dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 597 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 597 ogłoszeń

3 170 000 zł531 m² 5 969,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Spichlerz Z XIX wieku Lokalizacja: centrum Gniewa. Powierzchnia 600 m2 powierzchni użytkowejogród i parking 9 apartamentów - każdy z prywatną łazienką Duże 100metrowe studio/apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł102,56 m² 13 358,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:454 m²

Dom po odbiorze, w stanie deweloperskim. Lokalizacja: chwarzno- wiczlino -prężnie rozwijająca się dzielnica Gdyni -liczne tereny rekreacyjne -oświata (szkoły, przedszkola, żłobki) -niezbędne.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł45,20 m² 11 039,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł62,40 m² 11 618,59 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na prezentację wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji na Gdańskiej Morenie. Mieszkanie spełni oczekiwania zarówno młodej rodziny jak seniorów ze względu na pobliskie udogodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł55 m² 16 363,62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja: świetnie położony budynek na skraju osiedla Lawendowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 989 000 zł5 002 m² 397,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 5002 m , położona w miejscowości Otomin, w gminie Kolbudy - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł58,90 m² 19 507,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, mieszczące się na 1 piętrze wyremontowanej kamienicy, przy ul. Bitwy pod Płowcami w Sopocie. Nieruchomość znajduje się zaledwie 350 metrów od plaży! Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 858 000 zł61,94 m² 29 996,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: - wnętrze zaprojektowane i wykończone w modnym stylu Japandi - harmonia japońska + prostota skandynawska. - oliwa zielone serce miasta, blisko Parku Oliwskiego i Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

52,63 zł/m²38 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal w Gdyni Chyloni przy ulicy Hutniczej. Lokal o powierzchni 38 m2 znajduje się na parterze budynku biurowego, składa się z 2 pomieszczeń biurowych oraz kuchni. - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł35 m² 14 543 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34,78 m2 w kameralnej inwestycji w dzielnicy Jasień, ul Potęgowska - Neo Jasień. Mieszkanie jest wynajmowane z terminem do końca września 2026r.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł3 548 m² 197,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka Z mpzp Mieszkaniowo - Usługowa lokalizacja Działka nr 223/72 położona w miejscowości kolnik blisko Pruszcza Gdańskiego oraz Różyn i Skowarcza i Pszczółek przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł279 m² 2 688,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:980 m²

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie do sprzedania trzy kondygnacyjny budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Piaski w Sadlinkach. Budynek zlokalizowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie lokal usługowo - handlowy o powierzchni 99 m2 przeznaczony pod wynajem. Lokal położony w atrakcyjnym miejscu przy ulicy Braterstwa Narodów.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł117 m² 2 521,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

Dom z potencjałem: zainwestuj, wykończ i mieszkaj! | Zblewo, ul. Główna Szukasz bazy pod własny biznes? A może marzysz o dwupoziomowym azylu, który wykończysz dokładnie tak, jak.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł1 399 m² 507,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: chwaszczyno ze względu na swoją lokalizację jest bardzo ciekawą i urokliwą miejscowością. Sąsiaduje z Trójmiastem, przez co jest z nim świetnie skomunikowane. 11km do.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł71,33 m² 19 556,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atuty: - 5 minut samochodem do Uniwersytetu Medycznego, - 3 minuty samochodem do Dworca Głównego w Gdańsku, - 6 minut samochodem do Politechniki Gdańskiej, - 15 minut samochodem do Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

927 000 zł70,20 m² 13 205,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Unikat: 70 m z widokiem na morze - tuż przy Ergo Arenie (ul. Gospody) Prezentujemy wyjątkową nieruchomość na mapie Gdańska. To propozycja dla osób, które szukają przestrzeni, prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

150 920 zł1 372 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Została ostatnia działka! na sprzedaż: 4 działki budowlane - zabagno, gmina tczew Lokalizacja: na sprzedaż cztery atrakcyjne działki w spokojnej wsi Zabagno, zlokalizowane pomiędzy Tczewem.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł53,80 m² 13 011,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Piękny apartament w Sierra Golf Apartments! Zalety Bardzo ciche i ciepłe mieszkanie na 1 piętrze Nowoczesny wystrój Szybkie wydanie Okolica Pętkowice znajdują się w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

