dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 597 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 597 ogłoszeń

780 000 zł216,20 m² 3 607,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 500 m²

Oferta dostępna wyłącznie w Pepperhouse! Pow. całkowita w m2 -216,2 Pow. użytkowa w m2 - 139,6 Na sprzedaż dom jednorodzinny z wygodnym rozmieszczeniem pomieszczeń, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł6 998 m² 49,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowa działka w Podzamczu - 6998 m2 z warunkami zabudowy. Atuty: bliskość jezior.

Szczegóły ogłoszenia

547 827 zł1 373 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Gdańsk Kokoszki ul. Żukowska - 1373 m2. Przeznaczenie terenu według decyzji o warunkach zabudowy działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą, pokrycie działki zabudową 11%,.

Szczegóły ogłoszenia

719 500 zł62 m² 11 604,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Inwestycyjne Apartamenty Nadmorskie w Dębinie na Sprzedaż! Szukasz własnego apartamentu nad morzem, który może generować zyski? Oferujemy wyjątkową okazję zakupu apartamentu nadmorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

984 400 zł44,32 m² 22 211,19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe z widokiem na morze na pograniczu Brzeźna i Nowego Portu. Cena ofertowa jest kwotą netto. Należy doliczyć 8% vat Kwota brutto 1 070 000 zł. Jeśli kupujesz na firmę nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł25,57 m² 19 906,14 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Piękna, nowoczesna inwestycja położona nad brzegiem Motławy w Śródmieściu Gdańska. Otoczenie to nowe inwestycje mieszkaniowe i inwestycyjne oraz Przystań Sienna Grobla z zapleczem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 174 zł25,34 m² 14 924 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe mieszkanie świetna lokalizacja! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,34 m , położone na 2. piętrze. Lokalizacja: - około 5 km od morza Cena: 378 174 zł Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 000 zł71,52 m² 5 760,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferta bezprowizyjna, brak podatku pcc 17a Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 71,52 m , zlokalizowane na parterze kameralnej inwestycji w Łosinie (ul. Pogodna),.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł76 m² 12 486,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty: * Lokal w sąsiedztwie ulicy Kartuskiej * Wysoki standard budynku * Duże witryny * Korzystny i przestronny układ * Duże możliwości aranżacyjne lokalu lokalizacja: gdańsk - Jasień.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 234 zł27,36 m² 14 811,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup bez prowizji, brak podatku pcc, sprawdzony deweloper, możliwość odliczenia vat 23%, kwota podana jest brutto Nowoczesne lokale inwestycyjne - Gdańsk, na sprzedaż atrakcyjne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł391 m² 279 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż działka o powierzchni 391m2, położona w centrum Darzlubia przy ulicy Puckiej. Okolica oferuje liczne tereny zielone, które umożliwiają.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł6 921 m² 184,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdańskiej dzielnicy - Rudniki, we wschodniej części miasta nad Martwą Wisłą. Ma charakter przemysłowo- usługowy. Na północy poprzez Martwą Wisłę.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł38 m² 14 447,37 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Hot oferta! tylko W pepper house! Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorzu Wielkim. To idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł267,92 m² 5 968,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:508 m²

Jedyny w swoim rodzaju pensjonat w malowniczej Ustce przy ulicy Krokusowej w zabudowie bliźniaczej przeznaczony pod najem 8 apartamentów - każdy z łazienką oraz aneksem kuchennym!.

Szczegóły ogłoszenia

480 500 zł3 080 m² 156,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę w miejscowości Domachowo gm. Trąbki Wielkie o powierzchni 3100 m2. Przeznaczenie działki według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - teren.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł304 m² 6 904,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:697 m²

Tylko U nas! Dąbrowa to spokojna, zielona dzielnica Gdyni, ceniona przede wszystkim przez rodziny oraz osoby szukające komfortu życia z dala od miejskiego zgiełku. Bliskość lasu oraz centrum.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł46,16 m² 18 414 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w inwestycji z 2013 roku, składające się z: przedpokoju, pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z prysznicem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł74,70 m² 16 050,87 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Atuty nieruchomości: widok na morze i Zatokę Gdańską tylko ok. 10 minut spacerem do plaży zaledwie 300 m do Parku Reagana świetna komunikacja miejska - tramwaje, autobusy oraz skm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł53,67 m² 8 925 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Słoneczna zatoka - twój prywatny drugi dom nad morzem! Jeżeli marzysz o własnym miejscu nad Bałtykiem, do którego możesz wracać o każdej porze roku, słoneczna Zatoka będzie idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł6 271 m² 334,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 6271 m2, oznaczona w mpzp m/u ( zabudowa jednorodzinna z usługami nieuciążliwymi). Położona Gdańsk Osowa w sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

