dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 579 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 579 ogłoszeń

20 536 850 zł111 010 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka pod kompleks produkcyjno-usługowy W gościcinie 19 131 m powierzchni użytkowej teren 11 ha mpzp doskonała lokalizacja blisko S6 I A1 Działka | Doskonała lokalizacja | Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 000 zł351 m² 41 310,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty gdynia kamienna góra! wyjątkowa i unikalna lokalizacja w gdyni nad morzem z widokiem na morze! Na.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł6 400 m² 140,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w miejscowości Konarzyny, położona nad jeziorem Krąg. W okolicy zabudowania rekreacyjne. Dojazd drogą utwardzoną. Mniej niż kilometr do centrum Konarzyn, w których.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł72,90 m² 6 378,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Granicznej w Wejherowie Dane nieruchomości: - pomieszczenia: 4 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z wanną, toaleta oraz przedpokój, - powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

31,25 zł/m²80 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal do wynajęcia w Gdyni - Wielki Kack, ul. Wielkopolska. Oferuję do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 80 m , idealny dla osób poszukujących przestrzeni do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł42,50 m² 15 741,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz mieszkania z duszą, które łączy w sobie klimat.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł12 992 m² 346,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna w Chwaszczynie! działka budowlana położona 14 km od Gdyni w miejscowości chwaszczyno. Lokalizacja: chwaszczyno znajdują się w gminie Żukowo. To bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 132 m² 63,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowy w Nowym Stawie. Nieruchomość stanowiąca działkę gruntu nr 6 o pow. 3 132 m zabudowaną budynkiem biurowo technicznym. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł380 m² 8 947,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta dostępa w Pepper House! atuty nieruchomości: kompleks dwóch budynków w pełni przygotowanych pod działalność hostelową 18 pokoi z możliwością zakwaterowania 45 osób 11.

Szczegóły ogłoszenia

511 920 zł2 133 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka kożyczkowo-rzym między dwoma jeziorami Przepięknie położona działka pomiędzy dwoma jeziorami : jeziorem Osuszyno i jeziorem Sianowskim. Widok na dwa jeziora. Działka sucha.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 100 m² 31,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie działkę w miejscowości Gogolewo. Gogolewo to wieś znajdująca się w gminie Gniew. Działka ma powierzchnie: 3100 m2 Grunt w klasie:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 292 426 zł86,74 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 86,74 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego, kameralnego budynku z windą, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł52,76 m² 13 627,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Atuty: - idealne pod najem krótko oraz długo terminowy; - bardzo korzystny układ; - ekspozycja południowo zachodnia; - 800 m do neptuna/starówki; - 600 m do przystanku tramwajowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 000 zł50,64 m² 10 130,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe z prywatnym ogrodem blisko Jastrzębiej Góry Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej, położone w spokojnej, nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

688 000 zł10 681 m² 64,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna, żochowo, gm. Potęgowo, 688.000,- PLN Na sprzedaż działka inwestycyjna o numerze ewidencyjnym 78 o powierzchni 10 681 m2, położona w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł52,82 m² 43,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w dzielnicy podmiejskiej Witomino to jedna z najbardziej zalesionych dzielnic Gdyni położona w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.Mieszkanie przeznaczone jest.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł6 142 m² 159,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy wyjątkową działkę o powierzchni 0,6142 ha, położoną w szybko rozwijającej się okolicy w Redzie, w sąsiedztwie osiedla domów jednorodzinnych. Przeznaczenie działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł162 m² 7 962,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:399 m²

Uwaga Materiały mają charakter wizualizacji poglądowych wykonanych na podstawie rzeczywistych zdjęć. Przedstawione aranżacje (np. kancelaria, gabinet stomatologiczny) są jedynie przykładem.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²350 m² 21 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro do wynajęcia od zaraz Do wynajęcia biuro ok 350 m2 w biurowcu zlokalizowanym w Gdyni Redłowie. Biuro znajduje się na I piętrze w budynku z windą. W skład powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

64,86 zł/m²185 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia pod działalność usługowo - handlową - gdynia obłuże. Lokalizacja: przedstawiamy Państwu ofertę wynajęcia powierzchni biurowej pod działalność bankowo-finansową, medyczną,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł3 000 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²89,52 m² 4 923 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem lokal biurowy w Sopocie , blisko al. Niepodległości i przystanku skm Sopot Wyścigi. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 508 zł60,54 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,54 m2, położone na trzecim piętrze w kameralnym, trzykondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł40,40 m² 13 490,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie: 2-pokojowe słoneczne mieszkanie, o powierzchni 40,4 m2. W jego skład wchodzą: - salon 16,5 m2 z wyjściem na balkon 2,5 m2 - pokój 9 m2 - oddzielna kuchnia 5,1 m2 - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 500 zł34,25 m² 13 124,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przestronne 2 - pok mieszkanie blisko przystanku autobusowego! ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 580 m² 180,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Tej nieruchomości nie znajdziesz w innym biurze. Poznaj bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

744 299 zł47,01 m² 15 832,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 624 m² 215,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana z mpzp | 1624 m | prywatny wjazd |.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł4 600 m² 113,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł74 m² 4 932,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:783 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Leśna Enklawa Ciszy nad Jeziorem | Pół Leśniczówki dla Konesera.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł4 100 m² 182,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka produkcyjno-usługowa samym centrum Lipusza. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w Lipuszu. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł63,70 m² 10 754 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Atuty: -dwustronna ekspozycja -pełna infrastruktura handlowo-usługowa -balkon -ścisłe centrum -ogrzewanie podłogowe -mieszkanie gotowe do wprowadzenia -funkcjonalny układ pomieszczeń opis.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł2 159 m² 750,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do zakupu działkę budowlaną pięknie położoną obok ściany lasu w Gdyni, dzielnica Wiczlino. Działka ma powierzchnię 2159 m.kw. i położona jest przy ul. Szymańskiego, ale ma.

Szczegóły ogłoszenia

67 zł/m²277,71 m² 18 607 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u Nas! Przedstawiamy lokal usługowy o powierzchni 277,71 m2 w nowo wybudowanym biurowcu w sercu Wrzeszcza Lokal skalada się: -Open space -łazienka lokalizacja: centrum Wrzeszcz,.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł40 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

opis: mieszkanie gotowe do zakupu. Ekspozycja południowo-zachodina. Dogodna lokalizacja osiedla położonego na zachód od Moreny to idealne połączenie najbardziej pożądanych cech osiedla - dobrego.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł48,50 m² 25 773,20 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

NA sprzedaż piękny apartament 2-pokojowy Z dużym balkonem nad morzem! wysoki standard wykończenia - duży balkon 10 minut do plaży - inwestycja spectrum! apartament: na sprzedaż 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł66,60 m² 16 066,07 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji, niemal w centrum miasta, lecz jednocześnie w spokojnej, zacisznej okolicy z sąsiadującymi terenami zielonymi.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł66,70 m² 7 331,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:344 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż oferujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 760 m² 278,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka o powierzchni 1760m 2 , z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, pod zabudowę jednorodzinną.