102 700 zł1 027 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

*** tylko U nas! *** Działka 1027 m2 w malowniczym Szczodrowie! działka: na sprzedaż działka budowlana nr 705/1 o powierzchni 1027 m2. Teren jest płaski, aktualnie nieogrodzony. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²33 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta Wynajmu Lokalu Biurowego w Sopocie Lokalizacja: oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 33 m , zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji skm Sopot Wyścigi.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł46,70 m² 44,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe, wygodne, wyposażone, garderoba, balkon, do wprowadzenia Oferuje do wynajęcia odnowione, umeblowane 2- pokojowe mieszkanie z garderobą o powierzchni 46,70 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 190 m² 378,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie płaci prowiji Działka z wydanym pozwoleniem na budowę na dom w zabudowie bliźniaczej. Pięknie położona działka budowlana. Działka o powierzchni 1190m2, o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł1 600 m² 1 125 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż: budynek komercyjny w centrum Tczewa - 1600 m Cena: 1 800 000 zł Powierzchnia użytkowa: 1600 m Rok budowy: 1960 Rodzaj nieruchomości: handlowo-usługowa Stan: do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł44,75 m² 10 480,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w Słupsku inwestycja Soho 2 przy ul. Kniaziewicza Metraż: 44,75 m Cena za metr samego mieszkania - 9139 zł - w cenie miejsce postojowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł56,81 m² 11 600,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 56,81 m , zlokalizowanego przy ul. Harcerskiej 45 we Władysławowie, nad polskim morzem.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł2 300 m² 390,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka usługowa! Atrakcyjna lokalizacja! Bojano! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w prężnie rozwijającej się miejscowości Bojano. Bliskość drogi S6 sprawia, że mamy doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

183 200 zł800 m² 229 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz pięknie położonej działki inwestycyjnej nad morzem? Kup uzbrojoną działkę budowlaną położoną w pierwszej linii brzegowej Jeziora Sarbsko, niedaleko Morza Bałtyckiego Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł10 040 m² 54,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty nieruchomości: - doskonała lokalizacja: działka usytułowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 635 743 zł117,07 m² 13 972,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Osiedle Platynowe to kameralna inwestycja obejmująca dwa niskie, nowoczesne budynki trzypiętrowe - które harmonijnie wkomponują się w zielony, naturalnie ukształtowany teren Górnej Oruni.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 385 zł6 921 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Działka rolna o powierzchni prawie 0,7 ha położona w Gdańsku Rudniki u zbiegu ulic:.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł2 300 m² 256,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana na pograniczu Gdańska i Pruszcza Gdańskiego - Radunica nieruchomość: na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, położona w miejscowości Radunica, na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²135,35 m² 8 121 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Galaktyczna 30a prestiżowa przestrzeń biurowa w sercu Osowy Nowoczesny, elegancki budynek biurowy zlokalizowany w spokojnej, zielonej części Gdańska - przy ul. Galaktycznej. To kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł90 m² 7 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Słoneczne 3 - pokojowe dwupoziomowe mieszkanie w dzielnicy Ujeścisko. Możliwość wyodrębnienia 4 pokoju. Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, mieszczące się na 3 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł990 m² 1 059,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka 990m2 mieszkaniowa Z mpzp Możliwość wybudowania budynku 1- lub 2-mieszkaniowego. Lokalizacja: działka o numerze 191/22, znajduje się w dzielnicy Gdańsk Jasień w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł29,09 m² 22 860,09 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie, które łączy w sobie nowoczesność, niepowtarzalny klimat oraz doskonałą lokalizację. Apartament o powierzchni 29,09 m2 mieści się na siódmym piętrze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł625 m² 880 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane położone w spokojnej okolicy, na kameralnym osiedlu, z dostępem od mariny i jeziora. Położone na granicy Osowej i Chwaszczyna, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

92 160 zł1 024 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży kompleks czterech działek budowlanych położonych w atrakcyjnej części miejscowości objazda o powierzchni od 1023m2 do 1025m2. Działki ulokowane pośród niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł1 614 m² 492,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna, niezabudowana działka o powierzchni 1614 m , położona w malowniczej, nadmorskiej miejscowości Łeba ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł37,50 m² 12 506,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Twój wakacyjny dom nad morzem! inwestycja Apartamenty filmare, to nowoczesna, kameralna, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł151,57 m² 8 570,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty nieruchomość gotowa do wprowadzenia, słoneczny ogród,.