dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 489 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 489 ogłoszeń

999 000 zł255 m² 4 113,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Wyjątkowy i klimatyczny dom z sauną nad jeziorem - Borucino, gm. Stężyca, powiat kartuski Szukasz niepowtarzalnego domu położonego w malowniczej wsi w sercu Kaszub - miejscu, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł85,10 m² 19 388,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Lokal mieszkalny lub biurowo - usługowy projekt na stworzenie 4 samodzielnych apartamentów. Nowa winda, możliwość zakupu drugiego obok mieszkania mieszkanie dwu stronne. Lokalizacja: lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł470 m² 31,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Cały budynek przystosowany pod hotel pracowniczy, w miejscowości Łebieniec km od Łeby i 20 km od Lęborka, budynek po generalnym remoncie, umeblowany, w pełni wyposażony, przystosowany.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł60 m² 10 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

***uwaga! Przedstawione zdjęcia mieszkania to przykładowa wizualizacja, która przedstawia jak można przebudować mieszkanie 60 m2 w dwie oddzielne kawalerki z korytarzem*** Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł56,30 m² 10 301,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:876 m²

Chcesz wypoczywać, mieszkać lub wynajmować dom nad jeziorem Głębokim, na Kaszubach, to jest oferta dla Ciebie! Biuro wex Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży domu letniskowego wykonanego wg.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł98,56 m² 10 653,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Tylko w Inhome Development! Szanowni Państwo, na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim na 3 piętrze w nowym bloku z windą o powierzchni 98 m . To komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł120,80 m² 12 831,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy 120,80 m2 (dwie księgi wieczyste)gdynia Śródmieście- idealny pod działalność lub inwestycję (możliwość długoterminowego wynajmu lokalu działającej tam firmie) Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój W dzierżążnie trasa kartuzy-żukowo Oferuję do wynajęcia umeblowany pokój dla jednej lub dwóch osób, w mieszkaniu w centrum Dzierżążna. Cena dotyczy samodzielnego pokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

513 000 zł26,90 m² 19 070,63 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gaudium Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu, umeblowaną kawalerkę. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze o łącznej powierzchni 26,90, m2 w Gdańsku, dzielnica Zaspa, ul. Startowa stan.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł69,10 m² 12 301,01 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mamy przyjemność przedstawić ofertę, 4-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w osiemnastopiętrowym wieżowcu na gdańskim Przymorzu, czyli jednej z najlepiej zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł52,88 m² 6 599,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,88 m , położone na drugim piętrze w spokojnej okolicy w Sztumie. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla rodzin, par.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: atrakcyjna lokalizacja dogodny kształt działki szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł1 306 m² 4 977,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem sprzedaży jest obiekt inwestycyjny o powierzchni użytkowej 1126,50 m2, usytuowany na dużej działce o powierzchni 6314 m2, położonej w Redzie. Lokal zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

85,71 zł/m²17,50 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal usługowy do wynajęcia - centrum Słupska, ul. Grodzka Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 17,5 m , położony w świetnej lokalizacji - ul. Grodzka w Słupsku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł3 000 m² 383,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3000 m2 - Tuchom Cena: 1 150 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 3000 m2, położona w malowniczej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł41 m² 20 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

opis: w sercu gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz powstaje miejsce, w którym mieszkańcy będą mogli korzystać ze wszystkich udogodnień życia w mieście, nie rezygnując z bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł151,84 m² 9 878,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:434 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: dom gotowy do zamieszkania, bez dodatkowych nakładów, dogodna lokalizacja,2 km do obwodnicy Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 729 m² 109,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

! oferta dostępna wyłącznie W pepperhouse! lokalizacja: działka położona w Jodłownie, gmina Przywidz, powiat gdański. Działka o powierzchni 1729 m2 o jednolitej rzeźbie terenu.

Szczegóły ogłoszenia

16 225 000 zł55 000 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Niniejszym prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w centrum Lęborka. Działka płaska, niezabudowana, dojazd-droga asfaltowa. Oznaczenie w ewidencji gruntów- bp. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł150 m² 7 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:553 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Kiełpinie - na kameralnym, spójnym architektonicznie osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł120 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Na sprzedaż przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Dębogórze-Wybudowanie, łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

1 975 000 zł159,90 m² 12 351,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 376 m²

Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 159,9 m , położony w spokojnej i zielonej części miejscowości Kowale (gm. Kolbudy), z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł91,35 m² 4 915,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja w sercu Słupska! Przestrzeń, której nie znajdziesz nigdzie indziej. Przedstawiam mieszkanie przy ul. Bolesława Prusa, które łączy wyjątkowy metraż, świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł1 480 m² 3 243,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 328 m²

Do sprzedania Dom wczasowy "arkun" o charakterze pensjonatowym, położone w ścisłym centrum nadmorskiej miejscowości Łeba (z ładnym widokiem na kanał Łebski i port jachtowy), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do oferty sprzedaży działek budowlanych. Na zdjęciu widać podział na działki oraz drogę wewnętrzną. W drodze -ul Jarzębinowa przedłużenie ul Polnej jest woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

48,68 zł/m²16,70 m² 813 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Magazyn w sercu Gdańska. Lokalizacja: śródmieście Gdańska. W zasięgu 5 minutowego spaceru znajduję się przystanek autobusowy oraz tramwajowy. Dworzec kolejowy znajduję się 8 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

1 626 675 zł50,16 m² 32 429,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania apartament C13.6(U), balkon: 11,67 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł139,24 m² 7 892,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu na kameralnym mini osiedlu domów jednorodzinnych Nortevida Park, położonym w spokojnej i zielonej części Redy, przy ul. Oliwkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 380 zł25,31 m² 13 527,46 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjne W sercu gdańska. Wnętrza apartamentów inwestycyjnych będą wykończone pod klucz, zgodnie ze specyfikacją dostępną w biurze sprzedaży inwestycji. Nabywcom pozwoli to.

Szczegóły ogłoszenia

281 000 zł2 814 m² 99,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka rolna 2814 m Ustarbowo Dostęp do drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł590,85 m² 1 861,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą obiektu komercyjnego o charakterze usługowo-mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł250 m² 18 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:623 m²

Kamienna góra | działka Z potencjalnym widokiem na morze | 5 minut do bulwarów nadmorskich mpzp 1302 | Teren 35M1 | Możliwość przebudowy lub nowej zabudowy | Dach płaski | Taras dachowy |.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł170,76 m² 7 554,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:171 m²

Atuty: - wyjątkowa architektura w stylu angielskim (ceglane elewacje, wykusze, wieżyczki); - biskość terenów zielonych; - przestronny i funkcjonalny układ pomieszczeń; - zaadaptowane poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Oferujemy Państwu bezczynszowy lokal handlowo-usługowy do wynajęcia w centrum Pruszcza Gdańskiego przy Alei Waląga 8. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł263,09 m² 9 502,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 127 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł51 m² 11 745,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne, pachnące nowością zgrabne i słoneczne mieszkanie na osiedlu Pięciu Wzgórz! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na nowo wybudowanym osiedlu Pięciu Wzgórz na gdańskim Ujeścisku.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł36,04 m² 13 873 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - blisko centrum Gdańska - mieszkanie doskonałe pod inwestycję - 5 min samochodem do Forum Gdańsk - pierwsze piętro - po remoncie generalnym (wymaga jedynie delikatnego odświeżenia) - dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł89,55 m² 17 420,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przestrzeń dla wymagających. Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 89,55 m2 z imponującym tarasem - Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 524 m² 98,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Gotowy Do Korzystania: nowy domek letniskowy - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł40 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko U nas Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na drugim piętrze kamienicy w samym centrum Kartuz, przy ul. Gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 503 m2, karwieńskie Błota - 1500 m od plaży.