dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 617 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 617 ogłoszeń

669 000 zł45,91 m² 14 571,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Agencja westate prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania w inwestycji Młoda Morena ul. Dolne Migowo 13a. To propozycja łącząca nowoczesną architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł12 213 m² 32,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 12 213 m2, w malowniczej miejscowości Widzino, zaledwie 6 km od Słupska Jeśli szukasz miejsca, które łączy spokój podmiejskiej lokalizacji z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

14,80 €/m²1 242 m² 18 382 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wirtualny spacer: ALCHEMIA to jeden z najnowocześniejszych kompleksów biurowych Trójmiasta, położony w doskonałej lokalizacji przy al. Grunwaldzkiej 409.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł74,26 m² 26 259,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Garnizon o powierzchni 74,26 m2. Mieszkanie starannie zaprojektowane przez znanego architekta. Sypialnia z widokiem na Trójmiejski Park.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł147 m² 6 462,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy do Sprzedaży 2 sąsiadujące ze sobą domy w miejscowości nadmorskiej Rowy. Każdy dom to oddzielna nieruchomość z własną działką i z osobną księgą wieczystą. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł61,42 m² 7 570,82 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie 3 pokoje | 61,42 M | loggia | po remoncie | garaż opcjonalnie Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 61,42 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 900 zł116 m² 8 964,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

homfi zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą dom położony przy ul. Szkolnej w spokojnej miejscowości Łęgowo (województwo pomorskie), o powierzchni użytkowej 116 m .

Szczegóły ogłoszenia

15 500 000 zł62 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna nieruchomość pod zabudowę Działka ponad 6 ha w Gdyni - Chwarzno-Wiczlino działka: na sprzedaż działka budowlana, o powierzchni ok. 62 000 m2. Teren jest prawie płaski, aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł20 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Fantastyczna oferta dla dewelopera, lub lokata na przyszłość. Teren o powierzchni 2 ha, podzielony na 9 działek o powierzchni: 1500, 1800, 2000 m2 z wydzieloną wewnętrzną drogą. 25 km.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł38,29 m² 15 643,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe Mieszkania w Łebie - Nad Ujściem Kameralna inwestycja 650 m od plaży | Gotowe do odbioru | Centrum miasta Tylko w ofercie Lider Nieruchomości i Finanse - wyłączny partner.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł51,75 m² 8 986 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe mieszkanie 2 pokoje z dużym balkonem | II piętro | 51,75m | Słupsk ul. Wiejska | gotowe do zamieszkania Oferujemy funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 51,75m,.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł35,32 m² 37 655,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: - nowy, nigdy niezamieszkany apartament zaprojektowany przez gdańskiego projektanta. - drewniana podłoga, hiszpańskie płytki, forniry na zamówienie oraz designerskie oświetlenie. - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł2 053 m² 487,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:10 930 m²

Przedmiotem oferty jest Zabytkowy Pałac w Małkowie, położony w gminie Żukowo (woj. pomorskie), przeznaczony do kompleksowego remontu i adaptacji zgodnie z preferencjami inwestora. *.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł652,12 m² 4 598,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas Super lokalizacja | Restauracja | Pensjonat | Możliwość rozbudowy Obiekt działający z bazą stałych klientów budynek: pensjonat 14 pokoi z restauracją o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł53,20 m² 11 635,34 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż jasne, słoneczne mieszkanie położone w świetnie skomunikowanej części miasta. Mieszkania Lokal składa się z: - przestronnego salonu z wyjściem na balkon, - dwóch ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 000 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1000m2 w Łebnie. Możliwość zakupu jednej lub kilku działek o pow. od 1000m2 do 1392m2. Media w drodze. Prąd i woda. Brak kanalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł21,81 m² 16 047,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesny apartament położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych nadmorskich lokalizacji. To miejsce, które łączy bliskość natury z komfortem miejskiej infrastruktury oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 720 zł62,40 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Największe atuty nieruchomości: - inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Rumi; -W okolicy centrum handlowe Port Rumia.W bezpośrednim sąsiedztwie sklep Biedronka. -.

