dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 606 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 606 ogłoszeń

2 499 000 zł262,26 m² 9 528,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:939 m²

Jeśli marzysz o nowoczesnym, przestronnym domu w cichej i bezpiecznej okolicy ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Dlaczego warto zobaczyć ten dom: - przestronny i funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 132 m² 128,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w powiecie kartuskim w gminie Somonino w miejscowości Połęczyno. Nieruchomość o powierzchni 1132m plus udział w drodze. Działka posiada wydane warunkami zabudowy. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł1 000 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy wyjątkową działkę usługowo-mieszkaniową w malowniczym Rozewiu! Opis nieruchomości: powierzchnia: 1000 m ( nr działki 181/12 ) Lokalizacja: rozewie, blisko głównej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł4 900 m² 12,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż malowniczo położona działka rekreacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł239,12 m² 6 691,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 241 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący w Bojanie - przestrzeń i duży potencjał Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący położony w Bojanie, wyróżniający się funkcjonalnym układem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł9 158 m² 317 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna tylko W pepper house! atuty: - miejscowy plan zagospodarowania - dostęp do jeziora - cicha i spokojna okolica - bliskość trójmiasta - regularny kształt charakterystyka: na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Komfortowe mieszkanie o powierzchni 37,10 m 2 z bal kon em , położone w ścisłym centrum Lęborka przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

173 090 zł911 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

W ofercie sprzedaży posiadam działkę, która mimo swoich niewielkich rozmiarów z powodzeniem pomieści wymarzony domek z ogródkiem. W koszyku oferta także po sąsiedzku : - działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 436 453 zł70,96 m² 20 243,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja Leśna Sonata w sercu natury Oferujemy przestronne mieszkanie w malowniczej okolicy, tuż obok Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł53,70 m² 14 897,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecamy jasne i przestronne mieszkanie w samym sercu Gdyni! Nieruchomość położona jest na 2. piętrze kamienicy z lat 60. Budynek po termomodernizacji, z odświeżoną elewacją,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajmu kilka lokali usługowo-handlowych o powierzchni od 20 do 60 m.kw. w Centrum Handlowym gildia na gdańskiej Zaspie. Centrum handlowe położone jest przy ul. Rzeczypospolitej,.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł39,68 m² 10 307,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Cesja umowy deweloperskiej. Odbiór czerwiec 2026 roku. Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni 39,68 położone w nowej Inwestycji Szumilas Robyg, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie Osiedle Świętokrzyska Park | Ujeścisko-Łostowice Na sprzedaż komfortowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 36,10 m , położone na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Nowa niższa cena! 3 pokoje | duży balkon | po remoncie | os. Niepodległości Słupsk | ul. Frąckowskiego Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,46m (z piwnicą), położone na III.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 260 m² 126,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna oferta - działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w Gościcinie! Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży działki położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna 5500 m z wz pod zabudowę bliźniaczą Kębłowo Nowowiejskie | 10 min od Lęborka Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 5500 m położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł48,30 m² 8 799,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne mieszkanie z balkonem, spółdzielczo - własnościowe, położone w spokojnej części Ustki. To idealna propozycja dla osób, które marzą o własnym miejscu nad morzem.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 411 m² 127 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 1411 m2 - wieś Domatowo, powiat pucki. Domatowo, wieś położona 8km od Pucka, 20 km od Wejherowa i ok 20 km od pięknych miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł1 082 m² 99,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana, głobino, ul.Łąkowa, gm.Słupsk, powiat słupski, 108.000,-PLN Link do filmu: Na sprzedaż działka budowlana blisko miasta Słupska.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 667 m² 86,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka w Słuszewie! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1667 m2, położona w malowniczym Słuszewie, otoczona łąkami i lasami, z jednoczesnym bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 254 477 zł128,23 m² 25 380 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywny apartament 128 m w prestiżowej lokalizacji | Bez pcc i prowizji Wyjątkowy, 5-pokojowy apartament o powierzchni 128,23 m , położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł37 m² 11 324,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 098 m²

