dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 616 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 616 ogłoszeń

2 950 000 zł752 m² 3 922,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż oferujemy w pełni funkcjonujący, całoroczny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gdańsk Aniołki | Lokal Komercyjny 60 m - Idealny na Gabinet lub Usługi Premium Oferujemy na wynajem samodzielny lokal użytkowy o powierzchni 60 m , zlokalizowany w reprezentacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł87,25 m² 23 954,15 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4 pokojowy apartament | widok na morze | drewniane podłogi | klimatyzacja | przeszklona loggia o pow. 13,90 m Alvarium to prestiżowy kompleks w reprezentacyjnej części gdyńskiego Redłowa-.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł71 m² 141 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament W samym sercu gdańska W pełni umeblowany | Wyspa Spichrzów | Wysoki sufit | Balkon | Klimatyzacja ****** opis inwestycji: kompleks Grano na Wyspie Spichrzów, to zwycięzcą.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł27 500 m² 72,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż niezabudowana działka w miejscowości Sycewice, przy ulicy Łąkowej o powierzchni 27 500m. Gmina wydała akcept koncepcji podziału nieruchomości na 16 działek. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł40,50 m² 11 827,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością prezentujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,5 m , położone w doskonale skomunikowanej części Rumi. To idealna propozycja dla par, rodzin lub osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę nowe, jeszcze nieużywane, pachnące świeżością - dwupokojowe mieszkanie o pow. 36,18 m2 położone na II piętrze bloku z windą na nowym osiedlu green park w Starogardzie.

Szczegóły ogłoszenia

404 000 zł40 400 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka rekreacyjna o powierzchni 40 400 m2 w Sominach. Przedstawiam działkę rolną z lasem na Pojezierzu Bytowskim, na północnym brzegu jeziora Somińskiego na obrzeżach Zaborskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 583 370 zł43,38 m² 36 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończony pod klucz apartament W sercu kurortu Jurata | Prestiżowa lokalizacja | 250 m od plaży | Nowoczesny Kompleks 4* z basenem i spa | Inwestycja idealna jako wakacyjny second-home.

Szczegóły ogłoszenia

1 655 000 zł3 310 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: atrakcyjna działka budowlana w Osłoninie nad Zatoką Pucką. Atutem Osłonina jest kameralna dzika plaża z niewielkim pomostem cumowniczym oraz malowniczy klif ciągnący się.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł4 368 m² 226,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna tylko W pepper house atuty nieruchomości: - duża powierzchnia pond 4000m2, - prąd i woda przy granicy działki, - regularny kształt - spokojna okolica, - 1,8 km do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł1 086 m² 160,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1086 m2, położona w Przetoczynie, w powiecie wejherowskim. Nieruchomość objęta mpzp - mn zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Przez działkę.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł86,55 m² 3 223,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w Miastku przy ul. Mickiewicza, usytuowane na pierwszym piętrze budynku. Lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 86,55.

Szczegóły ogłoszenia

1 355 000 zł54,20 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: - najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku na Wyspie Spichrzów w otoczeniu topowych restauracji, modnych klubów oraz pięknych spacerowych alejek. - mieszkanie idealne pod wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł319,55 m² 5 003,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:995 m²

Wyjątkowy dom na Chwarznie bezpośrednio przy lesie! Dwa mieszkania i lokal użytkowy, możliwość rozbudowy, stworzenia zabudowy bliźniaczej lub połączenia całości, dzięki czemu dom zyska bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł117,50 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Doki Living - esencja Gdańska. Starannie wyselekcjonowany apartament z widokiem na panoramę Gdańska z piękną wieżą Kościoła św. Katarzyny, żurawiami Gdańskiej Stoczni Cesarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 999 zł200 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w Gdańsku Działka i otoczenie: powierzchnia: 3000 m - teren budowlany z możliwością podziału na mniejsze działki, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie na ulicy Kolejowej w Starogardzie Gdańskim. Opis nieruchomości Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł38,80 m² 22 164,95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jaglanej w sercu Gdańska - idealne zarówno do zamieszkania jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal składa się z jasnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł25,71 m² 19 443,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kompaktowe mieszkanie W prestiżowej inwestycji Nowy etap cenionego osiedla blisko Motławy | Prestiżowa lokalizacja na zacisznym cyplu | Dopracowana architektura | Funkcjonalne i eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 042 m² 479 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu blisko natury, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta działka to prawdziwa perełka! - Lokalizacja: ul. Kaszubska Droga - spokojna, zielona okolica w sąsiedztwie Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł65,20 m² 14 953,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, dwustronne, ciepłe, ustawne, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Wrzeszcz) o powierzchni użytkowej 65,20 m2. W skład nieruchomości wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

669 999 zł28,60 m² 23 426,54 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atuty nieruchomości: wyjątkowa lokalizacja - mieszkanie położone w sercu gdańskiego Śródmieścia, tuż przy Motławie, marinie i Wyspie Spichrzów. Bliskość zabytków - zaledwie 250.

Szczegóły ogłoszenia

98,98 zł/m²157,50 m² 15 590 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty lokal gastronomiczny W centrum gdyni Do wynajęcia nowy, świetnie wyeksponowany, narożny lokal z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł179 m² 2 067,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 849 m²

Dom z duszą na dużej działce Uniechów! Marzysz o własnym domu z charakterem, w otoczeniu natury, z przestrzenią dającą niemal nieograniczone możliwości? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 053 565 zł106,65 m² 28 631,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% Prowizji! Zakup bez pcc! nowy apartament 4-pokojowy w Sopocie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą apartamentu położonego na kameralnym osiedlu w zakątku Sopotu, w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł77 m² 22 064,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferta dostępna wyłącznie W pepper hosue Na sprzedaż wyjątkowy lokal przystosowany pod usługi gastronomiczne. Cena netto 1 699 000zł. Atuty nieruchomości - gotowy do rozpoczęcia działalności,.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 010 m² 64,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość: działka położona na skraju Borów Tucholskich w miejscowości Osieczna (osada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 503 925 zł106,55 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament nad bulwarem przy samej motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł307 m² 3 583,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:847 m²

Gdynia, 307 m2, sprzedaż, 1 100 000 zł. Na sprzedaż nieruchomość, która nie jest objęta Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z Uchwałą nr XI/342/19 Rady Miasta Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

5 150 000 zł2 391 m² 2 153,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż: 3 działki budowlane w Gdańsku - Jasień Oferujemy na sprzedaż trzy sąsiadujące działki budowlane przy ul. Jaworowej: 408/6 - 779 m (jaworowa   m (jaworowa 24).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 470 000 zł89,24 m² 16 472,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Ten apartament to propozycja dla osób, które oczekują przestrzeni, prywatności i bezkompromisowego komfortu. 89,24 m starannie zaprojektowanej powierzchni tworzy wnętrze o wyraźnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 544 000 zł12 867 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki w wyjątkowej lokalizacji, blisko natury i z realnym potencjałem inwestycyjnym ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż 10 działek budowlanych położonych.

Szczegóły ogłoszenia

140 280 zł1 002 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działki budowlane przy ścianie lasu piękne położenie | Przetoczyno Na sprzedaż wyjątkowe działki budowlane położone w malowniczej części miejscowości Przetoczyno. Teren znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł32 708 m² 27,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż urokliwa działka położona w bardzo cichym i spokojnym zakątku Szwajcarii Kaszubskiej blisko jezior. Lokalizacja Działka znajduje się w miejscowości Stary Barkoczyn pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

291 456 zł1 472 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

#127 Przedstawiamy Państwu ofertę działki budowlanej, uzbrojonej położonej w kompleksie działek w Machowinku. Cała inwestycja to działki położone w 5 kompleksach tworzących spójną.

Szczegóły ogłoszenia

1 892 000 zł8 600 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka koło Karwi w Karwińskich Błotach drugich działka nr 22/3 powierzchnia 41366m2 przy zejściu na plaże nr 11. Miejsce na Camping , domki letniskowe , pole golfowe siedlisko rolne itp. Można.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie: na wynajem jasne mieszkanie o powierzchni 62,8 m , położone na 5. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z: -4 osobnych, zamykanych pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

49 900 zł498 m² 100,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ostatnie 7 działek nad jeziorem Dzierzgoń! Przedstawiamy wyjątkowy kompleks działek położony nad malowniczym jeziorem Dzierzgoń, tylko 600 m od plaży. Wyjątkowe miejsce do wybudowania domu,.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł514 m² 6 322,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:38 829 m²

Atuty - działka z linią brzegową rzeki Nogat i slipem - bliskość natury - cicha i spokojna okolica - dom ekonomiczny w utrzymaniu - dobrze skomunikowana lokalizacja Budynek - Dom.

Szczegóły ogłoszenia

400 zł/m²10 m² 4 000 zł