dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 802 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 802 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Gdynia,pomorskie

1 890 000 zł106 m² 17 773,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Apartament premium W orłowie sadyba orłowska 106 m , 5 pokoi tylko U nas! wyjątkowa oferta atuty: prestiżowa lokalizacja Gdynia Orłowo, pas nadmorski kameralna inwestycja Sadyba Orłowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 800 zł81 m² 46,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem 4-pokojowe mieszkanie o pow 81 m2 w Gdańsku, piecki-Migowo. Mieszkanie na 3 piętrze składa się z: 1. pokój dzienny z aneksem kuchennym ze wszystkimi sprzętami (zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

535 000 zł44 m² 12 267,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Osiedle Debiut II, pruszcz Gdański, ul. Dybowskiego Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, położone w inwestycji Debiut II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miłosza

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe komfortowe mieszkanie z dużym balkonem i miejscem postojowym w hali garażowej oraz komórką lokatorską z widokiem na Stare Miasto w Gdańsku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Bojano

Bojano,pomorskie

34 zł/m²100 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Lokal do wynajęcia o pow. 100m2 w Bojanie przy głównej drodze krajowej, dobrze wyeksponowany. Lokal jest na parterze z witryną w prywatnym domu na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tandeta

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem - komfortowy apartament Z siłownią W sercu gdańska apartament: na wynajem elegancki apartament o powierzchni 48 m2, położony na 3. piętrze prestiżowego kompleksu Kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obwodowa

Reda,pomorskie

419 000 zł36 m² 11 542,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Tylko U nas! Na sprzedaż w pełni wyposażone, 1-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na 7. piętrze w nowoczesnym budynku z windą, zrealizowanym w 2013 roku przez dewelopera semeko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Rewa,pomorskie

669 000 zł45 m² 14 866,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż lokale inwestycyjne W inwestycji nova reva W nadmorskim kurorcie opis: do sprzedaży oferujemy lokale inwestycyjne na osiedlu Nova Reva. Lokale zostały zaprojektowane w ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Sopot,pomorskie

945 000 zł48 m² 19 585,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu świetnie położone, odnowione i umeblowane mieszkanie w sercu Sopotu, przy ul. 3 maja. 800 m do plaży, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jana z Kolna

Gdynia,pomorskie

53 zł/m²28 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem pomieszczenie o powierzchni 28,20 m2 znajdujące się na 1 piętrze w budynku usługowym zlokalizowanym w ścisłym centrum miasta. Do wynajęcia lokal idealnie przystosowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Turystyczna

Gdańsk,pomorskie

1 001 220 zł38 m² 26 685 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu, zlokalizowanym na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej, zaledwie 1 km w lini prostej od pięknej Plaży Sobieszewskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ofiar Grudnia '70

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł32 m² 67,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesną kawalerkę przy ul. Ofiar Grudnia' 70 na osiedlu Oxygen Park, gdańsk Łostowice. Mieszkanie o powierzchni 32,5 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł55 m² 14 583 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem | Gdańsk, ul. Ptasia 55 Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu z prywatną zieloną przestrzenią, w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szemud

Szemud,pomorskie

210 000 zł1 100 m² 190,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane - Grabowiec, ul. Lipowa. Spokojna okolica, blisko natury, szybki dojazd do Trójmiasta Lokalizacja: kompleks działek budowlanych położony w miejscowości Grabowiec, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

429 900 zł35 m² 12 417,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle, komfort, bezpieczeństwo i spokój w otoczeniu natury. Ekologiczne rozwiązania obniżające koszty części wspólnych, duże przestrzenie między budynkami, do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kupca

Gdynia,pomorskie

740 324 zł61 m² 12 182,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3- pokojowe mieszkanie (60,77 m2) z własnym ogródkiem (24 m2), położone w Gdyni Dąbrowie. Mieszkanie: oferowane 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,77 m2, posiada ekspozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

474 500 zł37 m² 12 745,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestronne 2 - pok mieszkanie blisko przystanku autobusowego! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łagiewniki

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł60 m² 13 232,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Gdańsk Śródmieście | ul. Łagiewniki 64 * 60,38 m | 2 pokoje + oddzielna kuchnia + garderoba | ostatnie, 4. piętro * Bez windy, ale z charakterem. Tu nie musisz wybierać między życiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

509 000 zł36 m² 14 138,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w wysokim standardzie! [mieszkanie] Znajduje się na pierwszym piętrze z trzech w pełni wyposażone mieszkanie, wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 104 396 zł51 m² 21 843,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nieruchomość w województwie pomorskim, apartament na piętrze o powierzchni 50,56 m2 w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdańsku Oliwie. Lokal składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dzięcielskiego

Wejherowo,pomorskie

535 000 zł42 m² 12 647,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przekrocz próg balkonu i poczuj, jak 300 m zieleni odmienia każdy Twój poranek! Miejskie wygody i bliskość natury w jednym miejscu! Wyobraź sobie poranek, gdy pierwsze promienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Starogard Gdański,pomorskie

315 000 zł41 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie na Osiedlu Kopernika - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,97 m , zlokalizowane przy os. Kopernika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Gdynia,pomorskie

439 000 zł43 m² 10 209,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| 2 pokoje | balkon | piwnica | osobna kuchnia I blisko centrum | gdynia | witomino | lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - na Witominie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gdyńska

Rumia,pomorskie

650 000 zł49 m² 13 160,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dankowo

Dankowo,pomorskie