dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 782 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 782 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zatokowa

Mechelinki,pomorskie

6 000 zł82 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament z ogrodem w Mechelinkach o pow.82m2 na nadmorskim osiedlu tuż obok morza -Porto Mare. Osiedle znajduje się w kameralnej, nadmorskiej zacisznej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

591 000 zł57 m² 10 443,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty nieruchomości (4.38) - nowe osiedle - antybakteryjne lampy, urządzenia do dezynfekcji powietrza - panele fotowoltaiczne - sala rekreacji - park Oruński (12 minut rowerem) - balkon (5,53 m2) - okna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Redłowska

Gdynia,pomorskie

3 667 000 zł210 m² 17 461,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Zaproponuj swoją cenę. Penthouse z przeszklonym tarasem Apartament składa się z: - pokoju dziennego z aneksem o pow. 71,77 m2 - głównej sypialni 20,95 m2 - drugiej sypialni 20,18 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Malbork,pomorskie

312 000 zł43 m² 7 256 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania w znakomitej lokalizacji blisko centrum i gotowego do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

757 000 zł59 m² 12 830,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3pok 50m2 taras 10m2 blisko morza iiq24 se Salon na południe. Sypialnie na wschód. Pokój dzienny z aneksem 18.9m2 Sypialnia 11.2m2 Sypialnia 8.4m2 Łazienka 4.4m2 Hol 6.8 m2 Taras 10m2 Jeżeli jesteś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Formeli

Rumia,pomorskie

294 036 zł30 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy kawalerkę o powierzchni 30,47m2, położone na parterze trzypiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej w Rumii. Mieszkanie oddane do użytku! Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Harcerska

Władysławowo,pomorskie

449 000 zł57 m² 7 930,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niezwykła okazja! 3-pokojowy apartament w stanie deweloperskim z obszernym tarasem. To nowoczesny kompleks Osada Cetniewo, zaledwie 15 minut spacerem od morza! Brak opłat prowizyjnych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Helska

Gdynia,pomorskie

410 000 zł42 m² 9 761,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta wyłącznie dostępna W biurze navigat! Ulica helska w Gdyni znajduje się w samym centrum dzielnicy Chylonia. Jej strategiczne położenie sprawia, że mieszkańcy tego obszaru cieszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grudziądzka

Gdańsk,pomorskie

820 000 zł40 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w kilkuletnim budownictwie na osiedlu Zajezdnia Wrzeszcz. Lokal o powierzchni 40m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni z garderobą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Panoramiczna

Nowa Wieś Malborska,pomorskie

162 135 zł1 201 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę, na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych przy ul. Panoramicznej w Nowej Wsi Malborskiej, zaledwie kilka minut samochodem od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gdynia

Gdynia,pomorskie

5 500 000 zł300 m² 18 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Proponujemy do sprzedaży komfortowy, wolnostojący ,przestronny dom, położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Gdyni-Gdyni Redłowie. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Na Zagajnik

Kowalewo,pomorskie

239 000 zł2 697 m² 88,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zielony zagajnik - działki budowlane w otoczeniu natury / z prywatnym lasem Już niebawem zdjęcia z drona! Kompleks działek budowlanych w Kowalewie skierowany jest do osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zeusa

Gdańsk,pomorskie

479 000 zł53 m² 8 996,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta dostępna tylko W naszym biurze Na sprzedaż mieszkanie trójstronne, słoneczne w dobrym standardzie wykończenia o pow. użytkowej 53,24 m2, po podłodze znacznie więcej ( skosy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 299 000 zł255 m² 5 094,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:294 m²

Dom Gdynia Na sprzedaż dom o powierzchni 255 m2 plus garaż na dwa samochody o powierzchni 25,5 m2, cztery kondygnacje. Działka 294 m2, 12 pokoi, 4 łazienki, pomieszczenia kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Kobyla Kępa

Kobyla Kępa,pomorskie

265 545 zł1 405 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Doceniasz piękne widoki oraz sąsiedztwo morza ? Jesteś miłośnikiem sportów motorowodnych, żeglarstwa czy wędkarstwa ? Cenisz ciszę i kontakt z naturą? Koniecznie zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chwarznieńska

Gdynia,pomorskie

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w cichym, zalesionym obrębie dzielnicy Witomino Leśniczówka. Pełne kojącej zieleni otoczenie sprzyja relaksacji, jednocześnie nie będąc oddalone od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł65 m² 8 492,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na Gdańskim Śródmieściu. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią świetną lokalizację. To mieszkanie jest również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szara

Gdańsk,pomorskie

349 000 zł26 m² 13 423,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadam 1 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w kamienicy przy Szarej w Gdańsku. Nieruchomość znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku. Składa się z 1 pokoju, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Pruszcz Gdański,pomorskie

465 000 zł48 m² 9 587,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Atuty nieruchomości: - cicha i spokojna okolica - blisko liczne sklepy, szkoły i żłobki - 15 minut spacerem do stacji skm, - miejsca postojowe na parkingu dostępnym tylko dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy umeblowany, ul. Gdańska