186 110 zł1 006 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Okazja! - Działka Budowlana - Stanisławie - Tczew Prezentowane nieruchomości znajdują się w miejscowości Stanisławie. Jest to wieś kociewska, położona w województwie pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł215 m² 4 646,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Na sprzedaż - wyjątkowy dom o powierzchni całkowitej 215 m2 blisko centrum miasta dla osób ceniących jakość, styl i niepowtarzalne wykończenie Oferujemy na sprzedaż budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka pod zabudowę jednorodzinną o atrakcyjnym metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł22,61 m² 26 492,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Dziękujemy za zainteresowanie naszą wyjątkową ofertą apartamentu w prestiżowym Condohotelu Sol Marina, położonym na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku. Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

701 960 zł61,04 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Duże 2-pokojowe mieszkanie | 61,04 m | południe | garderoba | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie wykończone i gotowe do zamieszkania, położone na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł66,30 m² 12 051,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 66,3 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku z windą, na cenionym Osiedlu Lawendowe Wzgórze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł440 m² 290,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana blisko morza, dębina ul.Łąkowa, gmina Ustka, województwo pomorskie, 128.000,-PLN Na sprzedaż działka budowlana o funkcji zabudowy rekreacji indywidualnej położona.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 001 m² 159,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy działki budowlane o powierzchni 1000 m2 każda, z wydaną decyzją o warunkach zabudowy. Dla każdej z nich przewidziany jest udział w drodze wewnętrznej (2600.

Szczegóły ogłoszenia

44,30 zł/m²101,58 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferowany jest na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 101,58 m2 położony na parterze budynku w dzielnicy Gdyni, działki Leśne. Lokal z bezpośrednim wejściem od ulicy, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

96 250 zł1 250 m² 77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Keller Williams! Na sprzedaż oferujemy działkę rekreacyjną o powierzchni 1250 m , położoną w malowniczej miejscowości Jaromierz, w gminie Gardeja, powiat kwidzyński,.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł90,14 m² 26 070,56 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy Apartament Premium w Rezydencji Plac Kaszubski - Gdynia Centrum Prezentuję elegancki, przestronny apartament wykończony w standardzie premium, zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł80,02 m² 18 682,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 4 pokoje z miejscem parkingowym i komórką lokatorską Gdynia Śródmieście, ul. Żeromskiego Lokalizacja: awanport to inwestycja położona zaledwie 200m od morza, u zbiegu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

<!-startfragment-> Komfortowe 3 pokoje | Gotowe do zamieszkania | Świetna lokalizacja Na sprzedaż oferowane jest funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 53,53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 215 060 zł55,23 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Proponujemy do sprzedaży działkę położoną w miejscowości smołdziński las o powierzchni 1486 m2. Smołdziński Las to miejscowość turystyczna, położona w otulinie Słowińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana przy ul. Polnej w Dębnicy Kaszubskiej 1900m To doskonała propozycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca do życia blisko natury. Powierzchnia: 1900m Wymiary: szerokość 48m,.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 752 m² 102,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rekreacyjna na Kaszubach w sąsiedztwie j. Trzebielsk. Na sprzedaż działka rekreacyjna w miejscowości Lipnica. Powierzchnia działki 1752m2. Bardzo atrakcyjna lokalizacja w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł18 854 m² 37,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 18 854 m , położona w miejscowości Steblewo (woj. pomorskie). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł98,48 m² 6 590,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie pod inwestycje | idealne do dalszego wynajmu | 2 mieszkania W jednym | 2pokoleniowe | balkon +ogrodek | miejsce postojowe | bezczynszowe lokal: 1f/1 "przystanek Reda" to kameralne, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł33,20 m² 19 246,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

! oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 33,20 m , zlokalizowane na 3 piętrze czteropiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 900 m² 57,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w województwie.