dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 817 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 817 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Sopot

Sopot,pomorskie

6 500 000 zł547 m² 11 880,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę sprzedaży sześcio- apartamentowego budynku pełniącego funkcję hotelu butikowego. Nieruchomość zlokalizowana jest w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 495 000 zł45 m² 33 274 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny, 2-pokojowy apartament, położony w prestiżowej inwestycji Tarasy Bałtyku na Gdańskim Przymorzu. Idealne dla singla, pary lub jako zakup inwestycyjny. Rozkład pomieszczeń Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zagroble

Gdańsk,pomorskie

1 899 999 zł200 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w Gdańsku. Działka i otoczenie Powierzchnia: 3000 m - teren budowlany z możliwością podziału na mniejsze działki, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pogodna

Sopot,pomorskie

2 900 zł30 m² 96,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępność max do 03.06.2026r. Dla wymagającego klienta 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 30m2 w Sopocie. Mieszkanie znajduję się na parterze w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jeżynowa

Chłapowo,pomorskie

4 590 000 zł650 m² 7 061,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 116 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z doskonale prosperującym biznesem nad morzem w Chłapowie przy ul. Jeżynowej 28. Pensjonat Willa Parys z restauracją Sielanka to gotowy, kompletny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łańcucka

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł50 m² 12 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

jasne, w pełni wyposażone mieszkanie z dużym balkonem Gdańsk Chełm, ul. Łańcucka Na sprzedaż przestronne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berberysowa

Gdynia,pomorskie

529 000 zł60 m² 8 816,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w gdyńskiej dzielnicy Pustki-Cisowskie przy ul. Berberysowej! W Gdyni nadal są takie miejsca, gdzie zamieszkać można tuż obok lasu, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paprykowa

Gdynia,pomorskie

609 000 zł57 m² 10 684,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Gdyni przy ulicy Paprykowej. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: przestronny salon, osobna kuchnia, dwie sypialnie, łazienka z wc, przedpokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Korzeniowskiego

Gdynia,pomorskie

9 900 zł180 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wolnostojący dom na kamiennej górze pod nawet kilka działalności gospodarczych. Znakomita lokalizacja | Dom z dużą działką | niezależne kondygnacje | do własnej aranżacji | elastyczne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lubiki

Lubiki,pomorskie

540 000 zł13 700 m² 39,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż malowniczą działkę w miejscowości Lubiki, o powierzchni 13 700 m2. Lubiki to wieś kociewska, położona w powiecie starogardzkim, w gminie Czarna Woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

689 000 zł48 m² 14 294,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko u nas! 0% prowizji dla kupującego! Wirtualny spacer który odzwierciedla mieszkanief Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jastrzębia Góra,pomorskie

875 000 zł53 m² 16 441,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament Z ogrodem - 500 M od morza Nieruchomość Na sprzedaż w pełni wykończony i wyposażony apartament o powierzchni 53,22 m , położony na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morenowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 45 m2, zlokalizowane na 4 kondygnacji, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu przy ul. Morenowe Wzgórze 20 w Gdańsku (morena,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarny Dwór

Gdańsk,pomorskie

2 150 000 zł81 m² 26 399,80 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament w Bulvar Apartments widok na zieleń, 3 pokoje, 81,44 m Najważniejsze atuty prestiżowa inwestycja Bulvar Apartments, budynek Afunkcjonalny układ pomieszczeń, przestrzeń do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Sopot,pomorskie

2 690 000 zł113 m² 23 904,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Apartament Z prywatną wieżyczką widokową - sopot dolny W pełni umeblowany | Balkon | Sopockie kamienice | 500 metrów od plaży ***** rozkład pomieszczeń I standard: mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Śląska

Gdańsk,pomorskie

1 334 000 zł58 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie z prywatnym ogrodem, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska na pograniczu Oliwy i Przymorza, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Małkowo,pomorskie

16 000 zł310 m² 51,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 750 m²

Wyjątkowy dom na wynajem - Małkowo Park 6 sypialni | 4 łazienki | działka 2750 m | garaż 2-stanowiskowy z ładowarką ev Szukasz bezpiecznego azylu blisko natury, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł46 m² 19 543,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , znajdujące się w Gdańsku, w dzielnicy Siedlce, w centralnej części Gdańska, z szybkim dojazdem zarówno do Śródmieścia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard Chojnice

Chojnice,pomorskie

279 000 zł28 m² 9 964,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie w Chojnicach przy ulicy Gdańskiej, dostępne w wyjątkowej cenie 279 000 zł. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze i ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Harcerska

Władysławowo,pomorskie

599 000 zł44 m² 13 660,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowy apartament z dwoma balkonami we Władysławowie Marzysz o własnym apartamencie nad morzem? Zapraszam do zakupu przestronnego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

446 000 zł27 m² 16 349 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru! Doskonała kawalerka na pierwszym piętrze w centrum Gdańska. Prawie 30 metrów daje duże możliwości aranżacyjne zarówno pod najem krótko jak i długoterminowy. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złota