Domek mobilny na kaszubach - całoroczny wraz z wyposażeniem na dużej zagospodarowanej działce rekreacyjnej w Równym koło Chrztowa 30 km od Kościerzyny. Na sprzedaż domek w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł87,17 m² 16 863,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie: lokal z ogromnym potencjałem zarówno inwestycyjnym jak i do zamieszkania dla osób, które potrafią docenić piękno starych kamienic. Powierzchnia ujawniona w księdze.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł103,20 m² 2 422,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni całkowitej 103,20 m2 wraz z działkami o łącznej powierzchni 437 m2, piwnicą oraz dwoma garażami położone w Damnicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł68,80 m² 13 662,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowa oferta apartamentu w nadmorskim Pucku! Poszukujesz komfortowego miejsca na wakacje lub atrakcyjnej inwestycji? Ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania! Opis nieruchomości: lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

429 999 zł20,90 m² 20 574,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Kawalerka w centrum Gdyni, przy ul. 3 maja. Na sprzedaż: kompaktowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym! Cena: 430.000 zł Powierzchnia: 20,9 m2 Piętro: 5 (bez windy - ale za to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 027 550 zł96,55 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament Z prywatną zielenią - inwestycja aura orłowo Apartament 97 m | Przestronny ogród 105 m | Prywatna zieleń | Prestiżowa lokalizacja Gdynia Orłowo | Bliskość morza | Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł57,70 m² 16 447,14 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atuty: budynek z wyjątkowym widokiem na panoramę Gdańska; słoneczne i przestronne mieszkanie; przestronna loggia 7,22 m2; urządzone w eleganckim stylu glamour; dostęp do siłowni, sauny,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Cudowne zaczarowane miejsce z przepięknym ogrodem angielskim przypominające swych wyglądem ogrody z bajki i właśnie taka zaczarowana aura panuje w tym cudownym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł122 m² 7 066 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Żyj tam, gdzie inni przyjeżdżają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 150 zł36,65 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam do zaoferowania słoneczne mieszkanie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie bardzo kompaktowe, doskonale doświetlone - ekspozycja południowo-wschodnia. W skład apartamentu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł52,30 m² 32 485,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Top luksusowy apartament dla wymagającego klienta o powierzchni 48,74m2 przy ul. Bernadowskiej na pograniczu Gdyni i Sopotu. Nowoczesne i prestiżowe osiedle "nowe Kolibki" z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł193,82 m² 5 154,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wygląda jak bungalow, ale bungalowem nie jest. ma piętro. Dom wolnostojący jednorodzinny lub. dwurodzinny lub mieszkasz na piętrze a pracujesz na parterze (lub odwrotnie, jak wolisz). Ty kupujesz, ty.

Szczegóły ogłoszenia

130 135 zł1 531 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przedstawiam Państwu działkę w miejscowości Więckowy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł172,70 m² 4 626,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:597 m²

Wolnostojący dom W stegnie! cena: 799 000 zł powierzchnia całkowita domu: 172,7 m2 powierzchnia działki: 597m2 garaż W bryle budynku cena do negocjacji! Oferujemy na sprzedaż dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 479 000 zł78 m² 18 961,54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Gdynia | Śródmieście | 78 m | 3 pokoje | winda | balkon | parking | 7 minut do plaży. Największe atuty: kamienica z 1936 roku - ponadczasowa architektura i klimat przedwojennej Gdynia,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł116,99 m² 3 077,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Przytulne, słoneczne mieszkanie dwukondygnacyjne Komfortowa przestrzeń dla rodziny Na sprzedaż jasne, ciepłe i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 116,99 m , idealne dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 025 000 zł56,14 m² 18 257,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atuty: - funkcjonalny, trzypokojowy układ, idealny dla rodziny lub pod inwestycję. - przestronny balkon, stanowiący dodatkową strefę relaksu. - nowoczesna inwestycja renomowanego dewelopera Hossa. -.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł103 m² 6 786,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł2 637 m² 568,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Otulina puszczy darżlubskiej | prestiżowa lokalizacja | własny las Własny fragment lasu | azyl z dala od zgiełku | prestiżowe sąsiedztwo | idealna pod rezydencję z gabinetem ***** informacje.