dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 607 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 607 ogłoszeń

850 000 zł51 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczne, trzypokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Gdańska - na Dolnym Mieście. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 580 zł827 m² 2 540 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję unikalną ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w jednej z najbardziej cenionych i elitarnych części Gdańska - na Matemblewie. Nieruchomość o powierzchni 827.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł126 m² 793,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż w pełni wyposażony i funkcjonujący biznes: sala zabaw dla dzieci połączona z kawiarnią, zlokalizowany w lokalu o powierzchni 126 m z możliwością rozbudowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł320 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 676 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż przestronny dom z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-13

293 500 zł25 m² 11 740 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 1 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed. - bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł51,10 m² 6 242,66 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta Malbork ul. Henryka Sienkiewicza 3 pokoje z balkonem i widokiem na zamek, 51,10 m , centrum miasta. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałym punkcie centrum Malborka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł460 m² 801,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 246 m²

Działka usługowa z dopuszczeniem funkcji produkcyjnej zabudowana piętrowym budynkiem mieszkalnym mogącym pełnić funkcję biurową, halą o pow. ok. 300m2 o wysokości ok. 3,5m z 2.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie. Mieszkanie ciepłe i słoneczne, do remontu.Zaletą mieszkania są trzy ustawne pokoje. 3 pokoje, 4 piętro, duży słoneczny balkon. Okna wymienione pcv. Zielone.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł149,38 m² 5 147,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

<!-startfragment->dom w zabudowie bliźniaczej | stan deweloperski | Bojano Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 329 000 zł112,05 m² 11 860,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:568 m²

Lokalizacja: osiedle znajduje się zaledwie 3,8 km od Żukowa, a do Gdańska dojedziemy w zaledwie 20 minut. 15 min autem od obwodnicy S6, w 10 min do obwodnicy Żukowa, która dojedziemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 814 zł53,38 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Rytelskiej, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna nieruchomość, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł178,30 m² 4 206,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:519 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: jezioro Gowidlińskie w odległości 100m widok na jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

158 550 zł1 057 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka 1057 m z widokiem na pradolinę Łeby - Wicko, 10 km od morza Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości gruntowej położonej.

Szczegóły ogłoszenia

75,86 zł/m²29 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal z witryną idealny pod sklep lub punkt usługowy. Nieruchomość usytuowana w dogodnej lokalizacji na jednym z największych osiedli Gdańska, zaspie. Bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł3 008 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży działki 108/9, położonej w malowniczej miejscowości Szenajda, w gminie Kościerzyna. Działka stanowi doskonałą inwestycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł71 m² 14 070,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament W inwestycji valor Nowoczesny apartament | 3 sypialnie | Unikalny design | Świetna lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 135 m² 572,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe miejsce na twój dom - wśród zieleni, jezior I nowoczesnej zabudowy Spokojna, zielona okolica | Szybki dojazd do Trójmiasta | Teren płaski i suchy | Idealne miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł49,52 m² 10 480,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą , 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 49,52 m , położonego w Gdańsku, ul. Czermińskiego. Cena: 539 000 zł Mieszkanie dostępne do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł84,40 m² 7 689,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kameralne mieszkanie w bliźniaku z ogródkiem | okolica Żukowa | 84,40 m | 4 pokoje | działka 500 m przedsprzedaż - wyjątkowo dobre warunki finansowe. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł90 m² 8 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 442 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom z widokiem na jezioro w miejscowości Wyrówno, gmina Lipusz! Nieruchomość: prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł33,50 m² 13 880,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie położone przy ul. Wielkopolskiej w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł29 m² 103,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartamenty do wynajęcia w Nowęcinie. Oferta dla firm! Szukasz komfortowego i długoterminowego zakwaterowania dla pracowników swojej firmy w rejonie Łeby, choczewa, lęborka lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł68,08 m² 19 829,61 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Atuty - piękny widok na panoramę miasta i Zatokę - lubiana lokalizacja - wysokie piętro - gotowe do zamieszkania Opis Salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka oraz dodatkowe wc.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł1 198 m² 399,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego zaledwie kilometr od morza. Niewątpliwym atutem jest jej lokalizacja. Dojście na plażę odbywa się.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł340 m² 14 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 139 m²

homfi prezentuje na wyłączność unikatową rezydencję z widokiem na jezioro Ta nieruchomość to luksusowy styl podmiejskiego życia z bliskim dostępem do natury i miasta. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł51,77 m² 14 081,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Witam serdecznie Oferuję apartamenty w ciekawej inwestycji na Wyspie Sobieszewskiej położonych w wyjątkowej lokalizacji. Tylko 300m od ujścia Wisły do Morza Bałtyckiego oraz 900m od rezerwatu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł146 m² 3 904,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 139 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż trzy domy w miejscowości Grabówko. Grabówko- wieś kaszubska w Polsce położona na Pojezierzu Kaszubskim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł223,10 m² 5 826,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:687 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny, wolnostojący z czterema sypialniami. Atuty - spokojna okolica - blisko do plaży - duże przestronne pomieszczenia - gotowy działający biznes z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł27 m² 33 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Atuty: nowoczesny apartament położony na 1. piętrze prestiżowej inwestycji Plaża 41 w Brzeźnie, zaledwie kilka kroków od morza i wejścia na plażę nr 41. Lokal gotowy do wprowadzenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł37 m² 15 378,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie, położone w jednej z najbardziej zielonych części Sopotu - na granicy Kamiennego Potoku i Górnego Sopotu. Lokal znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł906 m² 1 092,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty: - 600 metrów do jeziora Otomińskiego - 20 min. do centrum Gdańska; - 2,5km do trójmiejskiej obwodnicy; - wszystkie media przy działce; - piękna, cicha okolica lokalizacja: działka znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 55,94 m , położone przy ul. Królewskie Wzgórze w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska - Morena.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Znakomicie zlokalizowana działka o powierzchni 1026 m kw. położona we Włynkówku przy ul. Na Wzgórzu. Działka znajduje się zaledwie 6 km od centrum Słupska oraz 14 km od plaży w Ustce.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł218 m² 4 495,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 193 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, całoroczny, wybudowany w 2013 roku, z dużą działką. Działka nr 132/35 o powierzchni 1193 m2 oraz dodatkowo udział w drodze w działce nr 132/17.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł13 504 m² 38,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rolna 13504 m2, położona w miejscowości Kobylasz/ Linia. Piękne, ciche miejsce do zamieszkania, w sąsiedztwie domy letniskowe jak i mieszkalne. nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł67,25 m² 11 672,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie z tarasem - nowoczesne osiedle. Nieruchomość położona jest w jednej z najprężniej rozwijających się i najmłodszych dzielnic Gdyni, chwarzno - Wiczlino.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł187 m² 8 550,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Oferta: na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 187 m , wybudowany w 2012 roku, w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Opis: nieruchomość wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł171,40 m² 9 334,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:563 m²

Witam Serdecznie, oferta dostępna tylko W naszym biurze! Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o łącznej powierzchni użytkowej wraz z piwnicą i poddaszem 171.4m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

795 183 zł36,27 m² 21 924 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Gotowy do odbioru | Nowoczesne osiedle z salą fitness i tężnią solankową | Miejsce w hali garażowej | Przyznany certyfikat breeam Przestronne studio, o powierzchni 36,27 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²433 m² 19 485 zł

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Gdańska 30, stegna Powierzchnia uż.: 433 m2 Grunt: dz. ewid. nr 573 o pow. 1 500 m2 Cena: 45zł/m2 Poczta Polska S.A. w ramach projektu specjalnego prezentuje nieruchomość.