dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 615 ogłoszeń

299 000 zł57 m² 5 245,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie W pięknej kamienicy! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu 2-pokojowego mieszkania , położonego w urokliwej kamienicy z piękną.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł369,30 m² 4 467,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Hala chłodniczo-magazynowa | możliwość rozbudowy | blisko A1.

Szczegóły ogłoszenia

1 743 280 zł62,26 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, mieszkanie 3-pokojowe z imponującym widokiem na morze, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gdańska - przy ul. Obrońców Wybrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł167,90 m² 15 783,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 194 m²

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość - elegancki dom wolnostojący w pożądanej części Gdańska - Kokoszki. Lokalizacja: kokoszki to jedna z dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł3 374 m² 41,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka położona bezpośrednio przy rzece Słupi, zaledwie 2,5 km od miasta Ustki. Powierzchnia działki to 3374 m2, w ewidencji gruntów oznaczona jako Ps, pastwisko. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

38,89 zł/m²72 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Lokal na parterze o pow.72m2 w Gdyni na Małym Kacku. Lokal znajduję się w prywatnym budynku na parterze. Prywatne wejście do lokalu od ulicy głównej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 039 m² 240,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana przy lesie, na wzgórzu - idealne miejsce na Twój.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł175,50 m² 6 552,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2011

Zrealizuj swoje marzenie o przestronnej, komfortowej przestrzeni - wyjątkowe mieszkanie na osiedlu Hubalczyków, ul. Bogdanowicza Przestronność, elegancja, nowoczesność - te słowa najlepiej oddają.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł1 286 m² 325,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: możliwość zabudowy jednorodzinnej, dwulokalowej lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Malownicza plaża w Ostrowie, to ukryty klejnot na wybrzeżu Bałtyku.! Plaża położona jest między znanymi kurortami Karwią, a Jastrzębią Górą. Oferuje spokój i przestrzeń, które.

Szczegóły ogłoszenia

193 551 zł1 299 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atuty nieruchomości: około 12 minut autem do plaży w Stegnie, wydane Warunki Zabudowy, uzbrojenie, możliwość wyboru powierzchni działki Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1299m2.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł115 m² 6 078 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Dwupoziomowe mieszkanie idealne pod inwestycję lub dla rodziny! oferta również dla obcokrajowców bez pozwolenia! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 82,80 m2(całkowita powierzchnia 115.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł32 m² 109,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Widokowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 32m2 w Rewie. Widok na morze! Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanym prywatnym budynku na terenie zamkniętym z 2017r.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł166,90 m² 7 908,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 597 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący, który wyznacza nowe standardy energooszczędności i wygody. To oferta dla najbardziej wymagających klientów, szukających nieruchomości "pod klucz".

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł49,66 m² 6 826,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowa 46,30m2 a całkowitej 49,66m2, zlokalizowane na trzecim piętrze budynku w Wejherowie na Osiedlu Kaszubskim. Opis nieruchomości: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł24 400 m² 34,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka rolna 2,44 ha w Barłominie, gm. Luzino - Wydane warunki zabudowy lokalizacja: działka znajduje się w miejscowości Barłomino, w gminie Luzino (powiat wejherowski),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 464 zł27,08 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Metraż: 32,59 m | ogródek 16,54 m | parter | 1 pokój z aneksem Lokale w cenach od 292 000,00 pln do 708 661,00 pln, o powierzchniach od 29,43 m do 69,49 m . Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł118 m² 11 016,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowoczesny dom w Sulminie w otoczeniu natury, zaledwie 15 minut od Gdańska. Lokalizacja: sulmin to kameralna, dynamicznie rozwijająca się miejscowość położona na skraju Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł25,10 m² 20 318,73 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Funkcjonalna kawalerka położona w samym sercu Gdyni. Mieszkanie idealne na start lub jako inwestycja pod wynajem - przez wiele lat z powodzeniem funkcjonowało w najmie krótkoterminowym,.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 000 zł700 m² 15 571,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty działający od wielu lat gotowy biznes ze stałymi klientami i dobrymi ocenami doskonała lokata kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł8 300 m² 54,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 83 ar, położoną w malowniczej miejscowości Tujsk, gmina Stegna, powiat nowodworski. Działki nr 176.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn na wynajem 80 m2 Gdańsk Kokoszki. Do wynajęcia garaż 80 m2, dzielnica Gdańsk Kokoszki. Przed budynkiem znajduje się parking. Szybki i wygodny dojazd do obwodnicy gdańskiej. Cena 3.000zł.

Szczegóły ogłoszenia

779 900 zł61,99 m² 12 581,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Komfortowe mieszkanie w Pucku. Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,99 m2, zlokalizowane przy ul. Rybackiej w Pucku. Idealne dla rodziny, gotowe do zamieszkania! To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowo- biurowy o pow.320 m2, położony w centrum Pruszcza Gdańskiego. Lokal położony jest na pierwszym piętrze budynku biurowego. Ściany gładzone i malowane, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 389 m² 176,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana w Starzynie przy ul. Lipowej. Przedmiotem sprzedaży jest działka 1389m2. Pierwsza linia zabudowy. Starzyno położone jest na Pobrzeżu Kaszubskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 263 zł35,57 m² 11 899,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2- pok mieszkanie położone w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc najatrakcyjniejsza.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł55,40 m² 70,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne pastelowe mieszkanie Z klimatyzacją, balkonem I parkingiem Nowe budownictwo | Niedawno wykończone mieszkanie | Wysoki standard | Klimatyzacja | Pełne wyposażenie | Balkon | Podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł739 m² 121,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Męcikały, w jednym z najbardziej cenionych przyrodniczo regionów Polski - Borach Tucholskich, na terenie Zaborskiego.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł2 226 m² 170,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana w samym sercu Kaszub. Zapoznaj się z Naszą ofertą! Lokalizacja: szymbark - wieś.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł33,26 m² 11 996,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Prestiżowa lokalizacja, ogromne możliwości aranżacyjne! lokalizacja: ulica Świętojańska to najważniejsza, reprezentacyjna ulica Gdyni. Uznawana za tętniące serce miasta. Znajduje się tu kilkaset.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 016 210 zł192,02 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:58 m²

Deweloper Projekt Jantar rozpoczął budowę chyba najciekawszej inwestycji na terenie miasta Malborka "tarasy Belvedere". Pozwolenie na budowę - Decyzja nr 60/2025 z dnia 21.03.2025. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł180 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Aktualna oferta! Dom dla pracowników! Oferujemy dom wolnostojący, składający się z dwóch mieszkań, na wynajem dla pracowników. Dwie kuchnie oraz dwie łazienki, zapewniają wygodę nawet.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Somonino przy ul. Kasztelańskiej! Zdecydowanie wyjątkowe miejsce i atrakcyjna oferta dla osób marzących o domu wśród natury, ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

119 990 zł923 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana w Hopowie! Lokalizacja: hopowo -.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 251 m² 107,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiam na sprzedaż działkę pięknie położonej Działka znajduję się w miejscowości Gościszewo , która to miejscowość oddalona jest około 5 km od Malborka i 10 km od Sztum.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²40,18 m² 3 415 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Biurowiec w Śródmieściu Gdańska. Komunikację miejską zapewniają dworzec pkp, skm, pkm oraz przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

603 250 zł2 409 m² 250,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 2409 m w zacisznej okolicy , w Nowęcinie , przy ul. Jeziornej.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł120 m² 14 166,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Działka usługowa bezpośrednio przy ul łostowickiej zabudowana budynkiem usługowym 120m2 na działce 631m2 lokalizacja: działka położona w dzielnicy Gdańsk Siedlce. Położona jest bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 737 zł71,18 m² 17 150 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc. 0% prowizji. Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk pow. 71,18 m 4 pokoje piętro 6 z 6 opis nieruchomości: na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 71,18.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł42 m² 7 023,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Kopernika w Skarszewach (gmina Skarszewy). Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

264 750 zł1 059 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod wymarzony dom blisko Gdańska? Mam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1059 m2, położoną przy ulicy Akacjowej, numer z ewidencji gruntów 82/23, wokół nowa.