dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 579 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 579 ogłoszeń

735 000 zł63,70 m² 11 538,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta na sprzedaż: na sprzedaż ładne, zadbane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,70 m , położone w Wejherowie przy ul. Wałowej 28, za cenę 735 000 zł. Lokal idealny zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł1 114 m² 736,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w gdańskiej dzielnicy Maćkowy przy ul. Muzyka! Maćkowy - dynamicznie rozwijająca się dzielnica Gdańska Południe, ceniona za połączenie wygody miasta z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

487 500 zł6 500 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z lasem i oczkiem wodnym! Działka jest w super miejscu, otoczona lasami 350 metrow od jeziora Potęgowskiego. Działka nr 541, obręb Niepoczołowice, gmina Liniewo,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł400 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 000 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o pow. 1000 m2, z wydanymi warunkami zabudowy (pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, dom wolnostojący) , położona w Chwaszczynie (w.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł3 755 m² 532,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Pięknie położona działka na obrzeżach miasta - na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł26,70 m² 26 217,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Najważniejsze atuty: - kameralny budynek w otoczeniu zieleni i lasów - idealny na second home lub mieszkanie inwestycyjne na wynajem - przynależny taras i ogród - Kameralna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł16 879 m² 151,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 16 879 m2 znajdująca się w Godętowie.Rejon charakteryzuje się przemysłowym otoczeniem, co sprzyja rozwojowi działalności produkcyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

7 600 zł61,23 m² 124,12 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament Premium z widokiem na Zatokę Gdańską Gdynia, ul. Św. Piotra. Na wynajem wyjątkowy, nowoczesny apartament o powierzchni 61,23 m , położony na 14. piętrze w 17-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł6 327 m² 58,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta sprzedaży dwóch działek budowlanych w Salinie, położone blisko Jeziora Salino. Atuty: cicha.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł209 m² 4 784,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż budynek biurowo-produkcyjno-handlowy zlokalizowany w Lęborku. Powierzchnia działki 427 m2, powierzchnia budynku 209 m2, w tym hala i pomieszczenia biurowe. Wysokość hali około.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł50,86 m² 12 957,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

2-pokojowe, zadbane mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem - Gdańsk Siedlce, ul. Goszczyńskiego Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią (50,86 m2), balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 000 zł64,91 m² 8 396,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkanie - Wysoki Standard Wykonania Freedom zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania w standardzie deweloperskim, wybudowane w 2025 roku w spokojnej, kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł72,10 m² 8 252,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,5 m^2 z przynależną dużą piwnicą o pow. 17,4 m^2. Lokal zajmuje całą kondygnację pierwszego piętra, położony jest w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 653 zł66,21 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne, mieszkanie 3 pokojowe na pierwszym piętrze od strony południowej. Nowoczesność i wysoka jakość nowego osiedla. Inwestycja o podwyższonym standardzie deweloperskim. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

13 451 zł633 m² 21,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia od zaraz magazyn wraz z przynależną powierzchnią biurową przy ulicy Chwaszczyńskiej w Gdyni. Powierzchnia całkowita wynosi ok 633m2, w tym: magazyn: ok 440m2, posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł88,80 m² 5 518,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Szukasz przestrzeni, która łączy urok zadbanej kamienicy z nowoczesnym komfortem? To mieszkanie przy Placu Zamenhofa w Malborku jest propozycją, obok której nie da się przejść obojętnie. To.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł134 m² 5 962,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Jeśli szukasz nieruchomości, która daje przestrzeń porównywalną z domem, a jednocześnie zapewnia komfort mieszkania w nowoczesnym budynku- ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę.

Szczegóły ogłoszenia

4 995 000 zł320 m² 15 609,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Nieruchomość na sprzedaż to nowoczesny, przestronny dom położony w prestiżowej części Gdyni, na Wzgórzu Św. Maksymiliana. Oferuje wysoki standard po generalnym remoncie, dwa duże salony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 668 774 zł85,14 m² 19 600,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament na ostatnim piętrze Ostatnie piętro | Taras | Kameralna inwestycja | Blisko plaży | Idealny jako second home nad morzem To propozycja dla osób, które szukają komfortowego apartamentu nad.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł3 011 m² 109,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w bardzo malowniczej miejscowości Koleczkowo (gmina Szemud, powiat wejherowski). Oferta obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż urokliwa działka o powierzchni 900 m położona w Kamienicy Królewskiej (gm. Sierakowice). Teren objęty jest Miejscowym Planem Ogólnym przeznaczenie na strefę wielofunkcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł7 486 m² 399,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie płaci prowiji Działka 7474m2 położona w Otominie. Teren objęty mpzp. Mn/us - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usług sportu i rekreacji Maksymalna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 485 000 zł68 m² 21 838,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Są mieszkania poprawne. Są też takie, które robią wrażenie od pierwszego kroku. To jest zdecydowanie to drugie. Na sprzedaż wyjątkowe, zaprojektowane przez architektów mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł240 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:677 m²

Szukasz domu, w którym Twoja rodzina znajdzie przestrzeń, komfort i spokój, a jednocześnie będziesz blisko morza? atuty: - przestronny dom, - duża działka, - bliskość morza, - garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

391 000 zł32,30 m² 12 105,26 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł1 053 m² 340,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce pomiędzy lasem a miastem. Wyobraź sobie poranki, w których budzi Cię śpiew ptaków, a za oknem rozciąga się widok zielonych koron drzew. Po chwili, jeśli zechcesz,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż posiadamy działki z wydanymi warunkami. Atuty Wydane warunki zabudowy Możliwość budowy budynku mieszkalnego oraz budynku gospodarczego Prąd dostępny w drodze Spokojna, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna wyłącznie W biurze pepper house Mieszkanie na wynajem o powierzchni 50,82m2, znajdujące się w Rumi w kameralnym, IV kondygnacyjnym budynku z 2023 roku, który.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta, którą czytasz dostępna tylko w naszym biurze! atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 870 m² 240,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż działkę, znajdującą się w miejscowości Cedry Małe. Cedry Małe - wieś w Polsce położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł48 m² 62,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 48m2 w centrum Gdyni. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia kawalerkę 40 m Z balkonem - os. Niepodległości, ul. Frąckowskiego (słupsk) Lokalizacja: słupsk, ul. Frąckowskiego, osiedle Niepodległości Budynek: wielorodzinny, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł182,44 m² 2 899,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w miejscowości Pinczyn. Budynek projektu archon, posadowiony na działce o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 000 zł54,83 m² 9 994,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie po odbiorach lokalizacja Nieruchomość położona jest w Rumi przy ul. Owsianej, świetnie skomunikowanej, blisko centrum handlowe oraz szkoły. Inwestycja Inwestycja z 2025r.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł37,19 m² 14 520,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjne, nowe mieszkanie w Jastrzębięj Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 565 zł35,45 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament Z 1 sypialnią - stegna park 2 Podstawowe informacje: - rodzaj nieruchomości: apartament w stanie deweloperskim - Lokalizacja: stegna ul. Lipowa, lokal nr. 12 w budynku 32h -.