dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 623 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 623 ogłoszenia

369 925 zł25,34 m² 14 598,46 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony na prestiżowym osiedlu w sercu Gdańska idealne miejsce dla osób ceniących komfort życia. Apartament ma swoje atuty. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł62 m² 14 338,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż: stylowe mieszkanie po generalnym remoncie - Gdańsk Śródmieście, 62 m Najważniejsze atuty nieruchomości: doskonała lokalizacja - 12 minut spacerem do ul. Długiej i Długiego.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł59,10 m² 10 998,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Tylko W magic house! Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z windą - Gdynia Oksywie, 59,10 m - słoneczne, 3 niezależne pokoje! Na sprzedaż oferuję przestronne i słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Restauracja na Morenie w Gdańsku - gotowy lokal gastronomiczny do przejęcia! Odstępne: tylko 149 000 zł Szukasz miejsca na własny biznes gastronomiczny? Oferujemy możliwość przejęcia.

Szczegóły ogłoszenia

64 zł/m²101,21 m² 6 477 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego Lokalu biurowego o powierzchni 107 m2 , wykończonego w wysokim standardzie, zlokalizowanego w sercu Młodego Miasta w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 031 m² 134,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana w spokojnej okolicy zaledwie 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł844 m² 2 310,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 925 m²

Gdynia, budynek biurowo - techniczny, 844 m2, sprzedam, 1 950 000 zł. Budynek biurowy blisko portu w Gdyni. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł220 m² 13 631,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Na sprzedaż przestronny, elegancki dom w Rumi- idealny dla osób poszukujących nieruchomości łączącej domowy azyl, z oddzielną przestrzenią do prowadzenia przedsiębiorstwa. Zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:695 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny ok 200 m2- starogard Gdański Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom składający sie z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:377 m²

Urokliwa, jedyna w swoim rodzaju okolica! Spokój, cisza, świeże powietrze- piękne Kaszuby- barkocin. Przedstawiamy Państwu domek o powierzchni prawie 52 m.k. Parter: salon: piec typu koza ,.

Szczegóły ogłoszenia

7 350 000 zł854 m² 8 607 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka pod prestiżową rezydencję Gdynia Orłowo | Jeden z najbardziej prestiżowych adresów w Trójmieście | 250 m od orłowskiej Promenady - 3 minuty spacerem od morza |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 900 000 zł275,16 m² 17 807,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:726 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł240 m² 11 245,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Nowa oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowy, segment z ogrodem , usytuowany w jednej z najbardziej kameralnych i zielonych części Gdyni - Dąbrowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 232 m² 52,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Atrakcyjna cena: 65 000 zł za działkę o powierzchni 1.

Szczegóły ogłoszenia

14,80 €/m²1 380 m² 20 424 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wirtualny spacer: ALCHEMIA to jeden z najnowocześniejszych kompleksów biurowych Trójmiasta, położony w doskonałej lokalizacji przy al. Grunwaldzkiej 409.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł53,02 m² 11 976,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nieruchomość położona po wschodniej stronie Pruszcza Gdańskiego. Przy bloku przystanek komunikacji miejskiej ( autobusy 107 bezpłatny dla mieszkańców, 200 i 207) Do dworca pkp 25 minut na pieszo,.

Szczegóły ogłoszenia

5 296 200 zł2 037 m² 2 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Teren położony w bezpośrednim otoczeniu pięknych lasów sosnowych i kilku jezior. W odległości ok. 1 km jest infrastruktura kolejowa, centrum miasta z rozbudowanym kompleksem.

Szczegóły ogłoszenia

94 430 zł1 349 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom parterowy z zadbanym ogrodem w Borzechowie blisko jeziora Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy jednorodzinny o powierzchni 170 m , położony na działce o wielkości 1000.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł280 m² 4 571,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż: dochodowy pensjonat w Malborku idealny dla inwestora! Lokalizacja: malbork, 400 m od Zamku Krzyżackiego (10 minut spacerem). Doskonała baza wypadowa do Trójmiasta, jantara, stegny.

Szczegóły ogłoszenia

1 315 000 zł43 800 m² 30,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka na pojezierzu Bytowskim, w sąsiedztwie jezior. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

527 952 zł48 m² 10 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:133 m²

Specjalna oferta! Tylko dla pierwszych 3 klientów którzy podpiszą umowę rezerwacyjną lub deweloperską w okresie od 25.09.2025 do 09.10.2025 cena wyniesie 10 999zł/m2 (bez wykończenia). To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Uwaga! Podana cena jest ceną w walucie euro! Biuro położone w centrum Gdyni, w eleganckim biurowcu. Nieruchomość usytuowana w jednym z najlepszych punktów miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

49,11 zł/m²144 m² 7 072 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem przestrzeń biurową o łącznej powierzchni 144 m , obejmującą dwa niezależne lokale usytuowane na różnych piętrach tego samego, reprezentacyjnego budynku. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł5 672 m² 43,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rekreacyjna nad morzem, machowinko gm. Ustka 249.000,- PLN Na sprzedaż działka rekreacyjna nad morzem. Działka o numerze ewidencyjnym 3 o powierzchni 5672 m2, która.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 584 009 zł83,81 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament Z antresolą I balkonem W sercu helu Hel | 250 m od plaży | Nowoczesna inwestycja | Balkon 11,26 m | Wysoki standard ***** rozkład I standard: przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 278 m² 58,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana , w miejscowości Strzelino w gminie Redzikowo, położona blisko miasta Słupsk oraz miasta Ustka. Działka o numerze ewidencyjnym 652 o powierzchni 1278.

Szczegóły ogłoszenia

159,09 zł/m²22 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Homfi ma przyjemność zaprezentować państwu lokale użytkowe w jednej z najlepszych lokalizacji w Gdyni. Lokalizacja: nieruchomość jest doskonale zlokalizowana. Znajduje się przy trasie.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 212 m² 65,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana na rozwijającym się osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł955 m² 560,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki w Wdzydzach - 955 m z projektem domku letniskowego Zapraszam do zakupu atrakcyjnej działki o powierzchni 955 m , położonej zaledwie 200 metrów od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł61 m² 11 967,21 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Niedźwiednik 4 pokoje z widokiem na morze i las! Cena do rozsądnej negocjacji Zapraszamy do składania ofert zakupu świetnej nieruchomości. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie - 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 900 zł49,84 m² 10 632,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł260 m² 3 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Spokojna lokalizacja w miejscowości Piechowice. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł25 m² 2 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż pakiet : garaż i komórka 7m2 - miejsce na przechowywanie w nowym bloku w super lokalizacji w Pruszczu Gdańskim. Lokalizacja: nieruchomości są zlokalizowane przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł700 m² 7 128,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 725 m²

Oferta bez prowizji Obiekt biurowo- magazynowy (produkcyjny) położony w Miszewku z wystawą oraz wjazdem bezpośrednio z ulicy Gdyńskiej. Lokalizacja: miszewko przy drodze krajowej nr 20, 7.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł160 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nieruchomość w województwie pomorskim, w gminie Kościerzyna, w mieście Kościerzyna. Dom szeregowy skrajny na wynajem o powierzchni użytkowej 120m2, na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²117,69 m² 8 238 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal usługowo-handlowy 117,69 m | Tarasy Bałtyku | Park Reagana Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal usługowo-handlowy z dużą witryną, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

99 807 zł6 222 m² 16,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn do wynajęcia o powierzchni 6 222 m, w cenie ok. 3,70 eur/m. Koszt wynajmu magazynu jest do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł44,23 m² 24 847,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Twój nadmorski azyl tylko 15 km od Centrum Gdańska! Raj dla miłośników natury - działająca inwestycja z oceną na Booking 9.9! - BEZ PCC- MIESZKANIE: Komfortowy, 2-pokojowy wykończony pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Kamienna Góra, lokal usługowy usytułowany na parterze z osobnym wejściem, o powierzchni 50 m2, prestiżowa lokalizacja, idealne miejsce pod np. salon beauty, czy gabinet lekarski. Lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 004 m² 273,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki w Jantarze, w sąsiedztwie lasu o powierzchni od 1000m2-1004m2 położone na obrzeżach miejscowości. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczone symbolem 03mn.