dowolna

Budynki użytkowe na wynajem pomorskie - Oferty wynajmu budynków użytkowych

325 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

325 ogłoszeń

11 844 zł789,60 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn wysokiego składowania 640m2 Lokalizacja w Centrum Gdyni na terenie magazynowo-biurowym. W najbliższej okolicy inwestycja Yacht Club. Na teren wymagane są przepustki wjazdowe - samochody.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł24 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Atrakcyjna oferta najmu powierzchni magazynowej w doskonałej lokalizacji. Magazyn (24 m ) - Murowany, parterowy - Wymiary wrót: 2 x 2,5 m, otwarte wrota - Wnętrze: otwarta przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł550 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy wynajem nowoczesnego obiektu magazynowego o powierzchni 550 m , zlokalizowanego w przy dk 20 na trasie Chwaszczyno-Żukowo, spełniającego wszystkie niezbędne wymogi.

Szczegóły ogłoszenia

9 450 zł378 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem powierzchnia magazynowa o powierzchni 378 m.kw. Wysokość składowania 5m. Dostawy za pomocą 4 bram.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Więcej szczegółów oraz zdjęcia wkrótce Atuty: możliwość wynajęcia dodatkowo biura w tym samym budynku Możliwość wykorzystania na cele magazynowe, logistyczne lub warsztatowe Dogodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł5 000 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Na wynajem powierzchnia w nowo wybudowanej hali magazynowej zlokalizowanej w Gdańsku nieopodal ulicy Budowlanych. Hala wykonana w konstrukcji stalowej. Niniejsza oferta obejmuje wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł2 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajecia duży, utwardzony, plac składowy o powierzchni 2000 m2, w centrum miejscowości Pszczółki. - działka utwardzona, ogrodzona, oświetlona, monitoring - dostep do wody, pradu.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł4 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Oferujemy możliwość wynajmu nowoczesnych powierzchni magazynowych, które zostaną wybudowane w formule "build-to-suit", czyli.

Szczegóły ogłoszenia

4 008 zł147,90 m² 27,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia klimatyzowana powierzchnia magazynowa! Nieruchomość usytuowana jest w centrum Gdyni przy ul. Śląskiej. Istnieje możliwość wynajmu powierzchni od 30 m kw do ponad 500 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

9 605 €2 287 m² 4,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem magazyn o powierzchni 2287m2 zlokalizowany na Kowalach, bezpośrednio przy Obwodnicy Trójmiasta. Cechy: bezpyłowe posadzki o dopuszczalnym obciążeniu 5 T/m2, wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł1 500 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość: oferujemy na wynajem halę magazynową w Chwaszczynie, z dobrym dojazdem z dk7. Hala niskiego składowania, z nośnością podłogi 2t. Ogrzewana piecem bezobsługowym. Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy do wynajęcia przestronny magazyn typu blaszak o powierzchni 36 m . Magazyn znajduje się na parterze i jest nieogrzewany, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem do.

Szczegóły ogłoszenia

22 676 €4 774 m² 4,75 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyny wysokiego składowania w sąsiedztwie portu morskiego oraz terminala dct. Możliwość wydzielenia powierzchni pod potrzeby konkretnego klienta. Dane techniczne: wysokość 12m.

Szczegóły ogłoszenia

16 581 zł473,75 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel. Magazyn blisko Centrum Gdańska. Komunikację miejską zapewniają przystanki, tramwajowe oraz autobusowe bezpośrednio przed obiektem. Skm i pkm.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł1 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferta bez prowizji Obiekt magazynowy o powierzchni 1000m2 położony w miejscowości Wocławy koło Gdańska. Bardzo dobry punkt komunikacyjny, zaledwie kilka minut drogi od trasy S7,.

Szczegóły ogłoszenia

5 564 zł214 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferta bez prowizji Nowoczesny magazyn. Małe powierzchnie. Świetna lokalizacja. Magazyn w trakcie budowy, planowany odbiór styczeń 2027 rok. Lokalizacja: obiekt położony w Gdańsku Kokoszki.

Szczegóły ogłoszenia

16 800 zł600 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem obiekt magazynowo-usługowo-biurowy o łącznej powierzchni ok. 600 m2 zlokalizowany w sąsiedztwie Estakady Kwiatkowskiego. Budynek był dotychczas wykorzystywany na cele.

Szczegóły ogłoszenia

54 150 €12 593 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna powierzchnia magazynowo-biurowa dostępna od zaraz w jednym z najlepiej zlokalizowanych parków logistycznych w regionie. Obiekt położony jest przy ul. Bysewskiej - 5 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn 300 m2 na wynajem Pruszcz Gdański. Do wynajmu pomieszczenia zlokalizowane w obiekcie przemysłowym położonym w Pruszczu Gdańskim. Obiekt charakteryzuje się dobrym położeniem dla.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł661 m² 37,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn na wynajem o powierzchni 661 m2 Gdańsk Orunia Trakt Św. Wojciecha Od 01 lutego 2026 r. do wynajęcia magazyn o powierzchni 661 m2 składający się z czterech segmentów: - 165 m2.

Szczegóły ogłoszenia

15 720 zł1 572 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 572 m²

Hale magazynowe i pomieszczenia biurowe atrakcyjnie położone 7 km od Łeby i 20 km od Lęborka. Ogłoszenie dotyczy hali o powierzchni zabudowy 1811m2, pow. użytkowa 1572m2, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

72 500 zł2 500 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Na wynajem powierzchnia w nowo wybudowanej hali magazynowej zlokalizowanej w Gdańsku nieopodal ulicy Budowlanych. Hala wykonana w konstrukcji stalowej.Oferta obejmuje wynajem 2500m2, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł1 420 m² 10,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

NA wynajem obiekt położony przy głównej drodze obiekt: do wynajęcia oferujemy Obiekt położony przy ul. Wojska Polskiego w Malborku, w odległości 100 m od drogi Krajowej 22.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia reprezentacyjny budynek biurowy z możliwością wynajęcia wygrodzonego placu o powierzchni około 350m2. Budynek idealny na siedzibę firmy, hurtownię.Przystosowany do potrzeb osób.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł300 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuje na wynajem hale dedykowaną pod działalność magazynową lub nieuciążliwą produkcję. W obiekcie prąd Trójfazowy, odrębny podlicznik na energię. Do nieruchomości przynależą miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

126 437 zł3 500 m² 36,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia wolnostojąca hala wysokiego składowania w sąsiedztwie portu morskiego oraz terminala dct. Hala jest w końcowym etapie projektowania, realizacja hali przewidywana jest na IV.

Szczegóły ogłoszenia

86 870 zł3 474,80 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferta bez prowizji Nowa hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni 3474,80 m2 Hala położona w Miszewie przy trasie Gdynia Żukowo w sąsiedztwie węzła na Obwodnicę Metropolitalną.

Szczegóły ogłoszenia

3 803 zł845,03 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu magazynu o pow. 721,83 m2 wraz z przylegającą rampą o pow. 123,20 m2. Możliwość wydzierżawienia części gruntu przylegającego do magazyny (dz. 610/43, pow. 2429 m2).

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł213,97 m² 44,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:880 m²

Do wynajęcia część budynku magazynowo-biurowego, składającego się z dwóch kondygnacji: parter magazyn o pow. 143,32 m2 i wysokości 3,15 m (brama szer. 2m x wys. 2,5m).

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł5 000 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do wynajęcia powierzchnia w nowej hali magazynowo-produkcyjno-usługowej zlokalizowanej w Gdańsku przy ul. Cementowej. Łączna powierzchnia 5.000 m2 z możliwością podziału na 2 lub 4.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł300 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dotycząca wynajmu pomieszczenia magazynowego o powierzchni 300 m2 znajdującego się na terenie obiektu przy ul. Oliwskiej w Gdańsku.Pomieszczenie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

28 969 €6 737 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

44 000 zł2 200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:23 000 m²

Oferta bez prowizji Nowa hala magazynowa, produkcyjna o powierzchni 2200m2 (możliwość najmu powierzchni od 7242m2). Hala dostępna będzie od 06.2026 roku. Standard: - wysokość hali netto 7,1m -.

Szczegóły ogłoszenia

8 400 zł300 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia handlowo-magazynowa z przeszklonymi witrynami i wejściem bezpośrednio od ul. Hutniczej. Obiekt znajduje się w niewielkiej odległości od zjazdu z Estakady Kwiatkowskiego -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Budynek położony na obrzeżach miasta Bezproblemowe parkowanie, duży plac manewrowy Blisko A1.

Szczegóły ogłoszenia

25 542 €5 940 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyny wysokiego składowania wraz z powierzchnią biurową. Bezpośrednie wejście z biura na magazyn. Dane techniczne: wysokość 12m [10m do dolnego pasa kratownicy] Nośność.

Szczegóły ogłoszenia

8 775 zł225 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Magazyn ogrzewany W centrum sopotu. Do wynajęcia magazyn o powierzchni 225m2, w bardzo dobrym stanie technicznym, suchy, na strzeżonym, ogrodzonym terenie. Magazyn jest ogrzewany.

Szczegóły ogłoszenia

28 294 zł1 645 m² 17,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do wynajmu atrakcyjny obiekt z funkcją magazynowo-handlowo-usługową zlokalizowany w Chwaszczynie. W skład obiektu wchodzą: magazyn z 2 rampami o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

46 500 zł3 000 m² 15,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferta wynajmu powierzchni magazynowej w Cedrach Wielkich - hala o powierzchni 3000m2. Idealna do prowadzenia działalności produkcyjnej, usługowej lub magazynowej. W skład powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

50 718 €11 795 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

18 900 zł700 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny, dwukondygnacyjny obiekt o funkcji magazynowo-produkcyjno-biurowej o łącznej powierzchni ok.1376m2 usytuowany w Gdyni Małym Kacku. Do wynajęcia powierzchnia ok.700m2 mieszcząca.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij