dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 616 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 616 ogłoszeń

1 100 000 zł608,40 m² 1 808,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż grunt o powierzchni ponad 1000 m , zabudowany budynkiem w trakcie budowy. Obecnie zrealizowany jest tylko parter w stanie surowym, ale zostały już wstawione okna.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł61,80 m² 7 265,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przestronna i gotowa do zamieszkania nieruchomość 3-pokojowa o powierzchni 61,80 m2 z balkonem na Osiedlu Niepodległości przy ulicy Małcużyńskiego w Słupsku. Mieszkanie sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

3 204 000 zł8 010 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w sąsiedztwie Gdyni i bazy kontenerowej, zgodnie ze Studium Uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę przemysłowo-usługową. studium.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł46 m² 11 521,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 46 m2 przy ul. Wiejskiej (gdynia Leszczynki). Mieszkanie Mieszkanie składa się z: - salonu z balkonem francuskim, - sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Duża, pięknie położona działka, idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł79 m² 6 316,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od deweloperabez podatku pcczapraszamy do odkrycia naszej najnowszej inwestycji w Kiełpinie! Oferujemy nowoczesne, energooszczędne mieszkania w zabudowie szeregowej, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł53,10 m² 62,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house Na wynajem wyjątkowa nieruchomość urządzona ze smakiem, wykończona materiałami wysokiej jakości, położona w ścisłym centrum Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 700 000 zł78,20 m² 34 526,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Atuty: kameralna inwestycja - tylko 5 mieszkań w budynku Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone - ekspozycja południowo-zachodnia Dwa balkony: 15,3 m oraz 3,8 m - idealne do relaksu na.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

943 000 zł52,40 m² 17 996,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Apartament W centrum miasta gdyni apartament Apartament w bardzo wysokim standardzie, po remoncie, znajdujące się na 5 piętrze w kamienicy z nowoczesną windą. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł1 182 m² 130,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną, położona w urokliwej i prężnie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 330 000 zł71 m² 18 732,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament premium | widok na morze | ogrody tesoro | 3 pokoje Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament premium z widokiem na morze w prestiżowej inwestycji Ogrody Tesoro.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł1 299 m² 205,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości delta w Słupsku oferuje do sprzedaży niezabudowaną działkę gruntu położoną w Kobylnicy przy ulicy Jaśminowej w otoczeniu zieleni, na spokojnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Termin dostępności lokalu: od 01.09.2026 r. Najemcy bez zwierząt, bez dzieci, obywatele rp mieszkanie: jasne, ustawne, wykończone w wysokim standardzie, wyposażone mieszkanie typu studio.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł60,03 m² 9 162,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odbiór mieszkań: IV kwartał 2025r. *Przychodnia, apteka, sklep spożywczy - 10 minut *przystanek autobusowy - 15 minut *szkoła - 15 minut *gdańsk Śródmieście - 15 minut *obwodnica Trójmiasta - 10.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł406 m² 5 418,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja I okolica: strzyża to jedna z bardziej popularnych dzielnic Gdańska, przez niektórych traktowana jako część Oliwy. Jej nazwa pochodzi od przepływającej w pobliżu strugi,.

Szczegóły ogłoszenia

5 250 000 zł21 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu ziemię przemysłowo-usługową o powierzchni 21 000 m2. Ziemia graniczy z drogą wojewódzką nr 218 prowadzącą z Osowy do Krokowej przez Szemud i Wejherowo. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł49,43 m² 11 713,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Warszawskiej w Rumi, dzielnica Janowo Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z aneksem oraz wyjściem na balkon, 2 niezależne pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

5 950 000 zł131,40 m² 45 281,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Luksusowy Apartament na Sprzedaż - Willa Maria Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu o powierzchni 131,4 m2, położonego w prestiżowej inwestycji "willa.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 278 m² 390,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek pod bliźniaki i szeregi z miejscowym planem w Baninie! lokalizacja: banino to popularna miejscowość przy Gdańsku, stająca się właściwie kolejnym osiedlem tego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 904 zł56,58 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z balkonem zlokalizowane na kameralnym osiedlu w Rumi. Kameralne osiedle tworzy kompleks budynków wielorodzinnych, zaprojektowanych z dbałością o najmniejszy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

3 955 000 zł113 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament W gdyni orłowo - unikalny styl & najwyższy poziom wykończenia Gdynia Orłowo | 800m od morza | Prestiżowa lokalizacja | Unikalny styl | Dom Inteligentny | Najwyższy poziom wykończenia |.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł102 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1952

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego mieszkania o łącznej powierzchni 102 m2. Nieruchomość położona jest w spokojnej, a zarazem świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Marzysz o domku letniskowym w urokliwym miejscu? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł54,31 m² 23 476,34 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość zlokalizowana jest w najbardziej prestiżowej inwestycji w Gdańsku- granaria na Wyspie Spichrzów. Granaria to projekt łączący nowoczesną tkankę z poszanowaniem gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł40,60 m² 13 300,49 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Lokalizacja: brodwino to jedna z najbardziej unikalnych części Sopotu, zatopiona w zieleni Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość w tej lokalizacji to strzał.

Szczegóły ogłoszenia

519 500 zł1 039 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atuty: idealne miejsce dla miłośników przyrody i sportów wodnych Szlaki turystyczne doskonałe dla miłośników spacerów, biegania i rowerów Osłonino jest miejscowością atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 79 m2 w dzielnicy Gdańsk Śródmieście przy ulicy Lastadia. Proponowane mieszkanie znajduje się na parterze czteropiętrowego budynku z 2006.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł68 m² 16 911,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferujemy do sprzedaży komfortowe, wysokie mieszkanie o powierzchni 68 m2, położone w doskonałej lokalizacji - przy Alei Niepodległości w Sopocie, nieopodal słynnego deptaka Monte.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł67,50 m² 9 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 227 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty oferta skierowana jest do osób szukających rekreacji w celu zamieszkania na stałe, jak również.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł42,56 m² 19 384,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: *świetna lokalizacja - 5 minut spacerem od Starówki i nadmotławskich bulwarów; *nowoczesna architektura i wysoki standard- proste, eleganckie bryły, stonowana kolorystyka, ponadczasowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 102 200 zł60,46 m² 18 230,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna, kameralna inwestycja apartamentowa w prestiżowej dzielnicy Gdańska Aniołki łączy bliskość zieleni z szybkim dojazdem do centrum. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 620 675 zł66,15 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kameralna inwestycja W sopocie górnym Dwa balkony | Sopot Górny | Kameralna inwestycja | Fitness | Skąpane w zieleni | Nowoczesna architektura ***** O inwestycji: kameralny kompleks 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł106 m² 18 858,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Agencja westate Gdańsk ma przyjemność zaprezentować unikatowy apartament w kamienicy położony w samym sercu Gdańska z widokiem na Przystań Cesarską. Nieruchomość po generalnym.