dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 611 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 611 ogłoszeń

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 42,49 m 2 , z balkonem położone w Lęborku na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 3/45 o powierzchni 1000 m , położona w miejscowości Gołębiewo Wielkie. Wymiary działki: długość: 37,49 m szerokość: 27,20 m Cena: 130 000 zł Działka.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł60,68 m² 16 463,41 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Na sprzedaż nowo wykończone mieszkanie na parterze w 7 piętrowym budynku oddanym do użytku we wrześniu 2024 roku dewelopera Horizon. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 000 zł62 m² 5 080,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 722 m²

Oferta Na sprzedaż urokliwy, mały dom mieszkalny w budowie w pobliżu jeziora Orkusz gm. Prabuty. Idealny jako inwestycja lub jako miejsce do życia w cichej okolicy. Lokalizacja Laskowice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł123,52 m² 5 011,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:431 m²

Marzysz o własnym domu w spokojnej, a zarazem doskonale skomunikowanej części Lęborka? Rozpoczynamy sprzedaż I etapu nowej inwestycji deweloperskiej w Lęborku przy ul. Orląt.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł41 m² 16 829,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie | gotowe do wprowadzenia | nowoczesne osiedle | idealne pod inwestycję Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł43,17 m² 15 288,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,17 m z balkonem, położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku na Przymorzu Małym w Gdańsku. Lokal jasny.

Szczegóły ogłoszenia

1 571 732 zł67,80 m² 23 181,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywna inwestycja W otoczeniu natury Balkon | Oddana do użytku | Sopot Górny | Wysoki standard wykończenia budynków | W cenie 1 miejsce w hali garażowej i komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł74 m² 10 405,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, bezczynszowy dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany w malowniczym Pępowie, na osiedlu Słoneczne Ogrody. Budynek z 2019 roku znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

92,31 zł/m²26 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dostępne przestrzenie biurowe! nieruchomość: przedmiotem wynajmu są dwa pomieszczenia biurowe o powierzchni 26 m2, w budynku zlokalizowanym przy ul. Elbląskiej w Gdańsku - Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł40,54 m² 26 887,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj w ekskluzywnym apartamencie w Helu. Lokal mieszkalny wykończony w standardzie premium położony w nowoczesnym, 4 piętrowym apartamentowcu Kaszubska Bryza II w Helu,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1941

!oferta dostępna W pepper house! Wyjątkowe, doskonale skomunikowane mieszkanie po remoncie w bardzo zadbanej kamienicy w centrum Wrzeszcza. Najważniejsze atuty: doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł120 m² 6 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:411 m²

Rezerwacja! Nowy Dom na obrzeżach Tczewa-Tczewskie łąki Witam Serdecznie. Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż Nowy Dom jednorodzinny w Zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł250 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do wynajęcia murowana hala magazynowo-usługowa z 2026 roku, o powierzchni 250 m2, o wymiarach 27m x 9,4m, wysokość 4 m, zlokalizowana w Dobrzewinie w gminie Szemud,.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł56,30 m² 13 676,73 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

*** zaspa *** 3 pokoje *** blisko skm *** dwustronne *** duży balkon *** lokalizacja: gdańsk Zaspa, ul. Pilotów. Jedna z najlepiej skomunikowanych dzielnic miasta. W zaledwie 5 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu działki budowlane w miejscowości Bierkowo k. Słupska. Lokalizacja: 7 min od Słupska położenie w otoczeniu luźnej zabudowy jednorodzinnej 15 km nad morze - cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

266 916 zł45,24 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! kupującu nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Przedstawiamy Państwu ofertę eleganckich, przestrzennych apartamentów w stanie deweloperskim, położonych w gminnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł67 m² 22 388,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowe, luksusowe mieszkanie z antresolą -.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł500 m² 138 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna, ogrodzona, narożna działka rekreacyjna o powierzchni 500 m 2 , położona zaledwie 3 km od centrum Lęborka (w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 000 zł73,11 m² 6 674,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. * nowe mieszkanie dla Rodziny - piętro- bezczynszowe* Komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

