dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 607 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 607 ogłoszeń

91 zł/m²101,58 m² 9 243 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko właściciel nieruchomości. Nowoczesny biurowiec klasy ,a, w Gdańsku Przymorze. Lokal składa się z powierzchni open space 77 m.kw + gabinet 24,58 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Freedom Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego, położonego w kameralnym domu 3-rodzinnym przy ul. Plac Wolności w Pruszczu Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka nad jeziorem! Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę położone nad Jeziorem Salino (gmina Gniewino, powiat wejherowski). Działki budowlane od 1.348 m2 w kształcie nierównego.

Szczegóły ogłoszenia

1 730 000 zł153,45 m² 11 274,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferta dostępna wyłącznie W polska nieruchomości! Na sprzedaż zadbany parterowy dom wolnostojący typu bungalow z 2010 roku o powierzchni użytkowej 153,45 m2. Nieruchomość obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł157,56 m² 8 879,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Nowoczesny dom z ogrodem w spokojnej części Chwaszczyna - komfort, prywatność i świetna komunikacja Jeśli szukasz domu, który łączy wysoką jakość wykonania, nowoczesne technologie.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 000 m² 279 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Gościcinie - doskonała inwestycja dla Twojego nowego domu! Z przyjemnością przedstawiam Państwu wymarzone miejsce do życia! Dwie działki budowlane o numerach 1363/13.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł113,77 m² 17 491 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Dom narożny w zabudowie szeregowej o bardzo komfortowym układzie pomieszczeń i sporym ogrodem od wewnętrznej strony (nie od strony ulicy).Wysokie pomieszczenia 275 /300 cm! Idealny dom dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 090 zł45,01 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Odbiór wrzesień 2026r. Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2026r. w Rumi z windą. Mieszkanie o pow.całkowitej 45,01m składa się z : salonu z aneksem kuchennym (22,86m ),.

Szczegóły ogłoszenia

524 000 zł32,92 m² 15 917,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do obejrzenia oraz zakupu lokalu mieszkalnego w znanym kurorcie nadmorskim - Krynicy Morskiej przy ul. Rybackiej 84. Położony w atrakcyjnej części miejscowości, zaledwie 200 m od.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł124,60 m² 4 735,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu: nowa inwestycja deweloperska domy w zabudowie szeregowej w ramach inwestycji The One położona przy ul. Lubichowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł3 001 m² 533,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Działka rolna o takiej powierzchni to dobra inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 961 873 zł106,48 m² 18 424,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Propozycja dla tych, którzy szukają wyższego standardu, prywatności oraz przestrzeni zaprojektowanej z dbałością o jakość materiałów i komfort codziennego użytkowania. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

68,75 zł/m²80 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

2-pokojowy lokal z klimatyzacją i widokiem na panoramę miasta o pow. 80m2 samym w sercu Gdyni na Placu Kaszubskim. Lokal znajduję się w inwestycji popularnego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł209 m² 4 779,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowa oferta dostępna tylko W pepper house! Dom w miejscu, gdzie natura spotyka komfort życia. Nowoczesny dom w Lubkowie - między jeziorem żarnowieckim a bałtykiem. Przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

86 000 zł1 183 m² 72,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana, głobino, ul.Łąkowa, gm.Słupsk, powiat słupski, 86.000,-PLN Link do filmu: Na sprzedaż działka budowlana blisko miasta Słupska.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł316,59 m² 5 654 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 571 m²

Wyjątkowa nieruchomość na Kaszubach gowidlino/kistowo/bielawki, 350 m od jeziora Gowidlińskiego, duża działka 5571 m kw.,dom całoroczny i domek z bali, potencjał inwestycyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł257,23 m² 9 326,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 734 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w malowniczej miejscowości Leźno, bezpośrednio przy ścianie lasu, który zapewnia ciszę, prywatność oraz codzienny kontakt z naturą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

183 200 zł800 m² 229 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz pięknie położonej działki inwestycyjnej nad morzem? Kup uzbrojoną działkę budowlaną położoną w pierwszej linii brzegowej Jeziora Sarbsko, niedaleko Morza Bałtyckiego Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł2 063 m² 31,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 2063m2 w Ustarbowie przy ulicy Krótkiej. Opis nieruchomości: - przeznaczenie terenu na cele rolnicze - ok. 490m2 gazownictwo (trasa gazociągu dn 700).

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł95,41 m² 6 802,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:592 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 95,41 m2, położony na działce 592 m2 w miejscowości Somonino przy ulicy Osiedlowej, naprzeciwko szkoły. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

884 000 zł52,09 m² 16 970,63 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atuty: - piękny widok na Stare Miasto i Gdańsk - trzy oddzielne pokoje - idealne pod wynajem - lokalizacja - 200m od Wyspy Spichrzów - w pełni wyposażone i umeblowane Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł752 m² 3 922,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż oferujemy w pełni funkcjonujący, całoroczny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gdańsk Aniołki | Lokal Komercyjny 60 m - Idealny na Gabinet lub Usługi Premium Oferujemy na wynajem samodzielny lokal użytkowy o powierzchni 60 m , zlokalizowany w reprezentacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł87,25 m² 23 954,15 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4 pokojowy apartament | widok na morze | drewniane podłogi | klimatyzacja | przeszklona loggia o pow. 13,90 m Alvarium to prestiżowy kompleks w reprezentacyjnej części gdyńskiego Redłowa-.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł71 m² 141 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament W samym sercu gdańska W pełni umeblowany | Wyspa Spichrzów | Wysoki sufit | Balkon | Klimatyzacja ****** opis inwestycji: kompleks Grano na Wyspie Spichrzów, to zwycięzcą.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł27 500 m² 72,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż niezabudowana działka w miejscowości Sycewice, przy ulicy Łąkowej o powierzchni 27 500m. Gmina wydała akcept koncepcji podziału nieruchomości na 16 działek. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł40,50 m² 11 827,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością prezentujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,5 m , położone w doskonale skomunikowanej części Rumi. To idealna propozycja dla par, rodzin lub osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę nowe, jeszcze nieużywane, pachnące świeżością - dwupokojowe mieszkanie o pow. 36,18 m2 położone na II piętrze bloku z windą na nowym osiedlu green park w Starogardzie.

Szczegóły ogłoszenia

404 000 zł40 400 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka rekreacyjna o powierzchni 40 400 m2 w Sominach. Przedstawiam działkę rolną z lasem na Pojezierzu Bytowskim, na północnym brzegu jeziora Somińskiego na obrzeżach Zaborskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 583 370 zł43,38 m² 36 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończony pod klucz apartament W sercu kurortu Jurata | Prestiżowa lokalizacja | 250 m od plaży | Nowoczesny Kompleks 4* z basenem i spa | Inwestycja idealna jako wakacyjny second-home.

Szczegóły ogłoszenia

1 655 000 zł3 310 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: atrakcyjna działka budowlana w Osłoninie nad Zatoką Pucką. Atutem Osłonina jest kameralna dzika plaża z niewielkim pomostem cumowniczym oraz malowniczy klif ciągnący się.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł4 368 m² 226,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna tylko W pepper house atuty nieruchomości: - duża powierzchnia pond 4000m2, - prąd i woda przy granicy działki, - regularny kształt - spokojna okolica, - 1,8 km do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł1 086 m² 160,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1086 m2, położona w Przetoczynie, w powiecie wejherowskim. Nieruchomość objęta mpzp - mn zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Przez działkę.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł86,55 m² 3 223,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w Miastku przy ul. Mickiewicza, usytuowane na pierwszym piętrze budynku. Lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 86,55.

Szczegóły ogłoszenia

1 355 000 zł54,20 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: - najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku na Wyspie Spichrzów w otoczeniu topowych restauracji, modnych klubów oraz pięknych spacerowych alejek. - mieszkanie idealne pod wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł319,55 m² 5 003,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:995 m²

Wyjątkowy dom na Chwarznie bezpośrednio przy lesie! Dwa mieszkania i lokal użytkowy, możliwość rozbudowy, stworzenia zabudowy bliźniaczej lub połączenia całości, dzięki czemu dom zyska bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł117,50 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Doki Living - esencja Gdańska. Starannie wyselekcjonowany apartament z widokiem na panoramę Gdańska z piękną wieżą Kościoła św. Katarzyny, żurawiami Gdańskiej Stoczni Cesarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 999 zł200 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w Gdańsku Działka i otoczenie: powierzchnia: 3000 m - teren budowlany z możliwością podziału na mniejsze działki, cisza.