dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 616 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 616 ogłoszeń

360 500 zł1 030 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1030 m , położona w dzielnicy Gdańsk Bysewo. Nieruchomość objęta wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

209 999 zł34 m² 6 176,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje - mieszkanie bezczynszowe! Przytulne mieszkanie na parterze kuchniapokój dziennysypialnia wraz z garderobąduża łazienka z prysznicem Wnętrze wykończone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł63,50 m² 48 818,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agencja nieruchomości Crystal House prezentuje piękne mieszkanie w Gdyni z widokiem na marinę. Lokalizacja Inwestycja położona jest w jednej z najbardziej pożądanych części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 056 m² 179,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1056 m2, położona w Lubkowie nad Jeziorem Żarnowieckim. Atutem nieruchomości jest odległość do jeziora - 300 metrów! Malownicze tereny przyciągają do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Freedom Nieruchomości przedstawia na sprzedaż kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na parterze budynku przy ul. Henryka Sienkiewicza w Pruszczu Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł55 m² 9 436,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowość tylko U nas! M 3 Z miejscem parkingowym I piwnicą! osiedle hubalczyków-miejsce, którego szukasz od dawna! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł485 m² 1 812,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną nieruchomość: na sprzedaż działka o powierzchni 485 m2, która zgodnie z planem ogólnym miasta Gdyni będzie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż: działka budowlana 1173m przy lesie - Łąg Kolonia, gm.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł27,39 m² 13 107 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta biura The House Nieruchomości. Szanowni Państwo, informujemy, że prezentowana oferta jest zarezerwowana Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 27,39 m położone na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł36,80 m² 15 461,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowy apartament blisko morza | Jastrzębia Góra, ul. Kuracyjna 5a Szukasz miejsca, które łączy elegancję, spokój i prawdziwie nadmorski klimat? Ten apartament w Jastrzębiej Górze to.

Szczegóły ogłoszenia

476 392 zł1 088 m² 437,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa oferta W biurze nieruchomości pepper house Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1088 m , położona w spokojnej i rozwijającej się części Chwaszczyna,.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł39,13 m² 5 341,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: możliwość własnej aranżacji: przemyślany układ pomieszczeń pozwala na dostosowanie wnętrza do.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł86,10 m² 13 356,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie: 3- pokojowe, w którego skład wchodzą: - kuchnia z oknem i wydzieloną strefą jadalnianą - łazienka z wanną - pokój dzienny z wyjściem na balkon - 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

38,46 zł/m²39 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bardzo atrakcyjna lokalizacja. Do wynajęcia lokale znajdujące się w kamienicy w ścisłym centrum Bytowa w "galerii Centrum" przy ulicy Wojska Polskiego. Dostepne lokale: i piętro.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 017 m² 313,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę pod budowę domu z garażem blisko Gdańska , w miejscowości Czapielsk tuż za Kolbudami. Działka ładnie położona na polanie w otulinie lasu i jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru apartamenty w inwestycji "korona Bałtyku" Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House! Apartament w trakcie wykańczania pod klucz - będzie wyposażony w meble oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 155 zł41,22 m² 11 405,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne mieszkanie 2-pokojowe. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, żłobek, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

88,89 zł/m²45 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokalizacja: moderna to nowoczesna kamienica położona w samym sercu Gdyni tuż przy Placu Kaszubskim. W niedalekim sąsiedztwie inwestycji znajduję się Skwer Kościuszki, plaża miejska, basen.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 988 zł44,89 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odbiór wrzesień 2026r. Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2026r. w Rumi z windą. Mieszkanie o pow.całkowitej 44,89m składa się z : salonu z aneksem kuchennym (21,09m ),.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł140 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 284 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym i widokiem na jezioro Człuchów, ul. Kamienna Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona na obrzeżach malowniczego Człuchowa, tuż przy jeziorze.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł45 m² 25 555,56 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

For Sale: luxury 45 m Apartment - bulvar Apartments | Gdańsk Przymorze Prestigious Location | Brand-New Premium Apartment | Sea and Gdańsk Bay View We present a unique, brand-new premium apartment.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:104 m²

Dom: powierzchnia całkowita ok 150m/2 natomiast powierzchnia użytkowa domu to 134,34m/2 Parter: - salon z wyjściem na taras i kameralny ogródek; - w pełni wyposażony aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł36,56 m² 14 469,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kameralna Inwestycja która została zaprojektowana z myślą o komforcie mieszkańców na Wyspie Sobieszewskiej. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

95,67 zł/m²41,80 m² 3 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Proponujemy do wynajęcia lokal użytkowy, usytuowany na parterze kamienicy położonej w centralnym punkcia Gdańska Wrzeszcza, przy ul. R.Dmowskiego. Lokal zlokalizowany jest w obszarze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 000 zł47,57 m² 11 940,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł150 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny ok 140 m , dwa mieszkania - Borzechowo Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż, dom- dwa mieszkania w miejscowości Borzechowo.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł300 m² 3 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Dobry.

Szczegóły ogłoszenia

433 969 zł31 m² 13 999 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Atuty nieruchomości: przystanek tramwajowy oddalony o ok. 250 m plaża w Jelitkowie w zasięgu około 20 minut spacerem balkon zapewniający dodatkową przestrzeń budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł217,09 m² 8 706,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Bardzo atrakcyjny dom wolnostojący z pięknie zagospodarowaną zieloną działką w w bliskiej odległości od lasu! Dom jest z 2001r., i znajduje się w Gdyni na Dąbrowie.

Szczegóły ogłoszenia

96,08 zł/m²51 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia o powierzchni 51m2 w Sopocie przy al.Niepodległości. Lokal z witryną znajduję się na parterze przy ulicy głównej. Wejście główne do lokalu od ulicy głównej!.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł101,40 m² 48 323,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Najwyższa jakość | Bliskość morza i plaży | Bliskość lasu i molo | Kominek | Projektowany i wykańczany przez architekta | Strzeżone osiedle ze strefą fitness Ten apartament nie udaje.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł25,30 m² 13 833,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament nad Morzem Bałtyckim, w miejscowości Sztutowo, na Mierzei Wiślanej! Polecamy do sprzedaży lokal mieszkalny 2-pokojowy o powierzchni 25,30 m2, usytuowany na parterze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy | parter | witryny | parking | stan deweloperski Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku, zaprojektowany z myślą o działalności.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł86,30 m² 10 417,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowe, przestronne 4-pokojowe mieszkanie - Wiszące Ogrody Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Oferujemy Państwu wyjątkowo ustawne i zadbane mieszkanie na osiedlu Wiszące Ogrody.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł93,36 m² 8 986,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nieruchomość: - powierzchnia całkowita około 93,36 m2 (w księdze wieczystej 68,76 m2); poziom I około 39,38 m2: - umeblowany i wyposażony salon z bezpośrednim wejściem na taras od.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 449 m² 655,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Korzyści ze współpracy z nami to : - nadzór nad transakcją sprawują doświadczeni pośrednicy / licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 118 nadana w 1999 r. i 8720 nadana.

Szczegóły ogłoszenia

126 437 zł3 500 m² 36,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia wolnostojąca hala wysokiego składowania w sąsiedztwie portu morskiego oraz terminala dct. Hala jest w końcowym etapie projektowania, realizacja hali przewidywana jest na IV.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł800 m² 4 625 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:garaż wolnostojący

Władysławowo - doskonale funkcjonujący obiekt mieszkalno - wczasowy z pełnym, zapleczem gastronomicznym Czterokondygnacyjny budynek o pow. użytkowej ok. 800 m2, składający się z 20.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł73,10 m² 11 614,23 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Szukasz ciszy i spokoju? Miejsca, w którym budzi Cię śpiew ptaków, a dzień kończysz spacerem pośród drzew? Co powiesz na mieszkanie w otulinie lasu? To mieszkanie spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł2 997 m² 53,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zacisznie położone działki leśne o potencjale rekreacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł130 m² 7 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Na sprzedaż: przestronny dom z własną działką i kanalizacją - gotowy do zamieszkania lub inwestycji Prezentujemy Państwu atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej położony na własnej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij