dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Steyera

Hel,pomorskie

699 000 zł57 m² 12 263,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowoczesny apartament w Helu tylko 300 m od plaży! Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57 m2 w nadmorskiej miejscowości Hel, przy ul. Admirała Steyera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukowa

Gdynia,pomorskie

2 399 000 zł165 m² 14 539,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:445 m²

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości położonej w Orłowie - jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdyni. Przedstawiamy dom z historią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Gdynia,pomorskie

605 000 zł42 m² 14 404,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ekspozycją południową o powierzchni 42 m2 przy ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej (gdynia Redłowo). W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Gdynia,pomorskie

709 000 zł62 m² 11 391,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Sprzedaż bezpośrednia Biurom pośrednictwa dziękuje za pomoc w sprzedaży Sprzedam mieszkanie w bardzo dobrym punkcie - Władysława IV 50. Jest to ta ciekawsza część ulicy Władysława IV,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wygon

Gdańsk,pomorskie

377 435 zł26 m² 14 345,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W nowej inwestycji => promocja cenowa ograniczona czasowo => zarezerwuj! darmowa pomoc i fachowe doradztwo w wyborze mieszkania pomoc w finansowaniu zakupu możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jana z Kolna

Gdynia,pomorskie

50,76 zł/m²20 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem pomieszczenie o powierzchni 19,70 m2 znajdujące się na 2 piętrze w budynku usługowym zlokalizowanym w ścisłym centrum miasta. Do wynajęcia lokal idealnie przystosowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

1 629 538 zł84 m² 19 376,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja - Górny Sopot Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu, gdzie nowoczesna architektura łączy się z naturą i spokojem. Kameralna inwestycja położona w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Gdynia,pomorskie

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni 45 m, w ścisłym centrum Gdyni, przy ulicy 3 Maja. Mieszkanie może zostać wynajęte na cele mieszkaniowe bądź biurowe. Lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Pogórze,pomorskie

3 600 zł67 m² 53,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowe 4-pokojowe mieszkanie w kameralnym budynku na zamkniętym terenie na Pogórzu. Mieszkanie znajduję się w nowym budynku z 2023r. Tylko jedno mieszkanie na kondygnacji! Prywatne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

4 875 zł70 m² 69,64 zł/m²

 

Piętro:10/28

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w sea towers o pow.70m2. Mieszkanie mieści się w jednej z najbardziej prestiżowych gdyńskich lokalizacji. Teren zamknięty, ogrodzony, monitorowany, strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kujawska

Sopot,pomorskie

539 000 zł34 m² 15 668,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do remontu Z balkonem, piwnicą I widokiem na las - sopot, kamienny potok lokalizacja: nieruchomość położona jest w atrakcyjnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wawelska

Gdańsk,pomorskie

1 380 000 zł111 m² 12 457,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Idealne mieszkanie dla dużej rodziny! lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w lubianej i cenionej przez mieszkańców Gdańska dzielnicy Chełm, przy ul. Wawelskiej. Niewątpliwym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Smolna

Sopot,pomorskie

1 993 162 zł85 m² 23 460 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kameralna inwestycja W sopocie górnym Sopot Górny | Kameralna inwestycja | Fitness | Skąpane w zieleni | Nowoczesna architektura ***** O inwestycji: kameralny kompleks 5 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 150 000 zł54 m² 21 296 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

komfortowe, przestronne mieszkanie z widokiem na morze oraz port. Zlokalizowane na piętnastym piętrze w apartamentowcu, z reprezentacyjną strefą wejściową oraz 24-godzinną recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

523 957 zł44 m² 11 913,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z oknem w aneksie kuchennym w stanie deweloperskim z tarasem 10 m2 od południa. Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu, na granicy z Kiełpinkiem przy ul. Kartuskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka Pobożnego

Słupsk,pomorskie

449 000 zł57 m² 7 877,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do wprowadzenia Blok na ul. Pobożnego, słupsk 56,8 m | 3 pokoje + salon z aneksem | Osobna łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł38 m² 13 131,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

***rezerwacja*** Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie ul. Hokejowa, gdańsk Lokalizacja: przedmiotem sprzedaży jest jasne i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Hokejowej w południowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Gdynia,pomorskie

3 100 zł67 m² 46,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i funkcjonalne 3-pok.mieszkanie o pow.67m2 w Gdyni na Wzgórzu Św.Maksymiliana w spokojnej nadmorskiej okolicy. Idealne dla osób ceniących przestrzeń, wyższe wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

519 000 zł42 m² 12 357,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie W kultowym falowcu na przymorzu! mieszkanie: nieruchomość składa się z ustawnego salonu, dwóch oddzielnych sypialni, funkcjonalnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdynia

Gdynia,pomorskie

54,05 zł/m²56 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal do wynajęcia o pow.55,5m2 od ulicy głównej na parterze w Gdyni na Karwinach. Lokal znajduję się w prywatnym domu na terenie zamkniętym. W skład lokalu wchodzą 3-pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Machowino,pomorskie

119 000 zł2 000 m² 59,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Machowino w gminie Ustka, zaledwie 6,5 km od morza Bałtyckiego. Działka o powierzchni 2000 m2, niezabudowana o wymiarach 22m x 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Borkowo

