dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 605 ogłoszeń

324 000 zł1 158 m² 279,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko W pepper house nieruchomości! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1158m2 w miejscowości Gowino przy ulicy Równej, gmina Wejherowo. Opis nieruchomości: działka w

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł864 m² 4 050,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:21

 

Parking:garaż wolnostojący

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty rewelacyjna lokalizacja 100 metrów od plaży I morza! centrum jastrzębiej góry nadmorski całoroczny.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł48,50 m² 12 886,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 usytuowany w nowoczesnym budynku w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł89,37 m² 15 441,42 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartamenty | widok na zieleń | siłownia | Budynek wyróżniać będzie elegancka, minimalistyczna forma oraz spektakularny wewnętrzny ogród wertykalny biegnący przez całą przestrzeń komunikacyjną -.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł62,70 m² 13 221,69 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z przepięknym widokiem na przestrzeń- 10 minut spacerem nad Bałtyk Największym atutem mieszkania jest wyjątkowy widok w kierunku wschodu słońca oraz morza.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł1 982 m² 325,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka z domem, nad morzem, przy lesie, blisko jeziora, możliwe też usługi turystyczne i budowa dodatkowych 3 domów. Lokalizacja: działka położona jest w Odargowie, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 539 000 zł87,36 m² 17 616,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj w wyjątkowym apartamencie z własnym tarasem widokowym na morze. Kaz dego dnia poczujesz się jak na wakacjach. Gotowy apartament na prestiz owym osiedlu Anchoria- miejscu oddalonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 026 574 zł116,14 m² 34 670 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronny apartament o powierzchni 116,14 m z największym dostępnym tarasem widokowym zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Kapitanat w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł700 m² 24,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem magazyn z biurami 700m2 Gdańsk-Kokoszki. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 700 m2, w tym powierzchnia magazynowa 400m2, biurowa 300 m2. Całość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

12 975 000 zł2 517 m² 5 154,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 790 m²

Do sprzedania hala magazynowo-produkcyjna, zlokalizowana w dzielnicy Dąbrowa w Gdyni, przy węźle dróg S6 i S7. Oferta obejmuje sprzedaż czterech działek o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 970 000 zł200 m² 14 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:288 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Atrakcyjna działka inwestycyjna położona.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł39 m² 11 487,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Nowe 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim Pruszcz Gdański, ul. Sikorskiego Opis nieruchomości Na sprzedaż nowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł350 m² 8 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 378 m²

Dom-pensjonat gotowy biznes nad morzem! Podstawowe informacje: - rodzaj nieruchomości: dom zaaranżowany na pensjonat - Lokalizacja: kąty Rybackie ul. Kwiatowa 1 - Powierzchnia: 350 m - Liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 880 zł53,43 m² 11 470,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania w Gdańsku, w dobrze skomunikowanej dzielnicy. W nowej inwestycji zachowano ponad 30-metrowe odległości między budynkami. Zaprojektowane z myślą o ograniczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł350 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 000 zł1 554,80 m² 5 273,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 942 m²

Wolno stojący obiekt magazynowo-biurowy w Gdyni Wiczlinie przy ul. Żaglowej - 2,5km od obwodnicy Trójmiasta z dogodnym dojazdem dla samochodów ciężarowych. Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł237,70 m² 9 045,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:974 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu w Żukowie. Dom w Żukowie o powierzchni 237,7 m na działce 974 m - wyjątkowy, energooszczędny, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł60,16 m² 6 299,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Ładne mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 60 , 16 m 2 , położone blisko centrum Lęborka przy ulicy Stwosza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 260 zł39,71 m² 14 687,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle zlokalizowane na styku dwóch dynamicznie rozwijających się dzielnic - Moreny i Jasienia. To przemyślana inwestycja, która harmonijnie łączy atuty miejskiej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł69,17 m² 9 397,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nieruchomość położona przy ul. Piastowskiej w Pruszczu Gdańskim - w spokojnej, dobrze zorganizowanej części miasta, cenionej za wygodę codziennego życia. W najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł37,20 m² 14 758,06 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Widokowe 2 pokoje na długich ogrodach - potencjał I panorama gdańska Szukasz mieszkania z duszą i widokiem, który zapiera dech w piersiach? A może inwestycji w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

69,23 zł/m²195 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł62,95 m² 10 151 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! atuty nieruchomosci: - funkcjonalny układ, - niezależna kuchnia z oknem, - kapitalna lokalizacja, - 8 minut pieszo do Galerii Bałtyckiej, -.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł41,90 m² 10 239 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Nowa hot oferta W pepperhouse! atuty: - świetna lokalizacja, - bardzo dobrze skomunikowana okolica (minuta do przystanku tramwajowego), - pełna infrastruktura handlowo- usługowa w sąsiedztwie, -.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 800 zł98,77 m² 40 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowa inwestycja na mapie Europy, łącząca w sposób harmonijny historię miejsca ze współczesnymi oczekiwaniami. Deo Plaza na Wyspie Spichrzów to nowe centrum biznesowe, turystyczne.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²108,29 m² 7 039 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 108 m.kw. W skład powierzchni wchodzi : - 1 x open space, - 1x powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

7 490 000 zł1 103 m² 6 790,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka Blisko Bulwaru Nadmorskiego, gdynia Kamienna Góra Cena: 7 490 000 zł Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1103 m2, zlokalizowana w prestiżowej dzielnicy Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł50 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł103,95 m² 5 271,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Dom na sprzedaż - mierzeszyn Na sprzedaż dom jednorodzinny z 2010 roku, położony na dużej działce o powierzchni 1290 m w spokojnej i zielonej okolicy, skąd bardzo blisko na spacery.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł9 700 m² 51,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: woda przy granicy działki, przepiękny krajobraz, szybki.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł31,30 m² 10 511,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Nowa cena! Przytulna kawalerka na parterze o pow. ok. 32 m2 - idealna do zamieszkania lub pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o przemyślanym układzie, położona w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,82 m 2 , położone w centrum nadmorskiej miejscowości Łeba przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł220 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:886 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny z 2008 roku, położony w spokojnej i cenionej lokalizacji - w Skorzewie, zaledwie około 5 km od centrum Kościerzyny.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²29,93 m² 3 592 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal nr L16 handlowo-usługowy o powierzchni 29,93 m2 w zmodernizowanym dworcu klasy premium, gdańsk Główny na poziomie -1. Powierzchnia przekazywana w stanie niewykończonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł75,20 m² 6 901,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim w Kiełpinie Przedstawiamy nieruchomość położoną w wyjątkowej lokalizacji - w otoczeniu jezior, lasów i malowniczych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 035 122 zł49,36 m² 20 970,87 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na alei Zwycięstwa w Gdyni, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz sympatyka sielankowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 945 000 zł120 m² 24 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom typu bliźniak, położony w spokojnej części Sopotu Górnego, przy urokliwej uliczce w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. To świetna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł147,90 m² 6 416,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 676 m²

Oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Gościcinie - dwa domy posadowione na dużej, zielonej działce o łącznej powierzchni 3676 m . To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł79,90 m² 11 877,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Dzień otwarty! zapraszamy na dzień otwarty organizowany W piątek 15 maja 2026 roku W godzinach 10-16 W celu umówienia się na prezentację I zarezerwowania konkretnej godziny prosimy.