dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 818 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 818 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka

Wejherowo,pomorskie

1 200 zł19 m² 62,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia świeżo wyremontowane, bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 19,17 m? w Wejherowie przy ul. Harcerskiej. Lokal znajduje się na 2. piętrze w budynku bez windy i będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kolonia

Kolonia,pomorskie

1 199 999 zł274 m² 4 373 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom, który daje spokój. Przestrzeń, która daje możliwości. Nie sprzedajemy ścian. Sprzedajemy komfort, bezpieczeństwo i przyszłość. Dom położony jest na działce 500 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dembińskiego

Gdynia,pomorskie

689 000 zł44 m² 15 588,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem sprzedaży jest designerskie mieszkanie o powierzchni 44,2 m , zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Horyzonty Gdyni. Nieruchomość wyróżnia się atrakcyjnym położeniem na tle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

719 000 zł53 m² 13 625,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,77 m , wykończone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł93 m² 9 677,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu na granicy z Kiełpinkiem przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją z centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Focha

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł51 m² 68,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pokoje 50,90m2 Gdańsk Aniołki. Mieszkanie bardzo słoneczne i przytulne z balkonem Znakomita lokalizacja Gdańsk Aniołki ul. Focha, inwestycja zbudowana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Izbica

Izbica,pomorskie

120 000 zł1 010 m² 118,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość w województwie pomorskim w gminie Główczyce w miejscowości Izbica. Izbica położona jest na Wybrzeżu Słowińskim, niedaleko znanego kurortu jakim jest Łeba 12km. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 700 zł300 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn 300 m2 na wynajem gdańsk nowy port. Do wynajmu magazyn o powierzchni 300 m2 Pomieszczenie magazynowe znajduje się na pierwszym piętrze z dostępem do windy towarowej. Czynsz najmu 9,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Gdynia,pomorskie

48,53 zł/m²68 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow 68m2 przy głównej ulicy w Orłowie. Lokal mieści się na parterze 3-kondygnacyjnego budynku. W skład lokalu wchodzą: 2 pomieszczenia główne (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

Gdynia,pomorskie

2 600 zł49 m² 52,95 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pokojowe mieszkanie na wynajem | Gdynia Witomino-Leśniczówka Na wynajem przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie położone w dzielnicy Witomino-Leśniczówka, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sielanka

Juszkowo,pomorskie

949 000 zł46 m² 20 630,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 186 m²

Wyjątkowy dom z własną linią brzegową rzeki Raduni - idealne miejsce do życia i wypoczynku! Na sprzedaż prezentujemy urokliwy dom jednorodzinny położony na przepięknej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiosny Ludów

Gdańsk,pomorskie

3 552 948 zł123 m² 28 980 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję kapitanat. Wyjątkowa inwestycja przy samej Motławie. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

559 900 zł51 m² 10 997,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj wygodnie, blisko miasta i natury. Osiedle Pastelowe to wyjątkowa inwestycja, która łączy w sobie spokój otoczenia z doskonałą komunikacją z centrum Gdańska. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

570 000 zł38 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Atuty: * 10 minut spacerem do plaży * 3 minuty pieszo do Alfy Centrum * przystanek autobusowy pod blokiem * mieszkanie idealne pod wynajem krótkoterminowy oraz całoroczny * wyposażenie mieszkanie zawarte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kiedrowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 200 000 zł61 m² 19 611,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do zamieszkania | widok na panoramę | wysoki standard Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie o pow. 61,19 m z balkonem, położone na osiedlu Linea przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

1 999 000 zł260 m² 7 688,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Nietuzinkowa oferta: jedyna taka nieruchomość W tej okolicy! Oferujemy Państwu wyjątkowy dom usytuowany w spokojnej okolicy Rumi Janowo, w sąsiedztwie niskiej, kameralnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

845 000 zł50 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atuty: nowoczesne mieszkanie położone na 9. piętrze w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Letnica, przy ul. Suchej 37. Lokal wyróżnia się panoramicznym widokiem obejmującym stadion,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydzowa

Gdynia,pomorskie

435 000 zł35 m² 12 428,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukałeś komfortowego, urządzonego mieszkania w dobrej lokalizacji gotowego do wprowadzenia dla siebie lub jako inwestycje na wynajem ? To jest coś dla Ciebie: piękne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Elbląska

Gdańsk,pomorskie

20 692 zł739 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn w Gdańsku przy ul. Elbląskiej o powierzchni 739 m2. Hala magazynowa 739 m2 x 28zł. netto/1m2 plus dodatkowe opłaty Plac przed obiektem powierzchnia 1.368m2 x 2,50zł. netto za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mosty,pomorskie

998 000 zł240 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:293 m²

Szukasz miejsca, które łączy spokój nadmorskiej okolicy z komfortem przestronnego domu? Ta nieruchomość w Mostach jest właśnie dla Ciebie! Opis nieruchomości Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białowieska

Gdynia,pomorskie

440 000 zł53 m² 8 301,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nie podpisujemy umów pośrednictwa. Pośredników z klientem zapraszamy na prezentację. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego i funkcjonalnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Walecznych

