dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 597 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 597 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie W dk estate! Na sprzedaż działka w wyjątkowej lokalizacji - Gdańsk, wyspa Sobieszewska, ul. Kapitańska Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł103,30 m² 14 511,13 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

homfi prezentuje na wyłączność na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w rozpoznawalnej inwestycji Witawa nowoczesnym kompleksie łączącym część mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

2 398 340 zł64,82 m² 37 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: bezpośredni widok na Motławę oraz marinę jachtową najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku inwestycja zakończona.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł543 m² 294,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam atrakcyjną działkę rekreacyjną w miejscowości Sasino (powiat wejherowski) o powierzchni 543m2. Działka zabudowana drewnianym domkiem rekreacyjnym o powierzchni ok 50m2, 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł3 000 m² 89,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta wyłącznie W mio casa! Tyłowo to malownicza wieś kaszubska, gmina Krokowa, w powiat pucki. Położona na skraju Puszczy Darżlubskiej i jedynie 18 km od morza, co daje ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł51,29 m² 9 066,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedaż mieszkania Tczew, ul. Chrystiana Andersena (osiedle Bajkowe) Cena: 465 000 zł (do negocjacji) Najważniejsze informacje powierzchnia całkowita: 58,03 m piwnica: 6,74 m powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

687 000 zł30 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament na sprzedaż | sol marina Gdańsk Widok na Marinę. Lokalizacja: gdańsk, sobieszewo, ul. Łąkowa 199 Budynek B7. Powierzchnia użytkowa: 30 m Piętro: 2 z 3 (winda) Stan: deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł241 m² 5 352,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:437 m²

Dom wolnostojący w Mostach o pow. 240m2 na działce 437m2. Dom usytuowany jest w malowniczej okolicy, zaledwie kilka minut spacerem od brzegu morza. Położony na skraju niewielkiej, urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł49,28 m² 36 120,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferowany apartament wchodzi w skład inwestycji pod nazwą Apartamenty Wyspa , usytuowany jest w nowo powstałym kompleksie kameralnych, nowoczesnych, niewysokich budynków, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana 1721 m | Dobrzewino | Blisko natury, świetna komunikacja Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1721 m , nr ewidencyjny 170/22, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł41,90 m² 16 443,91 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

778 000 zł60,93 m² 12 768,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny, 2-poziomowy bliźniak z ogródkiem, miejscem postojowym oraz komórką lokatorską, położony zaledwie 600 metrów od piaszczystej plaży. To doskonała propozycja zarówno jako drugi dom.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł66,23 m² 9 195,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przytulne mieszkanie w Gdyni - Twoja oaza spokoju i bezpieczeństwa! Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny w Gdyni? Marzysz o funkcjonalnym mieszkaniu, który zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka rod Trzy Nurty przy ulicy Radarowej w Gdańsku Działka rekreacyjna o powierzchni 648 m . Na działce znajduje się drewniany podpiwniczony domek.

Szczegóły ogłoszenia

864 720 zł36,03 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł257,07 m² 3 695,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:428 m²

Dom wolnostojący w Rumi - idealny dla rodziny lub pod inwestycję! Opis nieruchomości Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 257,07 m2, usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

41 zł/m²146,79 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wyłącznie u nas! Millennium Nieruchomości prezentuje: przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję inwestycyjną w Gdyni, w dzielnicy Cisowa! Na wynajem lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

334 000 zł31,10 m² 10 739,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:750 zł

750zł to cena za miesiąc od osoby! Dom o pow. ok 240m2 do wynajęcia dla pracowników, studentów czy firm o powierzchni w Rumi. Dom składa się z trzech kondygnacji. Parter ok 70m2 to.

Szczegóły ogłoszenia

839 500 zł954 m² 879,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna działka o pow.954m2 w znakomitej lokalizacji Gdyni na Oksywiu. Nieruchomość posiada dostęp do drogi, objęta jest mpzp. Zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza. Wymiary działki.

