dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 616 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 616 ogłoszeń

155 000 zł2 572 m² 60,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w miejscowości Strzebielino, gminie Łęczyce, powiecie wejherowskim, w północnej części województwa pomorskiego, w pradolinie Łeby na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł80 m² 10 987,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż komfortowe, jednopoziomowe mieszkanie położone w Chojnicach - na nowo powstającym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł122,30 m² 22 068,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1907

Do sprzedaży oferujemy przestronne i wysokie mieszkanie w pięknej kamienicy z około 1907 roku znajdujące się na 1 piętrze w Sopocie, przy ul. Sobieskiego. Trzystronne, czteropokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł171 m² 9 064,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:523 m²

Na sprzedaż komfortowy dom przy ulicy Złotej w Gdyni Mam przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę na rynku nieruchomości na sprzedaż. Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł90,90 m² 1 705,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 4 o pow. 57 m2. Jest on usytuowanym na parterze przedmiotowego budynku i składa się z dwóch pokoi (o pow. użytkowej: 21,40 m2, 20,20 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowe budownictwo - znany deweloper -parking podziemny pod budynkiem Lokal o powierzchni 151m2 - znajduje się na parterze w nowoczesnym budynku usługowym, w miejscu spotkań zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł66,10 m² 13 615,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Hot oferta dostępna wyłącznie W pepper house! atuty nieruchomości: - dwupoziomowe mieszkanie z antresolą - wysoka jakość wykończenia - w pełni umeblowane, gotowe do wprowadzenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł144,50 m² 6 913,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:260 m²

Bursztynowa osada II w Bąkowie! - Już w sprzedaży! Łącznie 10 domów w zabudowie bliźniaczej z garażami w bryle budynku. Aktualnie dostępne lokale: D2 - cena 1 080 000,- zł,.

Szczegóły ogłoszenia

466 000 zł26,15 m² 17 820,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu kompaktowe, dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Dworskiej w nadmorskiej dzielnicy Brzeźno w Gdańsku. Mieszkanie: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł5 100 m² 15,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rekreacyjna w otoczeniu pól, lasu, blisko jeziora Gardno w miejscowości Objazda. Działka położona przy drodze gminnej, zaledwie 2,7 km od jeziora Gardno oraz około 5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 865 255 zł100,50 m² 28 510 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronny apartament z dużym tarasem widokowym o powierzchni 110,5 m zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Kapitanat w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się w budynku B i.

Szczegóły ogłoszenia

66,40 zł/m²177 m² 11 753 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Niezależne biuro w budynku biurowym usytuowanym w śródmieściu Gdyni. Biuro mieści się na trzecim, ostatnim piętrze biurowca, które to piętro w całości pozostaje do wyłącznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł280 m² 5 710,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 452 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom wolnostojący z ogromnym potencjałem, położony w malowniczej miejscowości Koleczkowo w sąsiedztwie lasów i Parku Krajobrazowego. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

261 000 zł785 m² 332,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer działki 106/15 lokalizacja: borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 700 metrów. Na najbliższe.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł1 507 m² 209,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka 1 507 m2 blisko lasu morza I niedaleko jeziora - nie przegap tej oferty! Parcela dobrze nasłoneczniona, z dojazdem oświetloną drogą. Działki w sąsiedztwie lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²25 m² 2 375 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal O pow. 25 m2 w sopocie blisko stacji skm lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w Sopocie. W pobliżu znajdziemy stacje skm Sopot Wyścigi oraz Gdańsk Żabianka, do których.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł66,90 m² 12 690,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 66,9 m + weranda, wrzeszcz, ul. Sobótki. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 66,9 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł3 176 m² 86,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3176 m2 ( oznaczona jako jako Łąki trwałe) z wydanymi warunki zabudowy, położona w Kobysewie, gmina Przodkowo. Możliwość nabycia sąsiedniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 832 zł51,07 m² 10 824,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na nowoczesnym osiedlu! - Zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²183,68 m² 11 939 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 183,68 m.kw. Lokal znajduję się na 1 piętrze kamienicy w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł2 492 m² 381,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2492 m2. Aktualnie teren jest nieogrodzony, płaski, z zadrzewieniem w postaci samosiejek i niewysokich świerków w jednej ze.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł96,20 m² 14 033,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atuty: - jedno mieszkanie na piętrze - Bardzo przestronne, ustawne pokoje - Mieszkanie dwustronne - Wysokie sufity ok. 3,3 m - Ogrzewanie z sieci miejskiej - duża piwnica (około 12m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł96 m² 6 447,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dwupoziomowy lokal mieszkalny w nowym budynku w Kiełpinie. Idealny dla rodziny szukającej energooszczędnego bliźniaka bądź taniego w utrzymaniu mieszkania z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł45,87 m² 10 878,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentowany lokal o powierzchni 45,86 m2 znajduje się w nowoczesnej inwestycji z 2025 roku. Budynek wyróżnia się unikalną architekturą w stylu loftowym, która doskonale komponuje.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł392 m² 994,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Kompleks budynków mieszkalno-technicznych. Do sprzedaży nieruchomość położona w miejscowości Wicko: prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł120 m² 8 325 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Przedmiotem sprzedaży jest połowa udziału w budynku. Lokalizacja: kamienica, w której znajduje się mieszkanie położona jest w południowej części Gdańska w dzielnicy Olszynka.

Szczegóły ogłoszenia

1 935 000 zł96,40 m² 20 072,61 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz przestrzeni, która łączy prestiżową lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł2 000 m² 7,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia: plac z pomieszczeniami socjalno-biurowymi i halą magazynową w Rusocinie! Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia atrakcyjny plac o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł36 800 m² 81,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: nieruchomość położona przy drodze wojewódzkiej,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł54 m² 5 370,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż świetnie zlokalizowane, trzypokojowe mieszkanie, położone w Malborku przy ul. Sienkiewicza 57. Mieszkanie znajduje się w samym centrum własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 740 zł33,80 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy do sprzedaży nowoczesną kawalerkę o powierzchni 33,8 m , położoną w kameralnym osiedlu w prestiżowej dzielnicy Gdyni. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub jako pewny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł45,02 m² 10 639,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko w "na Swoim " Prezentowane mieszkanie : Nowe ,gotowe mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem - Pruszcz Gdański Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,02 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł30 m² 14 633,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Okazja inwestycyjna: mieszkanie 30 m blisko morza - Gdańsk Przymorze! Szukasz pewnej lokaty kapitału w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska? Ta oferta z pewnością Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-13

413 500 zł35 m² 11 814,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj W gdańsku apartament Z możliwością odliczenia 23% vat idealny na wynajem I do życia 2 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed. - bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

451 000 zł8 200 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowa w województwie pomorskim w powiecie lęborskim we wsi Żarnowska.Piękna miejscowoś na terenie Słowińskiego Parku Narodowego. Powierzchnia 8200 m kw. Dogodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

972 918 zł63,27 m² 15 377,24 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Świetna lokalizacja, gdańsk siedlce/śródmieście. Lokal do odbioru w maju. Do Starego Miasta 2 km, obok przystanki tramwajowe, zaplecze handlowe i usługowe. Bezpośredni tramwaj do: stare.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł60 m² 26 667 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowy i bardzo funkcjonalny apartament, w luksusowym kompleksie Apartamentów, położonym w samym centrum Gdańska przy ul. Św Barbary. Idealna inwestycja dla singla lub pary, osób.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł40,80 m² 9 779 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Redzie, przy ul. Fenikowskiego. Zakup bez kredytu Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²22 m² 1 980 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem wynajmu jest klimatyzowane pomieszczenie biurowe w samym centrum Gdyni przy ul. Władysława IV. Jeżeli poszukujesz kameralnego miejsca do pracy, zależy Ci na atrakcyjnej lokalizacji.