dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 605 ogłoszeń

1 200 000 zł530 m² 2 264,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Oferta Na sprzedaż działka o powierzchni około 2300 m wraz z zabudowaniami o łącznej powierzchni około 530 m , położona w miejscowości Sztutowo przy ul. Kanałowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

817 950 zł36,68 m² 22 299,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Kameralny apartamentowiec składający się z lokali inwestycyjnych (vat 23%) w sąsiedztwie Uniwersytetu Medycznego i Politechniki Gdańskiej. Oferta dotyczy kawalerki na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł59,40 m² 10 942,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:48 m²

Dom igła | 95 000 pln wyposażenia W cenie! | ogród & klimatyzacja Masz dość walki o parking pod blokiem w Gdyni? Zamień ciasne mieszkanie na nowoczesny dom z własnym ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł77 m² 8 051,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość: przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalny lokal usługowy z witrynami i dużą ekspozycją, wymagający remontu. Lokal posiada: -prąd 3 fazowy - klimatyzację -bieżącą ciepłą.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł127 m² 5 039,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1911

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania w kamienicy, które oferuje przestrzeń, komfort i urok historycznego budownictwa. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Podana cena jest ceną brutto - możliwość odliczenia vat - 23% Na sprzedaż funkcjonalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni - , zlokalizowany w Pruszczu Gdańskim przy ul. Podkomorzego.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł700 m² 3 714,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nietuzinkowy obiekt w centrum Rumi przy drodze krajowej nr 6 - kierunek Szczecin, półwysep Helski, w odległości 27 km od Władysławowa i 19 km od Pucka - bezpośredni wjazd z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł49,90 m² 19 419 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! oferta tylko U nas Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie, które zostało starannie zaprojektowane przez architekta i właśnie zakończyło remont generalny.

Szczegóły ogłoszenia

4 820 000 zł32 131 m² 150,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty nieruchomości: lokalizacja przy trasie S6, przy węźle Bożepole Wielkie wydane warunki zabudowy teren plaski,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł89,24 m² 14 007,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w Gdyni, usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z 2015 roku. Nieruchomość o powierzchni 89,24 m , składa się.

Szczegóły ogłoszenia

442 000 zł650 m² 680 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Gdyni, chwarzno-Wiczlino Spokojna okolica | Blisko natury | Zabudowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza Powierzchnia: 650 m Powierzchnia: 651 m -.

Szczegóły ogłoszenia

374 448 zł26,81 m² 13 966,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż kawalerka w Gdańsku Śródmieście. Zostało już tylko kilka mieszkań! Formalnie jest to lokal usługowy do ceny zakupu należy doliczyć 23% vat. Mieszkanie znajduje się 4 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł500 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka zlokalizowana w Dębkach. W bezpośrednim otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł53,25 m² 20 638,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nadmorskie Kamienice przy ul. Iwo Galla 15 w Gdańsku Brzeźnie - to właśnie w tej inwestycji znajduje się unikatowe, trzypokojowe mieszkanie z własnym 60-metrowym tarasem na dachu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²840 m² 48 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Okazja! Do wynajęcia powierzchnia całego piętra w biurowcu. Powierzchnia 840m2 powstała z połączenia ze sobą kilku lokali. Lokal doskonale widoczny od frontu, z głównej ulicy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 897 m² 82,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana na skraju lasu. Działka położona jest w miejscowości Osowo Leśne - jest to wieś położona w otulinie lasów 20min za Starogardem Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł2 548 m² 784,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:19 900 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel Nieruchomość produkcyjno usługowa w miejscowości Kalisz w gminie Dziemiany, niedaleko drogi wojewódzkiej nr 235 - 20km od Kościerzyny, 45km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 312 zł41,25 m² 15 449,99 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesny apartament inwestycyjny - serce Miasta, gdańsk Wyobraź sobie poranek w miejscu, gdzie historia łączy się z nowoczesnością. Industrialny klimat dawnej stoczni, widok na wodę.

Szczegóły ogłoszenia

404 000 zł1 616 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

U nas Ogłoszenie Sprzedaży Działki Budowlanej w Baninie, ul. Rubinowa Lokalizacja: banino, ul. Rubinowa, gmina Żukowo, tuż przy Gdańsku Powierzchnia działek 3/83, 3/82: 1616 m2 Cena: 404 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł108 m² 5 453,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Bliźniak w cenie mieszkania zaledwie 6 km od nadmorskiego kurortu ? Tak , to możliwe. Na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 108 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł1 872 m² 1 709,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa w pasie nadmorskim w miejscowości Dębki. Na działce o powierzchni 1870 m2 aktualnie znajduje się dom o powierzchni ok. 120 m2. Cała nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 379 000 zł83,53 m² 28 480,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne Apartamenty w sercu Gdyni - Park Centralny Odkryj Park Centralny - prestiżową inwestycję mieszkaniową, która harmonijnie łączy klasyczną elegancję z nowoczesnym designem,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjne mieszkanie na 3 piętrze w luksusowym apartamencie! Nieruchomości Apartament prezentują atrakcyjne, mieszkanie o powierzchni 52 m , usytuowane na 3.piętrze apartamentowca. To.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł949 m² 154,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Polecam Kleszczewo jako lokatę kapitału. Dzięki temu, że powstały tu pierwsze osiedla bliźniaków miejscowość zyskała na popularności na rynku. Bardzo fajnie zyskuje na wartości odkąd ceny.

Szczegóły ogłoszenia

748 999 zł65 m² 11 523,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Domek letniskowy nad Jeziorem Gowidlińskim - Widna Góra Zapraszamy do wynajmu wyjątkowego, dwupoziomowego domku letniskowego położonego w malowniczej okolicy Widnej Góry nad Jeziorem Gowidlińskim.

Szczegóły ogłoszenia

42,60 zł/m²900 m² 38 340 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy mieszczący się na I piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Gdyni. Powierzchnia lokalu około 900 m2 w typie open-space stwarza wiele możliwości zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł42,23 m² 25 455,84 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: *prestiżowa inwestycja Scala od Moderna Holding w Śródmieściu *cicha lokalizacja *wewnętrzny ogród *eleganckie, przestronne wnętrze z jakościowym wyposażeniem *w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł1 938 m² 229,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta wyłącznie W pepper house! Działka będąca przedmiotem sprzedaży znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej miejscowości Żukowo przy ulicy Sosnowej. Optymalna bliskość dróg.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 171 m² 93,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka położona w Dąbrowie, gmina Stężyca, obręb Łosienice. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Dąbrowa znajduje się w malowniczym regionie Kaszub, charakteryzującym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka (budowlana) na sprzedaż - Gdańsk Olszynka , 2013 m Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę (budowlaną) o powierzchni 2013 m , położoną w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł98 m² 10 102,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 525 m²

Na sprzedaż: działka z dwoma domami w Łebczu - tylko 5 km od Władysławowa Sprzedam wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej okolicy, zaledwie kilka minut od morza. Idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²102,10 m² 4 901 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty: * lokalizacja w Centrum Gdańska- wrzeszcz; * przystosowany pod biuro; * świetne połączenie komunikacyjne; * do wynajęcia od zaraz. Budynek: budynek składa się z czterech pięter.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 799 215 zł69,31 m² 25 958,95 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł120 m² 13 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż nowoczesny bungalow znajdujący się na prestiżowym osiedlu Tesoro Golf Park. Prywatność, design i widok na pole golfowe Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 000 zł11 602 m² 499,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 11 602 m w Lubkowie z linią brzegową Jeziora Żarnowieckiego lokalizacja Lubkowo to malownicza miejscowość położona w województwie pomorskim, nad.

Szczegóły ogłoszenia

1 927 015 zł66,38 m² 29 030,05 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament na wyspie spichrzów Stan deweloperski | Ulubiona całoroczna turystyczna część Gdańska | Blisko zabytków i atrakcji miasta ***** rozkład pomieszczeń: lokal w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 380 m² 177,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na jezioro! Szukasz fajnego miejsca dla Twojego wymarzonego domu? Mamy coś dla Ciebie. Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 258 280 zł83,64 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament na najwyższym piętrze przy motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł350 m² 7 428,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:780 m²

NA sprzedaż hala magazynowa wraz Z zapleczem biurowym I socjalnym Przedmiotem sprzedaży jest hala magazynowa 350 m2 zlokalizowana w Gdynia/ Dąbrowa przy ul Chwaszczyńskiej , bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł52,80 m² 11 931,82 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Hot oferta! dostępna tylko U nas! atuty: - funkcjonalny układ pomieszczeń - Blisko Starówki i Długiego Targu - Pełna infrastruktura handlowo - usługowa - Bardzo dobra komunikacja miejska -.

Szczegóły ogłoszenia

169 900 zł684 m² 248 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W pepper house nieruchomości! atuty: - spokojna okolica - 400 m do jeziora - uzbrojenie w drodze lokalizacja: działka znajduje się w malowniczej miejscowości.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij