlu Słoneczna Dolina przy ul. Obrońców Westerplatte. Ta nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Rumia

Rumia,pomorskie

10 000 zł260 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Przestronny dom do wynajęcia o pow.260m2 w Rumi. Działka aż 5800m2. Cicha i spokojna okolica z prywatnym stawem, lasem i drogą! Dom składa się z dwóch kondygnacji. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Leśmiana

Gdańsk,pomorskie

115,47 zł/m²43 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia luksusowy lokal użytkowy o powierzchni 43,3 m2 wraz z antresolą o powierzchni około 12 m2, położony w samym sercu prestiżowego osiedla Garnizon, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

2 350 zł50 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 13.05.2024 BEZPIECZNE TRANSKACJE WSPIERAMY WAŻNĄ POLICĄ OC Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkanie w Gdyni, położone w dzielnicy Redłowo przy ulicy Legionów na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rumia,pomorskie

449 000 zł48 m² 9 354,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

- rezerwacja - - polecamy! - bardzo ładne mieszkanie - /remont w 2018 roku/ - W atrakcyjnej I spokojnej lokalizacji - za oknami dużo wolnej przestrzeni - Rumia Janowo, praktycznie wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sopot

Sopot,pomorskie

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe z ogrodem o pow. 35m2 w atrakcyjnej lokalizacji. W skład nieruchomości wchodzi salon z aneksem kuchennym i wyjściem na ogród, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

770 000 zł63 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, dostępne od zaraz. Mieszkanie składa się z: z salonu połączonego z kuchnią, dwóch sypialni, łazienki i przedpokoju Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Rumia,pomorskie

439 000 zł45 m² 9 838,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Tylko W golden gate! Na sprzedaż przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,62 m2 znajdujące się na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku, oddanym do użytku w 2004 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majkowskiego

Sopot,pomorskie

1 350 000 zł90 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Apartament skierowany dla osób pragnących mieszkać w wyjątkowym miejscu - blisko morza, ceniących sobie spokój i ciszę. Jest to również idealna propozycja na inwestycję pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 910 423 zł68 m² 28 290 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty: lokal w stanie deweloperskim w inwestycji Granaria - w samym sercu Gdańska na Wyspie Spichrzów Lokalizacja: ścisłe centrum miasta. Okolica oferuje szeroki wybór najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Królewskie Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

819 999 zł65 m² 12 615 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szukasz mieszkania w Gdańsku? Koniecznie sprawdź ofertę, którą mamy w dzielnicy Piecki Migowo, potocznie nazywanej Moreną. Wyjątkowe, piękne mieszkanie o powierzchni 65,1 m2 na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mickiewicza

Sopot,pomorskie

1 400 zł26 m² 54,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosi kosztów prowizji! Dostępny do 25.06.2024r. dla maksymalnie 2 osób! Mieszkanie Mafalda to mieszkanie typu studio znajdujące się ósmym piętrze bloku udostępniającego windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Banino

Banino,pomorskie

629 000 zł90 m² 6 996,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szukasz gotowego do wprowadzenia domu szeregowego w Baninie? Świetnie trafiłeś! atuty: - funkcjonalny dom szeregowy z ogródkiem, - gotowy do wprowadzenia, - świetne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koperkowa

Gdynia,pomorskie

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o pow.55m2 w Gdyni na Dąbrowie na zamkniętym osiedlu z patio. Mieszkanie mieści się na kameralnym osiedlu. Budynek z 2000r. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzewino

Dobrzewino,pomorskie

822 000 zł101 m² 8 138,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 244 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Dobrzewino oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

587 400 zł53 m² 11 083 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Zapraszam do pięknego mieszkania znajdującego się w czteropiętrowym bloku przy ulicy Grabowskiego 3, zbudowanym w 1986 roku. To wyjątkowe miejsce, które od lat jest domem dla jednego lokatora,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 436 845 zł67 m² 21 445,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty: lokal na V piętrze w stanie deweloperskim w inwestycji Granaria - w samym sercu Gdańska na Wyspie Spichrzów Lokalizacja: ścisłe centrum miasta. Okolica oferuje szeroki wybór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rumia

Rumia,pomorskie

615 000 zł90 m² 6 823,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowa oferta W mio casa! bezczynszowe mieszkanie dwupoziomowe! ponad 90M po podłodze! Mam przyjemność zaprosić na prezentację pięknego mieszkania położonego w samym sercu Rumi, tj. dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Spokojna

Kobysewo,pomorskie

145 000 zł1 466 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w malowniczej okolicy miejscowości Kobysewo. Ta wyjątkowa nieruchomość jest idealnym miejscem dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

10 000 zł157 m² 63,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem niezależna część budynku o powierzchni 157m2 - 5 pokoi, 2 łazienki, duża kuchnia wyposażona w sprzęt agd - oddzielne wejścia, oddzielne liczniki na wszystkie media, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdynia,pomorskie

2 750 zł42 m² 65,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, kompletnie urządzone mieszkanie w Gdyni Redłowie. Mieszkanie jest położone na parterze kameralnego budynku po kapitalnym remoncie. Do budynku przynależy prywatny ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Gdańsk,pomorskie

1 680 000 zł148 m² 11 351,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:614 m²

Atrakcyjna oferta bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Mam przyjemność przedstawić Państwu tę wyjątkową ofertę - przepiękny dom wolnostojący na sprzedaż, położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Rumia

Rumia,pomorskie

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Cena 5000zł/mc netto. Piętro budynku do wynajęcia o pow.100m2 w Rumi. W skład lokalu wchodzą cztery pokoje, trzy łazienki i korytarz. Ekspozycja okienna z południowego-zachodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kiedronia

Gdynia,pomorskie

1 930 000 zł63 m² 30 732,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: orłowo jako jedna z najbardziej pożądanych i prestiżowych dzielnic Gdyni łączy zarówno namacalną bliskość morza oraz natury, dynamikę i rozwój dużego miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kosko

Gdynia,pomorskie

499 000 zł60 m² 8 261,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe rozkładowe mieszkanie (60,40 m2) z balkonem! Do remontu! Przestronne 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,40 m2 z zlokalizowane na parterze w budynku trzypiętrowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koleczkowo

Koleczkowo,pomorskie

918 000 zł101 m² 9 089,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 359 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Koleczkowo oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stolema

Gdańsk,pomorskie

910 719 zł72 m² 12 631,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: nowoczesne osiedle bardzo dobra lokalizacja gotowe do odbioru kupujesz bez prowizji i podatku pcc 2%.