Borkowo,pomorskie

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta skierowana do firm- wynajem Pracowniczy! Idealne miejsce do osób ceniących spokój. Otoczenie lasu, kameralna okolica domów jednorodzinnych. Nieopodal Szlak Kartuski. Atuty Nieruchomości: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polanki

Gdańsk,pomorskie

1 890 000 zł97 m² 19 518,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 96,83 m , położone na pierwszym piętrze kameralnej, dwukondygnacyjnej kamienicy w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

599 000 zł3 611 m² 166 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka dla inwestora pozwalającą na zbudowanie domu jednorodzinnego 2 lokalowego lub dla osoby szukającej działki na dużą rezydencję. Pszczółki ul. Pomorska, druga linia zabudowy 14 minut piechotą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Brzozowa

Warzno,pomorskie

425 000 zł1 526 m² 278,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą, usytuowane w malowniczym i pełnym zieleni Warznie. Lokalizacja w miejscowości Warzno, na terenie gminy Szemud, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Malbork

Malbork,pomorskie

1 050 000 zł3 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pum 2150 m2 Projekt. Pozwolenie na budowe -budowa.Rozpoczęta. Działka budowlana o powierzchni 3000 m2 zabudowa wielorodzinną, media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chałubińskiego

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł63 m² 11 025,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 63,4 m2, mieszczące w budynku usytuowanym na Gdańskim Chełmie. Doskonała lokalizacja zapewnia bliskość świetnie rozwiniętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Gdańsk,pomorskie

4 600 zł68 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

(english - below) Na wynajem - elegancki, 3-pokojowy apartament na luksusowym osiedlu "zajezdnia Wrzeszcz" w Gdańsku przy ul. Chrobrego. Apartament składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stolarska

Gdańsk,pomorskie

1 000 000 zł78 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie z dużym potencjałem - powierzchnia 78m2 + piwnica 7,5 m2 (w kw 85,3m2) obok Starego Miasta ul. Stolarska 4. Parter w bloku 2p. z lat 60-tych. Indywidualne wejście do klatki (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersena

Tczew,pomorskie

549 000 zł61 m² 9 054,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na parterze w Tczewie - Osiedle Bajkowe. Szukasz przestronnego mieszkania gotowego do wprowadzenia, w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Malbork,pomorskie

249 000 zł42 m² 5 928,57 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferta Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m (w tym 1,6 m piwnicy), położone na 6. piętrze w zadbanym, 10-piętrowym budynku przy ul. Sienkiewicza w Malborku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sopot,pomorskie

890 000 zł53 m² 16 920,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Szanowni Państwo, na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na 3 piętrze w kamienicy w Sopocie przy ulicy Bohaterów Monte Cassino! Mieszkanie o funkcjonalnym układzie składa się z sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana z Kolna

Pruszcz Gdański,pomorskie

519 000 zł39 m² 13 307,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański, ul. Jana z Kolna Powierzchnia: 39 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 1 Typ zabudowy: blok Balkon: tak Pomieszczenie gospodarcze / komórka lokatorska: tak Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romanowskiego

Gdynia,pomorskie

539 000 zł60 m² 8 981,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Szukasz przestronnego, jasnego mieszkania w spokojnej okolicy, z widokiem na morze i świetną komunikacją? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olsztyńska

Gdańsk,pomorskie

695 000 zł65 m² 10 710,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie w topowej lokalizacji - Przymorze Gdańsk okolica Ulica Olsztyńska, tuż obok osiedla Jelitkowski Dwór, 400 m od Parku Reagana, 1400 m od Mola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buraczana

Gdynia,pomorskie

579 000 zł50 m² 11 552,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - idealne dla rodziny lub inwestycyjnie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Świerkowa

Tokary,pomorskie

370 000 zł1 648 m² 224,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka W tokarach gmina przodkowo opis: przedmiotem sprzedaży jest działka zlokalizowana w urokliwej części miejscowości Tokary gmina Przodkowo. Działka o pow. 1648 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paderewskiego

Gdańsk,pomorskie

1 800 zł31 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Funkcjonalna kawalerka 31 m na Suchaninie - zwierzęta mile widziane! Szukasz mieszkania, które możesz urządzić po swojemu? Oferujemy jasną, świeżo odmalowaną kawalerkę w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Podkomorzego

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 390 000 zł145 m² 9 586,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Fantastyczny, przestronny lokal w wysokim standardzie i z wielkim potencjałem! Z możliwością przejęcia obecnego biznesu, dużego salonu fryzjerskiego i 4 gabinetów kosmetycznych!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Pucka

Gdynia,pomorskie

40 zł/m²20 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem przestrzeń biurowa o powierzchni o pow. od ok 12m2 do ok 145m2. w Gdyni przy ul. Puckiej. Pokoje można wynająć pojedynczo lub łącznie. Biuro mieści się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Wejherowo,pomorskie

299 000 zł37 m² 8 169,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1885

Przytulne mieszkanie w kamienicy w centrum Wejherowa - ul. Jana III Sobieskiego W specjalnej cenie promocyjnej!- tylko 299.000 zł, oszczędzasz aż 30.000 zł! Na sprzedaż 2- pokojowe.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij