dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 605 ogłoszeń

3 248 zł224 m² 14,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn 224 m2 na wynajem gdańsk nowy port. Do wynajmu magazyn o powierzchni 224 m2 Pomieszczenie magazynowe znajduje się na pierwszym piętrze z dostępem do windy towarowej. Czynsz najmu 14,50.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł162,20 m² 11 837 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:924 m²

Na sprzedaż przytulny dom wolnostojący, z przepięknym ogrodem, położonym na końcu ślepej uliczki, co zapewnia ciszę i spokój. Budynek z 2007 roku, z garażem i kilkoma.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn z biurami i przyziemiem 500 m2 Pruszcz Gdański. Na wynajem powierzchnia całkowita 500m2; - biuro 160 m2 - magazyn 200 m2 - przyziemie 140 m2 Po kapitalnym remoncie w roku 2023. Winda.

Szczegóły ogłoszenia

84,44 zł/m²44,70 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gaudium nieruchomości prezentuje lokal użytkowy, który stanowi solidną bazę do stworzenia własnego, rozpoznawalnego biznesu. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł125,10 m² 7 114,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne jasne I bezczynszowe mieszkanie Z dużym tarasem - W miejscu świetnie skomunikowanym! lokalizacja: dąbrowa położona jest na zachód od Trójmiejskiej Obwodnicy, z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

60 600 zł1 010 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane, usytuowana w malowniczej i pełnej zieleni miejscowości Zamość, gmina Karsin. Zamość to mała wieś, położona wśród lasów i łąk, na obszarze natura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 980 000 zł74,60 m² 26 541,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament w zacisznej, spokojnej lokalizacji w samym centrum Jastarni w kameralnym budynku, w którym znajduje się 12 apartamentów. Mieszkanie składa się z : - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

2 829 000 zł5 658 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka, w pięknym otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w ekskluzywnym sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych. Nieruchomość dla konesera, który będzie umiał.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł298 m² 369,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę o pow 298 m2 usytuowaną po między innymi działkami w miejscowości Chłapowo. Działka ogrodzona, teren płaski, wykorzystywana rekreacyjnie, usytuowana około 800 m od.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł270 m² 6 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 756 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom z pięknym , słonecznym ogrodem w Krojantach zaledwie 7.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł27,33 m² 12 769,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł35,12 m² 76,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: ulica Piotrkowska zlokalizowana jest na gdańskich Łostowicach. Inwestycja położona jest z dala od miejskiego zgiełku, a jej okolicę wypełniają tereny zielone i kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł460 m² 9 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 997 m²

Nowoczesny dom 460 m w Korzeniewie | 40 arów, staw, fotowoltaika, 5 min od Kwidzyna Nowoczesny, przestronny i energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni 460 m , położony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł124,96 m² 6 394,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kupujący nie płaci prowiji Nowy dom w zabudowie bliźniaczej gotowy do odbioru. Przestronny i funkcjonalny układ pomieszczeń. Salon z dużymi przeszkleniami i wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł68 m² 21 308,82 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Gdańska ul. Św. Barbary. Przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji, idealne zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 299 m² 80,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1299 m , położona w miejscowości Sieroczyn. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy oraz pozwolenie na budowę, co pozwala rozpocząć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 895 zł39,73 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż eleganckie apartamenty w prestiżowym apartamentowcu Perła Rozewia, położonym w malowniczej lokalizacji w Rozewiu, zaledwie kilka kroków od pięknej plaży - 950 m.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł89,20 m² 10 975,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem i widokiem na zieleń - Gdańsk, ul. Jabłoniowa 22 89 m Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 89 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

357 926 zł57,73 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Witaj W goodstory nieruchomości I finanse. Doskonała lokalizacja, wysoka jakość, bogaty wybór, renomowane biuro i wygodna transakcja! To bardzo komfortowa i wygodna inwestycja,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł126 m² 5 944,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż jedno mieszkanie zawierające dwa osobne lokale mieszkalne z osobnym wejściem dla każdego z nich. Marzy Ci się mieszkanie po generalnym remoncie w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nowe Czaple - wieś kaszubska położona blisko Gdańska z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł28,50 m² 19 298,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna oferta lokalu mieszkalnego w kompleksie nowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł10 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki z potencjałem mieszkaniowym lub produkcyjnym możliwość wydzielenia działki ok 10 000m2 w Miszewko. Działka nie jest objęte Miejscowym planem zagospodarowania możliwość uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 000 zł36,27 m² 12 628 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w zielonej części Gdańska, z łatwym dostępem do centrum i obwodnicy - idealne dla osób szukających równowagi między naturą a wygodą miasta. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł49,30 m² 13 164,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 pokoje 47 m po remoncie | Gdynia Witomino | Balkon, winda, parking Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47 m w popularnej dzielnicy Gdynia Witomino. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł55,25 m² 12 651,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w spokojnej części Gdańska idealne dla pary, singla lub pod inwestycję Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 027 m² 291,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż świetnie położona działka o powierzchni 1027m2 z dostępem do drogi asfaltowej z wszystkimi mediami w Jagatowie. Główne atuty nieruchomości: # wszystkie media, #.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł40 m² 4 625 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko u nas! Nakłady inwestycyjne! Budynek gastronomiczny o pow. 40 m2 w centrum Rumi. Budynek znajduję się na dużym osiedlu przy głównej ulicy w ciągu motoryzacyjno-pieszym.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 084 m² 141,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Kobysewie. Działka niezabudowana o łącznej powierzchni 2084 m w Kobysewie, gmina Przodkowo. Działka: nieobjęta mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 120 zł81,20 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe w Pruszczu Gdańskim Na sprzedaż nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,20 m2, położone w nowoczesnym budynku w Pruszczu Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł6 600 m² 43,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Kontakt Alicja Skonieczna tel   niższa cena! Działka w urokliwej miejscowości, blisko Zawada (wiecki). O metrażu 6600 m2. Na działce płynie strumyczek ( z wybijającym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Płaska, uzbrojona, świetnie zlokalizowana działka w Jankowie Gdańskim! lokalizacja: działka jest położona w Jankowie Gdańskim, na osiedlu domów przy bocznej uliczce od ul. Parkowej. To.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł56,82 m² 17 405,84 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

homfi prezentuje na wyłączność funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Horizon od cenionego dewelopera J.W. Construction, zlokalizowane przy ul. Starowiejskiej w Gdańsku obszarze.

Szczegóły ogłoszenia

1 019 000 zł45,77 m² 22 263,49 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Stylowy apartament W sercu gdańskiej wyspy spichrzów Nowoczesny design | Bliskość Motławy | Wysoki standard | Inwestycja | Balkon Prezentujemy wyjątkowy apartament położony przy ulicy Chmielnej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł80 m² 1 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:516 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta dla klienta gotówkowego dom (szereg) do remontu atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł60 m² 10 816,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz 3 pokojowego mieszkania w cichej okolicy Gdyni? Świetnie trafiłeś! atuty: - 5 minut pieszo do stacji pkm Karwiny - świetna komunikacja - szybki dojazd do centrum oraz innych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży 2 działki położone w miejscowości smołdziński las o powierzchni 1561 m2 i 1386 m2 Smołdziński Las to miejscowość turystyczna, położona w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel Wolno stojący budynek biurowy w Pruszczu Gdańskim przy ul. Sikorskiego. Parterowy budynek położony na ponad 1000-metrowym wydzielonym terenie. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł276,86 m² 4 623,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Oferta tylko W love at home Z naszym biurem tylko bezpieczna transakcja. Sprawdź opinie o naszej firmie na stronie - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI-

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł45 m² 14 422,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż bardzo jasne, słoneczne mieszkanie Z widokiem na zieleń- gotowe do zamieszkania mieszkanie: ciepłe, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 położone jest na czwartym.