dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 579 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 579 ogłoszeń

676 500 zł25 m² 27 060 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wykończona słoneczna kawalerka inwestycyjna (lokal niemieszkalny), położona w nowej inwestycji "żurawie" w Śródmieściu Gdańska realizowanej przez fińskiego dewelopera yit.

Szczegóły ogłoszenia

136 500 zł1 300 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Pragniemy zaprezentować Państwu działkę z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, o powierzchni 1300m2,.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł140 m² 5 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:401 m²

Ofertę stanowią dwa domy zlokalizowane na jednej działce geodezyjnej w Chojnicach na osiedlu domów jednorodzinnych. Pierwszy dom z 1990 r. to dom piętrowy w zabudowie bliźniaczej (połowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 845 000 zł291,38 m² 6 331,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Budynek usługowy w wysokim standardzie - Gotowy do wejścia,.

Szczegóły ogłoszenia

330 410 zł1 429 m² 231,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W gowinie lokalizacja: działka położona jest w Gowinie - spokojnej, nieustannie rozwijająca się wsi w powiecie wejherowskim- na zachodnich obrzeżach Trójmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł700 m² 712,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. 30 minut jazdy samochodem od Grudziądza Na posesji znajduje się murowany budynek gospodarczy o pow 411 m2 wybudowany w 1970 roku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł993 m² 604,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

U nas Działka budowlana w Barniewicach, gmina Żukowo - 993 m2 Cena: 600 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 993 m2, położona w atrakcyjnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 000 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks uzbrojonych działek budowlanych na granicy Przodkowa! lokalizacja: nieruchomość znajduje się na granicy miejscowości Przodkowo we wsi Młynek. Lokalizacja ta łączy ze sobą wszystkie elementy.

Szczegóły ogłoszenia

129 430 zł1 505 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz atrakcyjnej działki budowlanej w Strzelinku koło Słupska? Chcemy zaprezentować naszą wyjątkową ofertę to już czwarty kompleks działek budowlanych położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł2 466,91 m² 4 013,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż prosperujący kompleks motoryzacyjno-usługowo-przemysłowy O powierzchni 2466 M2! doskonała oferta dla inwestora! wysoki standard obiektów - duża działka 12879 M2! obiekt: na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Posiadam na sprzedaż działkę pod zabudowę usługową w Malborku w dzielnicy Wielbark. Pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości Działka o pow. 750 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł78,40 m² 5 089,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż dwa mieszkania na parterze | stare pole | ul. Dworcowa | gotowy produkt inwestycyjny Na sprzedaż dwa niezależne mieszkania na parterze, położone w Starym Polu przy ul. Dworcowej,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł4 986 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bezterminowa wz absolutny rarytas! Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 4986 m , z własną drogą dojazdową oraz bezterminowymi warunkami zabudowy na budowę dwóch domów.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 003 m² 248,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - 5 kilometrów do Centrum Aktywnego Wypoczynku Wieżyca- koszałkowo; - 500 metrów do jeziora Ostrzyckiego; - 12 kilometrów do Stężycy; - cicha i spokojna okolica; - 3 kilometry do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

234 600 zł1 380 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta pepper house! Słoneczna działka budowlana z warunkami zabudowy w malowniczej miejscowości Trzy Rzeki 260/16 Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie położone w miejscowości Rekowo Górne gmina Puck. Mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 32,8 m2. Nieruchomość posiada funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, jeżeli myślicie o inwestycji w apartament nad morzem lub poszukujecie idealnej lokalizacji pod second home to oferta właśnie dla Was! Z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 108 m² 135,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość w województwie pomorskim w powiecie kościerskim w miejscowości Skorzewo , Działka o powierzchni 1108m2 bezpośrednio przylegająca do drogi, tereny objęte mpzp działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł298 m² 3 993,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 159 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom przy lesie niedaleko Kościerzyny! Świetna oferta inwestycyjna -.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł155 m² 3 548,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 100 m²

Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina wreszcie złapie głęboki oddech? Miejsca, gdzie poranki pachną świeżą trawą, a jedynym hałasem są śpiewające ptaki? Poznaj dom na wsi, który daje.

Szczegóły ogłoszenia

4 410 000 zł780 m² 5 653,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Idealna oferta inwestycyjna. Budynek wolnostojący w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł2 633 m² 93,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Malowniczo położone dwie, sąsiadujące ze sobą działki budowlane - Roztoka, szwajcaria Kaszubska. Lokalizacja: działki znajdują się w spokojnej i urokliwej miejscowości Roztoka, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł100,63 m² 4 461,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Tylko u nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 100,69 m2, usytuowane w klimatycznej kamienicy. Do mieszkania przynależy duża piwnica (28,80 m2), pomieszczenie gospodarcze oraz spiżarka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł47 m² 19 574,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w Sopocie przy parku i lesie. Mieszkanie w trakcie budowy, całkiem nowe, stan deweloperski. Inwestycja będzie składać się z dwóch kameralnych apartamentowców po 5.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł17,75 m² 28 056,34 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Na sprzedaż funkcjonalny lokal o powierzchni 17,75 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł53 m² 12 622,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu duże i ustawne 2-pokojowe mieszkanie jedynie 5 minut rowerem od Plaży z możliwością wydzielenia 3 pokoju. Budynek Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

645 672 zł36 m² 17 935,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament Z dostępem do mariny | inwestycja klasy premium To więcej niż apartament - to prywatny azyl nad wodą i gotowy produkt inwestycyjny w jednej z najbardziej unikalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 140 zł65,70 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania z dużym tarasem w stanie deweloperskim. Opis Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 65,38 m2, położone na 1. piętrze, jest.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł71,60 m² 5 432,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w centrum Malborka ul. Sienkiewicza Podstawowe informacje: lokalizacja: malbork, ul. Sienkiewicza Powierzchnia mieszkania: 71,6 m Piwnica: ok. 3 m Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²40 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowy lokal do wynajęcia o powierzchni 40m2 w Śródmieściu Gdyni w C.H. "Batory". Cena 3000zł netto/mc. W skład lokalu wchodzi pomieszczenie główne i pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł196,70 m² 4 550,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:806 m²

Twój dom z ogrodem w Tczewie - przestrzeń dla rodziny i spokój na lata Oferuję Państwu na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 196,7 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

958 640 zł41,68 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy nowoczesny apartament o powierzchni 41,68 m , usytuowany na 2 piętrze kameralnego budynku zlokalizowanego w Gdyni - Orłowie. Mieszkanie składa się z dwóch funkcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł380 m² 3 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:866 m²

Wstęp: na sprzedaż duży dom w Skorzewie koło Kościerzyny. Piękny ogród i dużo miejsc postojowych. Dla kogo?: -Dla rodziny szukającej ciszy, przestrzeni, wygodnego życia Opis.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł7 066 m² 22,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

! oferta dostępna wyłącznie w Pepperhouse! Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 7.066m2 Świerznica to piękna wieś położona w sercu Żuław Wiślanych, w pobliżu popularnych.

Szczegóły ogłoszenia

141 000 zł940 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

<!-startfragment-> Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 940 m , położoną na terenie nowo powstającego osiedla w miejscowości Gniew, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Ekskluzywny Apartament z widikiem na morze "na Klifie" we Władysławowie-Chłapowie. 1. Lokalizacja: malownicza i popularna część Pomorza. Widok na morze, klify Władysławowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł116 000 m² 17,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka 11,6 ha jest położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 20 na trasie Biały bór/miastko. Teren jest oddalony o 5 km od liczącego około 20.000 mieszkańców Miastka. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł110,15 m² 9 977,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 663 000 zł1 741 m² 955,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość biurowa w ścisłym centrum miasta. Budynek biurowy to obiekt 3-kondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony o powierzchni ponad 1 700 m2 został wybudowany w latach 80. XX wieku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

202 000 zł1 010 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobrzewino - działki budowlana, kilka do wyboru o pow. 1010m2, 1020m2, 1020m2,1181m2, 1238m2,. Nieruchomości zlokalizowane w bardzo prężnie rozwijającej się miejscowości Dobrzewino, około.

Szczegóły ogłoszenia

127 700 zł1 277 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

*** tylko U nas! *** Działka 1277 m2 w malowniczym Szczodrowie! działka: na sprzedaż działka budowlana nr 705/7 o powierzchni 1277 m2. Teren jest płaski, aktualnie nieogrodzony. Działka.