dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 605 ogłoszeń

70 000 zł3 010 m² 23,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka rolna o pow. 3010 m2 z możliwością wybudowania siedliska lub domków na zgłoszenie. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł211 m² 5 876,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 291 m²

Oferta dostępna wyłącznie w polska nieruchomości! Na sprzedaż zadbany dom wolnostojący z 2008 roku, o powierzchni użytkowej 176,3 m2 ( całkowitej 211 m2 ) posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 166 299 zł84,53 m² 25 627,58 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne Apartamenty w sercu Gdyni - Park Centralny Odkryj Park Centralny - prestiżową inwestycję mieszkaniową, która harmonijnie łączy klasyczną elegancję z nowoczesnym designem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 936 500 zł2 582 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

: na skróty : Rumia || ul. Kamienna || Duża działka w dzielnicy willowej 2582m2 Wyjątkowa lokalizacja w reprezentacyjnej dzielnicy Rumi w otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł158 m² 14 779,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:788 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy dom, który łączy nowoczesną architekturę z funkcjonalnością i troską o środowisko bezpieczeństwo oraz niezależność dostaw mediów. Ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł43,10 m² 25 522,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal położony w ścisłym Centrum Gdańska przy ul. Ogarnej. Idealna inwestycja dla prowadzenia różnego typu działalności, natomiast nieruchomość w kw widnieje jako lokal.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 178 m² 165,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Bardzo ładnie położona działka o powierzchni 1178 m2 bardzo blisko Karwii i Dębek. Idealna pod dom weekendowy całoroczny. Działka numer 130/26.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł100 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nowa Oferta w Globalproperty! Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 10 ha - w doskonałej lokalizacji przy S6 - Godętowo Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka przemysłowa.

Szczegóły ogłoszenia

869 999 zł90 m² 9 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

:na skróty: na sprzedaż skrajny segment domu szeregowego o powierzchni całkowitej 90 m2, z dodatkowym garażem 25 m2 i komórką lokatorską 3 m2, położony w Baninie. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł77,33 m² 10 720,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1978

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 77,33 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

4 450 000 zł167,07 m² 26 635,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowy aparthotel W sercu sopotu - 7 apartamentów - soleil boutique H Sopot | Inwestycyjne | Prestiżowa lokalizacja | Klimatyczna kamienica | Klimatyzacja | Stylowe wnętrze | 7 wygodnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 960 000 zł256 m² 7 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:637 m²

Atrakcyjny dom w Gdyni Redłowie, położony w spokojnej, zielonej okolicy blisko morza. Lokalizacja Dom znajduje się w Gdyni Redłowie, w spokojnej i zielonej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł882 m² 1 054,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki budowlanej o powierzchni 882 m położonej blisko Zatoki w Gdańsku-Sobieszewie przy ul. Wiosłowej. Lokalizacja: wyspa Sobieszewska jest wyjątkową dzielnicą.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł75,16 m² 4 390,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 75,25 m2 położone na 3 piętrze trzypiętrowej kamienicy, położonej w centrum Słupska przy ul. Anny Łajming (osiedle Stare Miasto). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł78 m² 44,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, apartament 3 pokojowy- nowy apartament z dużym balkonem, słupsk, ul. Rybacka, 3500,-pln Na wynajem ekskluzywny, gustownie zaprojektowany trzypokojowy apartament przy ul. Rybackiej.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy na wynajem 100m2 Gdańsk Kokoszki. Do wynajęcia powierzchnia biurowa o powierzchni 100 m2 na pierwszym piętrze. Dobra lokalizacja obiektu - przy węźle Karczemki. Zapewniony jest wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura nieruchomości Millennium jest urokliwy apartament, z którego podziwiać można latarnię morską, a to wszystko zaledwie 700 metrów od morza. Monitorowany kompleks "lisi Jar".

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł57,10 m² 9 964,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Hot oferta W pepperhouse! atuty nieruchomości: - przestronne mieszkanie z dużym balkonem, - funkcjonalny układ, - spokojna, zielona okolica blisko lasu, - gotowe do zamieszkania, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł44,45 m² 67,49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem mieszkanie na drugim piętrze w nowoczesnym budownictwie w Słupsku przy ul. Dąbrówki o powierzchni 44,45 m2 z prywatnym miejscem parkingowym i komórką.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł45,90 m² 11 655,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: mieszkanie 45,9 m z balkonem oraz garażem! Gdynia, ul. Gryfa Pomorskiego Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 45,9 m zlokalizowane w zielonej, spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł2 704 m² 443,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość zabudowana budynkami - zakład produkcji hal z elementów stalowych w miejscowości Machowino w Gminie ustka. W skład zakładu wchodzą ; - Budynek Produkcyjny ( lakiernia.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł180 m² 6 383,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:611 m²

Dom na sprzedaż Lębork - ul. Targowa | Inwestycja z potencjałem! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny z lokalami usługowymi o powierzchni użytkowej 180 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł30,28 m² 19 121,53 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bez podatku pcc. 0% prowizji Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji, gdańsk, śródmieście. Mieszkanie: lokal o metrażu 29,85 m położony jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł28 m² 15 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: nieruchomość mieści się w gdańskiej dzielnicy Orunia. Okolica ta charakteryzuje się bardzo dobrym połączeniem z innymi częściami miasta, zarówno komunikacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł60,26 m² 16 578,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja, której już sama nazwa ulicy nacechowana jest klimatem tego miejsca - kameralne, spokojne, rodzinne osiedle, będące idealnym miejscem do życia - Osiedle Bernadowo Park zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł63,74 m² 13 319,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Uwaga! pierwsze 5 zdjęć przedstawia wizualizację przykładowej aranżacji po lekkim odświeżeniu mieszkania. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie idealne do zamieszkania lub jako zakup inwestycyjny. W kamienicy, w centrum Wrzeszcza, przy ul. Wyspiańskiego. Świetna lokalizacja i wygoda miejskiego życia! lokalizacja Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł1 103 m² 5 349,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka położona w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych lokalizacji w Trójmieście - Gdyni Kamiennej Górze. To unikalna oferta łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Homfi ma przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie do wynajęcia przy ul. Świętojańskiej 137 w Gdyni, które zapewni Ci wygodne życie w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł166,81 m² 10 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:215 m²

Biuro Nieruchomości delta oferuje do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) całkowicie podpiwniczony z garażem jednostanowiskowym, przekazany do użytkowania w 2004 roku.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46 m² 10 847,83 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Nowa niższa cena. Zapraszamy do zakupu lokalu mieszkalnego położonego w Gdańsku. Świetne połączenia komunikacyjne pozwalają na szybki dojazd do każdej gdańskiej uczelni, a także do innych.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł50 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedaż mieszkania - Gdańsk Letnica, ul. Sucha Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na 9. piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Letnica w Gdańsku, przy ul. Suchej. Lokal oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 028 314 zł104,96 m² 9 797,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w stanie deweloperskim z inwestycji "apartamenty Piastowska 12" w Pruszczu Gdańskim przy ul. Piastowskiej 12. Odbiór inwestycji zaplanowany jest na IV.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł56,16 m² 24 839,74 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość zlokalizowana jest w najbardziej prestiżowej inwestycji w Gdańsku- granaria na Wyspie Spichrzów. II etap inwestycji zostanie ukończony do 2024 roku. Granaria to projekt łączący.

Szczegóły ogłoszenia

2 117 000 zł73 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atuty : -prestiżowa ulica Długa -serce gdańskiej Starówki -funkcjonalny układ wnętrza -idealne jako second home -świetne pod najem krótkoterminowy lokalizacja: lokalizacja nieruchomości to absolutny.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 005 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł987 m² 424,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy do sprzedaży atrakcyjnie umiejscowioną działkę usługowo-mieszkaniową W otulinie lasu, nad morzem bałtyckim W miejscowości dębina (gmina ustka) O powierzchni 987 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 448 015 zł46,43 m² 31 187,06 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Luksusowe apartamenty nad Motławą - serce Gdańska, prestiż i historia w jednym Zamieszkaj tam, gdzie historia spotyka współczesny luksus. W samym sercu Gdańska, na wyjątkowej Wyspie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 943 864 zł154,23 m² 19 087,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament W inwestycji odea park Z pięknym widokiem Ekologiczna inwestycja | Bliskość Starego Miasta | Zielone otoczenie | Certyfikat breeam | Komfort i prywatność | Duży.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł326 m² 4 601,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym | Morena | 306 m Wyjątkowa nieruchomość położona w centralnej części miasta, w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic - Brętowie.