dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 803 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 803 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Hutnicza

Gdynia,pomorskie

12 735 zł566 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Magazyn w przemysłowej części Gdyni. Nieruchomość zlokalizowana w otoczeniu zakładów przemysłowych i magazynów, w odległości 5km od portu, 2km od drogi szybkiego ruchu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

4 950 zł67 m² 73,88 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu "garnizon", znajdującym się na pograniczu dzielnic Wrzeszcz i Strzyża. Bardzo blisko tramwaju, autobusu, przystanku skm Zaspa, pkm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krynicka

Gdańsk,pomorskie

3 600 zł58 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Doskonałe położenie, gdańsk Przymorze, w bezpośrednim otoczeniu centrum handlowe Alfa, kino, supermarket, przystanek tramwajowy i autobusowy, przystanek skm Przymorze Uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Trakt św. Wojciecha

Gdańsk,pomorskie

48 zł/m²50 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na parterze Składa się z dwóch dużych pomieszczeń, jednego mniejszego, korytarza i łazienki Mieści się na parterze budynku biurowo-usługowego. Lokal jest bardzo dobrze widoczny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Małokacka

Gdynia,pomorskie

1 139 000 zł58 m² 19 637,90 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja, apartamentowiec przy ul Małokackiej 2 z opisu dewelopera; " Wielofunkcyjny taras dachowy z niesamowitym widokiem: wypełniona zielenią przestrzeń wypoczynkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karpacka

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Oliwie ok 10 min do największego centrum biurowego Olivia Business Centre, 5 min do Uniwersytetu Gdańskiego i najnowocześniejszego centrum biurowego alchemia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Gdynia,pomorskie

500 000 zł47 m² 10 661 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż słoneczne dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym w Gdyni Cisowej przy ulicy Kcyńskiej. Lokalizacja Cisowa - najdalej na północny zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

4 000 zł54 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Doki to pierwsza tak duża inwestycja, która realizowana jest na terenie Młodego Miasta. To nowa dzielnica Gdańska, która rozwijać się będzie na terenach postoczniowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Jelitkowski Dwór to osiedle mieszkaniowe położone w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Reagana, niedaleko od plaży. Jednocześnie zostało ono wbudowane w osiedle o szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

4 500 zł57 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Nowa Letnica znajduje się w samym sercu doskonale skomunikowanej, północnej części Gdańska, pomiędzy ulicami Suchą i Starowiejską. Osiedle powstaje zaledwie kilkaset metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morelowa

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Jasieniu, na nowym osiedlu Morelova. Powstało ono w lokalizacji, która zapewnia możliwość szybkiego dojazdu do Śródmieścia Gdańska, a także szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Noskowskiego

Gdańsk,pomorskie

71,43 zł/m²70 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy w dzielnicy Suchanino. Powierzchnia lokalu: 70 m2. Lokal jest położony na parterze w ciągu pieszym. Dotychczas lokal był użytkowany jako żłobek. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Osiedle Bursztynowa Zatoka znajduje się w samym sercu doskonale skomunikowanej, północnej części Gdańska, pomiędzy ulicami Suchą i Starowiejską. Osiedle powstaje zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Gdynia,pomorskie

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Bernadowo Park powstało w zacisznej okolicy Gdyni, blisko naturalnych, zielonych terenów. Po sąsiedzku deweloper zakończył kilka lat temu budowę Osiedla Leśnego. Otulina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opacka

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone na osiedlu Harmonia Oliwska, 200m od Parku Oliwskiego, 1200 m do największego centrum biurowego Olivia Business Centre, 1500 m do Uniwersytetu Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 900 zł47 m² 82,98 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta. Lokalizacja zapewnia pełen dostęp do infrastruktury handlowo-usługowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Apartament w doskonałej lokalizacji, w obrębie historycznego śródmieścia Gdańska, w sąsiedztwie znanych zabytków gdańskiej starówki (ulica Długa, ulica Mariacka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

4 500 zł56 m² 80,36 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wendy

Gdynia,pomorskie

582 660 zł30 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa kawalerka w prestiżowej inwestycji wendy - nowoczesnym, nadmorskim kompleksie apartamentowym powstającym w samym centrum Gdyni, przy ul. T. Wendy. To doskonała propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

4 000 zł65 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Królewskie Wzgórze. Świetnie skomunikowane. Przystanek autobusowy i tramwajowy 3 min pieszo, pkm 15 min pieszo, w sąsiedztwie sklepy (żabka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosławy

Żukowo,pomorskie

695 000 zł76 m² 9 205,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,5 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Żukowie przy cichej, zamkniętej uliczce, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kaszubskie

Wejherowo,pomorskie

379 000 zł56 m² 6 707,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na popularnym Osiedlu Kaszubskim w Wejherowie. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki dostęp do pełnej infrastruktury: w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Rewa,pomorskie

635 000 zł45 m² 14 111,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż lokale inwestycyjne W inwestycji nova reva W nadmorskim kurorcie opis: do sprzedaży oferujemy lokale inwestycyjne na osiedlu Nova Reva. Lokale zostały zaprojektowane w ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Gdańsk,pomorskie

315 290 zł26 m² 11 915,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 26,46 m , usytuowany w malowniczym rejonie Siennej Grobli, u zbiegu Opływu Motławy i Martwej Wisły. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kartuska

Prokowo,pomorskie

1 750 000 zł510 m² 3 431,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 600 m²

Na sprzedaż oferujemy imponujący, wolnostojący dom z 1995 roku, położony przy ul. Kartuskiej, w osadzie Prokowo - Mokre Łąki, w gminie Kartuzy (woj. pomorskie). Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Rewa,pomorskie

495 000 zł34 m² 14 558,80 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smoluchowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 008 569 zł42 m² 23 985 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny apartament w prestiżowej inwestycji od renomowanego dewelopera. Najważniejsze atuty: doskonała lokalizacja - blisko centrum Gdańska, politechniki Gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Inżynierska

Gdynia,pomorskie

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie 30 m2 z aneksem kuchennym lazienka podstawowe wyposazenie pralka lodowka. mieszkanie na parterze w domu bez czynszu administracyjnego. Koszt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leskiego

Gdańsk,pomorskie

679 000 zł56 m² 12 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i miejscem postojowym Gdańsk Jasień Opis mieszkania: *powierzchnia: 55,8 m *piętro: 1 z 3 Układ pomieszczeń: *przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Śląska

Rewa,pomorskie

745 000 zł943 m² 790,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę, widokiem na Zatokę w Rewie, oddalona zaledwie 500 m od plaży. Lokalizacja: działka nr 411/35 położona w nadmorskiej miejscowości Rewa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kupca

Gdynia,pomorskie

550 873 zł46 m² 11 934 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2- pokojowe mieszkanie (46,16 m2) z własnym ogródkiem (17 m2), położone w Gdyni Dąbrowie. Mieszkanie: oferowane 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,16 m2 z własnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

799 000 zł73 m² 10 945,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania, położonego na jednym z najprzyjemniejszych osiedli w Gdyni. Leśny Zakątek. Przestronny salon z kuchnią+3 niezależne sypialnie, garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mochnackiego

Słupsk,pomorskie

498 000 zł73 m² 6 810,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na I piętrze! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 73,12m2 położone na pierwszym piętrze w budynku na os.Batorego w Słupsku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Warzno

Warzno,pomorskie

990 000 zł9 900 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka siedliskowa - Warzno, gm. Szemud Cena: 990 000 zł (100 zł/m2) Powierzchnia: 9900 m2 (działki nr 464 - 9400 m2 + nr 478 - 500 m2) Typ działki: siedliskowa z warunkami zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nadmorski Dwór

Gdańsk,pomorskie

7 900 zł86 m² 91,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atuty: - przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 86,5 m - Południowa ekspozycja - pełne nasłonecznienie przez cały dzień - Duży taras o powierzchni 34,2 m z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dywizjonu 303

Gdańsk,pomorskie

1 019 000 zł62 m² 16 330,10 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż jasne i przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,4 m , położone w sercu gdańskiej Zaspy. Lokal po generalnym remoncie w 2024 , zamieszkany niespełna rok -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimatyczna

Gdańsk,pomorskie

419 900 zł31 m² 13 615,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kameralne Apartamenty na Wyspie Sobieszewskiej 900 metrów od plaży. Apartamenty Klimatyczna położone przy ul. Klimatycznej 88 na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku. Ta prawdziwy azyl dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. 12-go Marca

Reda,pomorskie

609 000 zł98 m² 6 200,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie pod inwestycje | idealne do dalszego wynajmu | 2 mieszkania W jednym | 2pokoleniowe | 2 balkony | miejsce postojowe | lokal: 1D2 "przystanek Reda" to kameralne, nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pod Lasem

Banino,pomorskie

840 000 zł2 479 m² 338,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja: banino to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się miejscowości sąsiadujących z Gdańskiem. Sprzedawany teren znajduje się w bardzo atrakcyjnym miejscu tuż przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

899 000 zł72 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, ze słoneczną południową ekspozycją. Hala garażowa, winda, komórka lokatorska. Lokalizacja Nieruchomość położona w zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Subkowy,pomorskie

1 350 000 zł284 m² 4 753,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 475 m²

Sprzedam nieruchomość wybudowaną w 2010 roku, powierzchnia 284 metry kwadratowe, działka 1485 metrów kwadratowych. Wykończona, 5 pokoi, w tym duży salon z kuchnią, 2 toalety, podwójny.