dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 579 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 579 ogłoszeń

189 000 zł974 m² 194,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Leśniewo ul. Mikołaja Reja - tuż przy lesie (odległość ok. 200 m od głównej ul. Szkolnej, ok. 1500 m od szkoły podstawowej, ok. 2 km do Mechowa, ok. 10 km do Pucka, ok. 13 km do Wejherowa).

Szczegóły ogłoszenia

394 500 zł1 052 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1052 m2 na sprzedaż - Tuchom Opis działki: działka o powierzchni 1052 m2 położona w Tuchomiu. Kształt działki prostokąt. Teren płaski. Nieogrodzona i niezabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł102 m² 6 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:80 m²

Dom 6 pokojowy W zabudowie szeregowej, po odbiorach, stan deweloperski - dostępny od zaraz lokal G1 lokalizacja Inwestycja Osiedle Czereśniowe znajduje się w Rumii przy ul. Czereśniowej. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To nie jest zwykłe mieszkanie. To przestrzeń z historią, odnaleziona i przemyślana na nowo. Kamienicę pieczołowicie odrestaurowano, klatka podlega remontowi, duży teren z miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł47,75 m² 6 261,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferta na wyłączność- witaj W goodstory nieruchomości i finanse kupujący 0% prowizji! Zamieszkaj w centrum miasta, ale jednocześnie w cichej i spokojnej lokalizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł41,91 m² 15 962,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie | ostatnie piętro | balkon od zachodu | cichsza część Gdańska Śródmieście Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim, 4 piętrze przy ul. Długa.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 590, obręb Koleczkowo. Działka o powierzchni 1000 m2 znajduje się w spokojnej i malowniczej okolicy, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 000 zł26,40 m² 16 098,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania fantastyczny apartament inwestycyjny zlokalizowany w jednej z najciekawszych obecnie inwestycji realizowanych w Śródmieściu Gdańska. W skład prezentowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 620 zł44,18 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie z balkonem zlokalizowane na nowo powstającym osiedlu w Rumi. Kameralne osiedle tworzy kompleks budynków wielorodzinnych, zaprojektowanych z dbałością o najmniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

626 500 zł11 394 m² 54,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nowa, niższa cena! Działka pod zabudowę jednorodzinną, usługową położona w Charbrowie, koło Łeby, przy ulicy Zacisznej, w gminie Wicko, w powiecie lęborskim o powierzchni 11 394.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 987 m² 125,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przystanek: natura | Wyjątkowa działka pod lasem w Kobysewie (gm. Przodkowo) Szukasz miejsca, gdzie poranna kawa smakuje najlepiej w towarzystwie szumu drzew, a do pracy w Trójmieście.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł6 303 m² 66,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,6303 ha (6303 m ), położona w miejscowości Bogatka, zaledwie kilka minut od granicy Gdańska. Idealna propozycja zarówno dla osób prywatnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 292 200 zł102 m² 12 668,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

<!-startfragment->nowoczesny dom z widokiem na morze - Rewa | ogród | 1 km od Zatoki Puckiej Mam przyjemność zaprezentować lokal mieszkalny (a) w domu w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł65,57 m² 36 586,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnej, prestiżowej inwestycji z 2017 roku, która powstała na granicy Gdańska i Sopotu, zaledwie 5 minut pieszo od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł48 m² 9 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:245 m²

Witam na zamkniętym osiedlu ' przy brzozie ' zewnętrzny basan dla właścicieli domków duży ogrodzony obszar przynależne ogródki w cenie naziemne miejsce postojowe w cenie piwnica w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł42,38 m² 11 774,42 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,38 m , z bardzo dobrym, funkcjonalnym układem - dwa niezależne pokoje, osobna ustawna kuchnia z oknem, przedpokój z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 507 m² 278,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atuty: - 5 minut do Wyspy Sobieszewskiej, - 12 kilometrów do Centrum Gdańska; - 15 minut do Centrum Pruszcza Gdańskiego; - cicha i spokojna okolica; - bezpośredni dojazd do działki; - bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł373,26 m² 10 448 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:473 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom w Gdyni Redłowo z widokiem na morze! Na nieruchomość składają się: parter z wyjściem na ogród: o powierzchni 94,41 m2: - 4 pokoi, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46 m² 13 021,74 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Jeżeli poszukujesz słonecznego, 2-pokojowego mieszkania położonego w centrum Gdyni, a jednocześnie doskonale skomunikowanego z całym Trójmiastem ta oferta jest idealna dla Ciebie. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł61,61 m² 10 534 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Freedom Nieruchomości oddział Pruszcz Gdański ma przyjemność zaprezentować atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska Zakoniczynie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 100 m² 99,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka o powierzchni 1100 m2, położona przy ulicy 6-ego Marca 1938 roku w miejscowości Piece, gm. Kaliska.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł130 m² 6 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kupujący nie płaci prowiji Dom w zabudowie bliźniaczej położony na pięknie zagospodarowanym osiedlu. Odbiory I kwartał 2026 roku! Nieruchomość położona w Bojanie k. Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł327,93 m² 2 741,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:919 m²

Duży dom Z ogromnym potencjałem inwestycyjnym 15 min do Żukowa/ 10 min do Kartuz/ 35 min do Gdańska Świetna lokalizacja! Idealne miejsce pod pensjonat, dom opieki lub dom dla dużej rodziny!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł92,11 m² 7 914,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż atrakcyjny segment bliźniaka w urokliwej części Redy! Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękny, narożny lokal mieszkalny w domu bliźniaczym, usytuowany na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł32,64 m² 22 947,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Poszukujesz nowoczesnego apartamentu w prestiżowej lokalizacji, który łączy funkcję komfortowej bazy nad morzem z bezpieczną lokatą kapitału w Gdańsku? Ta nieruchomość spełnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkania w blisko centrum Gdańska, doskonale skomunikowane, z pełną infrastrukturą w pobliżu ul. Antoniego Madalińskiego. Freedom Nieruchomości ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 600 m² 118,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka W otulinie słowińskiego parku narodowego - smołdziński las! Szukasz miejsca, w którym możesz cieszyć się pięknem dzikiej natury, a jednocześnie mieć dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł244 m² 6 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedania nieruchomość w Świbnie obok portu! atuty dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł60,50 m² 16 859,50 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Westate Gdańsk prezentuje nowoczesną trzypokojową nieruchomość w pasie nadmorskim - Nowa Letnica. ***atuty nieruchomości*** prestiżowa inwestycja robyg w Letnicy wysoki parter z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

56 000 zł1 600 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferta bez prowizji Hala magazynowa położona bezpośrednio przy obwodnicy w Gdańsku Osowej. - powierzchnia 1600m2 - świetliki dachowe i boczne - posadzka przemysłowa - trzy bramy poziom "0".

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł38,64 m² 8 669,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Trzy pokojowe mieszkanie z balkonem - Gniewino | 38,64.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł300 m² 7 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Zaledwie godzina drogi do gdańska. Przedmiotem oferty jest jednorodzinny podpiwniczony dom wolnostojący z poddaszem użytkowym i garażem dwustanowiskowym (ok. 40m2) zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł99,80 m² 4 408,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Komfortowe I przestronne mieszkanie W centrum słupska - W pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania! Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, w pełni wykończonego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł77,33 m² 10 720,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1978

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie inwestycyjne z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w dzielnicy Morena przy ul. Amundsena w Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

1 444 000 zł110,20 m² 13 103,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:194 m²

Oferta wyłącznie W pepper house spokojna, zielona i kameralna okolica z szybkim dojazdem do Gdańska i całego Trójmiasta dom po kapitalnym remoncie - nie wymaga nakładów finansowych,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł47,50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Pragniemy zapewnić bardzo funkcjonalne, dwustronnie rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe, mieszkania na II piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-