dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 606 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 606 ogłoszeń

61 838 zł1 262 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 3 wyjątkowe działki budowlane w miejscowości Gardeja, powiat kwidzyński, województwo pomorskie. Zainwestuj w miejsce, gdzie spokój natury łączy się z komfortem codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł747 m² 427,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję na sprzedaż jedną z nielicznych nadmorską działkę budowlaną w miejscowości Błądzikowo - 2 km od prężnie rozwijającego się miasta Puck. Do plaży jedynie kilkanaście minut.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł2 084 m² 191,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z mpzp 029 - mn lokalizacja Działka budowlana położona w przepięknej Kaszubskiej miejscowości Stare Czaple, gmina Stężyca, powiat kartuski. Około 350m do jeziora Bukrzyno.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł3 210 m² 1 027,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nietuzinkowego obiektu usługowo-handlowego w centrum Malborka przy ulicy Tadeusza Kościuszki. Sprzedawany obiekt to historyczny kompleks hotelowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 000 zł35,15 m² 13 968,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,15m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 1 pokoj, salon z aneksem kuchennym, łazienki oraz ogródek 22.88m2. Zapraszamy do nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 430 190 zł185,64 m² 13 090,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:293 m²

Do sprzedaży oferujemy oddany do użytku 2-kondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 185,64m2 w nowej inwestycji deweloperskiej na Morenie. Lokal składa się z: poziom 0: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Nadmorska działka budowlana blisko morza i plaży w Mieroszynie koło Jastrzębiej Góry - na sprzedaż!.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł65 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Nowe 3-pok.mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Oksywiu o powierzchni 65m2. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 565 233 zł75,81 m² 20 646,79 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Unikatowa Inwestycja, wysoki Standard, deweloper z 30 Letnim Doświadczeniem! Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - nowoczesny design i architektura.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł1 555 m² 366,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta biura The House Nieruchomości. Bojano to kaszubska miejscowość, która dynamicznie się rozwija i oferuje idealne połączenie bliskości miasta z urokami natury. Dzięki świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł92 m² 8 684,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Hot oferta! atuty: - nowoczesny budynek - Bliskość morza - W pobliżu pełna infrastruktura handlowo - usługowa - Dwupoziomowy apartament - Kameralny budynek - Winda - Do własnej aranżacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 241 863 zł46,87 m² 26 495,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament inwestycyjny w sercu Gdańska | 46,87 m | 2 pokoje Apartament zlokalizowany na Wyspie Spichrzów - w ścisłym centrum Gdańska, w prestiżowej inwestycji realizowanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł5 800 m² 862,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o pow. 5800m2 w Rumi. Cicha i spokojna okolica z prywatnym stawem, lasem i drogą! Aktualnie działka zabudowana jest domem o pow. 250m2. Dom składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 909 zł48,18 m² 17 868,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Witam! Oferuję Państwu na sprzedaż piękny 2 pokojowy apartament o powierzchni; 48,18 m2 z atrakcyjnym balkonem położony na 3 piętrze. Mieszkanie - 48,18 m , 3. piętro, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45,84 m² 56,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy mieszkanie na wynajem długoterminowy w gdyńskiej dzielnicy Oksywie, 20 min pieszo od plaży. Mieszkanie dwustronne, jasne, składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni z oknem, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł192,57 m² 9 814,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:546 m²

! dostępne wyłącznie U nas! atuty: - kameralne, zamknięte osiedle zapewniające wysoki poziom prywatności i bezpieczeństwa - elastyczny układ wnętrza - możliwość aranżacji 4-6 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

144 400 zł903 m² 159,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z planem miejscowym, kobylnica, 903m2. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 903 m2, położoną w Kobylnicy, w gminie Kobylnica,.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²37,80 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem pomieszczenie o powierzchni 37,80 m2 znajdujące się na 1 piętrze w budynku usługowym zlokalizowanym w ścisłym centrum miasta. Do wynajęcia lokal idealnie przystosowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł55,32 m² 12 274,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu! lokalizacja: mieszkanie położone jest przy ul. Bądkowskiego, w spokojnej i zielonej części Gdańska , z dala od zgiełku centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

1 793 530 zł4 171 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży grunt inwestycyjny z przeznaczeniem pod budownictwo wielorodzinne, położony w bliskim sąsiedztwie Ustki (3 km w kierunku na Darłowo). Działka objęta jest aktualnym planem.

Szczegóły ogłoszenia

170 170 zł1 010 m² 168,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki z pięknym widokiem - Grabowiec, gm. Szemud (rezerwacja działka 81/30) Z warunkami zabudowy, media w drodze. Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł263,88 m² 4 737 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:610 m²