Szczegóły ogłoszenia

493 000 zł4 107 m² 120,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża, słoneczna działka z pozwoleniem na budowę- trąbki Małe! Możliwość podziału! lokalizacja: nieruchomość położona w Trąbkach Małych - miejscowości ze świetnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

9 450 zł6 300 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w miejscowości Miszewko na trasie Gdynia Żukowo. Działka bezpośrednio przy ulicy Gdyńskiej z ekspozycją na drogę. Całą nieruchomość ma powierzchnię 6300m2, możliwość najmu.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł4 500 m² 24,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki o łącznej powierzchni 4500 m2. Położone w Melanowie koło Ogorzelin ( około 1 km ) m do Chojnic ok. 12 km. Dla części działki, tej przy drodze, wydano warunki.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 595 m²

Dom: na sprzedaż 3-kondygnacyjny (piwnica, parter, piętro), jasny, rozkładowy, funkcjonalny, 6-pokojowy dom wolnostojący w Trąbkach Małych (powiat gdański, gmina Trąbki Wielkie). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

12,24 zł/m²1 470 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do wynajmu magazynu 1 470 m2: - posiada pomieszczenia socjalne (szatnię, toaletę z prysznicem, jadalnię oraz biuro), - z posadzką bezpyłową, - doświetlony - nieogrzewany, - rampa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 000 zł116,40 m² 4 278,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowy apartament bezczynszowy z miejscem parkingowym zlokalizowany na nowo powstałym, prestiżowym, spokojnym, zamkniętym i w.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa Oferta Inwestycyjna , lokal z ogromnym potencjałem! Szukasz nieruchomości z duszą, która pozwoli Ci zrealizować małe marzenia ? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

302 400 zł3 780 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka z aktualnymi warunkami zabudowy - Laska, obręb Darżewo Na sprzedaż działka o powierzchni 3780 m , położona w miejscowości Laska , nr ewidencyjny 57/2, obręb Darżewo. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana, krzemienica , Gm. Redzikowo, 99.000 ,- PLN Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 120/7 , o powierzchni 893 m2 położona w obrębie geodezyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²212 m² 6 360 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Najemca nie pokrywa wynagrodzenia pośrednika. Koszt wynagrodzenia ponosi Właściciel. Na wynajem I piętro obiektu biurowego (212m2) w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Gdyni - ulica Polska. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł62 m² 4 838,71 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 62 m , położone na 2. piętrze zadbanego budynku w samym centrum Malborka ul. Jagiellońska. Idealna lokalizacja, świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł47,87 m² 10 841,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkaj z ogródkiem jak we własnym dom, odkrywaj Gdańsk na wyciągnięcie ręki. Marzy Ci się własny dom jednorodzinny, ale ze względów ekonomicznych nie możesz aktualnie tego zrealizować? Nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł88 m² 13 056,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1902

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, klimatyczne 4-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w samym sercu Śródmieście przy ul. Sukienniczej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament zlokalizowany na Przymorzu przy ul. Rzeczypospolitej Inwestycja albatross towers. Słoneczny, przestronny apartament 3 pokojowy położony na 16 piętrze w budynku siedemnasto kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł170 m² 13 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:230 m²

<!-startfragment->dom dwulokalowy Z ogrodem - 2 niezależne mieszkania | centrum Gdańsk atuty nieruchomości Budynek dwulokalowy - dwa całkowicie niezależne mieszkania 10 pokoi w funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 190 000 zł250 m² 12 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:990 m²

Nieruchomość wybudowana w latach sześćdziesiątych XX wieku. Dom wolnostojący - 3 kondygnacyjny - do remontu kapitalnego.Ogrzewanie gazowe.Dla terenu obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 007 m² 99,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zlokalizowana tuż przy trasie S7 w Dworku, w niedalekiej odległości od Trójmiasta, elbląga i Mierzei Wiślanej, działka o powierzchni 3 007 m2. Dla parceli zostało wydane pozwolenie.

 

 

 

Rok budowy:2025

Como park - nowe mieszkania | 2 i 3 pokoje | balkon lub ogródek | Starogard Gdański Na sprzedaż mieszkania w nowoczesnej inwestycji Como Park przy ul. Selmanowicza Zagończyka w Starogardzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł562 m² 2 491,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 562 m , zlokalizowaną w Gdańskiej dzielnicy Chełm. Działka znajduje się w sąsiedztwie domków jednorodzinnych bliźniaczych.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł4 435 m² 39,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa oferta dostępna wyłącznie W pepper house Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 4435 m , zlokalizowana w miejscowości Nowy Wiec, w atrakcyjnej okolicy nieopodal terenów.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł45,80 m² 20 721 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.