dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 616 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 616 ogłoszeń

2 720 000 zł1 162 m² 2 341 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Mały Kack to jedna z bardziej poszukiwanych dzielnic w Gdyni, spokojna okolica, blisko komunikacja miejska z szybkim dostępem do centrum Gdyni, trójmiejskiej Obwodnicy, niska.

Szczegóły ogłoszenia

218 700 zł2 187 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 2187 m2, położona w malowniczej lokalizacji Sasinko. W odległości 2,6 km do morza. Objęta Miejscowym Planem Zagosopodarowania Przestrzennego -.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł6 287 m² 42,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry! Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną z wlasnym lasem, położoną w malowniczej miejscowości Mierzyno g. Gniewino. Przy ul. Kasztanowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł80 m² 11 612,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie na "osiedlu Urzeka" w Gdańsku Jasień. Nieruchomość z wyjątkowym widokiem o powierzchni 80,0 m , położone na pierwszym piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 010 m² 148,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjnie położona działka zaledwie 300 m linii brzegowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przestronne mieszkanie z dużym salonem | balkon narożny | 53,8 m | Orunia Górna Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,8 m z wygodnym i dobrze przemyślanym układem.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł63 m² 11 730,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 63 m2 przy ul. Stolema (gdańsk Jasień). Mieszkanie Mieszkanie składa się z: - salonu (20 m2) od strony południowej, - 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy na sprzedaż dwie działk i budowlan e położon e w Krępie Słupskiej. Działk i o łącznej powierzchni 800 m2 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

434 000 zł6 548 m² 66,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Tylko u Nas! Malowniczo położone działki w otulinie lasu!.

Szczegóły ogłoszenia

381 000 zł38 100 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertę działki.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł69,87 m² 10 591,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:144 m²

Atuty: - 1,5 km do przystanku autobusowego; - 3,5 km do remontowanej obecnie pkm; - cicha i spokojna okolica; - brak czynszu; - poddasze ok. 20 m do własnej aranżacji; - miejsce parkingowe przed.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 5000 m2 znajdującej się w miejscowości Koteże, niewielkiej wsi kociewskiej położonej w województwie pomorskim.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł3 390 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy na sprzedaż działkę O powierzchni 3390 m2 W spokojnej, nadmorskiej miejscowości lędowo (gmina ustka), w bliskiej odległości znajduje się jezioro modła oraz morze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 596 352 zł99,86 m² 25 999,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji Develia Kopernika. Lokal oferuje przestronny i funkcjonalny układ pomieszczeń, idealny dla rodziny. Najważniejsze informacje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż nowy dom wolnostojący, dwulokalowy o powierzchni 90 m2 (pow. użytkowa 71,88 m2) położony.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł800 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na wynajem utwardzony plac stanowiący część większej nieruchomości przemysłowej. Teren ma kształt zbliżony do kwadratu. Możliwy dostęp do energii elektrycznej i wody, a także.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł126 m² 5 396,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 522 m²

Spokojna lokalizacja w otoczeniu lasów oraz duża, zagospodarowana działka to idealne warunki do życia blisko natury. Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 126 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł72,56 m² 9 371,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Atuty nieruchomości: - słoneczne i przestronne mieszkanie, - funkcjonalny układ, - dwustronna ekspozycja, - możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju, - dodatkowa przestrzeń - do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł32,12 m² 24 875,47 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Najważniejsze atuty: - pięknie wykończony lokal z klimatyzacją - dobrej jakości wyposażenie - przynoszący stały dochód - świetna lokalizacja, budynek z tarasem na dachu Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł3 240 m² 221,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża, płaska działka nieopodal jeziora w Chwaszczynie! lokalizaja: chwaszczyno to doskonała lokalizacja dla tych, którzy szukają ciszy i jednocześnie dogodnych połączeń z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 104 336 zł71 m² 15 554,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 71 m - Ogrody Tesoro, suchy Dwór Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 71 m , położone na prestiżowym i strzeżonym osiedlu Ogrody Tesoro.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²138 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy na wynajem lokal biurowy położony na pierwszym piętrze Biurowca A w kompleksie Sportowa Centrum w Gdyni Wzgórze Św. Maksymiliana przy ulicy Sportowej 8. Warunki najmu Stawka czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł27 m² 16 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, mamy przyjemność przedstawić ofertę, kawalerki zlokalizowanej na gdańskim Przymorzu, jednej z najlepiej zlokalizowanych i pożądanych dzielnic Gdańska. Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Możliwość wystawienia faktury vat za wynajem mieszkania! Oferujemy do wynajęcia komfortowe, przytulne i urządzone mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł63,70 m² 2 653,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż - przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Obrzynowie, tuż pod Prabutami Szukasz dużego i niedrogiego mieszkania w spokojnej okolicy, idealnego dla rodziny? Obrzynowo to świetne.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł2 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża, słoneczna działka z warunkami zabudowy na dwa budynki! Osiedle nad jeziorem Tuchomskim! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w Warzenku. Usytuowanie tej miejscowości na granicach.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego W ofercie sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale usługowe na wynajem w kamienicy w centrum Starogardu Gdańskiego o różnych powierzchniach: wynajęte ok. 25m2 - 750 zł netto + opłaty 7 zł netto / m2 ok. 45m2 - 1200 zł netto +.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 113 m² 88,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w kaszubskiej wsi Jutrzenka w gminie Borzytuchom, położona na skraju Pojezierza Bytowskiego. Piękne i klimatyczne, tereny w otoczeniu lasów i pól.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²200 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Inwestycyjny budynek do wynajęcia o pow.200m2 w Gdyni na Oksywiu. Na tym etapie istnieje możliwość aranżacji pod klienta lub także potencjalny najemca może wykonać prace przygotowawcze we.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro akm Nieruchomości posiada w swojej ofercie 3 pokojowe mieszkanie do sprzedania o powierzchni 107 m2 przy ul.Bat.Chłopskich.w Kwidzynie.Mieszkanie jest na II pietrze i jest do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł235 m² 7 872,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:997 m²

Rokitki | 30 min od Gdańska W otoczeniu zieleni, z bezpośrednim widokiem na las, znajduje się przestronny dom jednorodzinny położony w kameralnej części Rokitek miejsce, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł510 m² 1 960,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Obiekt idealny na prowadzenie wszelkiej działalności produkcyjnej!.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł64,36 m² 16 298,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Luksusowa inwestycja Z basenem I strefą relaksu 2 poziomy - Parter z tarasem i wyjściem na ogród oraz antresola | Luksusowa inwestycja z basenem i strefą relaksu | Wyspa.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,50 m² 12 101,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko panthers estate. Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność z doskonałym doświetleniem i świetną komunikacją? Poznaj wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł128,55 m² 6 604 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Po wielu udanych inwestycjach czas na kolejną inwestycję: segment lewy - dostępny. Segment prawy - sprzedany. Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł39 m² 11 512,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Do sprzedaży oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m położone przy ul. Sikorskiego w Pruszczu Gdańskim. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł136,30 m² 5 062,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

NA sprzedaż nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej luzino, ul. Robakowska Możliwy zakup przez cudzoziemców bez zezwolenia mswia! dom Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

473 057 zł47,20 m² 10 022,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość. 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 47,20 m2 położone na I piętrze bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

8 520 000 zł28 400 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ziemia podzielona na dwie działki: 18,400 metrów kwadratowych 10,000 metrów kwadratowych Działki leżą blisko siebie około 200 m. od siebie. Na ziemi można budować osiedle pod warunkiem.