dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 787 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 787 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

639 000 zł46 m² 13 891,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Wyjątkowa oferta. Idealnie rozplanowane, kompaktowe mieszkanie na Przymorzu. Dwie niezależne pokoje. Salon z wyjściem na balkon. Łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Porazińskiej

Władysławowo,pomorskie

499 000 zł798 m² 625,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w nadmorskiej miejscowości Władysławowo. Możliwość wybudowania budynku o przeznaczeniu pensjonatowym - hotelowym. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

542 000 zł34 m² 15 941 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 37m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

457 172 zł40 m² 11 324,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Skorzystaj z kredytu 2 % , to się opłaca! Zapytaj o szczegóły. Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura - 0% prowizji. Ponadto brak pcc - 2%. Inwestycja ta otwiera nowy rozdział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

431 300 zł26 m² 16 399 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3-go Maja

Kłodawa,pomorskie

680 000 zł90 m² 7 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż dwupoziomowy; dom szeregowy w cenie mieszkania przy obwodnicy Wymarzona przestrzeń z ogrodem dla Twojej rodziny, tylko 30 minut od centrum Gdańsk -> Więcej czasu z rodziną (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chopina

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 900 zł20 m² 95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu jest kawalerka przeznaczona do zamieszkania tylko dla jednej osoby. W 1-osobowym apartamencie jest aneks kuchenny wyposażony w kuchenkę indukcyjną, zlewozmywak, małą lodówkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

434 300 zł26 m² 16 513 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

582 300 zł40 m² 14 558 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komandorska

Gdynia,pomorskie

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealnie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Grabówku o powierzchni 50m2. Mieszkanie znajduje się w zadbanym bloku na 4-piętrze. Brak windy. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

660 000 zł64 m² 10 312,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Gdańsk Orunia, ul. Emilii Hoene, w pobliżu Parku Oruńskim | Urządzone mieszkanie tuż po remoncie | 3 pokoje + duży balkon | Miejsca postojowe ogólnodostępne | Piwnica I Gotowe do wydania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Sopot

Sopot,pomorskie

549 000 zł27 m² 20 146,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Rezerwacja Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 27 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze. W skład mieszkania wchodzi: - przedpokój z miejscem na szafę - salon z wnęką na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

595 000 zł52 m² 11 429,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1942

Informacje podstawowe Na sprzedaż dwustronne, trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 przy ul. Legionów w Gdyni, na dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana. Opis mieszkania Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pszczółki

Pszczółki,pomorskie

772 000 zł107 m² 7 214,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 209 tys. zł, - wraz z nią sprzedajemy usługę budowy pasywnego domu w stanie deweloperskim "clasic". Są do wyboru inne projekty oraz inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gabrysiak

Gdańsk,pomorskie

669 000 zł64 m² 10 453,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pok 61m2, balkon 3m2 garderoba, kuchnia z oknem Pokój dzienny z aneksem 22.4m2 Balkon 3.2m2 Sypialnia 10.5m2 Sypialnia 10.7m2 Łazienka 4.6m2 Przedpokój 9.9m2 Garderoba 2.8m2 Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiślana

Mikoszewo,pomorskie

1 299 000 zł154 m² 8 435,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom na Mierzei Wiślanej z Dala od Zgiełku Miejskiego Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu o powierzchni 154m2, usytuowanego na malowniczej Mierzei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gdańsk,pomorskie

295 000 zł34 m² 8 676,47 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Słoneczne apartamenty cypr Przedstawiam atrakcyjna ofertę apartamentu na Cyprze Północnym w miejscowości gaziveren Nieruchomość znajduje się zaledwie 10 km od Guzelyurt Specyfikacja: 34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 700 zł61 m² 44,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: gdynia Chwarzno- wiczlino budynek: mieszkanie zlokalizowane jest w nowym kameralnym budynku wielorodzinnym z własnym parkingiem, wykonanym w nowoczesnej architekturze i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

510 000 zł42 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na Sprzedaż wykończone 2-pokojowe Mieszkanie przy ulicy Władysława Jagiełły Mieszkanie o powierzchni 41,33 m2 zlokalizowane na wygodnym i najbardziej pożądanym pierwszym piętrze składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Powstania Wielkopolskiego

Gdynia,pomorskie

6 900 000 zł375 m² 18 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:619 m²

Udogodnienia technologiczne: -system alarmowy -system dźwięku multiroom -system kamer zewnętrznych -system knx zintegrowany system budynku inteligentnego -system uzdatniania wody -odkurzacz i szufelki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielno

Kielno,pomorskie

846 000 zł101 m² 8 376,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 314 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 330 tys. zł, - wraz z nią sprzedajemy usługę budowy pasywnego domu w stanie deweloperskim "clasic". Są do wyboru inne projekty oraz inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gniewska

Gdynia,pomorskie

1 700 zł39 m² 43,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,9 m2 na trzecim piętrze niskiego budynku przy ul. Gniewskiej 11 w Gdyni. Składa się z dwóch pokojów, kuchni, łazienki i korytarza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem 2-pokojowe mieszkanie W gdyni blisko centrum lokal: mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni oraz przedpokoju i łazienki. Lokal jest w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Władysławowo

Władysławowo,pomorskie

460 000 zł1 145 m² 401,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlano usługowa o powierzchni 1145 m2 w Władysławowie na rogu ulic Swarzewskiej i Bolesława Prusa. Działka zlokalizowana na uroczym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 600 zł53 m² 49,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,63m2 położone na parterze 10 piętrowego bloku. Do dyspozycji są 3 pokoje ( 2 sypialnie 9m i 8m i 20m salon), oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Starogard Gdański

Starogard Gdański,pomorskie

583 000 zł81 m² 7 197,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 348 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 165 tys. zł, - wraz z nią sprzedajemy usługę budowy pasywnego domu w stanie deweloperskim "clasic". Są do wyboru inne projekty oraz inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Lębork

Lębork,pomorskie

900 000 zł260 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Przedwojenna kamienica z lokalem handlowym oraz dwoma mieszkaniami w centrum miasta. Na parterze znajduje się: lokal handlowy o pow. ok. 30m2 (z możliwością powiększenia) - z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wiślinka,pomorskie

785 000 zł102 m² 7 696,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 197 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 260 tys. zł, jest plan zagospodarowania, oraz wszytkie przyłącza- wraz z nią sprzedajemy usługę budowy pasywnego domu w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pilotów

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę o powierzchni 32m2w pełni umeblowaną w bloku na 8 piętrze. Blok posiada windę. W mieszkaniu znajduje się pralka, zmywarka, lodówka, piekarnik, mikrofala oraz zupełnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Gdynia,pomorskie

979 000 zł58 m² 16 879,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Apartament premium! Na sprzedaż piękne mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Gdyni - Kamienna Góra. Nieruchomość szczyci się świetną lokalizacją - 3 minuty pieszo do gdyńskiego Bulwaru oraz 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Startowa

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł72 m² 11 710,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 72,5 m2. Zalety: doskonała inwestycja, położone 3 km od morza, zaledwie 8 minut pieszo do skm, dostępność tramwaju w ciągu minuty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Olszewskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

669 000 zł54 m² 12 388,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, położone w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Olszewskiego Osiedle Pełne Udogodnień: wybudowane w 2020 roku przez Developer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

540 000 zł42 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker blisko starego miasta / centrum / uczelni Gdańsk - Siedlce - ul. Szara 7 2 pokoje z oddzielną kuchnią, łazienką i wc Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Havla

Gdańsk,pomorskie

544 000 zł40 m² 13 432,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy mieszkanie 2 pokojowe z widokiem na las w doskonałej lokalizacji Gdańska. Mieszkanie w ramach inwestycji "moment" cenionego dewelopera Robyg składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cedrowa

Gdańsk,pomorskie

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu oferujemy mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 1 piętrze budynku przy ulicy Cedrowej. Lokal o powierzchni 44m2 składa się z: - salonu - sypialni - kuchni - łazienki - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

690 857 zł61 m² 11 273,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,28 m2 w Gdyni - Nowa Dąbrowa - w prawdopodobnie najlepszym punkcie układu drogowego Trójmiasta. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Hiacyntowa

Gdańsk,pomorskie

760 000 zł740 m² 1 027,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Cudowna działka z możliwością dokupienia drugiej bliźniaczej 117/94, 117/91

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pogórze

Gdynia,pomorskie

449 000 zł75 m² 5 986,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:985 m²

Nowa Cena! na sprzedaż piętro domu - gdynia pogórze, 3 pokoje, duża działka. Przedstawiam Państwu na sprzedaż piętro domu, znajdującego się na działce o powierzchni 985m2. Mieszkanie trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

563 507 zł55 m² 10 268 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gratisy , zapytaj agenta! Inwestycja zaprojektowana w spokojnej i zielonej części Gdańska. Powstaje przy ul. Niepołomickiej w dzielnicy Łostowice, w otoczeniu łąk, licznych stawów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Malbork,pomorskie

165 000 zł48 m² 3 466 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż które jest świetne dla singla, rodziny z dziećmi lub jako lokata kapitału. Idealne na wynajem długo lub krótkoterminowy. Inwestycja na najem.

Szczegóły ogłoszenia