dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 623 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 623 ogłoszenia

1 099 000 zł78,80 m² 13 946,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską w doskonałej lokalizacji! Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży eleganckiego i nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł153 m² 7 509,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

/ rezerwacja / na sprzedaż nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej, gdynia, ul. Miegonia. Widok na morze! dom Dom o powierzchni 153 m2 usytuowany na płaskiej, słonecznej działce od strony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Lokalizacja: sarnowy - wieś w Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie kościerskim i gminie Kościerzyna, nad rzeką Wierzyca. W sąsiedztwie jeziora Zagnanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m , położona w gdańskich Aniołkach, jest idealna. Lokal z salonem i aneksem kuchennym oraz dwoma oddzielnymi pokojami. Doskonały dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł2 000 m² 2 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: * Rozbudowany ośrodek rekreacyjno - jeździecki i hotel dla koni, * Gotowy biznes do przejęcia * Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł1 221,79 m² 11 376,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:788 m²

Najważniejsze atuty inwestycji: prestiżowa lokalizacja Gdynia Orłowo, blisko morza idealna propozycja dla inwestora Parametry domu: powierzchnia użytkowa: 1200 m działka: 788 m2 8 miejsc postojowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł55 m² 18 890,91 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe na gdańskiej Letnicy przy ul. Letnickiej! Kilkaset metrów do morza i plaży, otoczenie terenów zielonych, a jednocześnie nowoczesna, wielkomiejska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł240 m² 4 579,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 007 m²

Dom bliźniak - inwestycja w Dąbrówce k. Luzina (pow. wejherowski) Podstawowe informacje -typ zabudowy: dom bliźniak (dwa segmenty połączone garażem) -powierzchnia całkowita: ok. 240.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł131,50 m² 12 775,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Tylko U nas! Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 131 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdańska - Wrzeszcz, w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł4 793 m² 64,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 4793.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 000 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży pięknie położonej działki budowlanej o powierzchni 100 m2 znajdującej się w miejscowości Młynek, w powiecie kartuskim, gmina Przodkowo.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 001 m² 114,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł43,80 m² 12 785,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 43,8 m , położone w Gdyni Chyloni, przy ul. Wiejskiej. Lokal znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł26 m² 23 846,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 26 m położony w jednej z najlepszych lokalizacji w Pucku zaledwie 50 metrów od Zatoki Puckiej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł376 m² 1 050,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z projektem i wydanym pozwoleniem na budowę! lokalizacja: lokalizacja sprzyja prowadzeniu działalności usługowej, biurowej lub gabinetowej, a jednocześnie zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł92,48 m² 9 515,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Nowoczesny dom z ogrodem i garażem | 92,48 m | Gdańsk Jasień Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 92,48 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

36 210 €8 421 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna powierzchnia magazynowo-biurowa dostępna od zaraz w jednym z najlepiej zlokalizowanych parków logistycznych w regionie. Obiekt położony jest przy ul. Bysewskiej - 5 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

79 900 zł8 000 m² 9,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Duża powierzchnia terenu Bliskość rzeki Wietcisa Cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł43,31 m² 13 853,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Gdańsk, ul. Wielkopolska | robyg Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 43,31 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

939 151 zł49,25 m² 19 069,05 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z pakietem eco - Gdańsk, ul. Mostek 49,47 m | 3 pokoje | balkon 4,50 m | 4. piętro Oferuję funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, krzemienica , Gm. Redzikowo, 107.000 ,- PLN Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 120/5 , o powierzchni 892 m2 położona w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł244,20 m² 5 524,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:811 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dom w sercu Szwajcarii Kaszubskiej.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł990 m² 282,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka położona jest w urokliwej Kaszubskiej wsi - Tokary (w powiecie Kartuskim, w gminie Przodkowo). Okolicę charakteryzuje cisza, spokój i bardzo dużo terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

10 750 000 zł1 731,10 m² 6 209,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Nowoczesny obiekt handlowo-usługowy Z bezpośrednim dostępem do dworca kolejowego Centrum miejscowości Luzino | Strategiczna lokalizacja | Nowoczesna hala usługowa | Garaż podziemny | Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

88,74 zł/m²43,95 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Lokal na parterze z witryną o pow. 43,95m2 w Gdyni na Wiczlinie. Lokal znajduję się na nowym, topowym osiedlu z 2023r., Wiczlino Ogród, deweloper Hossa.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł19 647 m² 104,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: szybki dojazd do trasy S6, cicha i spokojna lokalizacja w otulinie lasu, możliwość postawienia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 089 116 zł56,14 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To nadmorskie apartamenty powstające w samym sercu Gdyni, łączące prestiż lokalizacji z codzienną wygodą. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł52,80 m² 11 344,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w Rokitkach przy ul. Tczewskiej. Lokal znajduje się na 3. piętrze w nowym bloku. Mieszkanie jest trójstronne (wystawa północno-zachodnia, północno-wschodnia.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł2 569,40 m² 3 853,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:61

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Inwestycja przy dobrym zarządzaniu zwróci się W przeciągu 4 lat! Mam zaszczyt zaprosić Państwa do zakupu jednego z najpiękniejszych miejsc na Kociewiu. Miejsce to, położone nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł134,11 m² 6 636,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 134,11 m , położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rumii. Nieruchomość jest 3-kondygnacyjna, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł50 m² 23 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jasne, piękne, świeżo po remoncie, ciche mieszkanie w Sopocie! Bardzo wysoki standard wykończenia! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Sopocie w dzielnicy Karlikowo tuż przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł150 m² 15 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

Twój azyl na Kaszubach! Dom z widokiem, który zapiera dech! Na sprzedaż zjawiskowo położony dom wolnostojący na wzgórzu z przepięknym widokiem na jezioro Raduńskie Dolne, w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł97 m² 9 793,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Dom do drobnych prac wykończeniowych lokalizacja Nieruchomość położona jest w kameralnej i niezwykle urokliwej wsi Zbychowo, w powiecie wejherowskim, na obszarze Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł16,53 m² 5 989,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: garaż znajduje się na Gdyńskim Witominie przy ul. Narcyzowej - to znana i lubiana dzielnica Gdyni. Dobrze skomunikowana z centrum miasta i obwodnicą. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 999 zł64 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu piękne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w inwestycji Centrapark dewelopera Hossa. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana jest nad Jaśkową.

Szczegóły ogłoszenia

629 900 zł34,54 m² 18 236,83 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Gdynia korzysta z malowniczego położenia nad Morzem Bałtyckim, oferując mieszkańcom i turystom dostęp do plaż, licznych atrakcji wodnych oraz możliwości aktywnego spędzania czasu na.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł32,82 m² 8 074,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie do sprzedania ciepłe i bardzo oszczędne, jedno pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,82 m2 przy ulicy Braterstwa Narodów w Kwidzynie.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł300 m² 6 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż, obiekt komercyjny nad morzem, dębina ul. Pogodna, gmina Ustka, 1.980.000,-PLN Na sprzedaż wyjątkowa, rentowna nieruchomość (obiekt pensjonatowy, 10 pokojowy z łazienkami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł139,55 m² 11 458,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:234 m²

Dom szeregowy 140 m | 3 poziomy | garaż na 2 auta | działka 234 m | 15 min do centrum Gdańska Jasny, funkcjonalny dom - idealny dla rodziny lub osób szukających przestrzeni blisko miasta, ale.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł1 708 m² 995,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek w centrum Pucka: - w otoczeniu zabudowy handlowo-usługowej i mieszkaniowej, - z miejscami parkingowymi na terenie, - idealny pod inwestycję mieszkaniowo-usługową.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij