dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 605 ogłoszeń

462 240 zł1 284 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Sprzedam działkę w dogodnej okolicy otoczonej gęstwiną drzew.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 030 m² 251,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane, przyjaźń, ul. Akacjowa Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę działki budowlane o powierzchni 1030 1100 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł74 m² 10 743,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Hot oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 73,69 m , zlokalizowane w Straszynie przy ul. prof. Zdzisława Pidka,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 064 m² 224,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydanymi wz, w miejscowości Przyjaźń! Mamy przyjemność zaprezentować państwu działkę o powierzchni 1064 m , z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 025 170 zł82,66 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kameralna inwestycja W sopocie górnym Taras | Sopot Górny | Kameralna inwestycja | Fitness | Skąpane w zieleni | Nowoczesna architektura ***** O inwestycji: kameralny kompleks 5 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 139 m² 96,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka położona w Dąbrowie, gmina Stężyca, obręb Łosienice. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Dąbrowa znajduje się w malowniczym regionie Kaszub, charakteryzującym.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł73,90 m² 16 170,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

NA sprzedaż wyjątkowa, klimatyczna nieruchomość zachowana W oryginalnym spockim stylu do generalnego remontu. Mieszkanie : klimatyczny i zachowany w sopockim stylu zlokalizowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 000 zł36,57 m² 8 613,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w nowoczesnym osiedlu - Rokitki, ul. Tczewska Przedstawiam ofertę mieszkania zlokalizowanego na nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ul. Tczewskiej w Rokitkach - zaledwie 3,3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł794 m² 313,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną z usługami o powierzchni 794 m2, znajdująca się w miejscowości Różyny na ul. Sadowej. Różyny to malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł31,89 m² 19 096,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

luksus, przestrzeń i prestiż nad samą Motławą Szukasz apartamentu, który łączy wyjątkową lokalizację, nowoczesny design i najwyższy standard życia? inwestycja premium w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł59,40 m² 10 437,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Jedna z najbardziej malowniczych dzielnic Gdyni- karwiny ulica Tuwima, otoczona Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Idealne miejsce dla osób ceniących bliskość lasów, terenów.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł105,90 m² 8 017 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:754 m²

Oferta wyłącznie u nas! Agent odpowiedzialny za ofertę Daniel Zawadzak   Millennium Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł53 m² 14 132,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Atuty nieruchomości: - doskonała lokalizacja - blisko lasu, - przestronny i funkcjonalny układ - powierzchnia 53 m obejmująca trzy niezależne pokoje, - komfortowe piętro - lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

612 680 zł901 m² 680 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Gdyni, chwarzno-Wiczlino Spokojna okolica | Blisko natury | Zabudowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza Powierzchnia: 901 m Powierzchnia: 650.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35,50 m² 61,97 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 znajduje się na 2 piętrze budynku przy ul. Trawki 17 - Gdańsk Wrzeszcz. Składa się z dwóch niezależnych pokojów, kuchni z oknem, łazienki, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł71,50 m² 11 608,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu duże, przestronne trzy pokojowe mieszkanie z dużym narożnym balkonem w Gdyńskim obłużu. Lokalizacja: obłuże to dzielnica Gdyni od wschodu.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²60 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta bez prowizji Lokal handlowy, usługowym, biurowy położony w Gdańsku przy ulicy Guderskiego. Powierzchnia lokalu 60,43m2- możliwość własnej aranżacji. Lokal na parterze budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²30 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy na wynajem Gdańsk Miałki szlak 30m2. Do wynajęcia powierzchnia biurowa o powierzchni 30 m2 na parterze w budynku biurowym. Przed budynkiem dostępny ogrodzony parking. Dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł5 000 m² 65,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży położoną działkę w miejscowości Bruskowo Wielkie Gmina Redzikowo o powierzchni 5 000 m2. Oferta idealna dla osób pragnących zainwestować w ziemię rolną lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 166 250 zł1 555 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

212 400 zł885 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Chętnie zaprezentuję 8 działek budowlanych w Łapinie Kartuskim - blisko natury, z pełną infrastrukturą Na sprzedaż 8 działek budowlanych o powierzchniach ok. 880-950 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł87 647 m² 6,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przestronna działka z 70-letnim lasem i bliskością jeziora - idealna na rekreację, siedlisko lub inwestycję! jeśli jesteś spragniony : - ciszy - spokoju - bliskości lasu i jezior -.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł82,10 m² 4 129,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferta Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 82,10 m2 w Stańkowie gm. Prabuty. Lokal wyróżnia się rzadko spotykaną wysokością pomieszczeń aż 4 metry dającą ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł155 m² 3 865 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:357 m²

Ostatni gotowy dom - wydanie kluczy natychmiast Nowe osiedle wolnostojących domów jednorodzinnych, usytuowane jedynie 8km od nadmorskich plaż. Ostoja House powstała w miejscowości Niestkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł114 m² 6 657,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Wstęp: nowa Inwestycja w Baninie przy ulicy Dąbrowej - sześć budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Dla kogo?: -Dla osób potrzebujących więcej przestrzeni w domu czy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł402,40 m² 5 467,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:534 m²

Dom wolnostojący W wykończony W wysokim standardzie, wydzielone osobne mieszkanie na 2 piętrze, 11 pokoi, 9 sypialni, 3 kuchnie, dom dla dużej rodziny lub pod inwestycję na wynajem na pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 000 zł24,33 m² 16 563,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Podana cena jest ceną brutto. Możliwość odliczenia podatku vat 23% po zakupie Prezentujemy nowoczesne, komfortowe apartamenty nad Bałtykiem, lokale od 21,16 m2 do 49,83 m2, zaufany administrator.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł51 m² 15 647,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z balkonem, widokiem na morze i świetną lokalizacją w sopocieoferuję na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 990 000 zł140 m² 14 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy dom nad jeziorem z sauną i balią w Otulinie Parku Krajobrazowego. Atuty: kompletnie wykończony i gotowy do wejścia - technologia, detale, klimat. Sauna + balia + duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł161,80 m² 8 646,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:48 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom usługowo-mieszkalny w zabudowie szeregowej | świetna.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54,54 m² 10 982,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko w "na Swoim Prezentowane mieszkanie : Nowe ,gotowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - Pruszcz Gdański Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 54,54m , położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł49,80 m² 17 469,88 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 49.80 m2. Lokalizacja:Aleja Jana Pawła II. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł214 m² 12 616,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

<!-startfragment-> Nowoczesny dom wolnostojący z ogrodem i garażem - Pogórze / Kosakowo Nowa oferta w Biurze Magic House - zapraszamy do kontaktu pod numerem   . Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł48,16 m² 47,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni na pograniczu obłuża/oksywia przy ul. Płk.Dąbka o powierzchni 46,05m2. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł350 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:580 m²

Na sprzedaż dom, pensjonat w Łebie z pełnym wyposażeniem o powierzchni ok. 350 m2. Nieruchomość położona jest w samym centrum Łeby, do deptaku 150 m, do plaży ok. 800 m. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł7 619 m² 59,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Czarne, gmina Kaliska. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj jako pierwszy! Świeżo wykończone dwa pokoje w inwestycji Perspektywa dewelopera Eurostyl. Apartament funkcjonalny i komfortowy, znajduje się na 5. piętrze nowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł2 314 m² 121 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szukasz działki inwestycyjnej z potencjałem, a może marzysz o własnym biznesie w lokalizacji, która łączy walory turystyczne z możliwością prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł100 m² 9 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 113 m²

Sprzedaż domu murowanego całorocznego w Łapalicach 100m od jeziora Rekowo Do sprzedania piękny dom mieszkalny położony w Łapalicach, zaledwie 80 metrów od brzegu jeziora Rekowo,.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł4 407 m² 451,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działki położone przy ulicy Gałczyńskiego w Chwaszczynie to miejsce, które łączy spokój kaszubskiej miejscowości z wygodnym dojazdem do Trójmiasta. Sama lokalizacja to.