dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 823 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 823 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Słowackiego

Gdańsk,pomorskie

1 249 000 zł88 m² 14 113 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, usytuowane we Wrzeszczu przy ul. Słowackiego. Lokal znajduje się na zamkniętym osiedlu z ochroną i monitoringiem. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 096 200 zł65 m² 16 924,50 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do nowoczesnego trzypokojowego mieszkania mieszczącego się w nowym budynku w tętniącej życiem dzielnicy Gdańsk Letnica, zaledwie rzut beretem od malowniczej plaży. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Diamentowa

Gdańsk,pomorskie

333 222 zł38 m² 8 769 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Prezentacja w godzinach 10:30 - 18:00! Jeśli szukasz 2 pokojowego mieszkania blisko centrum miasta, to koniecznie zadzwoń i umów się na indywidualną prezentację. Mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Grabowa

Glincz,pomorskie

230 000 zł1 278 m² 179,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa oferta! W koszyku dwie działki z możliwością wyboru :) Chętnie zapoznam Cię z ofertą działek, położonej w sąsiedztwie ul. Grabowej. Dojazd do działki stanowi droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Sopot,pomorskie

1 199 000 zł65 m² 18 474,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy zlokalizowany w centrum Sopotu, przy ulicy Podjazd. Przy której od wielu lat prosperują lokale o różnym przeznaczeniu. Nieruchomość jest zlokalizowana pomiędzy słynnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wybickiego

Kielno,pomorskie

2 500 zł75 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75m2 w Kielnie. Mieszkanie znajduje się na parterze w nowoczesnym budynku dwu-piętrowym na terenie zamkniętym. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Reja

Gdańsk,pomorskie

19 000 zł411 m² 46,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

NA wynajem magazyn W doskonałej lokalizacji gdańsk letnica Z możliwym wjazdem tirów magazyn: do wynajęcia oferujemy nowoczesną halę magazynową o powierzchni 411 m2. Obiekt wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kombatantów

Gdynia,pomorskie

2 390 000 zł187 m² 12 753,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Kameralny zespół domów jednorodzinnych O inwestycji: to osiedle domów jednorodzinnych położone na gdyńskim Redłowie na ulicy Kombatantów. W okolicy znajduje się wiele nowoczesnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

969 900 zł65 m² 14 921,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować piękne mieszkanie na sprzedaż znajdujące się na kameralnym osiedlu. Parametry nieruchomości Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze 3. piętrowego budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Gdynia,pomorskie

785 000 zł64 m² 12 254,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam zaszczyt przedstawić niepowtarzalną ofertę komfortowego mieszkania usytuowanego w prestiżowej dzielnicy Gdyni - Działki Leśne. Elegancja, wygoda i doskonała lokalizacja tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zdrowa

Juszkowo,pomorskie

790 548 zł136 m² 5 830 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kontaktdom w zabudowie szeregowej z garażem, wykonany z wysokiej klasy materiałów charakteryzujących się wysoką energooszczędnością i izolacją akustyczną.Dom bardzo słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witosa

Pruszcz Gdański,pomorskie

659 000 zł63 m² 10 402,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szukasz mieszkania z świetnym dojazdem do dróg ekspresowych, w Pruszczu Gdańskim nieopodal Gdańska ? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: -bliskość do obwodnicy, -tereny zielone, -spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komedy

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty: przytulne, mieszkanie, komórka lokatorska i miejsce postojowe w hali garażowej, długoterminowo. Lokalizacja i komunikacja: inwestycja Jasień Bulwary znajduje się niespełna 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konwaliowa

Bolszewo,pomorskie

415 000 zł45 m² 9 171,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 45,25 m , zlokalizowane na spokojnym osiedlu w Bolszewie, przy ul. Konwaliowej. Mieszkanie, gotowe do wprowadzenia, położone jest w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wzgórze Bernadowo

Gdynia,pomorskie

1 452 600 zł74 m² 19 741,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Doskonałe położenie w pobliżu centrum miasta a jednocześnie na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Nowoczesna architektura, wysokiej jakości wykonanie, kameralna zabudowa, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Pęplino

Pęplino,pomorskie

79 000 zł11 700 m² 6,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ziemia rolna - grunty orne klasy iva na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży 1,17 ha ziemi rolnej (grunty orne). Oferowana działka gruntu położona jest w miejscowości Pęplino, gmina Ustka, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Angielska Grobla

Gdańsk,pomorskie

3 100 zł41 m² 75,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne 2-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Riverview, usytuowanym nad brzegiem Kanału Na Stępce, naprzeciw Ołowianki. Odległość od Starego Miasta Gdańska to zaledwie kilkaset.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

539 000 zł46 m² 11 717,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Gdańsk Przymorze I mieszkanie 2 pokojowe z balkonem I słoneczne, ustawne wnętrze I 350 metrów do Parku Reagana I idealne miejsce do zamieszkania lub wynajmu I 10 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Gdynia,pomorskie

590 000 zł53 m² 11 132,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie w Gdyni Obłużu z pięknym widokiem na port, do mieszkania przynależy duża piwnica. Mieszkanie: mieszkanie jest bardzo dobrze utrzymane, nadaje się do natychmiastowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

988 000 zł63 m² 15 682,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe 3 pok 57m2 + loggia 7.4m2 Wsch-Płd IVQ24 Pokój dzienny z aneksem 20.41m2 Sypialnia 11.7m2 Sypialnia 10.97m2 Łazienka 4.61m2 Hol 7.23m2 + Balkon (Loggia) 7.39m2. Ekspozycja wschodnio-południowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bawernica

Bawernica,pomorskie

60 000 zł1 070 m² 56,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, oferuję na sprzedaż trzy działki budowlane według podziału, każda o powierzchni 10 arów czyli tyś metrów kwadratowych. Gdzie można wybudować dom mieszkalny lub dwa domki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

93,72 zł/m²191 m² 17 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w centrum Przymorza w pobliżu przystanku skm Mieści się na parterze. Lokal 191m2 idealnie doświetlony, wysoki. Posiada wysokie witryny od strony ulicy. Dużo miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolności

Gdynia,pomorskie

5 500 zł85 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z 50 m2 tarasem widokiem na morze Gdynia Działki Leśne z miejscem postojowym na 2 auta Lokalizacja: działki Leśne to jedna ze spokojniejszych dzielnic Gdyni w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płocka

Gdańsk,pomorskie

509 000 zł45 m² 11 311,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie o powierzchni 44,79 m2 zlokalizowane na parterze przy ulicy Płockiej 14 w Gdańsku. Składa się z salonu z aneksem, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rowy

Rowy,pomorskie

9 800 000 zł1 245 m² 7 871,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Oferta skierowana do osób szukających gotowego działającego obiektu nie wymagającego wkładu finansowego. Obiekt dochodowy o bardzo dobrych opiniach jeden z ładniejszych w okolicy. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

726 836 zł66 m² 11 016 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zachęcam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 3 pokojowego mieszkania w Gdyni. Malowniczo, a jednocześnie niezwykle wygodnie położona inwestycja zachwyca widokami na Zatokę Gdańską,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernadowska

Gdynia,pomorskie

1 750 000 zł74 m² 23 648,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie (74m2) zlokalizowane na kameralnym osiedlu Rivus (invest Komfort) przy ulicy Bernadowskiej w Gdyni Orłowo. Dogodna lokalizacja blisko Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grottgera

Rumia,pomorskie

949 000 zł278 m² 3 413,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:437 m²

Cena do negocjacji! Na sprzedaż wyjątkowy dom wybudowany w 1989 roku położony przy ulicy Artura Grottgera 3 w Rumi. Powierzchnia użytkowa domu: 208 m2 + piwnica 70 m2 + garaż o pow. 39 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 057 500 zł47 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu zakup apartamentu 2 pok. wykończonego pod klucz w inwestycji, która powstaje w samym sercu gdańskiej Starówki. Do wyboru 3 warianty wykończenia w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem jedno pokojowe mieszkanie W gdyni chyloni przy ul. Morskiej mieszkanie: lokal o powierzchni 36 m2 składa się z salonu, oddzielnej kuchni, garderoby, przedpokoju oraz łazienki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łęczyce

Łęczyce,pomorskie

22 000 zł1 333 m² 16,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia halę magazynową/produkcyjną o pow. 1333 m2, zlokalizowaną w miejscowości Pużyce, gmina Łęczyce. Hala wolnostojąca, po gruntowym remoncie: - nowa przemysłowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Kobysewo,pomorskie

125 000 zł1 013 m² 123,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! na sprzedaż ładna, nasłoneczniona działka o powierzchni 1013 m2, nr działki 122/46, położona w Kobysewie - 4 km od Kartuz, w spokojnej okolicy, z wjazdem od północy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Gdynia,pomorskie

2 110 000 zł94 m² 22 399,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Apartament o wysokim standardzie jest zlokalizowany w dzielnicy Mały Kack, altoria przy ulicy Strzelców. Apartament jest bardzo przestronny ma 94,2 m2 i składa się z: * salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Rumia,pomorskie

599 000 zł51 m² 11 821,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atuty: - duży Balkon - Miejsca parkingowe ogólnodostępne - Centrum Handlowe port rumia 3 minuty - 160 m do przystanku autobusoweg - Wysoki standard wykończenia lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Weterynaryjna

Chojnice,pomorskie

651 000 zł930 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam dwie działki budowlane 4065 i 1493/7 o łącznej powierzchni 930m2 położone w centrum Chojnic. Kontakt: grzegorz   Maciej  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

433 840 zł39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wygodne 2 pokojowe mieszkanie z ogrodem od południa. Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Damroki

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł90 m² 11 063,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Westate Gdańsk prezentuje! Mieszkanie o powierzchni 90.3m2, zlokalizowane na parterze dwupiętrowego, kameralnego budynku, stanowi atrakcyjną ofertę w gdańskiej dzielnicy Jasień. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż wolnostąjacy, ul. Tysiąclecia

Gdańsk,pomorskie

112 000 zł19 m² 5 894,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:19 m²

Sprzedam garaż murowany w doskonałej lokalizacji, przy ul. Tysiąclecia w Gdańsku, na Przymorzu. W garażu jest kanał i prąd + licznik. Możliwość użytkowania jako schowek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

515 000 zł38 m² 13 552,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gdańsk przymorze Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie znajdującą się w Gdańsku w najbardziej pożądanej dzielnicy Przymorze. Nieruchomość mieści się na 3 piętrze. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

425 000 zł35 m² 12 202,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pok 35m2 balkon 3m2 II Q 2025 wschód Pokój dzienny z aneksem 16.38m2 Balkon 3m2 Sypialnia 8.69m2 Łazienka 4.12m2 Hol 4.05m2 Ekspozycja wschodnia. Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zygmunta Augusta

Gdynia,pomorskie

1 980 000 zł76 m² 25 984,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Elegancki, nietuzinkowy apartament w samym sercu Gdyni w prestiżowej inwestycji Silver House Dla kogo: nieruchomość dla osób ceniących prestiżowe miejsce zamieszkania, w centrum miasta.