Gdańsk,pomorskie

1 159 000 zł63 m² 18 396,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mam Państwu do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63m2 usytuowane na 3-piętrze budynku zlokalizowanego zaledwie 300m od plaży w gdańskim Brzeźnie przy ul. Walecznych. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

395 841 zł36 m² 11 088 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opis Na sprzedaż 2 pokoje w świetnej lokalizacji Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie pobieramy prowizji Bezpieczny zakup u zaufanego dewelopera! Bez podatku pcc 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

504 322 zł42 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ponadprzeciętne mieszkanie W nowoczesnym osiedlu Gdynia Cisowa _ ul. Chylońska _ mieszkanie 2 pokojowe _ 3 piętro _ 42,38 m _ Balkon 4,96 m ciekawostka Mamy w naszej ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Dąbka

Gdynia,pomorskie

2 890 000 zł1 174 m² 2 461,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oksywie to spokojna, nadmorska i jedna z najstarszych dzielnic Gdyni, położona jest w północnej części miasta, nad Zatoką Gdańską. To idealne miejsce dla osób ceniących bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jabłoniowa

Żukowo,pomorskie

3 600 zł78 m² 46,32 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam. Posiadam do wynajęcia mieszkanie w Żukowie na Osiedlu Złota Reneta. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 75,07 m2, na które składają się przedpokój o powierzchni 8,76 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kameralna

Gdynia,pomorskie

2 350 000 zł143 m² 16 433,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Apartament W stylu śródziemnomorskim dla rodziny Bliskość morza | Bliskość lasu | Osiedle zamknięte | Monitoring | Garaż dwu stanowiskowy | Plac zabaw dla dzieci | Kameralność | Fotowoltaika |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

677 500 zł59 m² 11 473,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Wygodne mieszkanie w atrakcyjnej inwestycji położonej blisko miejskich atrakcji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Wyszyńskiego

Gdynia,pomorskie

306 000 zł27 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bez wkładu własnego | gotowe do odbioru na wiosne 2026 | bez prowizji | brak podatku pcc kawalerka obok przystanek autobusowy Istnieje możliwość wykończenia pod klucz Cena mieszkania: 306 000 zł + 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdynia,pomorskie

2 100 zł68 m² 30,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo atrakcyjne, zadbane mieszkanie w domu z samodzielnym wejściem. Do mieszkania przynależy garaż na ogrodzonej posesji pod domem. Mieszkanie przestronne ze skosami, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rajska

Gdańsk,pomorskie

1 555 000 zł61 m² 25 491,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Luksusowy apartament przy ulicy Rajska 8 w samym centrum Gdańska u zbiegu ulic Heweliusza i Rajskiej. Sąsiedztwo zabytkowej starówki sprawia, że jest to prestiżowe miejsce dla tych którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Reda,pomorskie

430 000 zł64 m² 6 721,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie przy ścianie lasu o pow. 63,97m2 w Redzie. Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanym i zadbanym 4-piętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Borkowo,pomorskie

289 000 zł772 m² 374,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie zlokalizowana działka budowlana o pow. 772m2 - zlokalizowana w Borkowie przy ulicy Letniskowej w otulinie lasów - 350m od linii brzegowej Jeziora Głębokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy Tuchom

Tuchom,pomorskie

3 500 000 zł381 m² 9 181,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż wolnostojący

Mam przyjemność zaoferować Państwu funkcjonujący obiekt agroturystyczny w miejscowości Tuchom w gminie Żukowo. Nieruchomość zlokalizowana w niedalekiej odległości od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

455 316 zł41 m² 11 059,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do rozmów o warunkach zakupu tej wyjątkowej nieruchomości. Uwaga promocja: miejsce w hali garażowej za jedyne 10.000! LOKALIZACJA: mieszkanie położone na nowo powstającym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Artemidy

Gdynia,pomorskie

2 315 000 zł171 m² 13 538 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, przestronne dwupoziomowe mieszkanie usytuowane w Gdyni Chwarznie przy ul. Artemidy. Budynek Budynek w którym wyodrębniono przedmiotowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Reda,pomorskie

529 000 zł38 m² 13 921 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji aquatower w bezpośrednim sąsiedztwie Aquapark Reda- jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Redzie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tucholska

Gdynia,pomorskie

479 000 zł63 m² 7 603,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o powierzchni 63 m2 z ogromnym potencjałem, blisko morza. Na sprzedaż mieszkanie 63 m - ul. Tucholska, gdynia. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wrzosowa

Połchowo,pomorskie

415 000 zł1 099 m² 377,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Urokliwe, spokojne miejsce na wymarzony dom. Działka budowlana 1099 m , znajdująca się w odległości kilku minut spacerem do miasta Reda. Atrakcyjna dla osób ceniących sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Smolna

Sopot,pomorskie

1 811 132 zł81 m² 22 440 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kameralna inwestycja W sopocie górnym Balkon | Sopot Górny | Kameralna inwestycja | Fitness | Skąpane w zieleni | Nowoczesna architektura ***** O inwestycji: kameralny kompleks 5 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Żarnowiecka

Goszczyno,pomorskie

536 410 zł7 663 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 350 Goszczyno, ul. Żarnowiecka Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 7663 m , położona w Goszczynie, przy ul. Żarnowieckiej. Teren o bardzo dobrych.