dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 596 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 596 ogłoszeń

71 280 zł891 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania działka o powierzchni 891m2, położona w miejscowości Zielona Góra, powiat starogardzki. Przy Działce znajduje się woda , prąd około 100 metrów. Dojazd do działki zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł79,30 m² 12 295,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 79,3 m z piwnicą, położone na kameralnym osiedlu na Oruni Górnej w Gdańsku. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 183 zł36,27 m² 21 923,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament zlokalizowany jest na parterze, z ekspozycją wschodnią. Pokój dzienny (15,73 m ) z aneksem kuchennym (6,85 m ) prowadzi na taras o powierzchni 26,31 m miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł150,23 m² 12 447,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Wyłącznie u nas Oferta 0% bez prowizji. Wyjątkowy dom w nowoczesnej zabudowie. Miejsce godne Twojego zamieszkania i wypoczynku. Topowa lokalizacja w Straszynie położona blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

909 275 zł49,15 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,15 m2 jest położone na parterze, 1,5 km od plaży w Brzeźnie. Mieszkanie znajduje się na osiedlu które wyróżnia się bliskością morza oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł43 300 m² 4,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działki rolne położona w otoczeniu lasu w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 700 zł29,93 m² 15 025,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Witam serdecznie! Z przyjemnością mam zaszczyt zaproponować Państwu bardzo ciekawą inwestycję położoną na Wyspie Sobieszewskiej w bliskiej odległości od Morza Bałtyckiego otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł109 m² 6 871,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:606 m²

Na sprzedaż dom parterowy w Redzie + dodatkowa działka z budynkiem magazynowym. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej części Redy, z doskonałym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł185 m² 6 864,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:428 m²

Nowa oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 185 m , wykończony w nowoczesnym, eleganckim stylu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł38 m² 13 394,74 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Słoneczne mieszkanie, położone na dziesiątym piętrze w kultowym budynku przy ulicy Obrońców Wybrzeża w najbardziej pożądanej części Gdańska. Z mieszkania mamy piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

1 193 208 zł4 792 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą unikatowej działki położonej w miejscowości Kamień ( gm. Szemud ) o powierzchni aż 4792 m2. Działka w Kamieniu to doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł150,80 m² 11 140,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

***uwaga! Przedstawione zdjęcia są wizualizacją. Projekt został zrobiony na podstawie faktycznego układu budynku. Wizualizacja ma na celu zobrazować jak można przekształcić budynek pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, ustawne, rozkładowe, ładnie wykończone, 4-pokojowe mieszkanie na Łostowicach / Gdańsk Południe. o powierzchni użytkowej 66,98 m2. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł218 m² 4 954,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:343 m²

Nowa cena! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - środkowy, położony w Redzie przy cichej spokojnej ulicy, przy Parku Krajobrazowym, w pobliżu Leśniczówki Marianowo. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł130 m² 11 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Apartament położony w Jastrzębiej Górze, o powierzchni 130 metrów kwadratowych. Dwupoziomowy apartament z przestronnym tarasem i widokiem na morze, idealny zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł90,30 m² 5 304,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Nowa niższa cena! Prezentujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Małachowskiego - centrum słupska o powierzchni 90,30m2. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²98,40 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia cała kondygnacja domu dwurodzinnego,położonego wśród innych domów jednorodzinnych,blisko ulicy Morskiej w okolicach Akademii Morskiej, urzędu Pracy oraz dawnego Instututu Rybackiego.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł43,28 m² 14 556,38 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: mieszkanie po generalnym remoncie - wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł76,10 m² 17 739,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł33 m² 19 696,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Atuty: * 6 minut spacerem do Dworca Głównego * 4 minuty spacerem do neptuna/starówki * idealne pod najem krótko-terminowy * blisko komunikacji miejskiej * 4 minuty spacerem do Galerii Madison * miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 561 zł62,58 m² 13 991,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przestronne 3- pokojowe mieszkanie blisko centrum idealne dla pary lub rodziny, z balkonem! ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

4 910 000 zł746 m² 6 581,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna położona w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Gdyni - na granicy Kamiennej Góry i Wzgórza Maksymiliana - przy ul. Partyzantów. - pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł290 m² 9 827,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:19 772 m²

Oferta dostępna tylko w naszym biurze - wyjątkowa lokalizacja - 2 domy otoczone lasem - cały teren ogrodzony. Siedlisko z 2 domami: lokalizacja: rąb to wieś kaszubska położona w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowe działki budowlane w otoczeniu natury | Chwarzno, gm. Stara Kiszewa Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Chwarzno (gmina Stara Kiszewa),.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Świetna kompozycja działek - oferta, która daje możliwość wyboru położenia oraz wielkości własnego podwórka! A w ofercie 10 działek o regularnych kształtach czterokąta, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł185 m² 10 648,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

NIeruchomość - dom wolnostojący wybudowany w 2023 roku i oddany do użytku w 2024 roku - wykończony I gotowy do zamieszkania.Działka płaska, ogrodzona, 1048 m2. Parter - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł52,80 m² 17 026,52 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dane: cena: 899 000 zł Metraż: 52,8 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: parter/10 Ogrzewanie: miejskie Czynsz: ok 650 zł Własność: pełna własność Atuty: - po generalnym remoncie (niezamieszkałe).

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł500 m² 640 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Keller Williams! Twój prywatny azyl nad Jeziorem Dzierzgoń - Domek z widokiem, który zapiera dech! Czy marzysz o porankach, gdzie jedynym dźwiękiem jest śpiew ptaków,.

Szczegóły ogłoszenia

50,25 zł/m²24,85 m² 1 249 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wybierz swoje pomieszczenie biurowe według swoich potrzeb! Cena netto- zapraszam do kontaktu! lokalizacja: biura znajdują się w najbardziej pożądanej dzielnicy Gdańska jaką jest Wrzeszcz ul.

Szczegóły ogłoszenia

770 517 zł77,83 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane 4-pokojowe mieszkanie w przedwojennym budynku z cegły, o powierzchni 78m. Atuty nieruchomości: - atrakcyjna lokalizacja 5 minut do plaży, 10 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł403 m² 86,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do odkrycia wyjątkowego miejsca na mapie wypoczynku- działka "rekreacyjna" położona w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł62,41 m² 13 940,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szukasz mieszkania W spokojnej okolicy?- trafiłeś idealnie! atuty: - bardzo kameralna okolica - Mnóstwo zieleni oraz szlaków spacerowych - Doskonały układ pomieszczeń - Mieszkanie wyremontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł400 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka rekreacyjno-budowlana w Jackowie - miejsce na Twój dom blisko morza. - lokalizacja: jackowo, gmina Choczewo, województwo pomorskie - Powierzchnia: 400 m - Wydane warunki zabudowy na dom.

Szczegóły ogłoszenia

745 401 zł51,26 m² 14 541,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem jasień/morena! ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł73 m² 18 493,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż nieruchomość w świetnej lokalizacji: gdańsk Przymorze, nowe budownictwo, osiedle Nowa Lęborska. Apartament z ogrodem ok.55 m2 zlokalizowany przy ulicy Lęborskiej. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł57,18 m² 5 159,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy Słupsk, ul. Gdańska 9 Oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 57,18 m , zlokalizowane na 1. piętrze w kamienicy. - pokój 1 - 19,68 m2 - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł37 m² 24 324,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie typu studio w stanie deweloperskim, położone w wyjątkowej lokalizacji w samym sercu Gdańska.Mieszkanie położone jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

176 000 zł2 397 m² 73,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Interesująca działka w świetnej lokalizacji! Położona.