dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 611 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 611 ogłoszeń

455 000 zł60 m² 7 583,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem ul. Orląt Lwowskich, słupsk Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 10. piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł61 200 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż: dom jednorodzinny wolnostojący z budynkiem gospodarczym. prywatnym lasem oraz działką z bezpośrednim dostępem do rzeki Wierzyca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

851 506 zł49,22 m² 17 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie. Lokal o powierzchni 49,22 m znajduje się na piętrze 1 z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

7 500 000 zł230,77 m² 32 499,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal w Śródmieściu Gdańska. Atuty: doskonała lokalizacja z dostępem do infrastruktury Duży traffic przy lokalu gwarantujący rynek zbytu Sąsiedztwo dużych jednostek hotelowych.

Szczegóły ogłoszenia

360 120 zł3 001 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 3001m2, położoną w malowniczej miejscowości Jantar, zaledwie około 2km od jednego z wejść na szeroką, piaszczystą.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 080 m² 115,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa działka rekreacyjna zlokalizowana w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł7 867 m² 76,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł1 800 m² 261,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kaskadowa działka budowlana w Chwaszczynie - idealne miejsce na Twój dom! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o powierzchni 1800 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł43,26 m² 11 072,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Millennium Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 43,26 m , położony przy ul. Jeziornej w Rumi - w obrębie nowoczesnego osiedla mieszkaniowego.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł78,80 m² 11 408,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Przestronne mieszkanie z dużym ogrodem blisko Starego Miasta - wyjątkowa oferta! Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 260 zł39,71 m² 14 688 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Wygodne mieszkanie w atrakcyjnej inwestycji położonej blisko miejskich atrakcji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł21 600 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Duża działka, w sąsiedztwie rzeki Prusina,.

Szczegóły ogłoszenia

3 617 000 zł674 m² 5 366,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:168 m²

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Elegancka, czterokondygnacyjna kamienica o funkcji mieszkalno - usługowej, położona na ul. Staromiejskiej , przy.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²58 m² 3 190 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Zapraszamy do wynajęcia lokalu w nowoczesnym budynku handlowym w Dzierżążnie. Budynek zlokalizowany jest między Kartuzami a Żukowem, co oznacza, że do Gdańska jest tylko 30 minut drogi.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł64,74 m² 54,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe Z dużym, słonecznym tarasem położone W słupsku przy ul. Zamiejskiej O powierzchni 64,74 m2! dostępne od zaraz! Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł59,60 m² 7 298,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nowoczesne i Komfortowe Mieszkanie w Tuchomiu - Twoja Oaza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 428 195 zł85,41 m² 16 721,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Propozycja dla tych, którzy szukają wyższego standardu, prywatności oraz przestrzeni zaprojektowanej z dbałością o jakość materiałów i komfort codziennego użytkowania. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł248 m² 9 879,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:545 m²

Oferta inwestycyjna budynek usługowo-mieszkalny wieloletnia umowa najmu pomieszczenia usługowego ze znaną siecią sklepów cena: 2 450 000 zł powierzchnia budynku: 248 m2 powierzchnia działki: 545 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł30,48 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem kawalerka w redzie przy ulicy Puckiej. Lokalizacja: spokojna, dobrze skomunikowana okolica, w bardzo bliskim sąsiedztwie Lidla, nowo powstałej Galerii oraz tuż przy Trójmiejskim Parku.

Szczegóły ogłoszenia

60,25 zł/m²278 m² 16 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Istnieje możliwość podziału lokalu i wynajmu jego cześci. Lokal do wynajęcia o powierzchni 278m2 w Gdyni na Oksywiu. Lokal jest na parterze i znajduję się w parku handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 015 m² 236,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1015m2, w kształcie prostokąta, płaska położona w miejscowości Domatówko , gmina Puck. Przy działce w drodze prąd, woda, gaz ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł473 m² 3 995,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Nieruchomość położona w najbardziej pożądanej części dzielnicy Oliwa ulica Kasprowicza. Oliwa to niezwykła dzielnica, która zachwyca niepowtarzalnym klimatem niskiej zabudowy połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł82,06 m² 8 518,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż - Czarnówko | Bungalow blisko Lęborka Na sprzedaż ładny dom wolnostojący typu bungalow , położony w miejscowości Czarnówko, gmina Nowa Wieś Lęborska , zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

52,73 zł/m²55 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o pow 55m2 w Gdyni Chwarznie. Lokal mieści się na parterze domu wielorodzinnego. Składa się z dwóch pomieszczeń i pomieszczenia socjalnego. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 000 zł43 m² 13 162,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na sprzedaż w Gdyni Obłuże - Twój nowy komfortowy dom! Szukasz nowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Nowa inwestycja w Gdyni Obłuże to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł3 148 m² 100,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam na sprzedaż działkę o dużej powierzchni - Zajezierze Możliwość podziału działki i wybudowania trzech domów. Pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości Zajezierze.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł68,76 m² 18 906,34 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty: - osiedle położone w zielonej i cichej części Siedlec, bliskie sąsiedztwo centrum Gdańska. - w pobliżu kluczowych atrakcji Śródmieścia (teatr Szekspirowski, centrum Hevelianum).

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł69,86 m² 71,57 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Proponujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal mieszkalny znajdujący się w kompleksie apartamentowo-usługowym "quattro Towers", zlokalizowanym w centrum Gdańska Wrzeszcza, przy ul. Partyzantów.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł1 150 m² 1 034,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 1150m2 w znakomitej lokalizacji w otoczeniu zieleni i nowych domów jednorodzinnych w Gdyni na Wiczlinie. Nieruchomość posiada dostęp do drogi, nie jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł42 m² 13 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu nieruchomości, która łączy w sobie wygodę, funkcjonalność i prestiżową lokalizację. To doskonały wybór dla osób, które cenią komfort życia w sercu miasta lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 397 000 zł95,88 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Kobieli w Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz amatora pieszych wędrówek.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł146,42 m² 9 766,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Najważniejsze atuty - kameralna, ślepa uliczka - działka 700 m2 z wysokimi drzewami, gwarantującymi prywatność - dom z klimatem - wszędzie blisko - dom do własnej aranżacji Parametry domu -.

Szczegóły ogłoszenia

369 925 zł25,34 m² 14 598,46 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony na prestiżowym osiedlu w sercu Gdańska idealne miejsce dla osób ceniących komfort życia. Apartament ma swoje atuty. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł62 m² 14 338,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż: stylowe mieszkanie po generalnym remoncie - Gdańsk Śródmieście, 62 m Najważniejsze atuty nieruchomości: doskonała lokalizacja - 12 minut spacerem do ul. Długiej i Długiego.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł59,10 m² 10 998,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Tylko W magic house! Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z windą - Gdynia Oksywie, 59,10 m - słoneczne, 3 niezależne pokoje! Na sprzedaż oferuję przestronne i słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Restauracja na Morenie w Gdańsku - gotowy lokal gastronomiczny do przejęcia! Odstępne: tylko 149 000 zł Szukasz miejsca na własny biznes gastronomiczny? Oferujemy możliwość przejęcia.

Szczegóły ogłoszenia

64 zł/m²101,21 m² 6 477 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego Lokalu biurowego o powierzchni 107 m2 , wykończonego w wysokim standardzie, zlokalizowanego w sercu Młodego Miasta w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 031 m² 134,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana w spokojnej okolicy zaledwie 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł844 m² 2 310,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 925 m²

Gdynia, budynek biurowo - techniczny, 844 m2, sprzedam, 1 950 000 zł. Budynek biurowy blisko portu w Gdyni. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł220 m² 13 631,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Na sprzedaż przestronny, elegancki dom w Rumi- idealny dla osób poszukujących nieruchomości łączącej domowy azyl, z oddzielną przestrzenią do prowadzenia przedsiębiorstwa. Zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:695 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny ok 200 m2- starogard Gdański Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom składający sie z dwóch.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij