dowolna

Budynki użytkowe na wynajem pomorskie - Oferty wynajmu budynków użytkowych

325 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

325 ogłoszeń

56 000 zł1 600 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferta bez prowizji Hala magazynowa położona bezpośrednio przy obwodnicy w Gdańsku Osowej. - powierzchnia 1600m2 - świetliki dachowe i boczne - posadzka przemysłowa - trzy bramy poziom "0".

Szczegóły ogłoszenia

8 965 €2 085 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyny wysokiego składowania wraz z powierzchnią biurową. Bezpośrednie wejście z biura na magazyn. Dane techniczne: wysokość 12m [10m do dolnego pasa kratownicy] Nośność.

Szczegóły ogłoszenia

22 978 zł6 565 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn do wynajęcia 6 565 m2, w cenie ok. 3,50 eur/m. Koszt najmu jest elastyczny i uzależniony od długości.

Szczegóły ogłoszenia

22 449 €5 193 m² 4,32 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem magazyn o powierzchni 5099m2 z zapleczem biurowo socjalnym o powierzchni 94m2, zlokalizowany na Kowalach, bezpośrednio przy Obwodnicy Trójmiasta. Cechy: bezpyłowe.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł1 000 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia plac utwardzony przy ul. Hutniczej. Plac stanowi część większej nieruchomości, całość ogrodzona, istnieje możliwość dodatkowego wygrodzenia samego placu. Na placu znajduje się duża.

Szczegóły ogłoszenia

18 012 €4 189 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

16 073 €3 738 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł580 m² 32,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 540 m²

Oferta bez prowizji Obiekt biurowo- magazynowy (produkcyjny) położony w Miszewku. Lokalizacja: miszewko przy drodze krajowej nr 20, 7 km od granicy Gdyni, 5 km od Chwaszczyna, 10 km od Żukowa. Bdb.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł4 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Oferta bez prowizji Utwardzona działka usługowa, budynek biurowo- socjalny 170m2, wiata magazynowa 200m2. Teren utwardzony- asfalt, płyty betonowe, ogrodzony bezpośrednio przy drodze. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ogłoszenie dotyczy wynajmu miejsca postojowego. Lokalizacja: osiedle Pastelowe zlokalizowane jest w gdańskich Łostowicach w okolicy ul. Niepołomickiej. Inwestycja położona jest z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

14 406 €3 430 m² 4,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem magazyn o powierzchni 3430m2 zlokalizowany na Kowalach, bezpośrednio przy Obwodnicy Trójmiasta. Cechy: bezpyłowe posadzki o dopuszczalnym obciążeniu 5 T/m2, wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł1 100 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:23 000 m²

Oferta bez prowizji Nowa hala magazynowa, produkcyjna 1100 m2 powierzchni (możliwość najmu powierzchni od 500m2 do 7242m2). Hala dostępna będzie od 06.2026 roku. Standard: - wysokość hali netto 7,1m -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta bez prowizji Obiekt składający się z powierzchni biurowej, wiaty składowej oraz utwardzonego placu. - biuro po kapitalnym remoncie o powierzchni 150m2, rozprowadzona sieć.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł1 000 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem hala magazynowa z placem w Chwaszczynie! Do wynajęcia samodzielna, nowa hala magazynowa o powierzchni około 1.000 m2, z przestronnym placem składowym i nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

54 390 zł1 554 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną halę o funkcji produkcyjno-magazynowej wraz z częścią biurowo-socjalną (847m2) usytuowaną w Gdańsku Osowej w niewielkiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

29 500 zł883 m² 33,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-warsztatowa w Straszynie k.Gdańska. Obiekt o powierzchni 883 m2 składa się z hali o powierzchni 757 m2 oraz zaplecza biurowo-socjalnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Oferujemy do wynajęcia ogrzewany magazyn o powierzchni 225 m , zlokalizowane w doskonałym punkcie logistycznym - Sopot, aleja Niepodległości 606. To idealne miejsce dla firm poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

8 910 zł330 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia atrakcyjna hala magazynowa wraz z częścią biurowo-socjalną o powierzchni ok. 330 m2 usytuowana w Gdyni przy ul. Hutniczej. Wysokość hali 10m. Posadzki bezpyłowe. Segmentowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferta bez prowizji Hala magazynowa położona bezpośrednio przy obwodnicy w Gdańsku Osowej. Wysokość hali 6m, brama wjazdowa 4m, posadzka betonowa, pomieszczenie biurowe. Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł1 400 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Atrakcyjna hala o funkcji produkcyjnej z dwiema suwnicami (udźwig 12 ton i 8 ton) usytuowana w Gdyni przy ul. Hutniczej. Hala o wymiarach 72m dł. i 18m szer. Wysokość 12m.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł1 307 m² 22,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 1.307 m2 m2 Pruszcz Gdański. Do wynajęcia dwa osobne magazyny: - jeden z częścią socjalno-biurową, znajdujące się w tym samym budynku (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

12 012 zł462 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferta bez prowizji Nowoczesny magazyn 462m2. Małe powierzchnie. Świetna lokalizacja. Magazyn w trakcie budowy, planowany odbiór styczeń 2027 r. Lokalizacja: obiekt położony w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

20 664 zł861 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość w Kościerzynie w województwie pomorskim 60 km od Gdańska. Powierzchnie magazynowe na wynajem to 600 m2 oraz 261 m2. Możliwość wynajmu całości lub potrzebnej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

61 740 zł3 430 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko właściciel nieruchomości. Nowoczesny magazyn przy obwodnicy Trójmiasta Magazyny - 20km od portu w Gdańsku (dct) i 30km od portu w Gdyni (bct), 10km.

Szczegóły ogłoszenia

39 900 zł1 920 m² 20,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa 1920 m2 z pełnym wyposażeniem! Atrakcyjna hala o funkcji magazynowo-produkcyjnej o powierzchni 1920m2 usytuowana w Koleczkowie gm.Szemud. Posadzki betonowe. Siatka.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł1 043,49 m² 37,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 942 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel Powierzchnia magazynowa do wynajęcia w Gdyni Wiczlinie przy ul. Żaglowej - 2,5km od obwodnicy Trójmiasta z dogodnym dojazdem dla samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn na wynajem 80 m2 Gdańsk Kokoszki. Do wynajęcia garaż 80 m2, dzielnica Gdańsk Kokoszki. Przed budynkiem znajduje się parking. Szybki i wygodny dojazd do obwodnicy gdańskiej. Cena 3.000zł.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia klimatyzowana powierzchnia magazynowa! Nieruchomość usytuowana jest w centrum Gdyni przy ul. Śląskiej. Istnieje możliwość wynajmu powierzchni od 30 m kw do ponad 500 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

91 775 zł6 222 m² 14,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowoczesna powierzchnia magazynowa do wynajęcia typu cross-dock o łącznej powierzchni 6 666 m dostępna na.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł4 000 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Możliwe zawarcie umowy na krótki okres najmu wydzielenie różnych powierzchni zgodnie Z zapotrzebowaniem klienta Do wynajęcia magazyny wysokiego składowania w sąsiedztwie portu morskiego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu magazyn 270 m2 w Pruszczu Gdańskim z częścią socjalno-biurową. Teren ogrodzony, zamykany automatyczną bramą. Dobry dojazd tir. Wysokość magazynu 270 cm. Osobna instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

17 939 €4 172 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu powierzchni magazynowo-logistycznej ponad 91 000 m2 nowoczesnej powierzchni Przedstawiamy ofertę wynajmu nowoczesnej powierzchni magazynowej, logistycznej, dystrybucyjnej oraz biurowej,.

Szczegóły ogłoszenia

48 400 zł2 200 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Oferta bez prowizji Nowa hala magazynowa, produkcyjna o powierzchni 2200m2 (możliwość najmu powierzchni od 500m2 do 7242m2). Hala dostępna będzie w IV kwartale.2026 roku. Standard: - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

38 700 zł1 930 m² 20,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem wynajmu jest atrakcyjny obiekt magazynowy z przeznaczeniem na działalność handlowo-usługową, zlokalizowany w Chwaszczynie. Obiekt posiada magazyn wysokiego składowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn z biurami i przyziemiem 500 m2 Pruszcz Gdański. Na wynajem powierzchnia całkowita 500m2; - biuro 160 m2 - magazyn 200 m2 - przyziemie 140 m2 Po kapitalnym remoncie w roku 2023. Winda.

Szczegóły ogłoszenia

79 900 zł1 637 m² 48,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

- u nas bez prowizji - - polecamy - nowoczesny obiekt W doskonałej lokalizacji, o szerokim przeznaczeniu - biura - usługi - szkoła - klinika - centrum konferencyjne - szkoleniowe - etc. -.