dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 609 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 609 ogłoszeń

70 zł/m²26 m² 1 820 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale o pow.od 10m2 do 340m2 w centrum Gdyni. 70zł netto/m2. Lokale znajdują się w inwestycji na ul.Z.Augusta. Budynek z windą w 2017r., przeszedł całkowitą modernizację.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 502 m² 129,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka letniskowa - objęta mpzp położona w malowniczej miejscowości Perlino. Bliskość Jeziora Żarnowieckiego, białogóry czy Lubiatowa powoduje, że jest to niezwykle atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł48,30 m² 33 105,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty: położenie w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego; kameralne osiedle strzeżone z 18 budynkami (po 6 apartamentów w każdym); wysokość pomieszczeń 290 cm; duży, 16-metrowy.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł61,89 m² 9 516,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu wygodnego 3-pokojowego mieszkania na Osiedlu Komarowo w Pruszczu Gdańskim przy ul. Sikorskiego. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze bloku. Składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł5 000 m² 219,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w genialnej lokalizacji! Bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej! W odległości ok. 300M od działi znajduje się oczyszczalnia ścieków Tylko 15 min do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł13 133 m² 137,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Niezwykle wyjątkowa działka na sprzedaż! Sielski raj z własnym lasem, stawami i bajkowym klimatem. Są miejsca, które już od pierwszego spojrzenia zapadają w serce. Ta działka to jedno.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł298,99 m² 8 023,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:468 m²

Love at home prezentuje! Z naszym biurem tylko bezpieczne transakcje. Cena 2399 000 zł Pow. całkowita - 298,99m2 Pow. użytkowa - 199,05m2 Pow. działki - 468 m2 Opiekun oferty

Szczegóły ogłoszenia

7 650 zł112,50 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Oferujemy do wynajęcia ogrzewany magazyn o powierzchni 112,5 m , zlokalizowany w jednym z najlepiej skomunikowanych punktów Trójmiasta - przy Alei Niepodległości 606 w Sopocie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł112 m² 5 348,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta, którą czytasz dostępna tylko w naszym biurze! To.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł50,24 m² 9 753,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lokale są gotowe do użytku. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję w Rumii. Atrakcyjna lokalizacja, w samym sercu dynamicznie rozwijającej się Rumii, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł291,97 m² 6 846,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 217 m²

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości pepper house! atuty nieruchomości: - 2 garaże w bryle budynku - przy samym lesie, który ciągnie się aż do Straszyna! - basen i staw.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł56 m² 14 267,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Atuty: - prywatny parking na zamkniętym podwórzu z bramą wjazdową otwieraną na pilota - duży balkon wychodzący na podwórze - 10 minut spacerem do plaży - doskonała komunikacja z całym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: bojano. Miejscowość, która w ostatniej dekadzie zmieniła się nie do poznania. Powstały tysiące nowych domów jak i miejsc pracy. Bezpośrednio granicząca z Gdynią,.

Szczegóły ogłoszenia

1 048 960 zł66 m² 15 893,33 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Mieszkanie w stanie deweloperskim! 3pok 65.5m2 taras 7.6m2 blisko morza - gotowe do odbioru! SZUKASZ INNEGO PIĘTRA LUB METRAŻU? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS - NIE WSZYSTKIE OFERTY SĄ PUBLIKOWANE! Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł77,60 m² 10 051,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,6m w centrum Rumi. świetna lokalizacja 10min skm! ogród dla mieszkańców (tylko 4 rodziny w budynku); teren zamknięty, dostęp tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł101,73 m² 7 755,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom bliźniaczy 101,37 m z dużym ogrodem Pępowo, 3 minuty do Obwodnicy Metropolitalnej Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej części Pępowa (gmina Żukowo),.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł921 m² 629,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka na osiedlu domów jednorodzinnych! Spokojna okolica! Sulmin! lokalizacja: sulmin to miejscowość leżąca blisko Gdańska, otoczona lasem. Otoczenie jest idealne dla osób lubiących.

Szczegóły ogłoszenia

2 970 000 zł3 555 m² 835,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Podana cena jest ceną netto lokalizacja: obiekt zlokalizowany w Osowie przy ul. Barniewickiej, tuż nieopodal Kolei Metropolitalnej i przystanku autobusowego oraz obwodnicy Trójmiasta, ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 6378 m2 we wsi Tomaszowo, gmina Zblewo. Biuro Nieruchomości Apartament z przyjemnością prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży działki rolnej położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł142,96 m² 5 595,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 5 pokojowego domu w Lublewie Gdańskim. Dom o powierzchni całkowitej 142,96 m2 został oparty o projekt pracowni Archon Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 000 zł50 m² 12 540 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Korzyści Cena: 627 000 pln Podatek pcc: 0% Prowizja: 0% (zakup bezpośrednio, pełne wsparcie doradcy w procesie) .LOKALIZACJA Wszystko pod ręką - w promieniu kilku minut spacerem masz szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł550 m² 5 072,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny budynek apartamentowy z częścią mieszkalną - 500 m od plaży, jastrzębia Góra Na sprzedaż nowoczesny obiekt apartamentowy z 2021 roku, położony w Jastrzębiej Górze,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 120/27 - Jagatowo, media przy działce, mpzp Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 120/27 położona w miejscowości Jagatowo, w gminie Pruszcz Gdański, z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

98,43 zł/m²254 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Chcesz pracować w miejscu, które robi wrażenie na klientach i motywuje Twój zespół? Ponad 300 m powierzchni brutto (253,9 m netto) na piętrze +1 Widok na Park Centralny - zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł70 m² 5 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:306 m²

Oferujemy Państwu dom całoroczny o powierzchnia 70 m2 (35 m2 parter + 35 m2 poddasze ze skosami) położony w Gdańsku w dzielnicy Stogach. Najważniejsze atuty: - powierzchnia działki rod.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł35,88 m² 16 694,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: *mieszkanie w stanie deweloperskim od renomowanego dewelopera dekpol; *świetna ekspozycja - słoneczne; *wysoki potencjał inwestycyjny; *możliwość zakupienia nieruchomości w module.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przedstawiam wyjątkową ofertę działki o powierzchni ok.3000 m2 położonej w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł3 704 m² 37,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna oferta - działka w Gościcinie! Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży dziełkę położoną w malowniczej miejscowości Gościcino, gmina Wejherowo, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: posiada mpzp Bardzo blisko Jeziora Dobrogoszcz W otoczeniu lasów i jezior Do własnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o mieszanym przeznaczeniu: część działki pod budownictwo jednorodzinne, rolę z funkcją uzupełniającą: agroturystyka(!) oraz zieleń w Kamienicy Szlacheckiej.