Gdańsk,pomorskie

785 000 zł66 m² 11 984,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni całkowitej 65,5m położonego w spokojnej i zielonej części Oruni Górnej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Gowino,pomorskie

899 000 zł151 m² 5 949,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Funkcjonalny dom wolnostojący z ogrodem w doskonałej lokalizacji! Nieruchomość dla osób, które cenią sobie spokój oraz bliskość komunikacji z Trójmiastem. Szukasz swojego wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Gdynia,pomorskie

585 000 zł42 m² 13 928,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Gdyni Redłowie przy ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej. Mieszkanie Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na loggię, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

500 000 zł51 m² 9 803,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne mieszkanie 3-pokojowe w centrum Kartuz - idealne dla rodziny Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone w centrum Kartuz. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

3 300 zł46 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne od Maja Nowoczesny apartament z ogrodem, garażem i pełnym wyposażeniem - Bastion Wałowa, gdańsk Śródmieście na długi termin Do wynajęcia oferuję nowoczesny, przytulny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Sulicice

Sulicice,pomorskie

100 000 zł3 007 m² 33,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż piękną działkę w malowniczej kaszubskiej wsi Sulicice, w części miejscowości nazwanej Ameryką. Zaledwie 8 km od piaszczystej plaży w Karwi, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Pucka

Jastrzębia Góra,pomorskie

11 999 000 zł6 764 m² 1 773,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż: hotel neptun - Jastrzębia Góra Kompleks hotelowy z koncepcją rozbudowy w prestiżowej lokalizacji nad morzem Szanowni Inwestorzy, szanowni Hotelarze, prezentujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wejherowska

Sopot,pomorskie

2 900 zł37 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu bardzo eleganckie, wykończone z dbałością o każdy szczegół mieszkanie w Sopocie. W skład mieszkania wchodzi przedpokój z zabudową, otwarta kuchnia ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meissnera

Gdańsk,pomorskie

479 000 zł35 m² 13 843,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja. Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Gdańskiej Zaspy - gotowe do wprowadzenia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 34,6 m , położonego na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowoczesne, świeżo urządzone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m , położone na 1. piętrze w nowym budynku. Mieszkanie jest w pełni nowe, urządzone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Zwycięstwa

Gdynia,pomorskie

1 882 222 zł130 m² 14 493,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta W love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja. Sprawdź opinie o naszej firmie na stronie - kupujący nie płaci prowizji-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogarna

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł57 m² 45,61 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz przytulne, słoneczne 2 pokoje z osobną kuchnią na 2 piętrze przy ul. Ogarnej. Mieszkanie położone jest na gdańskiej starówce. W zasięgu krótkiego spaceru wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Glincz

Glincz,pomorskie

5 500 zł100 m² 54,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom na wynajem o powierzchni 100,46 m2, zlokalizowany w spokojnej okolicy. Nieruchomość ma 5 pokoi, utwardzony dostęp oraz garaż. Budynek z 2025 roku wykonany z silikatu, dostępny do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Postołowo

Postołowo,pomorskie

229 000 zł80 m² 2 862,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 401 m²

Na sprzedaż atrakcyjna działka 1401 m2 wraz ze starym domem do kapitalnego remontu (lub rozbiórki) o powierzchni 80 m2 położonego w miejscowości Postołowo w gminie Trąbki Wielkie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

639 000 zł40 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu absolutną nowość na rynku: nowy, nigdy niezamieszkany apartament 40 m | klimatyzacja | balkon | Gdańsk Południe lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Rotmanka

Rotmanka,pomorskie

55,60 zł/m²250 m² 13 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy budynek biurowy w Rotmance o powierzchni 250m. To oferta dla osób poszukujących wyjątkowego miejsca do prowadzenia swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Rowy

Rowy,pomorskie

2 495 000 zł440 m² 5 670,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 340 m²

Zapraszamy do odkrycia uroczej inwestycji w miejscowości Rowy- 8 domków letniskowych, które stanowią kwintesencję relaksu, spokoju i przyjemności nad morzem Bałtyckim. Te wyjątkowe domki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

Gdynia,pomorskie

410 000 zł34 m² 12 058,80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Gdynia Witomino Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34m2, zlokalizowane w Gdyni Witomino, przy ulicy 2 Morskiego Pułku Strzelców. Lokal stanowi dobrą propozycję zarówno dla klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

549 600 zł63 m² 8 765,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle w południowej części Gdańska, z budynkami o niskiej, 3 piętrowej zabudowie. Okolica to nowe osiedla mieszkaniowe, place zabaw i tereny zielone. W pobliżu sklepy, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Załęże

Załęże,pomorskie

170 000 zł2 035 m² 83,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2035 m2, składająca się z 2 działek (912 m2, lekko nachylona i 1123 m2 mocno nachylona)- sprzedawane łącznie. Mniejsza ma kształt.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij