dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 597 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 597 ogłoszeń

208 260 zł2 314 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna, niezabudowana działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Liniewo na cele zabudowy mieszkaniowo-zagrodowej o numerze ewidencyjnym 844,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 871 zł33,41 m² 15 710 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny apartament inwestycyjny o powierzchni 33,41 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Murapol Portovo w Gdańsku. Lokal składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł20 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki siedliskowej - Skorzewo, gmina Kościerzyna Na sprzedaż wyjątkowa działka siedliskowa o powierzchni około 20 000 m (dokładną powierzchnię ustalimy z przyszłym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 000 zł45,95 m² 8 988,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja cenowa do 15.06.2026r! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA Sprzedaż nieruchomości z rynku pierwotnego - bez podatku PCC. Kupujący nie ponosi żadnych kosztów związanych z obsługą.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł855 m² 759,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 121 m²

Prezentujemy nieruchomość komercyjną położoną w Starogardzie Gdańskim przy ul. Droga Owidzka 1, w obszarze o wyraźnie ukształtowanej funkcji magazynowo-produkcyjnej. Obiekt stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł43 m² 12 767,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferta dostępna wyłącznie W biurze pepper house! atuty nieruchomości: - idealna lokalizacja, - bliska odległość Parku Regana i plaży! - gotowe do wprowadzenia się, - w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł68,52 m² 7 282,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 68,52m2, zlokalizowane na parterze kamienicy w Wejherowie przy ulicy Sobieskiego. Opis nieruchomości: kamienica 3 - kondygnacyjna w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł61,08 m² 9 151,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Sprzedaż nieruchomości z rynku pierwotnego - bez podatku pcc. Kupujący nie ponosi żadnych kosztów związanych z obsługą sprzedaży. Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł165 m² 14 539,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:445 m²

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości położonej w Orłowie - jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdyni. Przedstawiamy dom z historią,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł33,76 m² 12 411,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Atuty: * zamknięte osiedle * 7 minut do stacji osowa pkp * 10 minut pieszo od przystanku autobusowego * W okolicy pełna baza handlowo-usługowa * Gotowe do zamieszkania * Z ogrodem * Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42,90 m² 58,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł130 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom w Borach Tucholskich, na Kaszubach w sąsiedztwie lasów.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²700 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hala do wynajęcia - Pruszcz Gdański - 700 m Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną halę o powierzchni 700 m , zlokalizowaną w dogodnej części Pruszcza Gdańskiego, z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł270 m² 3 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 700 m²

Atuty: * Spokojna okolica; * Duży działka; * Przestronne pomieszczenia; * Poddasze do zagospodarowania; * Blisko głównej drogi; * 66 km do Gdańska; * 5 km do Kościerzyny; lokalizacja; dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł77,89 m² 7 446,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w stanie deweloperskim. Kupujący zwolniony z podatku pcc. Zakończenie inwestycji - 2 kwartał 2026 roku. Lokalizacja: w odległości 5 minut samochodem, a 15 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

21 749 €5 058 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna powierzchnia magazynowo-biurowa dostępna od zaraz w jednym z najlepiej zlokalizowanych parków logistycznych w regionie. Obiekt położony jest przy ul. Bysewskiej - 5 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł73 m² 10 273,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Wirtualny spacer Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 73 m2, przystosowany do prowadzenia działalności medycznej, w szczególności gabinetu stomatologicznego lub usług.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł503 m² 43,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 498 m²

Modernistyczny obiekt magazynowo - biurowy Budynek znajduje się w Chwaszczynie - miejscowości, która w ostatnich latach postawiła na rozwój gospodarczy, na terenie wyjątkowego kompleksu hal,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Działka o dużej powierzchni dająca duże możliwości adaptacyjne oraz fakt, że położona jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 000 zł5 698 m² 2 369,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! obiekt biurowo-magazynowy! lokalizacja: obiekt zlokalizowany jest przy trasie prowadzącej z centrum Gdańska w kierunku Elbląga oraz Warszawy (droga krajowa numer 7). Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł134,50 m² 7 427,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 943 m²

Wyjątkowy dom w sercu lasu blisko jezioro Wyobraź sobie poranek, kiedy budzi Cię śpiew ptaków, a pierwszą kawę pijesz na tarasie, patrząc na kołyszące się drzewa prywatnego lasu.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł45 m² 17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz (maj 2026) na wynajem przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m w Rumi Janowie przy ul. Dokerów. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze bloku bez windy, ale za to.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł59 m² 11 677,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m + 6 metrów komórka, położone na 2. (ostatnim) piętrze w kameralnym budynku z 2020 roku. To, co robi różnicę już od wejścia:.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 064 m² 224,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1064 m , zlokalizowana w miejscowości Przyjaźń (gmina Żukowo, powiat kartuski) przy ul. Akacjowej, numer ewidencyjny 82/24. Parcela ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²200 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne lokale usługowe na sprzedaż lub wynajem - doskonała inwestycja przy ruchliwej ul. Kartuskiej! Oferujemy przestronne lokale usługowe w nowoczesnym budynku, którego odbiór planowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł56,17 m² 20 455,76 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 56,17 m2, mieszczące się na 1 piętrze, 5- piętrowego budynku będącego częścią osiedla Porto dewelopera Robyg stanowiącego zespół.

Szczegóły ogłoszenia

1 296 400 zł37,04 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: -bezpośredni widok na Motławę oraz marinę jachtową -najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku -inwestycja zakończona.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł43,60 m² 11 926,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

*** Tylko u nas! *** funkcjonalne 2-pok.mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 43,6m2 w Redzie na nowoczesnym osiedlu REDA PARK. Developer semeko. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł41 m² 18 048,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker sprzedaż bezpośrednia bez pośredników I prowizji Wyjątkowe mieszkanie w sercu zabytkowego Gdańska idealne pod inwestycję lub do zamieszkania ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 049 999 zł231 m² 8 874,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:502 m²

Atuty nieruchomości: korzystny, przestronny układ pomieszczeń. Zagospodarowana działka o powierzchni 502 m (teren płaski, ogrodzony). Taras oraz zagospodarowany ogród z altaną (drzewa.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł68,62 m² 10 201,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ulica Kameliowa zalety : 2 minuty do przystanków zkm około 4 km do stacji pkm Karwiny szybki dojazd do obwodnicy i Trasy Kaszubskiej osiedlowa ulica w pobliżu szkoła, przedszkole, przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł2 737 m² 196,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Freedom Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować dom w stanie surowym zamkniętym według projektu Simon G2, położony w malowniczej miejscowości Trzcińsk w sercu Kociewia, na szlaku jezior.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 059 840 zł50,75 m² 20 883,55 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni. Inwestycja znanej.