79 zł/m²247,65 m² 19 564 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 247,65 m , zlokalizowany przy ul. Łąkowej 59 w Gdańsku. Lokal mieści się na parterze odrestaurowanego, historycznego budynku monumentalnych koszar.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł48,80 m² 34 815,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

**apartament w inwestycji Nowe Kolibki - komfort, prestiż i natura w jednym miejscu** Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany na terenie cenionego osiedla **nowe Kolibki**,.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²85,27 m² 7 674 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowy lokal o powierzchni 85,27m2 w nowej, klimatycznej inwestycji La Esquina w samym centrum Gdyni. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Budynek ma do zaoferowania nieduże patio,.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 573 m² 117,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży dwie działki budowlane w spokojnej części Niewierowa (koło Siemianic) pośród rozległego lasu. Działki o powierzchniach 1572m2 oraz 2814m2. Proponujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł40 m² 18 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta Sprzedaży Mieszkania - Ulica Rajska, gdańsk Lokalizacja: mieszkanie położone jest przy ulicy Rajskiej w samym sercu Gdańska. To idealna lokalizacja, która łączy w sobie komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 600 zł54,69 m² 8 586,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54,69 m , zlokalizowanego na 1 piętrze nowoczesnego, kameralnego osiedla przy ul. Tczewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł86,54 m² 8 770,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przedstawiamy Państwu doskonałą ofertą mieszkania o powierzchni 86,86m2 Planowana data odbioru mieszkania to II kwartał 2027r Etap budowy pozwala na wprowadzenie zmian aranżacyjnych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W sprzedaży działka o powierzchni 1579m2 z widokiem na jezioro. Działka znajduje się pomiędzy 3 jeziorami w wyjątkowo spokojnej i urokliwej okolicy. Idealnie nadaje się zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 000 zł63,48 m² 10 097,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ogłoszenie sprzedaży mieszkań 2- i 3-pokojowych Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,48m2 podzielone na salon z aneksem, sypialnia z wyjściem na balkon oraz garderobą przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł65 m² 21 523,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Wyjątkowy Apartament w przedwojennej Willi u podnóża lasu! wysoki standard - pięknie zagospodarowany ogród - doskonała lokalizacja! apartament: na sprzedaż jest przestronny i elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

1 569 000 zł78,89 m² 19 888,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal w dynamicznie rozwijającej się części Pruszcza Gdańskiego. Idealne miejsce dla Twojej firmy! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w pobliżu pasażu handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dzień dobry, oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1211m2 ( nr. 98/22) w znakomitej lokalizacji. Działka znajduje się: - w nowo zagospodarowywanej części.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł46,10 m² 5 531,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,1 m , położone na 1 piętrze w budynku wielorodzinnym w miejscowości Pogódki. Lokal jest jasny, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł77,33 m² 10 332,34 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1978

Gotowy produkt inwestycyjny - 6 pokoi z najemcami, morena, gdańsk Mieszkanie od 7 lat było z powodzeniem wynajmowane, aktualnie najmu zostały wypowiedziane pod kątem sprzedaży nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł3 018 m² 231,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł63 m² 10 317,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 369 m²

Urokliwy dom w sercu Kaszub - 70 m na ogromnej działce 1300 m z widokiem na Jezioro Miłoszewskie! Jeśli marzysz o miejscu, w którym każda poranna kawa ma smak ciszy, natury.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł29,45 m² 21 018,68 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko w gaudium. Przedmiotem oferty jest słoneczne mieszkanie o powierzchni 29,45 m2, które znajduje się przy ul. Bernarda Filarskiego w Gdańsku Nowym porcie/letnicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 89m2 na 1 piętrze przy ul. Paderewskiego 27 w Słupsku. 1 piętro centrum blisko wszędzie rozkładowe plastikowe duże okna duża piwnica miejsce parkingowe na.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł64,79 m² 23 136,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, ciche, ustawne, rozkładowe, w stanie deweloperskim, idealne na inwestycję, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²173,80 m² 14 773 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Biurowiec w Śródmieściu Gdańska. Komunikację miejską zapewniają dworzec pkp, skm, pkm oraz przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł57,87 m² 7 689,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Przestronne 3 pokoje | parter | duża loggia | 2 piwnice | Redzikowo. Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe, położone na parterze w budynku.