dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 803 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 803 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł37 m² 60,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na Gdańskich Łostowicach na nowej inwestycji Zielony Południk dewelopera Eurostyl. To idealne rozwiązanie dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

668 000 zł49 m² 13 632,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe 2pok 44.5m2 balkon 4.5m2 blisko morza IIQ24 E Ekspozycja wschodnia. Pokój dzienny z aneksem 25.45 m2 (kuchnia z oknem możliwosć oddzielenia) Sypialnia 9.51m2 Łazienka 4m2 Hol 5.57m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Tczew,pomorskie

835 000 zł90 m² 9 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:990 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 350 tys. zł, przy granicy działki znajduje się prąd, woda, światłowód, kanalizacja sanitarna oraz gaz, jest objęta planem zagospodarowania, front 22,5m-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

746 000 zł106 m² 7 037,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 110 tys. zł, dojazd do działki drogą z płyt jumbo, wszystkie media przy granicy działki. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Luzino

Luzino,pomorskie

38 000 zł1 000 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia obiekt o pow. 993,47m2, usytuowany na działce o pow. 6299m2, zlokalizowany w Gościcinie. Obiekt składa się z powierzchni magazynowej/produkcyjnej - 631,88 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Damroki

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł90 m² 11 063,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1993

Opis mieszkania jasień 90,3 m2 Cena 999 000 Pln tj. ca 11 000 Pln/ m Telefon   . Bez pośredników. Mieszkanie jest usytuowane na starym Jasieniu ul. Damroki na końcu osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Leśno,pomorskie

645 000 zł107 m² 6 028,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 100 tys. zł, - wraz z nią sprzedajemy usługę budowy pasywnego domu w stanie deweloperskim "clasic". Są do wyboru inne projekty oraz inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górka

Gdańsk,pomorskie

980 000 zł91 m² 10 769,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie 4-pokojowe w świetnej lokalizacji - niecałe 200 metrów od ch Forum i 600m od ulicy Długiej. Idealne pod inwestycję lub dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Luzino

Luzino,pomorskie

762 000 zł99 m² 7 646,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:919 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 240 tys. zł, - wraz z nią sprzedajemy usługę budowy pasywnego domu w stanie deweloperskim "clasic". Są do wyboru inne projekty oraz inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biskupia

Gdańsk,pomorskie

750 000 zł76 m² 9 907,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z Potencjałem Inwestycyjnym na Śródmieściu Gdańska. 3min od Forum. Lokalizacja: ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się zaledwie 1,5 kilometra od ul. Długiej, serca śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dmowskiego

Gdańsk,pomorskie

2 100 zł21 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Mieszkanie 1-pokojowe (21 m2) składające się z: pokoju z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju, mieści się na piątym piętrze w 5-piętrowej kamienicy. Bardzo ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Smoleńska

Gdańsk,pomorskie

595 000 zł1 110 m² 536,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1110m2 nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy dla budowy budynku jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wójta Radtkego

Gdynia,pomorskie

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu bardzo dobrze skomunikowane mieszkanie z urzekającym widokiem na gdyński port, idealne dla pary. Lokal mieści się w samym sercu Gdyni, więc jeśli chcesz podjąć pracę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Gdynia,pomorskie

690 000 zł74 m² 9 299,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie o powierzchni całkowitej 74,2 m2 (użytkowej 64,7 m2) położone na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy. Składa się z pokoju dziennego 19,28 m2 od strony północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sadowa

Wiślinka,pomorskie

241 250 zł1 250 m² 193 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane w Wiślince ul. Sadowa. Położone są w ładnej i ustronnej okolicy, blisko dróg dojazdowych. 12 km od Gdańska, 3 km od Obwodnicy Południowej. 2 km od Wyspy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Puck

Puck,pomorskie

714 000 zł101 m² 7 009,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 124 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 198 tys. zł, przy granicy działki dostępne są wszystkie media: prąd, woda, kanalizacja, gaz + warunki zabudowy- wraz z nią sprzedajemy usługę budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piaskowa

Chwaszczyno,pomorskie

1 100 000 zł159 m² 6 899,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:476 m²

Kupujacy nie ponosi kosztów zwiazanych z uslugą pośrednictwa! Szmaragdowy Zakątek- kameralne, zamknięte osiedle z wspólnym terenem rekreacyjnym w Centrum Chwaszczyna! Domy gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szymanowskiego

Gdańsk,pomorskie

3 200 zł50 m² 63,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.50.5m2 w Gdańsku we Wrzeszczu na prestiżowym osiedlu "Garnizon". W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Na Zagajnik

Kowalewo,pomorskie

149 000 zł1 095 m² 136,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zielony zagajnik - działki budowlane w otoczeniu natury / z prywatnym lasem Już niebawem zdjęcia z drona! Kompleks działek budowlanych w Kowalewie skierowany jest do osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

645 000 zł67 m² 9 626,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje osobna kuchnia + taras 38m2 na ivq25 sw Pokój dzienny 19.3m2 Kuchnia 8.6m2 Sypialnia 11.4m2 Sypialnia 11m2 Łazienka 4.2m2 WC 1.8m2 Hol 8.4m2 Taras 38.5 m2. Ekspozycja południowo-zachodnia Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

450 000 zł32 m² 13 975,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Atuty: - po remoncie - Świetna lokalizacja - Doskonała komunikacja - 10min-Monciak - 15min -morze i plaża lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji zarówno do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

630 000 zł53 m² 11 882,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w zielonej dzielnicy Gdyni blisko lasu i plaży. W skład nieruchomości wchodzi salon z wyjściem na balkon, sypialnia, łazienka, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

460 000 zł53 m² 8 679,25 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Tylko W mio casa! mieszkanie do własnej aranżacji, zlokalizowane między obwodnica, a skm chylonia, położone W cichej okolicy! Gdynia Chylonia to dzielnica doskonale skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

459 000 zł43 m² 10 649,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje 43m2 parter taras 28m2 na ivq25 E Pokój dzienny z aneksem 22.72m2 Sypialnia 10m2 Łazienka 4.67m2 Hol 5m2 Taras 27.57m2 Ekspozycja wschód. Jeżeli jesteś zainteresowaną tą ofertą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

524 000 zł64 m² 8 187,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje 56m2+2 łazienki+balkon 8m2 ivq25 W Pokój dzienny z aneksem 20.7m2 Balkon 8.15m2 Sypialnia 10m2 Sypialnia 11m2 Łazienka 4.2m2 WC 1.8m2 Hol 7.4m2 Ekspozycja zachodnia. Jeżeli jesteś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawelska

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł64 m² 11 655,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Szukasz mieszkania Z oddzielną kuchnią, na parterze Z dużym tarasem? atuty: - oddzielna kuchnia - prywatność, intymność - wiele miejsc parkingowych dla mieszkańców i gości -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł52 m² 16 326,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szukasz mieszkania dwustronnego Z dwoma balkonami blisko komunikacji I głównego miasta? atuty: - zamknięte, strzeżone osiedle, - mieszkanie dwustronne, dzięki czemu jest świetnie doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Hutnicza

Gdynia,pomorskie

10 000 zł500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia halę magazynową wysokiego składowania (h=10m) o pow. ok. 501m2, zlokalizowaną w Gdyni przy ul. Hutniczej. Hala magazynowa: ogrzewana, posadzka niepylna, 1 brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gniewska

Gdynia,pomorskie

463 000 zł47 m² 9 910,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie blisko centrum! Nieruchomość zlokalizowana jest na ul. Gniewskiej, tuż obok Parku Kilońskiego oraz Domu Towarowego. Lokalizacja mieszkania zapewnia pełny dostęp do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jagatowo,pomorskie

758 000 zł106 m² 7 150,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:934 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 242 tys. zł, - wraz z nią sprzedajemy usługę budowy pasywnego domu w stanie deweloperskim "clasic". Są do wyboru inne projekty oraz inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Brodnica Górna,pomorskie

632 000 zł98 m² 6 448,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 036 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 119 tys. zł, położoną na wzniesieniu z pięknym widokiem,nieopodal jezioro i las. Z warunkami zabudowy i pozwoleniami na przyłącze wody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pokrzywowa

Gdynia,pomorskie

2 250 000 zł246 m² 9 138,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecamy do sprzedaży nieruchomość położoną na nowym, kameralnym, zamkniętym osiedlu pod lasem w dzielnicy Gdynia Dąbrowa. Budynek składa się z piwnicy, parteru, piętra oraz użytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł48 m² 52,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę trzypokojowe mieszkanie przy ul. Pomorskiej, gdańsk Żabianka. Mieszkanie o powierzchni 47,8 m2 składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym (przejściowy), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wileńska

Rumia,pomorskie

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie bezczynszowe! Najem na zasadzie najmu okazjonalnego. Lokalizacja Mieszkanie położone przy ulicy Wileńskiej w Rumi. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

320 000 zł42 m² 7 697,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Mieszkanie 2 pokoje | bez progów | blisko park I las | wejherowo lokalizacja: nieruchomość położona jest w Wejherowie. Charakteryzuje się bliskim dostępem do całego zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Chopina

Malbork,pomorskie

370 000 zł88 m² 4 205 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:413 m²

Oferuję Państwu mieszkanie w domu, który obecnie jest zamieszkały przez trzy rodzinny. Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy na Piaskach w Malborku przy ulicy Chopina. Zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Hutnicza

Gdynia,pomorskie

9 900 zł550 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia magazyn o pow. 550 m2, zlokalizowany w Gdyni Chyloni, usytuowany w rejonie ulicy Hutniczej, stanowiący 2 moduły budynku parterowego. Parametry pomieszczenia: - ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Lębork,pomorskie

309 000 zł66 m² 4 681,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2