Rumia,pomorskie

32,83 zł/m²198 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: rumia to prężnie rozwijające się miasto, stające się inwestycyjnym przedsionkiem Trójmiasta. Lokal znajduje się na skrzyżowaniu ulic Generała Henryka Sikroskiego i Gdańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

559 000 zł30 m² 18 633,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w falowcu przy ulicy Jagiellońskiej 10. Wejście do mieszkania od strony windy a nie galerii. Mieszkanie przeszło remont kapitalny wraz z wymianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

530 000 zł43 m² 12 464,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam Cię do życia w równowadze między dynamiczną codziennością a chwilami relaksu w tym wyjątkowym, 2-pokojowym mieszkaniu na polecanym osiedlu Wolne Miasto dewelopera Eco Classic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kurpiowska

Gdynia,pomorskie

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Orłowie w domku z ogrodem.Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,sypialni i łazienki; są w pełni umeblowane,wyposażone w AGD.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Włoska

Bolszewo,pomorskie

5 500 zł136 m² 40,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na wynajem Dom w zabudowie szeregowej w Bolszewie na osiedlu Włoski Zakątek Dom idealny na kancelarie notarialną, biuro rachunkowe, szkołę językową lub salon beauty. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzosy

Gdańsk,pomorskie

519 000 zł54 m² 9 699,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! okazja, nowa niższa cena! Na sprzedaż prezentujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe na Gdańskich Stogach. Nieruchomość znajduje się na drugim, ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suchy Dąb

Suchy Dąb,pomorskie

990 000 zł180 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 407 m²

Zakup bespośrdnio od dewelopera! brak prowizji I podatku pcc%! Dom wolnostojący, budowany według projektu Extradom - Maja Rex. Sprawdzony deweloper, budujący solidnie, dbający o jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasia i Małgosi

Tczew,pomorskie

430 000 zł49 m² 8 739,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Pragnę przedstawić Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49,20 m2 wraz z powierzchnią pomieszczenia przynależnego 4m2. Składa się z dwóch osobnych pokoi ,salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Puck

Puck,pomorskie

828 000 zł101 m² 8 198,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 032 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 299 tys. zł, - wraz z nią sprzedajemy usługę budowy pasywnego domu w stanie deweloperskim "clasic". Są do wyboru inne projekty oraz inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarżyńskiego

Gdańsk,pomorskie

605 000 zł49 m² 12 346,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

: na skróty : Gdańsk Zaspa || Skarżyńskiego || Przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 49m2 || 2 pokoje || komórka lokatorska Wyjątkowa i niepowtarzalna lokalizacja. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rewa,pomorskie

1 750 000 zł193 m² 9 067,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:699 m²

Dom z widokiem na morze w Rewie! 5 pokojowy dom z garażem, nowoczesną ziemianką, strychem i ogrodem, położony na działce o powierzchni 699 m2, w otulinie Rezerwatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

419 999 zł27 m² 15 555,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, położonego na jednej z gdańskiej dzielnic, a mianowicie Przymorzu. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Heweliusza

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem przytulne 2-pokojowe mieszkanie 49m2, 450m do skm Gdańsk Główny lokalizacja: idealna oferta dla singla lub pary, którzy cenią sobie komfort miejskiego życia. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Albatros Towers. Lokal dwupokojowy o powierzchni 50 mkw składa się kuchni, łazienki i przedpokoju. Z salonu wyjście na balkon ze znakomitym widokiem. Kuchnia kompletnie wyposażona ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

577 500 zł58 m² 9 950,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,04m2, położone na 1-piętrze czteropiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdańsku, ul.Pastelowa. Termin odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

938 285 zł47 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy lokal w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym na Wyspie Spichrzów Apartament/ Lokal użytkowy , do własnej aranżacji jena otwarta przestrzeń, z wydzieloną łazienką. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

555 500 zł58 m² 9 570,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu II etap inwestycji Osiedle Pastelowe w dzielnicy Łostowice w Gdańsku. Doskonała propozycja dla osób, które na co dzień poszukują spokoju i możliwości relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

807 895 zł44 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę apartamentu zlokalizowanego w Gdańsku Letnicy. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

986 657 zł68 m² 14 499 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup bez prowizji i podatku pcc 2%. Oferta prosto z biura sprzedaży. Więcej informacji pod nr tel. Mam Państwu do zaoferowania bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 4-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

880 793 zł50 m² 17 531,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bezpośrednio od dewelopera- bez prowizji oraz podatku pcc. Mieszkanie 2 pok. o pow. 50,24 m2. Salon z aneksem kuchennym (28,61 m2) posiada wyjście przez przesuwne drzwi balkonowe na ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

456 690 zł35 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją z centrum Gdańska i lotniskiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

535 000 zł38 m² 14 079 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz 2 pokojowego mieszkania na gdańskim Przymorzu? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - fantastyczna lokalizacja, - blisko morza, sopotu oraz centrum Gdańska, - budynek otoczony licznymi terenami.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij