dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 820 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 820 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 700 zł27 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blisko morza - zwierzęta akceptowane - widok na miasto - po remoncie Na wynajem świetnie zorganizowane mieszkanie po remoncie w bardzo atrakcyjnej dzielnicy - Gdynia Redłowo. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rodakowskiego

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje w świetnej lokalizacji Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego! Mieszkanie składa się z jasnego salonu, sypialni, kuchni, łazienki z prysznicem oraz przedpokoju. Lokal jest jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Bolszewo,pomorskie

1 100 000 zł350 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:800 m²

Niesamowita nieruchomość - gotowiec inwestycyjny z możliwością wysokiej stopy zwrotu Dom na sprzedaż | Bolszewo | Gotowy do zamieszkania lub wynajęcia Wstęp Przestronny, w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poziomkowa

Borkowo,pomorskie

450 000 zł43 m² 10 438,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o cechach domu - bardzo niskie koszty utrzymania Mieszkanie jak dom, z osobnym wejściem, z balkonem lub ogródkiem. Bardzo niskie koszty utrzymania Nieruchomości. Na osiedlu są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bieszczadzka

Gdynia,pomorskie

574 344 zł53 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Metraż: 53,18 m | Ogródek: 18,50 m | Parter | 3 pokoje Lokale w cenach od 299 000,00 pln do 708 661,00 pln, o powierzchniach od 29,43 m do 69,49 m . Zapytaj o ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Warszawskich

Gdańsk,pomorskie

3 600 zł64 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, świeżo urządzone trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Gdańsk Aniołki, ul. Powstańców Warszawskich, na nowym osiedlu Perspektywa (eurostyl). Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Haffnera

Sopot,pomorskie

11 000 zł182 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Wysmakowana elegancja na wysokim poziomie. W nowoczesnym budynku, z halą garażową, bardzo blisko plaży, molo i serca Sopotu - spacerowego deptaka Monte Cassino - znajduje się luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

2 450 zł46 m² 53,26 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne do czerwca 2026 roku! Uwaga: oferujemy bezpłatną opiekę konserwatorsko-techniczną w trakcie obowiązywania umowy - wszelkie kwestie techniczne są pod naszą kontrolą, abyś mógł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrętowa

Gdynia,pomorskie

1 470 000 zł70 m² 21 030 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta w przygotowaniu. Przedstawiamy Państwu nietuzinkowy apartament o powierzchni 65.30 w prestiżowej dzielnicy Redłowa. Apartament posiada nieszablonowy układ dzięki czemu wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł42 m² 21 404,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie W inwestycji bastion wałowa - gdańsk śródmieście, ul. Wałowa 23 Nowoczesność | Komfort | Doskonała lokalizacja Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

4 200 zł63 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: dzielnica: przymorze Odległości: park Reagana 45m; plaża 950m; galeria Przymorze 500m; przystanek autobusowy 20m; przystanek tramwajowy 900m. Bardzo pożądana dzielnica w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratibora

Jurata,pomorskie

1 200 000 zł44 m² 27 353,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2 pokoje po generalnym remoncie w topowej lokalizacji. Mieszkanie po remoncie będzie się składało z dwóch niezależnych pokoi, kuchni z jadalnią oraz łazienki z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Błotnia

Błotnia,pomorskie

199 000 zł5 003 m² 39,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka gruntu - Błotnia - "osiedle Polana", gmina Trąbki Wielkie, powiat gdański. Oferujemy do sprzedaży ładnie położoną działkę budowlaną w miejscowości Błotnia, gmina Trąbki Wielkie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

555 000 zł26 m² 21 354,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prestiżowy apartament w doskonałej lokalizacji Gdańska - Nowy Port Oferujemy wyjątkowy, elegancki apartament wykończony w marokańskim stylu zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Porto,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafarnia

Gdańsk,pomorskie

1 650 000 zł86 m² 19 186,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowa oferta apartamentu o powierzchni 86 metrów kwadratowych, położonego w sercu historycznego Gdańska, na ulicy Szafarnia. Ta nieruchomość, zbudowana w 2011 roku, oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 990 000 zł68 m² 29 264,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

MB Nieruchomości oferuję piękny apartament o powierzchni całkowitej 68 m2 użytkowej 6 5 m2 na I piętrze w III piętrowym apartamentowcu na zamkniętym i monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 150 000 zł80 m² 14 857,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 80 m , położonego w Gdańsku, dzielnica Ujeścisko, ul. Kołodzieja. 0% prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zamkowa

Kartuzy,pomorskie

720 000 zł140 m² 5 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:336 m²

Dom z widokiem na Jezioro Klasztorne Małe | 140 m | 2 niezależne mieszkania Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni użytkowej 140 m , położony w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sojowa

Gdynia,pomorskie

420 000 zł42 m² 10 047,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 41,80 m , położonego na 1. piętrze trzypiętrowego budynku z lat 90. w dzielnicy Gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Długa

Linia,pomorskie

369 000 zł4 922 m² 74,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka orna z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 4922m , zlokalizowana przy ulicy Długiej w Lini w otoczeniu lasów. Lokalizacja: działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Gdynia,pomorskie

4 200 zł56 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdynia Orłowo inwestycja "nowe kolibki" (wysoki standard wykonania), nowy fantastyczny apartament do wynajęcia, najem długoterminowy. Osiedle chronione, monitorowane, ze strefą fitness i saun,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

520 000 zł34 m² 15 294,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Komfortowe 34m na Lawendowym Wzgórzu - Gdańsk czeka na Ciebie! Odkryj swój nowy azyl w sercu gdańskiej dzielnicy Lawendowe Wzgórze! Na sprzedaż stylowe, 34-metrowe mieszkanie, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Anyżowa

Gdynia,pomorskie

1 250 000 zł110 m² 11 363,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:370 m²

Na sprzedaż dom typu bliźniak w Gdyni Dąbrowie. W najbliższej okolicy pełna infrastruktura - sklepy, szkoły i przedszkola, rynek, przystanki autobusowe, szybki dojazd do Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gdańsk Letnica / Brzeźno piękny 3 pok. apartament wysoki standard Mam do wynajęcia długoterminowo) nowy piękny prestiżowy apartament 3-pokojowy o powierzchni 60m2 w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poziomkowa

Borkowo,pomorskie

599 000 zł51 m² 11 676,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w Borkowie - ul. Poziomkowa Szukasz miejsca, które łączy komfort, funkcjonalność i spokojną okolicę blisko Gdańska? To wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kujawska

Sopot,pomorskie

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów prowizji! Umowa na minimum 12 miesięcy! Mieszkanie Season to komfortowy lokal o powierzchni 48 m2, odpowiedni dla trzech osób. Zlokalizowany przy ulicy Kujawskiej 24, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Owocowa

Reda,pomorskie

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulna oaza spokoju w sercu Redy - umeblowane 44 m przy ul. Owocowej! Szukasz miejsca, w którym po całym dniu znów złapiesz oddech? Poznaj to wyjątkowe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Andersena

Banino,pomorskie

1 800 000 zł180 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:443 m²

Opis nieruchomości: banino, działka 443 m2 Na sprzedaż skrajny szereg położony na narożnej, zagospodarowanej działce o powierzchni 443 m2. Budynek składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

369 000 zł27 m² 13 616,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie z narożnym ogródkiem - gotowe do odbioru, gdańsk Osowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkanie o powierzchni 27 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

750 000 zł71 m² 10 623,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

4 pokoje | balkon | winda | osobna kuchnia I dobra komunikacja | inwestycja | gdańsk morena | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,60 m2 o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

PO remoncie - nowocześnie wykończone - umeblowane Do wynajęcia wygodna kawalerka w atrakcyjnej, bliskiej morza dzielnicy Gdańska - na Żabiance. Mieszkanie położone jest w strategicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drzewieckiego

Gdańsk,pomorskie

1 930 000 zł94 m² 20 547,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 94 m - Osiedle Rozstaje, gdańsk Zaspa Lokalizacja: osiedle Rozstaje, gdańsk - Zaspa Rok budowy: 2011 Powierzchnia: 94 m Liczba pokoi: 4 (3 sypialnie + salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

2 631 644 zł130 m² 20 268,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Projekt stworzony dla osób ceniących jakość, estetykę i wygodę. Przemyślany układ mieszkania, duże przeszklenia i eleganckie części wspólne. Gotowe mieszkanie 5-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 700 zł53 m² 69,81 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o pow 53 m2 , Zajezdnia, gdańsk pomorskie. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze z pięknym widokiem. Mieszkanie składa się z: salonu z rozkładaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

769 000 zł66 m² 11 600,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie 66,29 m - Osiedle Nowe Południe, gdańsk ul. Borkowska! Mieszkanie świeżo wykończone czeka na Twoją wizję z pozostałą aranżacją! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mezowo

Mezowo,pomorskie

299 000 zł1 506 m² 198,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana - Mezowo, gmina Kartuzy - przy lesie państwowym! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1506 mklw., położoną w miejscowości Mezowo koło Kartuz. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cylkowskiego

Gdynia,pomorskie

1 950 zł27 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie (27m2)do wynajęcia! Gdynia Redłowo! Mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 27 m2 zlokalizowane naczwartym piętrze w budynku czteropiętrowym. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Łeba,pomorskie

650 000 zł54 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Gotowiec inwestycyjny w samym sercu Łeby! Dwa mieszkania w jednym - zarabiaj od razu! Marzysz o własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Sopot,pomorskie

3 300 zł53 m² 62,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe W tym jeden pokój Z aneksem kuchennym. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Starkowa Huta

Starkowa Huta,pomorskie

3 200 000 zł27 400 m² 116,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 27 400 m - Starkowa Huta, gm. Somonino Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Starkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malczewskiego

Sopot,pomorskie

759 000 zł51 m² 14 940,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na pierwszym piętrze solidnej, ceglanej kamienicy przy ul. Malczewskiego w Sopocie czeka wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 50,8 m . Wnętrze jest jasne, zadbane, odremontowane. Wnętrze.