Szczegóły ogłoszenia

44,95 zł/m²109 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajmu biuro o powierzchni 109 m2 Trakt św. Wojciecha. Dostępne od 01.01.2026 roku. Wyposażony w ogrzewanie, klimatyzację i wentylację. Alarm podłączony do monitoringu. Cena 4.900.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 73,75 m2 zlokalizowane przy ulicy Żwirki i Wigury w Pruszczu Gdańskim. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł180 m² 4 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:533 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dom całoroczny w pięknej miejscowości Ocypel, zwanej Perłą Kociewia. Ocypel- wieś kociewska w Borach Tucholskich,.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł42 m² 3 095,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal nr 6 o pow. 42,00 m2 składa się z dwóch pokoi (o pow. użytkowej: 13,30 m2, 8,30 m2), kuchni o pow. 11,00 m2, łazienki o pow. 4,30 m2 oraz przedpokoju o pow. 5,10 m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł61,40 m² 5 700,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie, 61,4 m, balkon, centrum Malborka "to twoja inwestycja nie tylko metr kwadratowy" Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,40 m, położone na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3.072 m2 w miejscowości Przechlewo położona przy ulicy Brzoskwiniowej. Teren objęty w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł210 m² 6 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:763 m²

Dom 5 pokoi / działka 763 m2/ sauna dom: na sprzedaż jasny, bardzo słoneczny dom wolnostojący, doskonały do zamieszkania z rodziną! Nieruchomość pięknie położona w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł140,70 m² 6 751,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-handlowy na sprzedaż | Lębork, ul. Słowackiego | 140,70 m z antresolą, witrynami i możliwością podziału Poszukujesz lokalu użytkowego z potencjałem w Lęborku? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²46,07 m² 3 593 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Biurowiec w Śródmieściu Gdańska. Komunikację miejską zapewniają dworzec pkp, skm, pkm oraz przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 461 m² 65,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na Żuławy Wiślane, do gminy Stegna wsi Bronowo. Tu na sprzedaż mamy ostatnią działkę z 5 działek wraz z udziałem w drodze   m2): działka 124/7- 1461m2(95 000pln).

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł285 m² 3 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:642 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący ( idealny dla dwóch rodzin, na inwestycje pod wynajem dla pracowników itp.) LOKALIZACJA Dom położony w miejscowości Pszczółki, tylko 10 km od Pruszcza Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

476 000 zł1 360 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka W koleczkowie! niedaleko trasy kaszubskiej, szybki dojazd do trójmiasta! działka: przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka budowlana nr 397/22 położona w malowniczym Koleczkowie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł212,80 m² 5 634,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kup bez prowizji! funkcjonalny dom wolnostojący! lokalizacja: nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Góra, zaledwie 7 km od Wejherowa. W otoczeniu znajdują się wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł430 m² 5 116,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:15 784 m²

Wyjątkowa posiadłość W cząstkowie - luksus, natura I pełen komfort Na sprzedaż niezwykła posiadłość o powierzchni 15 784 m , położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Wybuduj swój wymarzony dom, pensjonat, aparthotel lub komfortowe apartamenty czy domki pod wynajem) nad morzem!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż, lokal usługowy, parter, centrum Handlowe Wokulski, ul. Kołłątaja, słupsk, 119.000,-PLN Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 30 m2, posadowiony na parterze renomowanego Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł236 m² 8 262,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:493 m²

Dom w zabudowie wolnostojącej położony w Pierwoszynie w odległości około 1,2 km od plaży w Mechelinkach. Dom położony na wzniesieniu z pietra i strychu widok na zatokę.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł55,80 m² 1 953,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,80 m , położone na parterze w kameralnym budynku czterolokalowym w miejscowości Lubstowo. Nieruchomość idealna dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł343,67 m² 12 512 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek warsztatowo - biurowo - mieszkalny o pow. 343,67 m2 (uż. 285,67 m2) z możliwością rozbudowy, posadowiony na działce o pow. 864m2. Teren z ogromnym potencjałem - zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

89,12 zł/m²53,04 m² 4 727 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa mieszcząca się w budynku biurowym usytuowanym w śródmieściu Gdyni. Obszerny pokój o powierzchni 53,04 m2, klimatyzowany. Do dyspozycji najemcy także kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł41,70 m² 15 707,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne i atrakcyjnie położone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,71 m , usytuowane na 1. piętrze budynku przy ul. Jaskółczej w samym centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł235 m² 5 914,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:419 m²

Dom z ogromnym potencjałem! Dom wolnostojący, może być dwurodzinny z ogromnym potencjałem w doskonałej lokalizacji zaledwie 15 minut od Gdańska - wyjątkowa oferta! Dwa osobne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 10.730 m2 w miejscowości Karwieńskie Błoto Pierwsze. Przeznaczenie terenu w mpzp- r tereny rolnicze. Szczególne warunki zagospodarowania terenu oraz.